Jump to content

[Επίσημο] HTC EVO 3D


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
το κινητό έχει ελληνικό πληκτρολόγιο δεν χρειάζεται να βάλλει άλλο

 

Αν το πάρει από Αμερική όπως λέει... δεν θα έχει, να είσαι σίγουρος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν το πάρει από Αμερική όπως λέει... δεν θα έχει, να είσαι σίγουρος.

 

δεν ξέρω πάντως στο δικό μου το ευρωπαϊκό, δεν είχε πουθενά να βάλεις ελληνικά, ούτε για πληκτρολόγιο ούτε για γλωσσά τηλεφώνου, είχε διαθέσιμες μόνο 8 γλώσσες, αγγλικά γαλλικά ιταλικά ισπανικά γερμανικά κτλπ ελληνικά δεν είχε όμως. Μόλις όμως έβαλα μέσα την sim έγινε στα ελληνικά όλο το τηλέφωνο τώρα δεν ξέρω ίσως γίνετε και στην αμερικάνικη έκδοση αυτό

Link to comment
Share on other sites

τελικα το πηρα απο expansys για να ειμαι καλυμμενος λογικα

Τεταρτη θα το εχω.:):)

ευχαριστω για την ενημερωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα το πηρα απο expansys για να ειμαι καλυμμενος λογικα

Τεταρτη θα το εχω.:):)

ευχαριστω για την ενημερωση.

Μια χαρά καλυμμένος θα είσαι από εγγύηση. Καλορίζικο!

 

Περιμένουμε εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που επεμβαίνω, αν δεν κάνω λάθος ψάχνετε το htc evo 3d?

Εγώ πάντως αγόρασα το optimus 3d απο εδώ http://www.simplyelectronics.net/mainproduct.php?pid=14577&setcurrency=eur&gclid=CIHBxOWs9KoCFVBlfAodwR9JLQ και με καλύπτει η lg με την εγγύηση.

Είναι πολύ καλή η τιμή δεν έχω κάνενα πρόβλημα με την συσκευη και η διαφορά στην τιμή μεγάλη.

Στο link είναι το htc evo 3d

 

Εγώ μάλλον από εδώ θα το πάρω.....

Καλό αυτό που διάβασα με την κάρτα sim και τα ελληνικά!!!!!!!!!

Τι εγγύηση ρε παιδιά..... htc είναι....με τα κολπάκια της.......

Το έχω ξεσκ....σει το HD2 και πάει σφαίρα, και τι να μου πουν οι εγγυήσεις... άσε τις χόρτασα!!!!

Πάντως έχουμε και άλλα να αγοράσουμε.... Κ¨αρτα μνήμης 32 / class10, φορτιστή αυτοκινήτου, ρετουσάρισμα εξωτερικό για το HD2 που θα πάει στην γυναίκα μου με android 2.3.5 mui κ.λ.π. (αν είναι δυνατόν!! Ας όψετε όμως η TV sumsung 3D....Λέτε να περιμένω και το 3d κινητό της samsung???)

Και για να αρχίσω... τι λέτε για αυτή εδώ: MUSTANG SILVERSTONE MICRO SD 32GB CLASS10!!!-SUPER SPEED????????

Edited by dikemon
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτή τη παρουσίαση κάπως απογοητεύτηκα για το Evo.... http://www.digitallife.gr/first-review-htc-evo-3d/

Θα πάω να το δω και από κοντά βέβαια άλλα είδα ότι υστερεί αρκετά.

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτή τη παρουσίαση κάπως απογοητεύτηκα για το Evo.... http://www.digitallife.gr/first-review-htc-evo-3d/Θα πάω να το δω και από κοντά βέβαια άλλα είδα ότι υστερεί αρκετά.

E όχι και πρόβλημα κατασκευής το evo. Μην τρελαθούμε!!:blink: Eδώ τόσες μέρες λέμε τα καλύτερα για την ποιότητα κατασκευής του!

 

Αν και πιστεύω ότι το καλύτερο review το κάνουμε οι ίδιοι, σε λίγο θα ανεβάσει και το techblog ένα hand-on. Να δούμε κι εκεί τι θα πει.

Θα συμφωνήσω με τον costsa41. Εγώ πρέπει να είχα δει όλα τα video στο youtube που υπήρχαν. Κάθε μέρα έμπαινα και έβλεπα τα τελευταία όλο το καλοκαίρι. :O

Edited by halo

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που επεμβαίνω, αν δεν κάνω λάθος ψάχνετε το htc evo 3d?

Εγώ πάντως αγόρασα το optimus 3d απο εδώ http://www.simplyelectronics.net/mainproduct.php?pid=14577&setcurrency=eur&gclid=CIHBxOWs9KoCFVBlfAodwR9JLQ και με καλύπτει η lg με την εγγύηση.

Είναι πολύ καλή η τιμή δεν έχω κάνενα πρόβλημα με την συσκευη και η διαφορά στην τιμή μεγάλη.

Στο link είναι το htc evo 3d

 

Προσφερει εγγυηση στην Ελλαδα για το HTC Evo 3d????

Η ACE Hellas θα το καλυπτει? Γνωριζει κανεις?

 

Αληθεια, εδρα η εταιρεια αυτη που εχει? απο που μας ερχονται?

 

Εχει best price και σκεφτομαι να τ αγορασω απο εκει!

Link to comment
Share on other sites

Προσφερει εγγυηση στην Ελλαδα για το HTC Evo 3d????

Η ACE Hellas θα το καλυπτει? Γνωριζει κανεις?

 

Αληθεια, εδρα η εταιρεια αυτη που εχει? απο που μας ερχονται?

 

Εχει best price και σκεφτομαι να τ αγορασω απο εκει!

