Jump to content

Sony Ericsson "Live with Walkman"


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχετε δει σε κανα καταστημα στη Θεσσαλονικη να το εχει να παω να το δω ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

παιδια sos!!!!! μολις το πηρα και μου εσπασε η οθονη και το digitizer. κατα τα αλλα το κινητο ειναι οκ. ποσο παει η αλλαγη? εχουν βγει ανταλλακτικα?
Link to comment
Share on other sites

Πως σου σπασε ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Οποιος το εχει παιδια μπορει να μας ενημερωσει για την ευκρινια και φωτεινωτητα της οθονης του σε εξωτερικες συνθηκες γιατι αυτα τα green hart πασχουν σε αυτο!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Mετά από ορισμένες πλήρες φορτίσης η μπαταρία του προσωπικά με αφήνει ικανοποιημένο!! :)

 

Χθες με 3 κλήσεις (περίπου 3λεπτου) με κανά 20 λεπτο ιντερνετ μεσω 3g και με 9ωρες συνεχόμενα radio απο 100% που έφυγα απο το σπίτι για εργασία, όταν γύρισα ήταν 59% !!!! :D

 

Υπόψιν ότι δεν βρισκόμουν σε "σταθερό σημείο" αλλά κινούμουν συνέχεια (αυτό νομίζω επηρεάζει αρκετα τη κατανάλωση).

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

το γουσταρα εκ πρωτης οψης αλλα οταν ειδα την οθονη του σε σχεση με του μινι ειπα δε θα παρω το καλο του σημειο ειναι τα ηχεια .
Link to comment
Share on other sites

Το δες απο κοντα ή σε βιντεο στο youtube ?

 

Αν απο κοντα πες μας που το δες

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

το γουσταρα εκ πρωτης οψης αλλα οταν ειδα την οθονη του σε σχεση με του μινι ειπα δε θα παρω το καλο του σημειο ειναι τα ηχεια .

 

Μεγαλη διαφορα?:confused:

Link to comment
Share on other sites

το γουσταρα εκ πρωτης οψης αλλα οταν ειδα την οθονη του σε σχεση με του μινι ειπα δε θα παρω το καλο του σημειο ειναι τα ηχεια .

 

Με τι το συγκρίνεις και για ποιο λόγο στο σύνολο το απορρίπτεις? Υπάρχει κάτι καλύτερο στο σύνολο κατά σε στο κοστολόγιο που έχει και αν ναι ποιο θεωρείς ότι είναι αυτό?

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη διαφορα?:confused:

 

Από κοντά τα εχω δει κ εκών,πιο κοντά δε γίνετε στο mall στο public και πραγματικά του μικρού παρ ότι πιο μικρή η οθόνη ήταν πολύ φωτεινότερη και εντυπωσιακη.

Απλώς τα περισσότερα green hart έχουν θέμα με τη φωτεινότητα,κρίμα πάντως γιατί το θελα λόγο κατασκευής

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Από κοντά τα εχω δει κ εκών,πιο κοντά δε γίνετε στο mall στο public και πραγματικά του μικρού παρ ότι πιο μικρή η οθόνη ήταν πολύ φωτεινότερη και εντυπωσιακη.

Απλώς τα περισσότερα green hart έχουν θέμα με τη φωτεινότητα,κρίμα πάντως γιατί το θελα λόγο κατασκευής

 

ισως τελικα η bravia engine να κανει δουλεια..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια το κινητακι ειναι καλο και ανω του μετριου εμενα δεν μου αρεσει η οθονη ,αν καποιος ειχε κινητο μικρης αναλησης δε θα του φανει .
Link to comment
Share on other sites

Από κοντά τα εχω δει κ εκών,πιο κοντά δε γίνετε στο mall στο public και πραγματικά του μικρού παρ ότι πιο μικρή η οθόνη ήταν πολύ φωτεινότερη και εντυπωσιακη.

Απλώς τα περισσότερα green hart έχουν θέμα με τη φωτεινότητα,κρίμα πάντως γιατί το θελα λόγο κατασκευής

πηγα εξαιτιας σου στο public στο mall για να το δω,και δεν το εχουν φερει ποτε.μηπως ειδες κανενα αλλο κινητο?και αν δεν εισαι σιγουρος για κατι,μην το γραφεις εδω και παραπλανεις τον κοσμο.

