Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο πρόγραμμα ωστε να μεταφέρω τα sms απο το qtek στο pc σε μορφή excel txt ktl.

Ευχαριστώ

Έχω το SMS Cool αλλά δεν τα αποθηκέυει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia mia boi8ia ebala thn 1.72 se ena qtek 2020 pou agorasa metaxeirismeno th ginetai me thn camera kai ta mms den yparxoun oikonidia gia na energopoihsv thn camera , to idio kai gia to mms
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

geia sas pedia kai eyxaristw gia ton xrono sas. eimai ligo asxetos kai tha ithela na kanw merikes erwtiseis.

1.mporw na balw ws hxoys kleiseis mp3 sto qtek 2020 h akoma kai aloys hxoy apo aytoys poy exei;

2. exw vodafone 120 ti xrewnome otan xrisimopoio to MSN Messenger, xreonome mono ayta poy stelnw kai grafw;

3.otan kanw sindesh gprs den mpwrw na thn apenergopiisw, giati;

4.yparxei kapoio programma gia na exw anoixti akroash;

 

sas eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν θα βρεις τις απαντησεις που ζητας,αλλα στο θεμα του 2020 θα βρεις αρκετες πληροφοριες σχετικα με αυτο::)

Το XDA - Qteκ 2020 είναι εδώ.....!

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

geia sas pedia kai eyxaristw gia ton xrono sas. eimai ligo asxetos kai tha ithela na kanw merikes erwtiseis.

1.mporw na balw ws hxoys kleiseis mp3 sto qtek 2020 h akoma kai aloys hxoy apo aytoys poy exei;

2. exw vodafone 120 ti xrewnome otan xrisimopoio to MSN Messenger, xreonome mono ayta poy stelnw kai grafw;

3.otan kanw sindesh gprs den mpwrw na thn apenergopiisw, giati;

4.yparxei kapoio programma gia na exw anoixti akroash;

 

sas eyxaristw

 

λοιπον:

1. νομίζω πως πρέπει να βάλεις τους ήχους στο /windows/. Για mp3 μιλάμε. Για άλλα δεν ξέρω.

2.χρεώνεσαι ουσιαστικά σύμφωνα με τον όγκο δεδομένων που στέλνεις/λαμβάνεις. Δηλαδή χρεώνεσαι και για ότι σου έρχεται και για ότι στέλνεις και για... την σελίδα των contacts etc.

3. Όταν δεν χρησιμοποιεις την σύνδεση, δεν χρεώνεσαι. Δεν έχει χρονοχρέωση. Άρα δεν υπάρχει ουσιαστικός λόγος να την απενεργοποιήσεις.

4. Δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Διορθωση:

1. Mp3 οχι στα wm2003 δεν γινεται απο τα 2003se και πανω, νομιζω ομως οτι υπαρχει λυση με ενα προγραμμα, δεν ξερω πως το λενε.

3. Για απενεργοποιηση gprs πατα συνεχομενα το κοκκινο ακουστικο.

4. Φυσικα και υπαρχει, αυτο που εχει απο την μανα του δεν χρειαζεται ουτε xtra προγραμματα ουτε τιποτα, απλα καθως μιλας πατα συνεχομενα το πρασινο ακουστικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ένα tip: Ίσως κάποιοι να γνωρίζουν πως τα qtek2020 έχουν την δυνατότητα να βγάλουν έξοδο ήχου μέσα από την υποδοχή φόρτισης (αυτήν που βρίσκεται στο κάτω μέρος της συσκευής). Αυτό είναι ιδιαίτερα χρήσιμο σε αυτούς που χρησιμοποιούν την συσκευή τους σαν mp3 player στο αυτοκίνητο (κυρίως). Διότι έχοντας "καρφωμένο" ένα και μόνο "βυσματάκι" μπορούν να έχουν και τροφοδοσία ρεύματος αλλά και σύνδεση στο line-in του στερεοφωνικού τους (καταργώντας την κλασική υποδοχή "καρφιού" που υπάρχει λίγο δεξιότερα και αποφεύγοντας έτσι ένα ακόμα καλώδιο).

 

και

 

Ένα ερώτημα: Γνωρίζει όμως κανείς εάν υπάρχει το αντίστοιχο "βυσματάκι" (όμοιο με αυτό της φόρτισης) που αφ' ενός να παίρνει τον ήχο από την συσκευή και αφ' ετέρου να την τροφοδοτεί με το ρεύμα;

Link to comment
Share on other sites

Πως θα σας φαινοταν η ιδεα να εχουμε wm10 στο 2020 κρατωντας τα παλια windows? Νομιζω πως γινεται. :shifty:

Αν (υποθετικα παντα) περασουμε στο 2020 wm2003se ή wm5, και κανουμε ενα full backup της συσκευης στο backup θα αποθηκευτει και το αρχειο exe εκει. Συμφωνα με το προγραμμα spb pocket pc tricks 'n' tips (ή καπως ετσι τελοσπαντων) μπορουμε να 'τραβηξουμε' οποιο αρχειο απο το backup θελουμε κ να το κανουμε restore. Οποτε:

