Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τί να σου πω? Δεν ξέρω.

Δεν έχω και πολλές επιλογές...

Απλά θα περιμένω να ξαναμπει msn.Έχει να μπει από το Σαββάτο που μπήκε κάποια στιγμή που εγώ έλειπα...

Ελπίζω από αύριο...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Thanks!

Ναι αν έχω τίποτε εξελίξεις θα φροντίσω να είναι καθοριστηκές για να δω κι εγώ τί παίζεται πια...

Λοιπόν παιδιά,ήρθε η ώρα για εμένα να σας αποχωριστώ...

Καληνύχτα!!!!

 

Υ.Γ. Αφήστε τις ζητωκραυγές...σε κανα 5' λεπτο θα φύγω...not yet

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως τοτε θα σου πω να ψαχνεις και για τιποτε πιο "ζωντανο" και να μην κολλησεις στην κοπελα που εχεις γνωρισει απο το φορουμ!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικά.Απλά αυτήν την περίοδο δεν "ψάχνομαι" και απλά αν κάτσει καμιά καλή περίπτωση θα ενδώσω...Γι'αυτό με καίει τώρα αυτό.Αλλιώς οκ...
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Άμα μια κοπέλα εκεί στο σχεδόν ξεκάρφωτο την τρίτη ώρα στον διάδρομο σου λέει "γειά σου Φώτη" εσύ τι υποτίθεται οτι πρέπει να απαντήσεις???:worry: :worry: :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

:blink: "Γεια σου ...(το όνομά της)" ίσως; Να υποθέσω ότι σου αρέσει η κοπελιά που σε χαιρέτησε;:rolleyes: Αν ναι, τότε μπορείς να της πιάσεις την κουβέντα για τα μαθήματα ή οτιδήποτε άλλο. So simple!
It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Άμα μια κοπέλα εκεί στο σχεδόν ξεκάρφωτο την τρίτη ώρα στον διάδρομο σου λέει "γειά σου Φώτη" εσύ τι υποτίθεται οτι πρέπει να απαντήσεις???:worry: :worry: :worry:

της λες κι εσυ"γεια σου ομορφια μου!"

και επειδη περασε αυτο...

πανε αυριο κι εσυ και πες της ενα "γεια" :wink:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

και παραπανω...

μα καλα πρεπει να ειναι τοοοοοσο περιεργο ενα γεια?

γλυκο ειναι...

μυστηριο...

ομορφο...

ξερετε...

απο αυτα που ειναι αρχη...και τελος...

Link to comment
Share on other sites

Άμα μια κοπέλα εκεί στο σχεδόν ξεκάρφωτο την τρίτη ώρα στον διάδρομο σου λέει "γειά σου Φώτη" εσύ τι υποτίθεται οτι πρέπει να απαντήσεις???:worry: :worry: :worry:

 

Άμα σε λένε Φώτη είναι καλό!Αν όχι...τότε...!!

Μάλλον ήθελε να σου πιάσει τη συζήτηση.Μη τυχόν και δεν τη χαιρετήσεις την επόμενη φορά που θα τη δεις!!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

I can live with or...without you...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα πλησίασα τη κοπέλα μου και της είπα ότι χωρίζουμε:( Ο λόγος; Το ότι δεν μου έδινε καθόλου σημασία, ότι πάντα κάτι είχε να πει με τους φίλους κ τις φίλες της κ ποτέ μαζί μου. Εντάξει μπορεί να είχαν να της πουν κάτι είχα όμως κι εγώ να της πω, πολλά... Αισθάνθηκα πολύ άσχημα με αυτή την αντιμετώπιση, και είπα να τελειώσουμε

Θα μου πείτε βέβαια ότι έπρεπε να της το είχα επισημάνει αυτό. Ε, λοιπόν της το είχα πει, και μου είπε ότι θα μου μιλάει περισσότερο. Δεν κράτησε το λόγο της:mad: .

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

σορρυ αλλα δεν το βρισκω και ποοοοολυ κακοοοοοο..σορρυ απλα θα επρεπε να βρειτε μια χρυση τομη...μια προσπαθεια ακομη?ε?ε?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα πλησίασα τη κοπέλα μου και της είπα ότι χωρίζουμε:( Ο λόγος; Το ότι δεν μου έδινε καθόλου σημασία, ότι πάντα κάτι είχε να πει με τους φίλους κ τις φίλες της κ ποτέ μαζί μου. Εντάξει μπορεί να είχαν να της πουν κάτι είχα όμως κι εγώ να της πω, πολλά... Αισθάνθηκα πολύ άσχημα με αυτή την αντιμετώπιση, και είπα να τελειώσουμε

Θα μου πείτε βέβαια ότι έπρεπε να της το είχα επισημάνει αυτό. Ε, λοιπόν της το είχα πει, και μου είπε ότι θα μου μιλάει περισσότερο. Δεν κράτησε το λόγο της:mad: .

