Jump to content

[Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οταν λες για κολληματα στο tw,τι ακριβως βλεπεις να σου κανει?

Μου φαινεται περιεργο γιατι εχω την jw5 2 βδομαδες και το λιωνω καθημερινα το κινητο,δεν το αφηνω σε χλωρο κλαρι και δεν εχω δει να μου κανει το παραμικρο.

(καλα,του εβαλα χθες και το ελληνικο svox και κανω πολυ χαβαλε,αναγγελια κλησεων στα ελληνικα κλπ,ολα τα λεφτα :p)

 

To τηλέφωνο έτρωγε min 2 freeze την ημέρα, έτσι στο άσχετο και ή εκανα reboot με το power ή τράβαγα τη μπαταρία για να επανέλθει. Το googlαρισα και είδα οτι το είχαν κι άλλοι.

 

Μετά απο προτροπή των παιδιών εδω πέρασα go launcher και έκτοτε δουλεύει ρολόι!

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To τηλέφωνο έτρωγε min 2 freeze την ημέρα, έτσι στο άσχετο και ή εκανα reboot με το power ή τράβαγα τη μπαταρία για να επανέλθει. Το googlαρισα και είδα οτι το είχαν κι άλλοι.

 

Μετά απο προτροπή των παιδιών εδω πέρασα go launcher και έκτοτε δουλεύει ρολόι!

Δεν μου εχει τυχει ποτε κατι τετοιο :blink: ολα δουλευουν αψογα.

Ποια εκδοση της jw5 εχεις βαλει?με το ενα αρχειο η την σπλιταρισμενη με τα 3?και αν θες πες μας και απο που την εχεις κατεβασει.

Link to comment
Share on other sites

+1000 Εχω σταματησει να ασχολουμαι με τον στοκ απο πολλυυυυ παλια (να ειναι καλα ο Ηρακλης :)),τον βρισκω πολυ λιγο μπροστα στον opera,γουστα ειναι αυτα βεβαια.

 

Ετσι φιλε μου Παρη, η διαφορα μεταξυ τους ειναι εμφανεστατη, εδω και καιρο εχει γινει ο default browser.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εχει τυχει ποτε κατι τετοιο :blink: ολα δουλευουν αψογα.

Ποια εκδοση της jw5 εχεις βαλει?με το ενα αρχειο η την σπλιταρισμενη με τα 3?και αν θες πες μας και απο που την εχεις κατεβασει.

 

Όλες τις έχω κατεβάσει απο εδω, αρχικά την τσέχικη (η οποία είχε κι άλλα θέματα με κύριο το μικρόφωνο - αν θυμάμαι σωστά ήταν 1 αρχείο), μετά πήγα για 2 μέρες σε jw1 (που δεν μου έκανε κανένα κόλλημα) και αφού είδα οτι είχε βγει με 3 αρχεία jw5 φλασάρισα ελβετική + semaphore.

 

Τώρα τι μπορεί να του φταίει δεν ξέρω, αλλά δεν με απασχολεί κίολας να πω την αλήθεια, ο go launcher μια χαρά είναι! Προς το παρόν δεν έχω διάθεση ούτε χρόνο να κάτσω να το ξαναψάξω...

 

Δεν το είχε πολύς κόσμος πάντως αυτό, αλλά είχα βρει σε fora διάφορες αναφορές όταν το χα ψάξει

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Όλες τις έχω κατεβάσει απο εδω, αρχικά την τσέχικη (η οποία είχε κι άλλα θέματα με κύριο το μικρόφωνο - αν θυμάμαι σωστά ήταν 1 αρχείο), μετά πήγα για 2 μέρες σε jw1 (που δεν μου έκανε κανένα κόλλημα) και αφού είδα οτι είχε βγει με 3 αρχεία jw5 φλασάρισα ελβετική + semaphore.

 

Τώρα τι μπορεί να του φταίει δεν ξέρω, αλλά δεν με απασχολεί κίολας να πω την αλήθεια, ο go launcher μια χαρά είναι! Προς το παρόν δεν έχω διάθεση ούτε χρόνο να κάτσω να το ξαναψάξω...

