Jump to content

[Eπίσημο] Samsung Wave 3 (S8600)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ χτες το φόρτισα, και μετά από λίγα τηλεφωνήματα και μηνύματα έπεσε στο 69%. Το βράδι το έβαλα σε λειτουργία πτήσης και σήμερα το βρήκα στο 45%. Σε μια ώρα το είδα στο 30%.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει. Με 2G και δεδομένα κλειστά..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάποιες φορές κρατάει κανονικά και κάποιες αδειάζει γρήγορα.

Για wallpaper κάτι απλές φωτογραφίες έχω. Τα μόνα widget που έχω είναι της πρώτης οθόνης το ημερ/γιο

και η ώρα με το καιρό. Δεν έχω κάποια αυτόματη ανανέωση.

Απλώς δεν μπορώ να καταλάβω τις μέρες που αδειάζει τόσο γρήγορα τι φταίει.

Link to comment
Share on other sites

λεω μηπωs τρεχει καμια εφαρμογη στο παρασκηνιο...κανειs με το μεσαιο πληκτρο πατημενο διαχειριση εργασιων τερματισμοs ολων?
Link to comment
Share on other sites

λεω μηπωs τρεχει καμια εφαρμογη στο παρασκηνιο...κανειs με το μεσαιο πληκτρο πατημενο διαχειριση εργασιων τερματισμοs ολων?

 

Ναι δεν αφήνω καμία, και αν τύχει να τρέχει στο παρασκήνιο καμιά εφαρμογή την αφήνω αν δεν συνδεέται με ίντερνετ, δηλαδή κανά ημελ/γιο μηνύματα κτλ, ελαφριές συνήθως.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το κανει και σε μενα οχι παντα,αλλα μετα αργει να πεσει.:rolleyes:

 

Με 3G το δουλεύεις ή με 2G??

Link to comment
Share on other sites

Με το 3g το δουλευω κατα 90%.

 

Πειτε μου κατι αλλο πως διαγραφουμε τα αρχεια καταγραφης κλησεων, μυνηματων που τα βγαζει ολα μαζι?εχω βραχυκυκλωσει.:confused:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να σβησω τα αρχεια καταγραφης αυτα που μπαινουμε απο το πληκτρολογιο,και καταγραφει ονοματα αριθμους κλπ σε μυνηματα η κλησεις.Οχι το μητρωο μηδενισμος μετρητων.:confused:
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

στο εγραψα πιο πανω...παμε πιο αναλυτικα...παταs το κατω αριστερο πληκτρο κλησηs βγαζει τα αρχεια καταγραφηs κ κατω δεξια βγαζει ενα σκουπιδοτενεκε...τον παταs κ επιλεγειs οτι θελειs να διαγραψειs...:happy:
Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ευχαριστω το βρηκα να ειστε καλα για την βοηθεια.:)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το όνομα αλλάζει. Πήγαινε ρυθμίσεις-->γενικά-->πληροφορίες σχετικά με το τηλ. κι εκεί που λέει όνομα άλλαξέ το.
Link to comment
Share on other sites

αυτο το εχω βρει απο την πρωτη μερα αλλα οταν πηγα να το κανω εβγαλε οτι ισωs κλεισουν καποιεs εφαρμογεs κ το δικτυο θα αποσυνδεθει...γι' αυτο σταματησα μη παθει το τηλ κανενα...:shock: Edited by GUADANAMO
Link to comment
Share on other sites

εννοω οταν το εχειs ανοιχτο κανονικα κ δεν ακουσειs μια κληση να αναβοσβηνει μπροστα πανω καποιο led για να σε ειδοποιει ωστε να μη χρειαζεται να κοιταζειs την οθονη...
Link to comment
Share on other sites

εννοω οταν το εχειs ανοιχτο κανονικα κ δεν ακουσειs μια κληση να αναβοσβηνει μπροστα πανω καποιο led για να σε ειδοποιει ωστε να μη χρειαζεται να κοιταζειs την οθονη...

 

Όταν λες led τι εννοείς?

 

Τα led που χρησιμοποιούν για τις κλήσεις, sms κτλ κάποια τηλέφωνα στην αγορά είναι (να το πω ελληνιστί) λαμπάκια στην πρόσοψη του κινητού. Δεν αποτελούν μέρος της οθόνης. Απότι ξέρω το S8600 δεν έχει κάποιο τέτοιο λαμπάκι.

 

Δεν νομίζω να υπάρξει στο σύντομο μέλλον, κάποια εφαρμογή που να προσβάλλει το κινητό μας με νανορομπότ τα οποία θα αλλάζουν την δομή του hardware κατά βούληση (και άρα θα φυτρώνει και το ζητούμενο led).

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

εννοω με την καταλληλη εφαρμογη να παιζει το ρολο του led το ματακι τηs καμεραs η' το ματακι του gps...

 

Μας τρολλάρεις.. δε παίζει...

http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...