Jump to content

[Eπίσημο] Samsung Wave 3 (S8600)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτη ειναι η ομορφια το ελαχιστοι...κ επειδη δεν εχω προσβαση στιs αγγελιεs αν δει καποιοs οτι υπαρχει κανενα μεταχειρισμενο αs με βοηθησει να ερθω σε επαφη να το παρω!;)

 

Εσύ δεν το έχεις?? Πώς και δεν είπες στον ipred τότε που ήθελε να δώσει το δικό του??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω αν ήταν ράγισμα.Σαν χαρακιά φαινόταν και μάλιστα μόνο όταν η οθόνη του κινητού ήταν κλειστή υπό ορισμένη γωνία.Ο φίλος που το αγόρασε τη θεώρησε αμελητέα:)
Link to comment
Share on other sites

Έχει και μένα μια μικρή χαρακιά που μοιάζει με ράγισμα, αλλά ρώτησα στο σέρβις και μου είπαν ότι είναι απλή χαρακιά.. Αλλά εμένα έσκασε πάνω η αγκράφα από τη ζώνη και έπαθε μόνο αυτό..
Link to comment
Share on other sites

αν μου το φερουν απο γερμανια κ βαλω τουs κωδικουs που γραφειs κ μετα επιλεξω EUR μπαινει αυτοματα ελληνικο μενου η μετα θα πρεπει να μαθω ξενη γλωσσα...???:worry:
Link to comment
Share on other sites

Με 3G το δουλεύεις συνέχεια??

Και μένα άμα το έχω 3G 1μιση μέρα περίπου κρατάει.

Άμα μπαίνω και ίντερνετ τελειώνει γρήγορα η μπαταρία.

Τώρα τελευταία το δουλεύω με 2G, και το 3G το ανοίγω όταν το χρειάζομαι και κρατάει 3-4 μέρες.

Ελάχιστοι μείναμε με το Wave 3 βλέπω... Και είδα ότι ανήβηκε η τιμή στου στο web...

 

Λιγοι και καλοι:rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσείς με το Wave 3 που δε μιλάτε, θέλετε να μας πείτε ότι παίζει κανονικά τα video από το Youtube από τις 17 Ιανουαρίου? :p
http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσείς με το Wave 3 που δε μιλάτε, θέλετε να μας πείτε ότι παίζει κανονικά τα video από το Youtube από τις 17 Ιανουαρίου? :p

 

Εγώ πάντως δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Πολυ ησυχια εχει πεσει ,τα πουλησατε ολοι?:)

Όχι ρε συ, αλλά βλέπω να μείναμε 3-4 άτομα με bada. Τώρα που το εγκαταλείπει η Samsung σε σπρώχνει αναγκαστικά σε άλλες λύσεις για αργότερα... Εμένα παντως με καλύπτει ακόμα, για μαιλ, ίντερνετ και σίγουρα τηλεφωνήματα και sms....

 

εγω παντωs το αγορασα κ ειμαι τριs...:happy::happy::happy:

Πότε το πήρες και από που?? Πώς σου φαίνεται??

Link to comment
Share on other sites

αυτεs τιs ημερεs κλεινω μηνα...το πηρα απο ενα παλικαρι μεταχειρισμενο αλλα σε κατασταση καινουριου...μου φαινεται σαν διαμαντι...η samsung ανακοινωσε οτι ερχονται σε λιγουs μηνεs συσκευεs με tizen...bada τελοs δεν θα αναβαθμιστει αλλα δε μασαμε!!!:respect:
Link to comment
Share on other sites

αυτεs τιs ημερεs κλεινω μηνα...το πηρα απο ενα παλικαρι μεταχειρισμενο αλλα σε κατασταση καινουριου...μου φαινεται σαν διαμαντι...η samsung ανακοινωσε οτι ερχονται σε λιγουs μηνεs συσκευεs με tizen...bada τελοs δεν θα αναβαθμιστει αλλα δε μασαμε!!!:respect:

 

Ωραία... Καλοδούλευτο... Ειμαι περίεργος τι μάρκετ θα έχει το tizen και τι συσκευές ποιοτικά θα βγάλει η samsung...

Ή θα στηρίζεται στο samsungapps και θα πάει κι αυτό άπατο..

Link to comment
Share on other sites

οταν ανακοινωνει οτι το tizen θα ειναι συμβατο με ολεs τιs εφαρμογεs bada τι περιμενειs...το τηλ μαs στο μενου ασφαλεια εχει υπομενου ευρεση του κινητου μου...τι ειναι αυτο το εχει κανει κανειs???
Link to comment
Share on other sites

οταν ανακοινωνει οτι το tizen θα ειναι συμβατο με ολεs τιs εφαρμογεs bada τι περιμενειs...το τηλ μαs στο μενου ασφαλεια εχει υπομενου ευρεση του κινητου μου...τι ειναι αυτο το εχει κανει κανειs???

 

Σε περίπτωση που το χάσεις ή κλοπής να μπορείς να το κλειδώσεις, να σβήσεις ευαίσθητα δεδομένα κτλ.

Ακόμα έχει επιλογή σε περίπτωση που αλλαχτεί η sim να στέλνει μηνύμητα σε άλλους αριθμούς.

Μπες στο http://findmymobile.samsung.com/login.do να δεις.

Οι περισσότερες λειτουργίες δουλεύουν με χρέωση δεδομένων..

Το μόνο μείον είναι τα sms που παίρνουν 60 χαρακτήρες...

Edited by katsiletra
Link to comment
Share on other sites

E ΡΕ TO wave 3 παντα ενα βημα μπροστα χαχαχα κριμα να μη το εξελισουν.Εγω δεν το αλλαζω μεχρι να παραδωσει πνευμα.:)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Όταν το φορτίζετε, η μπαταρία μετά σας πέφτει 9-10% τις πρώτες 2-3 ώρες? Ή εμένα έχει πρόβλημα η μπαταρία?

Στην αρχή δεν θυμάμαι να το έκανε αυτό. Εκτός και αν φταίνε τίποτα οι εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Όταν το φορτίζετε, η μπαταρία μετά σας πέφτει 9-10% τις πρώτες 2-3 ώρες? Ή εμένα έχει πρόβλημα η μπαταρία?

Στην αρχή δεν θυμάμαι να το έκανε αυτό. Εκτός και αν φταίνε τίποτα οι εφαρμογές.

 

Το κανει και σε μενα οχι παντα,αλλα μετα αργει να πεσει.:rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

φιλε το εβγαλα απο τη φορτιση με ενδειξη μπαταριαs 100%...μετα απο 1 ωρα εδειχνε 98%...2-97...3-96...4-95...5-95...6-94...7-94...ολα αυτα χωριs χρηση του κινητου απλα σε λειτουργια...:)
Link to comment
Share on other sites

φιλε το εβγαλα απο τη φορτιση με ενδειξη μπαταριαs 100%...μετα απο 1 ωρα εδειχνε 98%...2-97...3-96...4-95...5-95...6-94...7-94...ολα αυτα χωριs χρηση του κινητου απλα σε λειτουργια...:)

 

Με 3G ή 2G? Δεδομένα ανοιχτά έχεις??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...