 

Δεν το είχε πολύς κόσμος πάντως αυτό, αλλά είχα βρει σε fora διάφορες αναφορές όταν το χα ψάξει

Κοιτα,υπαρχει περιπτωση να εχει παει κατι στραβα στο σπλιταρισμα με τα 3 αρχεια της ρομ και να δημιουργει προβλημα (εχει ξανασυμβει κατι τετοιο),η δεν ξερω αν εχεις βαλει τιποτα μοντακια η θεμα σαν του boeffla πχ και σου κανει τερτιπια (δεν ειμαι βεβαιος για του boeffla αλλα τα μοντακια του συγκεκριμενου εχουν δημιουργησει πολλα προβληματα στο παρελθον.) Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα,υπαρχει περιπτωση να εχει παει κατι στραβα στο σπλιταρισμα με τα 3 αρχεια της ρομ και να δημιουργει προβλημα (εχει ξανασυμβει κατι τετοιο),η δεν ξερω αν εχεις βαλει τιποτα μοντακια η θεμα σαν του boeffla πχ και σου κανει τερτιπια (δεν ειμαι βεβαιος για του boeffla αλλα τα μοντακια του συγκεκριμενου εχουν δημιουργησει πολλα προβληματα στο παρελθον.)

 

Προφανώς κάτι έχει στραβώσει εφόσον δεν είναι γενικό πρόβλημα, αλλά αφου δουλεύει όπως είναι μου αρκεί προς το παρόν. mods δεν έχω!

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο αρκετούς μήνες ξαναγύρισα σε Ginger και όλα είναι μια χαρά, το μόνο που μου λείπει είναι η βιντεοκλήση στο Talk. Υπάρχει κάποια λύση;
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο αρκετούς μήνες ξαναγύρισα σε Ginger και όλα είναι μια χαρά, το μόνο που μου λείπει είναι η βιντεοκλήση στο Talk. Υπάρχει κάποια λύση;

 

Για πιο λόγο?

Τι σου έλειπε δηλαδή (και ποια ρομ είχες).

Link to comment
Share on other sites

Νίκο τα προβλήματα τα ξέρεις (Ράδιο, Βιντεοκλήσεις) κοινά σε όλες τις ρομ. Δοκίμασα αρκετές και θα μπορούσα να έχω μείνει στην ics αλλά δοκίμασα την JW5 στο κινητό της γυναίκας μου και με την ευκαιρία ενός bootloop που έφαγα γύρισα πίσω. Τη slim δεν πρόλαβα να τη δοκιμάσω αλλά σχεδόν σίγουρα θα είναι η επόμενη μου. :)
Link to comment
Share on other sites

Νίκο τα προβλήματα τα ξέρεις (Ράδιο, Βιντεοκλήσεις) κοινά σε όλες τις ρομ. Δοκίμασα αρκετές και θα μπορούσα να έχω μείνει στην ics αλλά δοκίμασα την JW5 στο κινητό της γυναίκας μου και με την ευκαιρία ενός bootloop που έφαγα γύρισα πίσω. Τη slim δεν πρόλαβα να τη δοκιμάσω αλλά σχεδόν σίγουρα θα είναι η επόμενη μου. :)

 

Μονο το ραδιο δηλαδη;)

Γιατι, η βιντεοκληση για πολλοστη φορα εχει ειπωθει οτι ειναι πατεντα της samsung. Επομενως, μονο στις στοκ ρομ υπαρχει!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Νίκο τα προβλήματα τα ξέρεις (Ράδιο, Βιντεοκλήσεις) κοινά σε όλες τις ρομ. Δοκίμασα αρκετές και θα μπορούσα να έχω μείνει στην ics αλλά δοκίμασα την JW5 στο κινητό της γυναίκας μου και με την ευκαιρία ενός bootloop που έφαγα γύρισα πίσω. Τη slim δεν πρόλαβα να τη δοκιμάσω αλλά σχεδόν σίγουρα θα είναι η επόμενη μου. :)

 

Ρώτησα γιατί είπες όλα μια χαρά τώρα στην gb και νόμιζα ότι είχες προβλήματα ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά….

Απ ότι βλέπω υπάρχουν θέματα με την JW5.

Μέχρι στιγμής με την JVI δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Φοβάμαι μη κάνω καμία μ…..α!

Από την άλλη μου ξύνεται να το κάνω γιατί θα έχω περισσότερη μνήμη.

Αν μπορεί ρε παιδιά κάποιος, και sorry που σας πρήζω, ας μου πει λίγο ολοκληρωμένα τις εντυπώσεις του από την JW5, τι το καλύτερο έχει, πώς είναι το wifi, το gps του….

Α, επίσης ερώτηση: στο ευρετήριο τα γράμματα είναι ελληνικά ε?

Ξέρω, είμαι λίγο κουραστικός και πιθανόν κάνω ηλίθιες ερωτήσεις, αλλά πραγματικά δεν το έχω ξανακάνει…

Το htc touch pro που είχα ήταν ρουταρισμένο και με custom rom από την αρχή και άλλα δεν δούλευαν, άλλα κολλούσαν… πχ στο ευρετήριο τα γράμματα για να βρείς τηλέφωνο δεν έπιαναν και πολλά άλλα….

