Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους.Ειμαι πολυ

στεναχωρημενη,χθες μου γλιστρησε το κινητο απο τα χερια με αποτελεσμα να αποκτησει ηοθονη πολλαπλα ραγισματα.Παρολα αυτα η οθονη λειτουργει κανονικα προς το παρον.Μπορει να φτιαχτει,που να το παω;

 

Καλημέρα.

Φαντάζομαι λες την εξωτερική οθόνη έτσι;

Θα σε συμβούλευα (αν και δε ξέρω το μέρος που βρίσκεσαι) να ΜΗ το πας σε κάποιον dealer αλλά κατευθείαν σε επίσημη αντιπροσωπεία! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

απλα σιγουρα ειναι εκτος εγγυησης..ελπιζω να μην σου ζητησουν τα ιδια λεφτα με το κοστος του κινητου.

καλημερα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ναι η εξωτερικη οθονη ειναι.Η vodafone αναλαμβανει τετοια πραγματα;Σερρες ειμαι,η αδερφη μου πηγε ενα κινητο της για οθονη (οχι αφης)σε ενα μαγαζι στη Θεσσαλονικη και εμεινε ευχαριστημενη.Λετε να μου δημιουργησουν αλλου προβλημα;Θα ρωτησω εννοειται και τιμες να δω αν συμφερει.Δεν ξερει κανεις ποσο περιπου παει;
Link to comment
Share on other sites

Ναι η εξωτερικη οθονη ειναι.Η vodafone αναλαμβανει τετοια πραγματα;Σερρες ειμαι,η αδερφη μου πηγε ενα κινητο της για οθονη (οχι αφης)σε ενα μαγαζι στη Θεσσαλονικη και εμεινε ευχαριστημενη.Λετε να μου δημιουργησουν αλλου προβλημα;Θα ρωτησω εννοειται και τιμες να δω αν συμφερει.Δεν ξερει κανεις ποσο περιπου παει;

 

Για ρίξε μια μάτια εδώ, http://www.pds.com.gr/index.asp?mod=eshop_itemcats&id=40

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Αφου δεν εχει βγει ακομα το παγωτο για εμας, προσπαθησα να κανω root με αυτον το οδηγο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1559685

αλλα οταν ανοιγω το flash tool 0.7 και συνδεω το κινητο μου λεει οτι δεν βρισκει drivers για αυτο το τηλεφωνο και να τους κατεβασω.

 

Τι ακριβως ζηταει, γιατι με μια προχειρη αναζητηση στο google δε βρηκα κατι? Λετε να παιζει ρολο οτι δουλευω σε windows xp?

Link to comment
Share on other sites

 

Zxr εκανα και το flashtool drivers Install, αλλα παλι τα ιδια. Μεσα στις επιλογες δεν υπαρχει το wt19.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη λάθος μου. Νόμιζα ότι είχες βάλει το παγωτό!

Δες αυτό

 

Μια απο τα ιδια.Δε βρισκει drivers. Μαλλον θα το δοκιμασω σε windows 7αρια, γιατι μαλλον τα xp παλιωσαν αρκετα. Εκτος και αν περιμενω να φαω και εγω παγωτο...

Link to comment
Share on other sites

ποτε βγαινει το "σαντουιτς" για αυτο το κινητο;

και επειδη ειμαι λιγο αουτ που μπορω να βρω πληροφοριες σχετικα με το ICS;

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ποτε βγαινει το "σαντουιτς" για αυτο το κινητο;

 

Δεν υπάρχει ακριβής ενημέρωση, υπομονή και όταν κυκλοφορήσει θα το μάθεις από εδώ σίγουρα.

 

και επειδη ειμαι λιγο αουτ που μπορω να βρω πληροφοριες σχετικα με το ICS;

 

Με μια απλή αναζήτηση στο google θα βρεις τα πάντα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι λιγο αουτ που μπορω να βρω πληροφοριες σχετικα με το ICS;
Google is your friend.. http://www.android.com/about/ice-cream-sandwich/
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Τι είναι το σάντουιτς ρε παίδες που λέτε και ξαναλέτε?

 

Εγκαθιστώντας την ενημέρωση 4.0.Α.0.62, χάνεις κάτι?

Δηλαδή πριν την εγκατάσταση χρειάζεται να αποθηκεύσω επαφές, εικόνες, video?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Τι είναι το σάντουιτς ρε παίδες που λέτε και ξαναλέτε?

Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) http://www.android.com/about/ice-cream-sandwich/

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εγκαθιστώντας την ενημέρωση 4.0.Α.0.62, χάνεις κάτι?