 

Κοίτα καυγαδάκια υπάρχουν σε όλες τις σχέσεις...:rolleyes:

Αλλά εαν δεν μπορείτε να τα βρείτε ούτε με κουβέντα τότε...Καλά έπραξες...:O

Δεν λέω όλοι μας υπάρχουν φορές που θα θέλουν να κρατήσουν και το κάτι τις για τους φίλους αλλά αν δεν υπάρχει συζητήσιμη σχέση τότε δνε πρόκειται να βαδίσει σωστά...:(

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

4 διαλείματα σήμερα και όταν της μίλαγα μου έλεγε μια δικαιολογία και πήγαινε με της φίλες της. Όχι που θα καθόμουν να την παρακαλούσα, αν το θέλει τόσο πολυ ας πάει στις φίλες της.

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

4 διαλείματα σήμερα και όταν της μίλαγα μου έλεγε μια δικαιολογία και πήγαινε με της φίλες της. Όχι που θα καθόμουν να την παρακαλούσα, αν το θέλει τόσο πολυ ας πάει στις φίλες της.

 

Λυπάμαι φίλε μου τότε αλλά μπορεί να επιδίωκε και αυτή να το διαλύσετε...:O

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι φίλε μου τότε αλλά μπορεί να επιδίωκε και αυτή να το διαλύσετε...:O

 

Αυτό μάλλον κατάλαβα κι εγώ...

 

Δεν πειράζει, καλά να μαστε, υπάρχουν γυναίκες:)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα οτι είναι κακό αλλά δεν ξέρω τι να απαντήσω της λέω κ εγώ γειά αλλά μου φαίνεται κάπως ξερό την επόμενη φορά θα της πιάσω κουβέντα..!

Πάντως Φώτη με λένε οπότε δεν έχω κάποιο πρόβλημα:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είπα να σας ενημερώσω τι γίνεται με την υπόθεση μου, απο την τετάρτη περίμενα αλλά δεν ήρθε, πάλι τα χαζα χαμόγελα και τα κοιτάγματα, σήμερα βαρέθηκα και τις έστειλα μηνυμα. τις είπα ποιος είμαι δεν απάντησε στο δευτερο μηνυμα, μετά απο μισή ώρα με παίρνει ένας τύπος, μου λεει πως είναι το αγορι της και να μην της ξαναστείλω. Τι να πω? Anw Δεν είναι του χαρακτήρα μου τέτοια πράγματα γιαυτό λοπόν. Άντε γεια. Μόλις τώρα μου έστειλε σορρυ αν σε πλήγωσα και αν σου έδωσα ελπίδες. Σιγά ρε μεγάλε...., ποιος θα το έλεγε οτι θα μου έλεγαν έτσι (μεγάλη ιστορία), δεν πειράζει. Απο αύριο επρόκειτε να δει το σχολείο τον παλιό καλό Άγγελο. :shifty: :whistle: :devil:

 

Ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές που όμως δεν πήγαν τελίως χαμένες.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είπα να σας ενημερώσω τι γίνεται με την υπόθεση μου, απο την τετάρτη περίμενα αλλά δεν ήρθε, πάλι τα χαζα χαμόγελα και τα κοιτάγματα, σήμερα βαρέθηκα και τις έστειλα μηνυμα. τις είπα ποιος είμαι δεν απάντησε στο δευτερο μηνυμα, μετά απο μισή ώρα με παίρνει ένας τύπος, μου λεει πως είναι το αγορι της και να μην της ξαναστείλω. Τι να πω? Anw Δεν είναι του χαρακτήρα μου τέτοια πράγματα γιαυτό λοπόν. Άντε γεια. Μόλις τώρα μου έστειλε σορρυ αν σε πλήγωσα και αν σου έδωσα ελπίδες. Σιγά ρε μεγάλε...., ποιος θα το έλεγε οτι θα μου έλεγαν έτσι (μεγάλη ιστορία), δεν πειράζει. Απο αύριο επρόκειτε να δει το σχολείο τον παλιό καλό Άγγελο. :shifty: :whistle: :devil:

 

Ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές που όμως δεν πήγαν τελίως χαμένες.

 

Φιλε μου δεν χρειαζεται να τα "παιρνεις" απλως να ξερεις οτι η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ειναι παντα μα παντα η ΕΠΟΜΕΝΗ!!!;) ;)

 

Οποτε στην υγεια της επομενης που λεει και το τραγουδι μην μασας.....:):!: :!:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

@AngeloDion

Next pleeeease! :) Δε χρειάζεται ν' ασχοληθείς περαιτέρω. Προφανώς η κοπέλα είναι τελείως ανώριμη οπότε δεν αξίζει και να τσαντιστείς. Εσύ πάντως ήσουν ξεκάθαρος και διεκδίκησες αυτό που ήθελες. Οπότε μόνο θετική μπορεί α χαρακτηριστεί αυτή σου η εμπειρία. ;) Δεν ξέρω πώς ήταν ο παλιός καλός Άγγελος αλλά μην αρχίσεις να την πέφτεις σε όλες για σπάσιμο!:p

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...