Δε θέλω να ξαναφάω τέτοια φρίκη….

Ευχαριστώ πολύ!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά….

Απ ότι βλέπω υπάρχουν θέματα με την JW5.

Μέχρι στιγμής με την JVI δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Φοβάμαι μη κάνω καμία μ…..α!

Από την άλλη μου ξύνεται να το κάνω γιατί θα έχω περισσότερη μνήμη.

Αν μπορεί ρε παιδιά κάποιος, και sorry που σας πρήζω, ας μου πει λίγο ολοκληρωμένα τις εντυπώσεις του από την JW5, τι το καλύτερο έχει, πώς είναι το wifi, το gps του….

Α, επίσης ερώτηση: στο ευρετήριο τα γράμματα είναι ελληνικά ε?

Ξέρω, είμαι λίγο κουραστικός και πιθανόν κάνω ηλίθιες ερωτήσεις, αλλά πραγματικά δεν το έχω ξανακάνει…

Το htc touch pro που είχα ήταν ρουταρισμένο και με custom rom από την αρχή και άλλα δεν δούλευαν, άλλα κολλούσαν… πχ στο ευρετήριο τα γράμματα για να βρείς τηλέφωνο δεν έπιαναν και πολλά άλλα….

Δε θέλω να ξαναφάω τέτοια φρίκη….

Ευχαριστώ πολύ!!!:):):)

Που τα ειδες τα θεματα με την jw5?? :blink:

Eντυπωσεις και τα σχετικα με αυτην την ρομ αν διαβασεις τις τελευταιες 5-6 σελιδες θα μαθεις τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά….

Απ ότι βλέπω υπάρχουν θέματα με την JW5.

Μέχρι στιγμής με την JVI δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Φοβάμαι μη κάνω καμία μ…..α!

Από την άλλη μου ξύνεται να το κάνω γιατί θα έχω περισσότερη μνήμη.

Αν μπορεί ρε παιδιά κάποιος, και sorry που σας πρήζω, ας μου πει λίγο ολοκληρωμένα τις εντυπώσεις του από την JW5, τι το καλύτερο έχει, πώς είναι το wifi, το gps του….

Α, επίσης ερώτηση: στο ευρετήριο τα γράμματα είναι ελληνικά ε?

Ξέρω, είμαι λίγο κουραστικός και πιθανόν κάνω ηλίθιες ερωτήσεις, αλλά πραγματικά δεν το έχω ξανακάνει…

Το htc touch pro που είχα ήταν ρουταρισμένο και με custom rom από την αρχή και άλλα δεν δούλευαν, άλλα κολλούσαν… πχ στο ευρετήριο τα γράμματα για να βρείς τηλέφωνο δεν έπιαναν και πολλά άλλα….

Δε θέλω να ξαναφάω τέτοια φρίκη….

Ευχαριστώ πολύ!!!:):):)

 

Βαλε την αφοβα φιλε (την Ελβετικη!)

Πες μας ομως που τα ειδες τα "θεματα" για την jw5..;;)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Βαλε την αφοβα φιλε (την Ελβετικη!)

Πες μας ομως που τα ειδες τα "θεματα" για την jw5..;;)

 

Παιδιά συγχωρέστε με αν λέω ανακρίβειες, μη δίνεται και πολύ βάση, είναι γιατί δεν είμαι γνώστης του θέματος….

Ο and64 έχει πρόβλημα ο lounger λέει….

Κάτι για bootloop διαβάζω, και ξέρετε, άμα δε γνωρίζεις πανικοβάλλεσαι εύκολα….

γι αυτό ρωτάω και ξανα ρωτάω....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγχωρέστε με αν λέω ανακρίβειες, μη δίνεται και πολύ βάση, είναι γιατί δεν είμαι γνώστης του θέματος….

Ο and64 έχει πρόβλημα ο lounger λέει….

Κάτι για bootloop διαβάζω, και ξέρετε, άμα δε γνωρίζεις πανικοβάλλεσαι εύκολα….

γι αυτό ρωτάω και ξανα ρωτάω....

 

Φίλε μου εμένα λογικά κάτι δεν έχει κάτσει σωστά στην εγκατάσταση και προέκυψε το θέμα με τον launcher. Παρολαυτα, με τον go launcher που έβαλα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Όλα λειτουργούν ομαλά, έχω παραπάνω ram...better than ever το galaxy :D

 

Όταν βρω χρόνο θα ασχοληθώ μαζί του, ισως φλασαρω ξανά για να δω μπας και στρώσει αλλά τώρα αποκλείεται, δεν προλαβαίνω!