Αναβαθμιση σε 2003se ή 2005 -> full backup απο το wmplayer.exe -> downgrade σε 2003 -> restore το exe αρχειο και..??? :worry:

Λογικα θα θελει κ το skin απο το 10αρι αλλα αυτο ενα απλο copy paste να το κανεις τελειωσες. :rolleyes:

Αυτο θα το προσπαθησω οποτε εχω χρονο κ ορεξη.:p

 

Επειδή φαίνεται πολύ ενδιαφέρον ... το δοκίμασες τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα οταν ανοιξα το backup αρχειο μου εβγαζε κατι αλλα αρχεια οτι να'ναι χωρις να βρω πουθενα το .exe αρχειο. Οποτε η σκεψη μου ειναι ακυρη. :(

Και κριμα γιατι ο wm10 ειναι πολυ καλο προγραμμα ρε γμτ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου θυμίσει πώς γίνεται το hard reset στα windows mobile 5; Γιατί μάλλον το έχω ξεχάσει ή έχει κάποιο πρόβλημα το 2020 μου και δεν το κάνει. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Βασικα και εγω το εψαχνα αυτο στα wm5. Εγω εκανα αυτα:

1. Βαλτο σε bootloader menu

2. Πατωντας τα πληκτρα της καμερας και των φωνητικων σημειωσεων κανε reset. Κρατα τα πατημενα.

3. θα σου βγουν τα boot options.

4. Χρησιμοποιωντας τα πληκτρα της καμερας κ των σημειωσεων στις επιλογες βαλε NO-YES-YES.

5. Πατα το dpad και περιμενε να ξεκινησει.

Ετσι εκανα εγω hard reset στο 2020. Κατι αλλο η καμερα λειτουργει ενταξει σε εσενα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ανεβηκαν καινουριες rom για το 2020 στο buzzdev.net που λυνουν διαφορα προβληματα οπως των κουμπιων και της μνημης. Εχει και mms client. Θα κατεβασω μια την παρασκευη και το σαββατο θα σας πω εντυπωσεις...:)

Και μετα απο αυτο παω και στον εξελληνισμο των wm5. :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Χαιρετω τους ψαγμενους ιδιοκτητες του 2020. ειμαι και εγω κατοχος αλλα το ειχα αφησει στην ακρη για καποιο διαστημα οποτε και φορτωσα την καινουργια εκδοση απο το επισημο site to qtek.gr δλαδη την 1.72 αν δεν κανω λαθος, και τοτε ξεκινησα να εχω προβληματα: δηλαδη πλεον δεν δουλευει ουτε μικροφωνο ουτε ηχειο. Βρε την ξαναπερασα την εκδοση, την ξανακατεβασα, τιποτα. το τηλεφωνο λειτουργει κανονικα με bluetooth handsfree αλλα απο εκει και περα μεσω της συσκευης δεν γινεται τιποτα. εχει κανεις να μου προτεινει καποια πιθανη λυση οπως να κανω downgrade σε προηγουμενη εκδοση; βοηθεια, τι να κανω;
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες ειχε συμβει και σε εμενα, αλλα ηταν διαφορετικη περιπτωση, ειχα περασει μεσα στο 2020 Bluetooth Drivers της Widcomm.

Δοκιμασες αντι να την ξαναπερασεις να κανεις ενα format?

 

Ή αμα θες κατι καλυτερο

http://buzzdev.net/component/option,com_remository/Itemid,109/func,fileinfo/id,277/

(αυτη εχω και 'γω ;) )

 

Windows Mobile 5 rom με αρκετα και καλα features, 100% συμβατη, δεν κολλαει το κινητο, και δεν υπαρχουν προβληματα.

Απλα δν λειτουργει το φως των πληκτρων των κλησεων. :) Ολα τα αλλα ειναι οκ. Φτιαγμενη απο users, δεν ειναι πειρατικο ή τπτ αλλο.

PS πρεπει να γινεις πρωτα μελος για να την κατεβασεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
παιδια γεια σας.

υπαρχει καποιο προγραμμα για αναγνωση powerpoint αρχειων στο 2020?

 

Ψαξε για το clearview presentation.Παραξενο ,δεν το εχει μεσα στη rom?:confused:

Link to comment
Share on other sites

mipws exei bgei kapoio kaiourio elliniko plhktrologio gia to 2020 me pio megala plhktra?

 

Resco Keyboard, από τις ρυθμίσεις όρισε μεγαλύτερο font.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dyστυχως δε γινεται τιποτα.εχει ενα ελληνικο πληκτρολογιο μεσα και δεν αλλαζει ουτε φοντ ουτε μεγεθος. αυτο γίνεται μονο στο πληκτρολογιο που εχει μεσα απο τα windows mobile.

???help!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...