Jump to content

[Eπίσημο] Samsung Wave 3 (S8600)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

oταν λεμε ραμ ενοουμε την μνημη συστηματος η την μνημη χρηστη?

 

τιποτα απο τα 2

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9C%CE%BD%CE%AE%CE%BC%CE%B7_%CF%84%CF%85%CF%87%CE%B1%CE%AF%CE%B1%CF%82_%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%80%CE%AD%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%B7%CF%82

κοινως ειναι η προσωρινη μνημη, δηλαδη η μνημη που εχει το κινητο για να εκτελει τις εφαρμογες που τρεχουν ανα πασα στιγμη

και στο wave 3 ειναι 512mb

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 758
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mνήμη τυχαίας προσπέλασης (RAM, Random access memory) είναι όρος που χρησιμοποιούμε για ηλεκτρονικές διατάξεις προσωρινής αποθήκευσης ψηφιακών δεδομένων (μνήμης υπολογιστή), οι οποίες επιτρέπουν πρόσβαση στα αποθηκευμένα δεδομένα στον ίδιο χρόνο οπουδήποτε και αν βρίσκονται αυτά, δηλαδή με «τυχαία πρόσβαση».

 

Από, http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9C%CE%BD%CE%AE%CE%BC%CE%B7_%CF%84%CF%85%CF%87%CE%B1%CE%AF%CE%B1%CF%82_%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%80%CE%AD%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%B7%CF%82

 

Και αυτο πως το γραφει στο κινητο?δεν ειναι η πρωτη δηλαδη?

 

http://img407.imageshack.us/img407/2922/073xk.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

η μνημη χρηστη φανταζομαι ειναι ο χωρος αποθυκευσης για τις εφαρμογες και η μνημη συστηματος για ολα τα υπολοιπα δεδομενα (φωτογραφιες, τραγουδια, βιντεο, αρχεια εφαρμογων)
οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Και αυτο πως το γραφει στο κινητο?δεν ειναι η πρωτη δηλαδη?

 

http://img407.imageshack.us/img407/2922/073xk.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Τίποτα από τα 2.

Ποίο απλά είναι η ταχύτητα που τρέχει "προσωρινά" τα αρχεία του συστήματος.

 

Αυτό στις φωτό είναι ο αποθυκευτικος χώρος για τα αρχεία, app, games, foto,video κλπ. ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Θα μου επιτρέψεις να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου. Αμφιβάλλω αν το KIES θα αναγνωρίσει το κινητό ακόμα και μετά την επίσημη εισαγωγή στην Ελλάδα. Το σκεπτικό μου είναι το εξής: το KIES αναγνωρίζει τον συνδυασμό firmware και CSC. Ο συνδυασμός που έχει το κινητό του komias2 δεν υπάρχει πουθενά. Το firmware XXKK7 είναι ρώσσικο και το CSC άγνωστο, δεν το βρήκα πουθενά. Άρα υποθέτω ότι ακόμα και όταν υπάρξει το επίσημο firmware για την Ελλάδα δεν θα αναγνωριστεί από το KIES ο συνδυασμός firmware/CSC .

 

Σε αυτή την περίπτωση θα πρέπει η αναβάθμιση να γίνει χειροκίνητα και όχι μέσω του KIES. Δηλαδή να βρεις το firmware που είναι για την Ελλάδα, να το κατεβάσεις στον υπολογιστή σου και να φλασάρεις το κινητό με το multiloader. Όταν θα έχεις τον σωστό συνδυασμό firmware/CSC τότε θα εμφανιστεί στο KIES ότι αυτό είναι το πιο πρόσφατο λογισμικό.