Edited by and64

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγχωρέστε με αν λέω ανακρίβειες, μη δίνεται και πολύ βάση, είναι γιατί δεν είμαι γνώστης του θέματος….

Ο and64 έχει πρόβλημα ο lounger λέει….

Κάτι για bootloop διαβάζω, και ξέρετε, άμα δε γνωρίζεις πανικοβάλλεσαι εύκολα….

γι αυτό ρωτάω και ξανα ρωτάω....

 

Αμα κανεις καθαρη εγκατασταση που συνηθιζω κι εγω να κανω παντα, δεν θα εχεις προβλημα.Δοκιμασε την, και στην χειροτερη περιπωση βαζεις την jw1 που σου προτεινε κι ο Νικος.

Το σιγουρο ειναι, οτι οποια και να βαλεις θα ειναι καλυτερη απο αυτην που εχεις τωρα ;)

Οποτε, ακολουθα πιστα τον δρομο του φλασαρισματος :)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Αμα κανεις καθαρη εγκατασταση που συνηθιζω κι εγω να κανω παντα, δεν θα εχεις προβλημα.Δοκιμασε την, και στην χειροτερη περιπωση βαζεις την jw1 που σου προτεινε κι ο Νικος.

Το σιγουρο ειναι, οτι οποια και να βαλεις θα ειναι καλυτερη απο αυτην που εχεις τωρα ;)

Οποτε, ακολουθα πιστα τον δρομο του φλασαρισματος :)

 

Παιδιά καλημέρα….

Θα το κάνω και θα ήθελα την αμέριστη συμπαράστασή σας….

Με το που πάω σπίτι σήμερα αρχίζω με απεγκατάσταση kies, ξανά εγκατάσταση και ξεκινάω….

Αν δεν μου βλέπει το κινητό ο υπολογιστής πάλι, με το odin λέτε να μου το βλέπει?

Όσοι το έχουν κάνει να υποθέσω ότι έχετε windows 7. υπάρχει κανείς με xp?

Το πρώτο βήμα τελικά στον οδηγό το κάνω?

Και να υποθέσω (μπορεί να ακούγεται ηλίθιο) βγάζω τη sim από το κινητό, σωστά?

Με ποια εφαρμογή να κρατήσω backup τις επαφές μου?

:O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα….

Θα το κάνω και θα ήθελα την αμέριστη συμπαράστασή σας….

Με το που πάω σπίτι σήμερα αρχίζω με απεγκατάσταση kies, ξανά εγκατάσταση και ξεκινάω….

Αν δεν μου βλέπει το κινητό ο υπολογιστής πάλι, με το odin λέτε να μου το βλέπει?

Όσοι το έχουν κάνει να υποθέσω ότι έχετε windows 7. υπάρχει κανείς με xp?

Το πρώτο βήμα τελικά στον οδηγό το κάνω?

Και να υποθέσω (μπορεί να ακούγεται ηλίθιο) βγάζω τη sim από το κινητό, σωστά?

Με ποια εφαρμογή να κρατήσω backup τις επαφές μου?

:O

 

Ολες τις ρομ τις εχω βαλει σε xp χωρις κανενα προβλα.Να μην σου αναγνωριζει το pc τη συσκευη αλλα μονο το οντιν ειναι δυσκολο.Εαν απεγκαταστησεις το kies και το ξαναπερασεις και το συνδεσεις σε αλλη θυρα usb θα αναγνωριζεται.

Την σιμ βγαλτην καλου-κακου, και την καρτα μνημης.Τις επαφες σου μπορεις πολυ απλα να τις περασεις στο gmail αλλιως εαν δεν θελεις κανε τις μεσα απο τις ρυθμισεις επαφων εξαγωγη σε ενα αρχειο .csv στην καρτα μνημης και τις κανεις μετα εισαγωγη.

Καλημερα :)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα….

Θα το κάνω και θα ήθελα την αμέριστη συμπαράστασή σας….

Με το που πάω σπίτι σήμερα αρχίζω με απεγκατάσταση kies, ξανά εγκατάσταση και ξεκινάω….

Αν δεν μου βλέπει το κινητό ο υπολογιστής πάλι, με το odin λέτε να μου το βλέπει?

Όσοι το έχουν κάνει να υποθέσω ότι έχετε windows 7. υπάρχει κανείς με xp?

Το πρώτο βήμα τελικά στον οδηγό το κάνω?

Και να υποθέσω (μπορεί να ακούγεται ηλίθιο) βγάζω τη sim από το κινητό, σωστά?

