Jump to content

Qteκ 2020


Alexkass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=21324

αναφέρονται στην αναβάθμιση σε windows mobile 5. Έχει δοκιμάσει κανείς ακόμη την διαδικασία?

Link to comment
Share on other sites

Στο http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=21324

αναφέρονται στην αναβάθμιση σε windows mobile 5. Έχει δοκιμάσει κανείς ακόμη την διαδικασία?

 

Ναι το αναβάθμισα εγώ με πλήρη επιτυχία αλλά όχι από εκεί που αναφέρεις ακριβώς. Έβαλα την πιο νέα full ram version και τώρα το 2020 μου φοράει την νέα έκδοση Windows Mobile 5 και λειτουργεί άψογα!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα την αναβάθμιση σε wm05.Πέτυχε.Demon σε ποια έκδοση αναφέρεσαι εσύ?

Έχω την 5.1.1700(build 14340.0.0.0) ή αλλιώς 1.50f. Αν έχεις κάτι καλύτερο δώσε link. Με το hard reset πως τα καταφέρνεις? Μάλλον θα φωνάξω ενισχύσεις κάνα χέρι ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα την αναβάθμιση σε wm05.Πέτυχε.Demon σε ποια έκδοση αναφέρεσαι εσύ?

Έχω την 5.1.1700(build 14340.0.0.0) ή αλλιώς 1.50f. Αν έχεις κάτι καλύτερο δώσε link. Με το hard reset πως τα καταφέρνεις? Μάλλον θα φωνάξω ενισχύσεις κάνα χέρι ακόμη.

 

Αυτή που έχω εγώ είναι η 1.50f.b. Καλό είναι να βάλεις αυτή. Είναι πιο γρήγορη και βλέπει όλη τη μνήμη. Θα την βρεις εδώ. Δεν χρειάζεται καμία αλλαγή να κάνεις πέραν του να ορίσεις το σωστό operator (π.χ. Qtek) στον Image Editor και να κάνεις save.

 

Με το Hard Reset δεν τα κατάφερα μέχρι τώρα. Βγάζω την μπαταρία για λίγη ώρα (κάνα 20λεπτο) για να γίνει αν χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια ακριβώς φοράει το 2020 μου. Επίσης δοκίμασα και το ram disk του τύπου από το xda-developers και δουλεύει άψογα. +96 ΜΒ στην συσκευή μου!

 

Από προγράμματα και συμβατότητες?

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια ακριβώς φοράει το 2020 μου. Επίσης δοκίμασα και το ram disk του τύπου από το xda-developers και δουλεύει άψογα. +96 ΜΒ στην συσκευή μου!

 

Από προγράμματα και συμβατότητες?

 

Μου δούλεψε σχεδόν ότι πρόγραμμα του πέρασα εκτός από το σημαντικότερο, δηλαδή το Ελληνικό πληκτρολόγιο. Μόλις το εγκαθιστάς στο ppc τότε κολλάει το radio και γενικώς πρέπει να γίνει hard reset. Δοκίμασα αυτό της paragon και το Resco Keyboard. Εσύ κατάφερες να βάλεις κάποιο;

Link to comment
Share on other sites

'Οτι keyboard έβαλα δεν παίζει... Με το resco άστα. Μόνο με hard reset στρώνει. Κάποια άλλα που δοκίμασα δεν είχα πρόβλημα. Τώρα θα δούμε...
Link to comment
Share on other sites

'Οτι keyboard έβαλα δεν παίζει... Με το resco άστα. Μόνο με hard reset στρώνει. Κάποια άλλα που δοκίμασα δεν είχα πρόβλημα. Τώρα θα δούμε...

 

Μήπως δοκίμασες το infomanos keyboard ;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δοκίμασες το infomanos keyboard ;

 

Απαντώ ο ίδιος στο ερώτημά μου διότι το δοκίμασα.

Ευτυχώς δουλεύει και προσωπικά μπορώ να συμβιβαστώ με αυτό εως ότου παρουσιαστούν εφαρμογές για WM5.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που έχω εγώ είναι η 1.50f.b. Καλό είναι να βάλεις αυτή. Είναι πιο γρήγορη και βλέπει όλη τη μνήμη. Θα την βρεις εδώ. Δεν χρειάζεται καμία αλλαγή να κάνεις πέραν του να ορίσεις το σωστό operator (π.χ. Qtek) στον Image Editor και να κάνεις save.