 

Συμφωνείτε ;

 

αυτη ειναι η απορια μου και εμενα. το firm ειναι ρώσικο .... το CSC ελληνικο και το product code (DBT) γερμανικο. . πως ταιριαζουν αυτα ???? Το CSC πρεπει να ειναι γνησιο γιατι περιεχει και τις άλλες χωρες του δικού μας πακετου. οπως ειπα σε αλλο ποστ μου πρεπει να εχει βγει σε μια απο τις αλλες 2 χωρες του δικου μας CSC αυτος ο συνδυασμος Firm / csc και απλα να την περασαν στα δικα μας . H KK7 βγηκε Ρωσια Δεκεμβριο 2011 ενω η Γερμανια πηρε τον ιδιο μηνα την ΚΚ5 και τον Φλεβαρη πηρε την XLA1 σαν update . ισως και να μην υπαρχει προβλημα αλλα πραγματικα ειναι ρισκο . δειτε τον σχετικο πινακα για να καταλαβετε (αν καταλαβετε ) τι παιζει.

Παιδια μαλον βγηκε ακρη ... πήρα τα παιδια στην Αρτα και ηταν πλήρως ενημεροι για το θέμα με το ΚΙΕΣ . το κινητο Δεν εχει ερθει επισημα Ελλαδα οπότε και το ΚΙΕΣ δεν εχει αναβαθμιστει για να υποστηριξει το μοντελο . Μολις ερθει επισημα δεν θα υπαρχει κανενα προβλημα.

μου ειπαν οτι το λογισμικο ειναι επισημο απο Αλλη χωρα (σιγουρα λοιπον απο ισπανια ή πορτογαλια. ) μαλον ετσι ειναι τελικα........

Εξαλου ΔΕΝ γινετε να μπει CSC αν δεν υπαρχει και το ''ζευγαρι '' του firmware. Δηλαδη δεν γινετε να βαλεις το ελληνικο CSC σε όποιο Firmware θες εσυ. οπότε το ΚΚ7 ταιριαζει απολυτα με το OXCKK1 και μαλον ειναι αυτος ακριβως ο συνδυασμος που εχει βγει για Ισπανια ή Πορτογαλια.

 

 

Και μια απορια . μπορουμε να εγκαταστησουμε εφαρμογες απο το ΚΙΕΣ στο 8600 ??????????

Edited by tolis29
Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι η απορια μου και εμενα. το firm ειναι ρώσικο .... το CSC ελληνικο και το product code (DBT) γερμανικο. . πως ταιριαζουν αυτα ???? Το CSC πρεπει να ειναι γνησιο γιατι περιεχει και τις άλλες χωρες του δικού μας πακετου. οπως ειπα σε αλλο ποστ μου πρεπει να εχει βγει σε μια απο τις αλλες 2 χωρες του δικου μας CSC αυτος ο συνδυασμος Firm / csc και απλα να την περασαν στα δικα μας . H KK7 βγηκε Ρωσια Δεκεμβριο 2011 ενω η Γερμανια πηρε τον ιδιο μηνα την ΚΚ5 και τον Φλεβαρη πηρε την XLA1 σαν update . ισως και να μην υπαρχει προβλημα αλλα πραγματικα ειναι ρισκο . δειτε τον σχετικο πινακα για να καταλαβετε (αν καταλαβετε ) τι παιζει.

Παιδια μαλον βγηκε ακρη ... πήρα τα παιδια στην Αρτα και ηταν πλήρως ενημεροι για το θέμα με το ΚΙΕΣ . το κινητο Δεν εχει ερθει επισημα Ελλαδα οπότε και το ΚΙΕΣ δεν εχει αναβαθμιστει για να υποστηριξει το μοντελο . Μολις ερθει επισημα δεν θα υπαρχει κανενα προβλημα.

μου ειπαν οτι το λογισμικο ειναι επισημο απο Αλλη χωρα (σιγουρα λοιπον απο ισπανια ή πορτογαλια. ) μαλον ετσι ειναι τελικα........

Εξαλου ΔΕΝ γινετε να μπει CSC αν δεν υπαρχει και το ''ζευγαρι '' του firmware. Δηλαδη δεν γινετε να βαλεις το ελληνικο CSC σε όποιο Firmware θες εσυ. οπότε το ΚΚ7 ταιριαζει απολυτα με το OXCKK1 και μαλον ειναι αυτος ακριβως ο συνδυασμος που εχει βγει για Ισπανια ή Πορτογαλια.