Με ποια εφαρμογή να κρατήσω backup τις επαφές μου?

:O

Καλημερα.Αν δεν δει ο υπολογιστης σου το τηλεφωνο δεν προκειται να το δει με το odin.Kανε απεγκατασταση του kies,reboot το pc σου και ξανακανε εγκατασταση το kies (κατεβασε την πιο προσφατη εκδοση καλυτερα).

Για αντιγραφο των επαφων σου δεν χρειαζεσαι καμια εφαρμογη.Οι πιο διαδεδομενοι και πιο ευκολοι τροποι ειναι,ειτε να ανεβασεις τις επαφες σου στο google και να τις εχεις ανα πασα ωρα και στιγμη με ενα απλο συγχρονισμο,ειτε να πας τωρα στις επαφες σου->αριστερο πληκτρο μενου->εισαγωγη/εξαγωγη->εξαγωγη στην καρτα sd.Θα σου δημιουργησει αντιγραφο των επαφων σου στην sd.Oταν περασεις την νεα ρομ,κανεις παλι την ιδια διαδικασια με την διαφορα οτι τωρα θα επιλεξεις στο τελευταιο βημα-εισαγωγη απο καρτα sd και θα σου ξαναφορτωσει οτι ειχε παρει αντιγραφο.

Ελπιζω να βοηθησα

 

edit: με προλαβε ο Ηρακλης,τωρα τελευταια ποσταρει σαν τον ανεμο :p

Link to comment
Share on other sites

Η jw5 που θα φλασαρεις ειναι 3 αρχεια, οποτε κανε καλυτερα κανονικα repartition με pit 512.

Ακολουθα προσεχτικα την διαδικασια, κι οτι χρειαστεις εδω ειμαστε εμεις ;)

 

 

edit: φιλιτατε Παρη, μακαρι να ειχα κατι καλυτερο να κανω εδω στην μοναδα:rolleyes:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα guys

να ρωτήσω και εγώμε την σειρά μου εαν μου επιτρέπεται...

Έχω την 2.3.6 JW4 που είναι να μην πω αλλά με τον Go launcher ... κάπως διορθώθηκαν τα πράγματα...

η JW5 λετε πως είναι οκ... και ετοιμάζομαι να την περάσω... ο Sema ... τι ακριβώς κάνει?

Και ποιον Sema να περάσω?

Ακόμα δεν το έχω καταλάβει αυτό... Τι πως και γιατί (σχετικά με τον sema)

Στην JW5 ο launcher είναι οκ? H ξανα περνάω τον Go launcher ex?

Κατέβασα τα 3 αρχεία.... root πως κάνω? μιας και από ότι βλέπω αυτή δεν είναι ήδη rootaρισμένη....

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Edited by Leoniums
~~~ Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Ακολουθω τις οδηγιες για να εγκαταστησω το αρχικο firmware με σκοπο μετα να το flashαρω συμφωνα με τις παρακατω οδηγιες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=306882 αλλα εχω ενα προβλημα.

Στο δευτερο βημα που αναφερει

"- Πάτα το Start, και περίμενε να ολοκληρωθεί η διαδικασία. ΜΗΝ αποσυνδέσεις το τηλέφωνο. Περίμενε μέχρι να βγει το PASS (βλ. εικόνα)" οταν τελειωσει η διαδικασια και μου βγαλει το pass κανει restart το κινητο και μου εμφανιζει τα παρακατω

 

 

Android system recovery <3e>

 

Enter: Ok Key/ Select : Vol UP/Vol Down

reboot system now

apply update from sdcard

wipe data/factory reset

wipe cache partition

_______________________________________________________

 

E:copy_dbdata_media:Can't mount /dbdata

your storage not prepared yet.please use UI menu for format and reboot actions.

Meida files copy failed

 

--Deleting file...

E:failed to mount /dbdate <File exists>

E: delete_data_files:Can't mount /dbdata

your storage not prepared yet.please use UI menu for format and reboot actions.

 

--Updating filesystem...

E:failed to mount /dbdate <File exists>

E:discard_filesystem_for_rfs:Can't mount /dbdata

 

--Wiping cache...

Formatting /cache...

Cache wipe failed

 

-Appling Multi-CSC...

Installing Multi-CSC

Can't access to '/system/csc/COS/system/'.

Successfully applied multi-CSC..

αυτο ειναι λογικο να μου το βγαζει ή εχω κανει λαθος??? το εχω προσπαθησει πολλες φορες με την επιλογη 'reboot system now' αλλα κανει reboot συνεχεια και δεν προχωραει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...