 

Με το Hard Reset δεν τα κατάφερα μέχρι τώρα. Βγάζω την μπαταρία για λίγη ώρα (κάνα 20λεπτο) για να γίνει αν χρειαστεί.

 

Otan les den xreiazete kamia allagh ti ennoeis? den xreiazete na kanoume ola ta bhmata opws leei edw?http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=21324

Pws ginete ayto pou les me ton Image Edititor?

Mporeis se parakalw na peis ta bhmata ena ena, opws sthn sellida pou esteila parapanw, giati eimai asxetos se ayto to thema?

Eyxaristw

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Ποιο ξεκάθαρα από την σελίδα που αναφέρεις δεν γίνεται. Απλά στον ftp τους να σημειώσω ότι το αρχείο που χρειάζεται να κατεβάσεις είναι το .rar. Επίσης υπάρχει μια πιθανότητα να μην δουλεύει το patch αλλά αυτό μην σε ανυσηχεί. Είναι όλα οκ.
Link to comment
Share on other sites

Και δεν πήγες να πάρεις ένα καινούριο...

 

Μάλλον βρέθηκε λύση με τα MMS στο 2020 με WM2005. Τώρα κατεβάζω θα δοκιμάσω και θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

Και δεν πήγες να πάρεις ένα καινούριο...

 

Μάλλον βρέθηκε λύση με τα MMS στο 2020 με WM2005. Τώρα κατεβάζω θα δοκιμάσω και θα σας πω.

 

Να σε ρωτήσω... Όταν παν να το ανοίξεις σου κολλάει καμιά φορά; Δηλαδή να θέλει και 2η φορά να το πατήσεις για να ανοίξει.

Επίσης μερικές φορές όταν σου έρχονται sms σε ειδοποιεί αμέσως ή με το που ανοίξεις το ppc;

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω... Όταν παν να το ανοίξεις σου κολλάει καμιά φορά; Δηλαδή να θέλει και 2η φορά να το πατήσεις για να ανοίξει.

Επίσης μερικές φορές όταν σου έρχονται sms σε ειδοποιεί αμέσως ή με το που ανοίξεις το ppc;

 

Τώρα που το λές...Ναι δεν το χα παρατηρήσει αυτό με το κουμπί. Με τα sms δεν ξέρω γιατί δεν πολυασχολούμαι μαζί τους.Θα το δω πάντως τώρα που το ανέφερες.

Link to comment
Share on other sites

re paidia tin idea gia ena meeting pws tin vlepete?

 

Προσωπικά την βλέπω πολύ δύσκολη αυτή την περίοδο. Βλέπε εξεταστική περίοδος για πολλούς.

Τα τέλη του άλλου μήνα πιστεύω είναι η ιδανική περίοδος για meeting.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά την βλέπω πολύ δύσκολη αυτή την περίοδο. Βλέπε εξεταστική περίοδος για πολλούς.

Τα τέλη του άλλου μήνα πιστεύω είναι η ιδανική περίοδος για meeting.

ok gia olous to sizitame tote loipon! :cool: :cool:

ex-user of N9210i communicator,6210,8850, P800,GX10i, SL55,T610i, SX1,qtek2020,N95,3gs,Galaxy Note 2, lg g2 and ...6s plus
Link to comment
Share on other sites

Και δεν πήγες να πάρεις ένα καινούριο...

 

Μάλλον βρέθηκε λύση με τα MMS στο 2020 με WM2005. Τώρα κατεβάζω θα δοκιμάσω και θα σας πω.

 

Τελικά έγινε κάτι για τα MMS;

Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που δείχνει ότι είναι οκ δυστυχώς όταν πάει να το στείλει κολλάει η εφαρμογή και κλείνει. Κάτι άλλο θα βρεθεί...
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που δείχνει ότι είναι οκ δυστυχώς όταν πάει να το στείλει κολλάει η εφαρμογή και κλείνει. Κάτι άλλο θα βρεθεί...

 

Εγώ τελικά έβαλα και πάλι την παλιά την 1.72 και θα περιμένω νεότερες εκδόσεις πιο σταθερές και software που να υποστηρίζει WM5.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια τωρα που σταματησε το 2020 υπαρχει περιπτωση να βγει αλλη αναβαθμιση εκτος απο την 1.72; δυσκολο μαλλον ε;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Qteκ 2020

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...