Link to comment
Share on other sites

πηγα εξαιτιας σου στο public στο mall για να το δω,και δεν το εχουν φερει ποτε.μηπως ειδες κανενα αλλο κινητο?και αν δεν εισαι σιγουρος για κατι,μην το γραφεις εδω και παραπλανεις τον κοσμο.

 

Δε γνωρίζω ποια καταστήματα το έχουν φέρει ώστε να το δείτε live αλλά οποίος το "κρίνει" καλό θα ήταν για τους μελλοντικούς αγοραστές να γράφουν με ποιο μοντέλο το συγκρίνουν!

 

Το λέμε-γράφουμε κάτι χωρίς να έχουμε γνώση δεν είναι σωστό.

 

Προσωπικα έγραψα την άποψή μου και παρέθεσα πιο πίσω κάποιες συσκευές. . .

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Το περιμενω απο εκει που μου ειπες ovelix ,μετα απο καποια τηλεφωνηματακια που εκανα δεν χρειαστηκα και πολυ :lol: , οποτε θα μπορεσω να παραθεσω κι εγω τις αποψεις μου απο Δευτερα :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδες,για ναστε σιγουροι και να αποφευγονται παρεξηγησεις,καλο θα ηταν να παιρνετε ενα τηλεφωνο στο μαγαζι πριν πατε,αν εχουν το κινητο για να μην πηγαινετε τσαμπα

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πηγα εξαιτιας σου στο public στο mall για να το δω,και δεν το εχουν φερει ποτε.μηπως ειδες κανενα αλλο κινητο?και αν δεν εισαι σιγουρος για κατι,μην το γραφεις εδω και παραπλανεις τον κοσμο.

 

Φίλε σου ζητώ συγνώμη αν πηγές εξαιτίας μου στο mall, γιατί εκ παραδρομής έγραψα σε λάθος νήμα κινητου,για το active μιλούσα και το είδα στο multirama αν θυμάμαι καλά.

 

Και τέλος όπως σου είπε και φίλος παραπάνω καλό είναι να παίρνουμε και κανά τηλέφωνο πριν παμε αν παμε για κάτι συγκεκριμένο.

Edited by manan69t

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λεω να παω να το παρω

Ειμαι μεταξυ 3 : se mini, se live with walkman και se mini pro

To mini pro το προτιμω γιατι εχει και καλυτερη οθονη αλλα και την μπροστινη καμερα και το πληκτρολογιο αλλα ειναι ακριβοτερο με μικροτερη οθονη

Καταληγω στο walkman λογω τιμης, καλυτερου ηχου, μεγαλυτερης οθονης αλλα και της μπροστινης καμερας που νομιζω σου επιτρεπει και να κανεις skype κλησεις.Γνωριζει κανεις εαν πραγματικα μπορουμε να κανουμε κλησεις μεσω συγκεκριμενης εφαρμογης skype android και να μιλαμε με καποιον που ειναι στο pc του στο skype?Εαν ισχυει αυτο 100% το παιρνω γνωριζει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λεω να παω να το παρω

Ειμαι μεταξυ 3 : se mini, se live with walkman και se mini pro

To mini pro το προτιμω γιατι εχει και καλυτερη οθονη αλλα και την μπροστινη καμερα και το πληκτρολογιο αλλα ειναι ακριβοτερο με μικροτερη οθονη

Καταληγω στο walkman λογω τιμης, καλυτερου ηχου, μεγαλυτερης οθονης αλλα και της μπροστινης καμερας που νομιζω σου επιτρεπει και να κανεις skype κλησεις.Γνωριζει κανεις εαν πραγματικα μπορουμε να κανουμε κλησεις μεσω συγκεκριμενης εφαρμογης skype android και να μιλαμε με καποιον που ειναι στο pc του στο skype?Εαν ισχυει αυτο 100% το παιρνω γνωριζει κανεις?

 

Γιατι να μην γινεται;

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βασικα ρωταω γιατι ειμαι λιγο ασχετος με βιντεοκλησεις κλπ

Παντως πολυ ωραιο κινητο φαινεται ε?

Για την τιμη του μονο φραπεδακι δεν κανει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson "Live with Walkman"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...