Jump to content

Samsung Galaxy S WiFi 5.0


iliu_n
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eμενα δεν μου εχει κολληση ποτε.Μαλον ειναι θεμα εφαρμογων που βαζει ο καθενας.Παντως ειμαι Σουπερ ικανοποιημενος απο το ταμπλετακι μου.Παρολο που δεν του εχουν δωσει την πρεπουσα προσοχη!!!Εννοω τα ελληνικα sites τεχνολογιας.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 137
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά είναι τέλειο κόλλημα ποτέ.Μπαταρία άψογη.Σπάρτη -Αθήνα με GPS ανοιχτό και η μπαταρία στη μέση.Το μέγεθος για μένα παρά και την κάποια ηλικία εννοώ την πρεσβυωπία αρκετά καλό.Από εφαρμογές το έχω φουλάρει.Για τα χρήματά του άψογο.
Link to comment
Share on other sites

Σ' αυτήν την περίπτωση, κράτα πατημένο το κεντρικό πλήκτρο, ταυτόχρονα με το πλαινό πλήκτρο ενεργοποίησης/απενεργοποίησης. Κράτα τα πατημένα αρκετή ώρα, και θα καταφέρει να κλείσει ή να κάνει ρεστάρτ. Σε μένα πάντα πιάνει, αν και μου έχει κολλήσει μόνο 2 φορές...

 

δεν πρόλαβα να δω την απάντηση σου... αυτό που έκανα ήταν να το αφήσω να σβήσει μόνο του από μπαταρία... το έβαλα στην φόρτιση και ξαναπήρε κανονικά μπροστά και τώρα δουλεύει... αλλά θα το έχω υπόψιν σε περίπτωση που ξαναπαρουσιάσει ίδιο φαινόμενο...

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά το έχω βρει από ένα φίλο 100€. Αξίζει χωρίς να είναι κινητό? Γιατί από την μία σκέφτομαι ότι θα με βολέψει στον καναπέ για browsing και στην δουλειά σαν ατζέντα από την άλλη με +50€ παίρνεις κινητό με 3,5-3,7 inch οθόνη και έχεις μία συσκευή αντι να βγάλεις την γκουμουτσα για να σημειώσεις μια συνάντηση. Και απ ότι είδα δεν έχει και καμία θήκη στην αγορά γιαυτό τύπου να φαίνεται σαν σημειωματάριο. Εσείς τι λέτε επιλέγω τιμή ή χρηστικότητα?
Link to comment
Share on other sites

με 100+ πάντως μπορείς να πάρεις κινέζικη ταμπλέτα :) με μεγαλύτερη οθόνη

 

αν σε βολεύουν οι ίντσες του σαμσουνγκ, παρτο

Link to comment
Share on other sites

Ναι επειδή δεν το έχω δει από κοντά αυτό ρωτάω αν βολεύει στην πραγματική ζωή. Γιατί δεν είναι ούτε ταμπλέτα (7ιντσ π.χ.) ούτε κινητό είναι κάτι demi. Κινέζικο δεν θέλω αλλά αξίζει 100€ το samsung όταν η google έβγαλε to nexus 7 με 200€. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Η ταμπλέτα μια χαρά είναι. Κάνεις βέβαια κάποιους συμβιβασμους αλλά δεν γίνεται να τα έχεις ολα... (και σε αυτή τη τιμή)

 

Το δικό μου το πρόβλημα μετά απο 1+ χρόνο χρήσης εχει να κάνει με τον αποθηκευτικο χώρο.

Σχεδόν έχει γεμίσει το 1.5γιγα του τηλεφώνου.

Έχει γεμίσει και η εσωτερική των 5γιγα... και δεν μπορώ να βρω πως θα μεταφέρω τις εφαρμογές στην εξωτερική SD. Εάν φυσικά γίνεται.

 

Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα??

Link to comment
Share on other sites

Εάν εννοείς PDF έτσι κι έτσι.... εξαρτάτε που θα πέσεις. Στα περιοδικά είναι κουραστικο...

Αυτό πρέπει να το δεις απο κοντά γιατί είναι σχετικό για τον καθένα.

 

Το δυνατό του σημείο είναι οτι μπορείς να κανεις παρα πολλά.... εάν το θέλει κάποιος μόνο για ενα δυο πραματάκια πιστεύω δεν θα μείνει ευχαριστημενος.

 

 

 

Εδιτ

 

Έχει κάνει κάποιος root με τη 2.3.6?

θέλει μόνο αλλαγή κερνελ. Τα δεδομένα θαχαθουν.. με την αλλαγή?

Edited by mourgakos2007
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερα... το κολησα. Πήγα να κάνω αλλαγή κερνελ με odin3 αλλά δεν γινότανε ...ενώ το έβλεπε αποτυχενε...με το restart ξεκινούσε κανονικά. Έβαλα όμως την τελευταία έκδοση odin3 ... πάλι απετυχε αλλά με το restart δεν ξεκίνησε... έχει κολησει σε μια οθόνη που έχει ενα τηλέφωνο ενα pc και στη μέση ενα κίτρινο τριγωνακι με θαυμαστικο. Στην επανεκινηση πάλι εδώ έρχεται.

 

Καμιά ιδέα κανείς ...

 

ακυροοοοο

 

τελικα ξυπνησε ...με odin3 1.7 και στοκ κερνελ. ουφφφφ.

ωρες ωρες τα μηχανακια,,,διακατεχονται απο διαβολικα συνδρομα...και οιστρογονα!!!!

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Φίλε η ταμπλέτα είναι τέλεια.Δεν έχω αντιμετωπίσει το πρόβλημα που αναφέρεις παρόλο που έχω κατεβάσει πολλές εφαρμογές.Άν θέλεις κατέβασε από το market το APP2 αυτό θα σου πάει κάποιες από τις εφαρμογές στην sd και δε θα έχεις πρόβλημα.Αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε η ταμπλέτα είναι τέλεια.Δεν έχω αντιμετωπίσει το πρόβλημα που αναφέρεις παρόλο που έχω κατεβάσει πολλές εφαρμογές.Άν θέλεις κατέβασε από το market το APP2 αυτό θα σου πάει κάποιες από τις εφαρμογές στην sd και δε θα έχεις πρόβλημα.Αυτά.

 

Το θέμα είναι οτι δενβλεπει την εξωτερική , δεν το έχει καν σαν επιλογή.

Η μεταφορά γίνεται κανονικά αλλά μόνο στην εσωτερική sd.

Link to comment
Share on other sites

Εάν εννοείς PDF έτσι κι έτσι.... εξαρτάτε που θα πέσεις. Στα περιοδικά είναι κουραστικο...

Αυτό πρέπει να το δεις απο κοντά γιατί είναι σχετικό για τον καθένα.

 

Το δυνατό του σημείο είναι οτι μπορείς να κανεις παρα πολλά.... εάν το θέλει κάποιος μόνο για ενα δυο πραματάκια πιστεύω δεν θα μείνει ευχαριστημενος.

 

 

 

Εδιτ

 

Έχει κάνει κάποιος root με τη 2.3.6?

θέλει μόνο αλλαγή κερνελ. Τα δεδομένα θαχαθουν.. με την αλλαγή?

 

 

Ναι μονο για βιβλια και περιοδικα το θελω λογω 5"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S WiFi 5.0

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...