 

 

Και μια απορια . μπορουμε να εγκαταστησουμε εφαρμογες απο το ΚΙΕΣ στο 8600 ??????????

 

ΟΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΙΕΣ υπαρχουν και στο κινητο αυτουσιες μεσω εφαρμογης samsung apps και κατεβαινουν απευθειας απο το κινητο.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

ουιιιιιι σημερα το περελαβα και εγω απο το γνωστο μαγαζι της Αρτας. πολύ εξυπηρετικα τα παιδια και αμεση εξυπηρετηση. το κινητο το συνδεσα αμεσωσ στο ΚΙΕΣ και μου εμφανισε μνμ οτι '' αυτη η συσκευη δεν υποστηριζει αναβαθμιση μεσω ΚΙΕΣ '' . αυτο συμβαινει γιατι δεν υπαρχει ακομα υποστηριξη στην Ελλαδα .

Το κινητο τα ΣΠΑΕΙ !!!!!! . απιστευτη οθονη και αποκριση .. το λογισμικο δεν το κρινω γιατι ειχα wave 1 kai 2 οποτε το ΒΑΔΑ 2 το εχω μαθει. Αυτο που βλεπω όμως ειναι οτι παει ποοοοοοολυ καλυτερα τωρα χωρις το παραμικρο κολλημα . Τρομερο κινητο που δεςν εχει να ζηλεψει τιποτα ΑΠΟΛΥΤΩΣ απο πολυ ακριβοτερα κινητα. Δεν εχω ξαναδει τεατοια ποιοτητα κατασκευης σε κινητο . ΑΑ ολες οι εφαρμογες μπορουν να κατεβουν μεσω του APPS που ειναι μεσα στο κινητο μιας και λόγω της μη υποστηριξης το ΚΙΕΣ δεν μπορει να τις μεταφερει στο κινητο.

Πραγματικα μην εχετε κανενα δισταγμο για την αγορα του. και η τιμη του?????? χωμα για τετοιο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

ουιιιιιι σημερα το περελαβα και εγω απο το γνωστο μαγαζι της Αρτας. πολύ εξυπηρετικα τα παιδια και αμεση εξυπηρετηση. το κινητο το συνδεσα αμεσωσ στο ΚΙΕΣ και μου εμφανισε μνμ οτι '' αυτη η συσκευη δεν υποστηριζει αναβαθμιση μεσω ΚΙΕΣ '' . αυτο συμβαινει γιατι δεν υπαρχει ακομα υποστηριξη στην Ελλαδα .

Το κινητο τα ΣΠΑΕΙ !!!!!! . απιστευτη οθονη και αποκριση .. το λογισμικο δεν το κρινω γιατι ειχα wave 1 kai 2 οποτε το ΒΑΔΑ 2 το εχω μαθει. Αυτο που βλεπω όμως ειναι οτι παει ποοοοοοολυ καλυτερα τωρα χωρις το παραμικρο κολλημα . Τρομερο κινητο που δεςν εχει να ζηλεψει τιποτα ΑΠΟΛΥΤΩΣ απο πολυ ακριβοτερα κινητα. Δεν εχω ξαναδει τεατοια ποιοτητα κατασκευης σε κινητο . ΑΑ ολες οι εφαρμογες μπορουν να κατεβουν μεσω του APPS που ειναι μεσα στο κινητο μιας και λόγω της μη υποστηριξης το ΚΙΕΣ δεν μπορει να τις μεταφερει στο κινητο.

Πραγματικα μην εχετε κανενα δισταγμο για την αγορα του. και η τιμη του?????? χωμα για τετοιο τηλεφωνο.

 

Καλοριζικο φιλε μου αυτα λεω και εγω με το καλο να το χαρεις απεριοριστα.:happy:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά .

Διαβάζω πολύ καλές κριτικές για το κινητό , και ενώ μέχρι χθές πήγαινα για το samsung omnia w σήμερα είμαι ανάμεσα στα δύο.

Δεν ξέρω πολλά από smartphones και είμαι άσχετος από το Bada .

1. Είναι εύκολο το bada ( σε σχέση με android η windows phone ) και υπάρχουν εφαρμογές ?

2. Μπορούμε να κάνουμε βιντεοκλήσεις μέσω skype ( η άλλο αντίστοιχο εννοείται δωρεάν ) ?

3. Δέχεται και στέλνει αρχεία μέσω bleutooth ?

4. Διάρκεια μπαταρίας

5. Τελικά omnia w η wave 3 ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά .

Link to comment
Share on other sites

1. ευκολο ειναι, με σχετικες ελλειψεις ομως. εφαρμογες σιγουρα λιγοτερες απο οποιαδηποτε αλλη πλατφορμα.

2. οχι, δεν υπαρχει skype απ οσο ξερω.

3. ναι

4. σχετικα καλη.

5. εξαρταται τι θες. αν σε ενδιαφερουν πολυ τα social networks, εφαρμογες και απροβληματιστο σκρολαρισμα κτλ σιγουρα ομνια μεταξυ των 2. αν δε σε νοιαζει και θες ενα κινητο με καλη ποιοτητα κατασκευης, χωρις τους περιορισμους των wp και καποιες basic εφαρμογες τοτε wave3. αλλα να ξερεις οτι το bada σταματησε να υποστηριζεται ουσιαστικα (με οτι συνεπαγεται αυτο).

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

1. ευκολο ειναι, με σχετικες ελλειψεις ομως. εφαρμογες σιγουρα λιγοτερες απο οποιαδηποτε αλλη πλατφορμα.

2. οχι, δεν υπαρχει skype απ οσο ξερω.

3. ναι

4. σχετικα καλη.

5. εξαρταται τι θες. αν σε ενδιαφερουν πολυ τα social networks, εφαρμογες και απροβληματιστο σκρολαρισμα κτλ σιγουρα ομνια μεταξυ των 2. αν δε σε νοιαζει και θες ενα κινητο με καλη ποιοτητα κατασκευης, χωρις τους περιορισμους των wp και καποιες basic εφαρμογες τοτε wave3. αλλα να ξερεις οτι το bada σταματησε να υποστηριζεται ουσιαστικα (με οτι συνεπαγεται αυτο).

 

το κινητο ειναι παρα πολυ καλο (κατοχος και εγω) . εφαρμογες υπαρχουν αρκετες Οχι ομως οπως στο android (εγω καλυπτομαι πληρως) . To ΒΑΔΑ δεν σταματησε να αναπτυσετε (βγηκε και αλλο update ) απλα δεν εχει την αποδοχη των android. Αν δεν εισαι μανιακος με τις αναβαθμισεις και εισαι απο αυτους που θεωρεις οτι δεν ΠΡΕΠΕΙ να αναβαμιζεσαι καθε 3 μηνες για να εισαι ΙΝ τοτε προχορα το . Ολη η σειρΑ WAVE εχει βγει παρα πολυ καλη σε ολα τα επιπεδα (ποιοτητα κατασκευης , hardware , μπαταρια ) και οσο για το BADA θα σου πω οτι ειχα και το WAVE 1 kai to WAVE 2 και το 3 τωρα και ξεκινησα απο το BADA 1 μετα στο 1,2 και τωρα στο 2 (εχει βγει update το 2,1 σε μερικες χωρες , σε λιγο καιρο και στην Ελλαδα ) και το λειτουργικο ΔΕΝ παρουσιαζει κανενα προβλημα πουθενα . πρωσοπικα δεν μου χρειαζεται καμια αναβαθμιση.

Και οσο για την τιμη ??????? η σχεση ποιοτητας κατασκευης με τιμη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ σε κανενα αλλο κινητο της αγορας κατα την γνωμη μου.