Δηλαδή πριν την εγκατάσταση χρειάζεται να αποθηκεύσω επαφές, εικόνες, video?

 

Aν εχεις μικροτερη εκδοση και πας στην .62 δεν χανεις κατι.αν θες να κανεις downgrade χανεις τα παντα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Ειχα την εντυπωση οτι το σαντουιτς ειναι κατι διαφορετικο απο την εκδοση 4.0

και τωρα κατι γενικο. Ειναι καλο σε γενικες γραμμες; Ενδιαφερομαι να ειναι γρηγορο και με καλη αναλυση σε αυτη την τιμη. Με καλυπτει;

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Ειχα την εντυπωση οτι το σαντουιτς ειναι κατι διαφορετικο απο την εκδοση 4.0

και τωρα κατι γενικο. Ειναι καλο σε γενικες γραμμες; Ενδιαφερομαι να ειναι γρηγορο και με καλη αναλυση σε αυτη την τιμη. Με καλυπτει;

 

To κινητο ειναι τεραστιο value for money.μην το σκεφτεσαι.Η οθονη δεν ειναι και το δυνατοτερο σημειο του παρολα αυτα.Λειπει η Bravia Engine που εχει η υπολοιπη σειρα Xperia.καλυτερα να δεις απο κοντα την οθονη του και να αποφασισεις.Κατα τα αλλα το κινητο ειναι δυναμη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To κινητο ειναι τεραστιο value for money.μην το σκεφτεσαι.Η οθονη δεν ειναι και το δυνατοτερο σημειο του παρολα αυτα.Λειπει η Bravia Engine που εχει η υπολοιπη σειρα Xperia.καλυτερα να δεις απο κοντα την οθονη του και να αποφασισεις.Κατα τα αλλα το κινητο ειναι δυναμη.:)

 

θα παω αυτες τις μερες να το δω απο κοντα. Ευχαριστω και παλι ;)

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

πάπντως σαν τηλέφωνο δεν είναι καθόλου καλό δεν μου αρέσει καθόλου μου χει σπάσει τα νεύρα στις κλήσεις όλο κάνει τσακ τσακ θορύβους στο ακουστικό και όλο πατιέται από μόνη της η σίγαση και δεν με ακούνε έλεος δηλαδή
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

βλεπω τα "πληκτρα" στις 4 ακρες και με χαλανε,διαμορφονονται και αλλιως?

Οντως,βλακεια να μην βαλουνε μια bravia engine,βαλανε και στο ray που ειναι 3.3 η οθονη......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

βλεπω τα "πληκτρα" στις 4 ακρες και με χαλανε,διαμορφονονται και αλλιως?

Οντως,βλακεια να μην βαλουνε μια bravia engine,βαλανε και στο ray που ειναι 3.3 η οθονη......

 

Βάζεις έναν launcher και αλλαζει όλο το τηλέφωνο ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

πάπντως σαν τηλέφωνο δεν είναι καθόλου καλό δεν μου αρέσει καθόλου μου χει σπάσει τα νεύρα στις κλήσεις όλο κάνει τσακ τσακ θορύβους στο ακουστικό και όλο πατιέται από μόνη της η σίγαση και δεν με ακούνε έλεος δηλαδή

Είναι απίθανο να αντιμετωπίζεις πρόβλημα με την σίγαση.... Όταν το βάζεις στο αυτί σου έχει αισθητήρα και απενεργοποιήτε η οθόνη έτσι ώστε να μην πατιούνται κουμπιά από την οθόνη. Οπότε είτε δεν βάζεις το κινητό καλά στο αυτί σου είτε έχει κάποιο πρόβλημα ο αισθητήρας. Αυτό μπορείς να το κάνεις και πείραμα αν θέλεις όταν κάνεις κάπου κλήση κρύψε με το δάκτυλο σου τους αισθητήρες που υπάρχουν στο πάνω μέρος της οθόνης και θα το διαπιστώσεις...

 

Όσο για τους θορύβους στις κλήσεις εγώ δεν αντιμετωπίζω τέτοια προβλήματα... Μήπως δεν του έχεις κάνει τις απαραίτητες αναβαθμίσεις??? Εμένα επιρρεάζονται οι κλήσεις από θορύβους μόνο όταν δεν έχει καλό σήμα το δίκτυο... Κάτι που συμβαίνει και στα υπόλοιπα κινητά που έχω....

 

Επιμένω στις ενημερώσεις του κινητού διότι υπάρχουν για να διορθώνουν πιθανά προβλήματα...

OnePlus 2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...