 

Παιδια,τα πραγματα ειναι απλα.

 

Αν το κινητο ερχεται απο οποιαδηποτε ευρωπαικη χωρα με την εγγυηση του,η ACE Hellas το καλυπτει κανονικα.

 

Τα παραεισαγωγης που λεμε,ειναι αυτα που φερνει ενα ελληνικο καταστημα απο καποια ευρωπαικη (η οχι) χωρα και μας στελνει τη δικη του αποδειξη.Αυτα δε καλυπτονται.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Προσφερει εγγυηση στην Ελλαδα για το HTC Evo 3d????

Η ACE Hellas θα το καλυπτει? Γνωριζει κανεις?

 

Αληθεια, εδρα η εταιρεια αυτη που εχει? απο που μας ερχονται?

 

Εχει best price και σκεφτομαι να τ αγορασω απο εκει!

 

για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο για οτι σου συμβει παρτο απο expansys με κλειστα τα ματια...

αμεση αντικατασταση συσκευης η επιστροφη χρηματων....:cool:

προτιμω να ξοδεψω παραπανω για κατι που ειναι κοντα μου παρα μακρια....

Lg Nexus 5

htc evo 3D

htc wildfire s

Link to comment
Share on other sites

E όχι και πρόβλημα κατασκευής το evo. Μην τρελαθούμε!!:blink: Eδώ τόσες μέρες λέμε τα καλύτερα για την ποιότητα κατασκευής του!

 

Αν και πιστεύω ότι το καλύτερο review το κάνουμε οι ίδιοι, σε λίγο θα ανεβάσει και το techblog ένα hand-on. Να δούμε κι εκεί τι θα πει.

Θα συμφωνήσω με τον costsa41. Εγώ πρέπει να είχα δει όλα τα video στο youtube που υπήρχαν. Κάθε μέρα έμπαινα και έβλεπα τα τελευταία όλο το καλοκαίρι. :O

 

άλλα ντ άλλα λέει ο φίλτατος reviewer. Ο καθένας έχει τις απόψεις του και εξυπηρετεί και τα εκάστοτε συμφέροντα του. Όντως το καλύτερο review είναι αυτό που κάνουμε εμείς οι ίδιου και κανενός άλλου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κύριοι. Μία ερώτηση θέλω να κάνω. Τι τύπο sim φοράει το κινητό. Κανονική ή micro?

 

Καλημέρα.

Χωρίς να το εχω είμαι σίγουρος ότι φοράει κανονική και όχι micro.

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κύριοι. Μία ερώτηση θέλω να κάνω. Τι τύπο sim φοράει το κινητό. Κανονική ή micro?

Kανονική φοράει σίγουρα, γιατί κανονική έχω κι εγώ. Για micro δεν ξέρω.. Σε ενδιαφέρει η micro? Ή απλά ρώτησες?

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Kανονική φοράει σίγουρα, γιατί κανονική έχω κι εγώ. Για micro δεν ξέρω.. Σε ενδιαφέρει η micro? Ή απλά ρώτησες?

 

Οχι δεν με ενδιαφέρει. Απλά σε ένα σάιτ είδα στα χαρακτηριστικά του ότι φοράει micro και έτσι παραξενεύτηκα.

Link to comment
Share on other sites

Ααα... Μπορει να υποστηριζει και micro, δεν ξερω. Για αυτο ρωτησα αν σε ενδιαφερει να το εψαχνα.;)

 

Πως μηδενιζει ο μετρητης της μπαταριας? Τις πρωτες μερες καθε φορα που το φορτιζα μηδενιζε. Τωρα, συνεχιζει να μετραει συνεχομενα εδω και 5 μερες.

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Μπα... Τίποτα...:worry:

Δεν ξέρω αν το έχουν και άλλα κινητά της htc αυτό, αλλά στο evo είχα διαβάσει ότι όταν το κλείνουμε δεν κλείνει ακριβώς, αλλά μπαίνει σε μια φάση πολύ χαμηλής ενεργειακής λειτουργίας, κάτι σαν την αναστολή στους υπολογιστές, έτσι ώστε να ανοίγει γρήγορα την επόμενη φορά (σε εμένα ανοίγει και φορτώνει πλήρως μέσα σε 4-6").

Μήπως αυτό να φταίει που δεν "καταλαβαίνει" το android ότι το κλείνω και το φορτίζω?:p

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα που ρώτησα μου το λες, ή γενικά είναι καλύτερο να είναι απενεργοποιημένο?

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Καλώς.. Το απενεργοποίησα. :)

 

Ασχετο.. Ο καιρός στο καινούριο sense είναι όλα τα λεφτα!!:D:O

 

Όσο περισσότερο χρησιμοποιώ το κινητό, τόσο πιο πολύ μου αρέσει!:O Ταχύτητα, μνήμη, android, sense και 3D προσφέρουν μια ανεπανάληπτη εμπειρία χρήσης!

Αν υπήρχε και μπαταρία που τα άντεχε όλα αυτά σε μεγάλη χρήση, θα έφτανε στην τελειότητα!

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

ριξτε μια ελληνικη ματια...:)

http://techblog.gr/mobile/htc-evo-3d-hands-on-5902/

 

Αυτό μάλιστα!!!:):)

Πάρα πολύ αναλυτικό Hands-on!

Είναι τούμπανο το κινητό....

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

ριξτε μια ελληνικη ματια...:)http://techblog.gr/mobile/htc-evo-3d-hands-on-5902/

Πολύ ωραίο και αναλυτικό review!:)

Παρ' όλο που το έχω στα χέρια μου, χαίρομαι να το βλέπω ακόμη σε video!!:O

 

Στο skroutz έφτασε μέχρι και 569€!!:X

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...