Edited by tolis29
Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι παρα πολυ καλο (κατοχος και εγω) . εφαρμογες υπαρχουν αρκετες Οχι ομως οπως στο android (εγω καλυπτομαι πληρως) . To ΒΑΔΑ δεν σταματησε να αναπτυσετε (βγηκε και αλλο update ) απλα δεν εχει την αποδοχη των android. Αν δεν εισαι μανιακος με τις αναβαθμισεις και εισαι απο αυτους που θεωρεις οτι δεν ΠΡΕΠΕΙ να αναβαμιζεσαι καθε 3 μηνες για να εισαι ΙΝ τοτε προχορα το . Ολη η σειρΑ WAVE εχει βγει παρα πολυ καλη σε ολα τα επιπεδα (ποιοτητα κατασκευης , hardware , μπαταρια ) και οσο για το BADA θα σου πω οτι ειχα και το WAVE 1 kai to WAVE 2 και το 3 τωρα και ξεκινησα απο το BADA 1 μετα στο 1,2 και τωρα στο 2 (εχει βγει update το 2,1 σε μερικες χωρες , σε λιγο καιρο και στην Ελλαδα ) και το λειτουργικο ΔΕΝ παρουσιαζει κανενα προβλημα πουθενα . πρωσοπικα δεν μου χρειαζεται καμια αναβαθμιση.

Και οσο για την τιμη ??????? η σχεση ποιοτητας κατασκευης με τιμη ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ σε κανενα αλλο κινητο της αγορας κατα την γνωμη μου.

 

Τα Polaris Office τα έχει τελικά προεγκατεστημένα στο Wave 3? To update 2.1 πότε βγήκε και για ποια Wave??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά .

Διαβάζω πολύ καλές κριτικές για το κινητό , και ενώ μέχρι χθές πήγαινα για το samsung omnia w σήμερα είμαι ανάμεσα στα δύο.

Δεν ξέρω πολλά από smartphones και είμαι άσχετος από το Bada .

1. Είναι εύκολο το bada ( σε σχέση με android η windows phone ) και υπάρχουν εφαρμογές ?

2. Μπορούμε να κάνουμε βιντεοκλήσεις μέσω skype ( η άλλο αντίστοιχο εννοείται δωρεάν ) ?

3. Δέχεται και στέλνει αρχεία μέσω bleutooth ?

4. Διάρκεια μπαταρίας

5. Τελικά omnia w η wave 3 ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά .

 

Δες και μια παράθεση των χαρακτηριστικών των 2.

Δεν ξέρω πως είναι πρακτικώς τα wp7 για να σου πω αν είναι εύκολα ή δύσκολα. Το bada σε σχέση με το android τώρα πια μοιάζουν αρκετά και γενικά αν δεν έχεις εμπειρία με smartphone μια περίοδο μετάβασης θα χρειαστείς με ότι διαλέξεις. Μια έλλειψη σε εφαρμογές υπάρχει στο bada και εννοώ σε αυτές του στυλ skype, viber (δεν ξέρω αν τελικά θα βγει)

Link to comment
Share on other sites

Τα Polaris Office τα έχει τελικά προεγκατεστημένα στο Wave 3? To update 2.1 πότε βγήκε και για ποια Wave??

 

το Polaris office το εχει . Για αυτο υποθετω οτι το BADA 2 που βγηκε για τα WAVE 1 kai 2 ειναι εντελως διαφορερικο απο οτι στο 3 . Το 2,01 εχει αρχισει να δινεται σε μερικες χωρες σαν UPdate για το WAVE 3 απο οτι ειδα στο SAMfirmware αλλα αφου ακομα δεν εχει ερθει Ελλαδα ισως οταν ερθει να ειναι ήδη ενημερωμενο. . .

Edited by tolis29
Link to comment
Share on other sites

Δες και μια παράθεση των χαρακτηριστικών των 2.

