Jump to content

[Επίσημο] Motorola Droid / Milestone 3


tsoump
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Ανάλογα σε τι τιμή το βρίσκεις. Αν θέλεις τη γνώμη μου, καλύτερα να αντατρέξεις σε συσκευή με πιο σύγχρονη έκδοση του λειτουργικού. Υπάρχουν πλέον πολλές επιλογές και για όλες τις τσέπες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Απαντήσεις 101
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To DROID 4 λειτουργεί Ελλάδα ε?

 

Επειδη το εψαξα αρκετα και το μονο κομματι που δεν μου αρεσε ηταν που εχει ενσωματωμένη μπαταρια, εστειλα ερωτηση στην αντιπροσωπεια αλλα η απαντηση ηταν αλλα ντι αλλων!

 

Αρχικα το 4 δεν υποστηριζει Ευρωπη, αλλα βγηκε επισιμη ICS αναβαθμιση που υποστιριζει Ευρωπη. Το μονο κακο ειναι οτι LTE συχνοτητα που εχει δεν ταιριαζει στην Ευρωπη οποτε το εχεις μεχρι 3G.

 

Εγω τελικα προτιμησα το Droid 3, που εχει ολα οσα εψαχνα, qwerty, sd, κανονικη μπαταρια, βελακια στο πληκτρολογιο και με απλο ρουτ ραδιο, ενώ ήταν και το πιο προσιτό από ολα.

 

Κακα τα ψεματα οι επιλογες για αξιολογο qwerty androind ειναι οι εξης 5

 

Droid 3 (αρνητικο η 512 ραμ)

Mytouch 4G Slide (αρνητικο για μενα που δεν εχει βελακια στο πληκτρολογιο)

Droid 4 (αρνητικο οτι εχει μη αποσπωμενη μπαταρι)

και τα περιπου ιδια

Samgung Stratospere 2 kai Galaxy S Relay που δεν εχουν και δεν παιρνουν ραδιο...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...