Δεν ξέρω πως είναι πρακτικώς τα wp7 για να σου πω αν είναι εύκολα ή δύσκολα. Το bada σε σχέση με το android τώρα πια μοιάζουν αρκετά και γενικά αν δεν έχεις εμπειρία με smartphone μια περίοδο μετάβασης θα χρειαστείς με ότι διαλέξεις. Μια έλλειψη σε εφαρμογές υπάρχει στο bada και εννοώ σε αυτές του στυλ skype, viber (δεν ξέρω αν τελικά θα βγει)

 

Κάπου πήρε το μάτι μου ότι υποστηρίζει Yahoo Messager οπότε πιθανολογώ ότι βιντεοκλήσεις γίνονται ( το Messager υποστηρίζει βιντεοκλήσεις ? ).

Πάντως σας ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

ουιιιιιι σημερα το περελαβα και εγω απο το γνωστο μαγαζι της Αρτας. πολύ εξυπηρετικα τα παιδια και αμεση εξυπηρετηση. το κινητο το συνδεσα αμεσωσ στο ΚΙΕΣ και μου εμφανισε μνμ οτι '' αυτη η συσκευη δεν υποστηριζει αναβαθμιση μεσω ΚΙΕΣ '' . αυτο συμβαινει γιατι δεν υπαρχει ακομα υποστηριξη στην Ελλαδα .

Το κινητο τα ΣΠΑΕΙ !!!!!! . απιστευτη οθονη και αποκριση .. το λογισμικο δεν το κρινω γιατι ειχα wave 1 kai 2 οποτε το ΒΑΔΑ 2 το εχω μαθει. Αυτο που βλεπω όμως ειναι οτι παει ποοοοοοολυ καλυτερα τωρα χωρις το παραμικρο κολλημα . Τρομερο κινητο που δεςν εχει να ζηλεψει τιποτα ΑΠΟΛΥΤΩΣ απο πολυ ακριβοτερα κινητα. Δεν εχω ξαναδει τεατοια ποιοτητα κατασκευης σε κινητο . ΑΑ ολες οι εφαρμογες μπορουν να κατεβουν μεσω του APPS που ειναι μεσα στο κινητο μιας και λόγω της μη υποστηριξης το ΚΙΕΣ δεν μπορει να τις μεταφερει στο κινητο.

Πραγματικα μην εχετε κανενα δισταγμο για την αγορα του. και η τιμη του?????? χωμα για τετοιο τηλεφωνο.

 

Καλορίζικο ! Σύντομα θα εύχεστε και σε μένα το ίδιο...;)

Να σε ρωτήσω κάτι. Τι firmware & CSC έχεις ; Είναι το ίδιο με του komias2 ?

Επίσης, αν σου είναι εύκολο, να μας πεις που βρίσκεται η αναγνώριση μουσικής, δηλαδή τη διαδρομή στα μενού για να φτάσεις εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα το παρήγγειλα και θα το έχω το απόγευμα επειδή είναι γνωστά τα παιδιά... :p:p

θα σας πω και γω εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ χαρα ειναι το κινητο φυσαει τωρα οποιος εχει κολημα με τις αναβαθμισεις,και θελει 200000 εφαρμογες,και οχι 10000 ,λες και θα τις ανοιξει ποτε,ας μην παρει μπαντα.Οσο για viber,tango,κλπ κλπ μπορει να μην εχει γιατι το κινητο κανει βιντεοκληση,οι εφαρμογες που προανεφερα εχουν βγει πιο πολυ για τα αη φον,και οσα δεν εχουν δυνατοτητα βιντεοκλησης.YAHOO MESSENGER ΥΠΑΡΧΕΙ για καποιον που ρωτησε παραπανω επισης εχει προεγκατεστημενο και το POLARIS.

 

Αντε katsiletra kai waver φολοου γιορ χαρτ.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα το παρήγγειλα και θα το έχω το απόγευμα επειδή είναι γνωστά τα παιδιά... :p:p

θα σας πω και γω εντυπώσεις...

 

Α ρε παλιόπαιδα τι μου κάνετε....σε αναμμένα κάρβουνα κάθομαι :angry:

Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ χαρα ειναι το κινητο φυσαει τωρα οποιος εχει κολημα με τις αναβαθμισεις,και θελει 200000 εφαρμογες,και οχι 10000 ,λες και θα τις ανοιξει ποτε,ας μην παρει μπαντα.Οσο για viber,tango,κλπ κλπ μπορει να μην εχει γιατι το κινητο κανει βιντεοκληση,οι εφαρμογες που προανεφερα εχουν βγει πιο πολυ για τα αη φον,και οσα δεν εχουν δυνατοτητα βιντεοκλησης.YAHOO MESSENGER ΥΠΑΡΧΕΙ για καποιον που ρωτησε παραπανω επισης εχει προεγκατεστημενο και το POLARIS.

 

Αντε katsiletra kai waver φολοου γιορ χαρτ.:)

 

Καμία σχέση...τα galaxy s1&s2 παίζει να είναι τα μοναδικά που έχουν και βιντεοκλήση. Τα skype viber tango kok δεν είναι μόνο για βίντεο κλήση μιας και πολλά δεν την υποστηρίζουν (π.χ. viber, whatsapp). Είναι για να κάνεις κλήσεις ή να στέλνεις sms μέσω wifi με τον άλλο δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο ! Σύντομα θα εύχεστε και σε μένα το ίδιο...;)

Να σε ρωτήσω κάτι. Τι firmware & CSC έχεις ; Είναι το ίδιο με του komias2 ?

Επίσης, αν σου είναι εύκολο, να μας πεις που βρίσκεται η αναγνώριση μουσικής, δηλαδή τη διαδρομή στα μενού για να φτάσεις εκεί.

 

ειναι η ιδια εκδοση με του komia. η ΤΕΡΑΣΤΙΑ απορια μου ειναι γιατι και τα αλλα μαγαζια δεν εχουν περασει τα ελληνικα . αφου σχεδον ολοι απο τον ιδιο εισαγωγεα τα παιρνουν.

Για την αναγνωριση μουσικης δεν ξερω γιατι δεν το εχω ψαξει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

βρε καλωs τα παιδια απο την αρτα...ειδαν οτι πλακωσε πελατεια κ ανεβασαν την τιμη οταν οι αλλοι την κατεβαζουν!!!

 

Tο firmware που εχει η συσκευη μου και του tolis29? ειναι η τελευταια οπως μου ειπαν τα παιδια απο την Αρτα.ΕΠΙΣΗΣ φιλε guadanamo το θεμα της τιμης εχει να κανει με τον Γερμανο που την ανεβασε, ο οποιος προμηθευει τα παιδια της Αρτας εξαλου 5 ευρω δεν ειναι και αξιο λογου.Το τηλεφωνο ηδη εχει εξαντληθει και εχει αναμονη 2-3 μερες παραδοση.Επισης σε τηλεφωνικη επικοινωνια μου μου ειπαν οτι εχουν μιλησει με την samsung greece ,και οτι θα εισαχθει κανονικα το wave 3 οπως τα προηγουμενα εξαλου,αλλα δεν προσδιορισαν χρονο ,οποτε για αναβαθμισεις δεν θα εχετε να ανησυχειται[αν και δεν το κρινω προσωπικα απαραιτητο.]:)

ΥΓ Παντως καλο ειναι να επιβραυεβουμε τους καλους επαγγελματιες και οχι ..................:X:X:X.

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι δεν ειναι για τα 5 ευρω αλλα για την αθανατη ελληνικη κουτοπονηρια...ο γερμανοs το πουλαει 214,60...handyshop.de

 

Μονο ενας Γερμανος υπαρχει?Και εστω απο 214 το επαιρναν 209 και μετακυλισαν την αυξηση για να μην χασουν και αυτοι το ποσοστο κερδους τους,φυσικο ειναι .:):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...