Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Πολυ τον αγαπουσε η κοπελια...Μαλλον τα λουσα αγαπουσε περισσοτερο.

 

Γενικα οπου μπαινουν τριτοι σε μια σχεση ειναι ΠΑΝΤΑ για κακο.

 

Οχι βρε επειδη την αγαπουσε επρεπε να καθησει με το ανηλικο μεχρι να αποφασισει να σοβαρευτει!! Μα διαβαζεις τι λες;;;;;:confused: Τι να εκανε ο ανθρωπος; Αφου η κοπελα δεν εκανε τιποτα, γιατι αμεσως να πεις οτι δεν την αγαπουσε αυτος και οχι αυτη; :rolleyes: :worry:

 

Aldebaran_ :up:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι βρε επειδη την αγαπουσε επρεπε να καθησει με το ανηλικο μεχρι να αποφασισει να σοβαρευτει!! Μα διαβαζεις τι λες;;;;;:confused: Τι να εκανε ο ανθρωπος; Αφου η κοπελα δεν εκανε τιποτα, γιατι αμεσως να πεις οτι δεν την αγαπουσε αυτος και οχι αυτη; :rolleyes: :worry:

 

Aldebaran_ :up:

Εσυ διαβαζεις τι γραφω ή απλα απαντας εντικτωδως;:rolleyes:

Για ξαναδιαβασε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εσυ διαβαζεις τι γραφω ή απλα απαντας εντικτωδως;:rolleyes:

Για ξαναδιαβασε...

 

Νομιζα οτι το εννοουσες το "πολυ τον αγαπουσε η κοπελια" και το "μαλλον τα λουσα αγαπουσε" πηγαινε στο φιλο του. Ενταξει λοιπον, σε συγχωρω :p

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα του Johnny_Nik[/member] με τίτλο Σχέσεις και Προβλήματα... ενώθηκε με αυτό εδώ.Προφανώς συζητάμε για τα ίδια πράγματα και εδώ ασχέτως αν η αφορμή ήταν η οικογενειακή καταπίεση που αναλύεται στο άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος περοσέγγισης μιας κοπέλα, στην ηλικία μου? μια που την βλέπεις στο σχολείο πχ. απο μήνυμα ή απο κοντά? δηλαδή ποιο είναι το ποιο σωστό και τι εντυπώσεις θα δώσει στην κοπέλα? και άμα δεν τη ξέρεις καθόλου τί λες?, καμιά ατάκα?

 

ευχαριστώ:)

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος περοσέγγισης μιας κοπέλα, στην ηλικία μου? μια που την βλέπεις στο σχολείο πχ. απο μήνυμα ή απο κοντά? δηλαδή ποιο είναι το ποιο σωστό και τι εντυπώσεις θα δώσει στην κοπέλα? και άμα δεν τη ξέρεις καθόλου τί λες?, καμιά ατάκα?

 

ευχαριστώ:)

 

πες της να πατε να δειτε τους 300ους:D

Link to comment
Share on other sites

καλό, τους είδα.. αλλά θα το παίξω :whistle:

 

Παιδιά πρώτη φορά βλέπω το θέμα και είπα να γράψω και γω μια απορία μου

Βγαίνω που λέτε ένα Σαββατόβραδο με την γκόμενα μου και τον κολλητό μου!!!

Ξαφνικά το έφερε η συζήτηση και κάνω μία στην δικιά μου"Τολμάς να φιλήσεις τον Σταύρο στο στώμα"???

Και χωρίς πολλα πολλα του τραβάει ένα ρουφιχτό μπροστά μου και έπαθα την πλάκα μου:wacko: :blink: :confused: Μετά πηγαίνω την γκόμενα σπίτι και λέω στον κολλητό μου"καλά ρε ****** τι ήταν αυτό"???

Και αυτός δεν το είχε συνειδητοποιήση το τι είχε γίνει ακόμα!!!!

Φυσικά με σιγα πηδηματάκια την έκανα απο την κοπελιά!!!

 

Ακούω απόψεις!!!:w00t:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

μηπως(λεω μηπως:!: ) ο κολλητος και η γκομενα το κουρδιζουν το μπουζουκι??

 

Oxi gt dn eixe pote karta kai to filaraki einai empisto;)

DN uparxei periptosi;)

Edw kai 2 mines an eixan kati tote dn 8a fainotan;):p:confused: :blink:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Μήπως παίζατε "θάρρος ή αλήθεια" ? :p Τι να σου πω, τέτοια αστειάκια δεν τα κάνουμε, αν και κάτι μου λέει ότι η κοπελιά ήταν απλά για σένα μια γκόμενα και τπτ άλλο, δε νομίζω να το πήρες και πολύ βαριά :rolleyes: Εμένα άλλη είναι η απορία μου: η απάντηση του AngeloDion που κολλάει και την έκανες παράθεση ?:confused:
It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως παίζατε "θάρρος ή αλήθεια" ? :p Τι να σου πω, τέτοια αστειάκια δεν τα κάνουμε, αν και κάτι μου λέει ότι η κοπελιά ήταν απλά για σένα μια γκόμενα και τπτ άλλο, δε νομίζω να το πήρες και πολύ βαριά :rolleyes: Εμένα άλλη είναι η απορία μου: η απάντηση του AngeloDion που κολλάει και την έκανες παράθεση ?:confused:

 

Akriws gia ton logo pou ekana kai twra para8esi:p

I kopelia gia mena itan apla ena flirt(itan gia *(&(*(*&)

Katalavainetai:whistle::p :wacko: :shifty: :X :O

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

ώραίες συνβουλές, :p να της πω να δούμε τους 300 και να πάρω και ένα φίλο μου και να της πω αν το κάνει να τον φιλήσει:confused: :blink: :lol: :D
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ώραίες συνβουλές, :p να της πω να δούμε τους 300 και να πάρω και ένα φίλο μου και να της πω αν το κάνει να τον φιλήσει:confused: :blink: :lol: :D

 

Kapoia stigmi sta ksekarfwta to eixa pei etsi mou xai katevei dn pezame tipota:whistle:

:w00t::w00t::w00t:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

παιδιά να σας κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση?

πόσο καιρό έχετε απέχει απο το σέξ? εννοώ κάποια στιγμή στην ζωή σας ίσως δεν είχατε ταίρι, πόσος καιρός ήτανε αυτός και σε ποιά ηλικία?

εγώ έχω κοντά 1 χρόνο+ αποχής, είναι φυσιολογικό?..

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Ε άμα μπορείς και το "αντέχεις",τότε ναι...φυσιολογικό είναι...Μια φάση είναι και τίποτα άλλο.Απλά μπορεί να έχει κρατήσει λιγάαακι παραπάνω...
no sig...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά να σας κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση?

πόσο καιρό έχετε απέχει απο το σέξ? εννοώ κάποια στιγμή στην ζωή σας ίσως δεν είχατε ταίρι, πόσος καιρός ήτανε αυτός και σε ποιά ηλικία?

εγώ έχω κοντά 1 χρόνο+ αποχής, είναι φυσιολογικό?..

 

Και αν σου κάτσει;;;; Αν δεν σου κάτσει πάντως, υπάρχει και η παλάμη!!! :p

 

Αν δεν το έχεις κάνει εδώ και ένα χρόνο γιατί δεν έχεις παρτενέρ... ναι φυσικά και είναι φυσιολογικό. Μόνος σου θα πας να γ..θεις? :p

Αν έχεις παρτενέρ και απέχεις... τότε ξέρω γω; Εσύ πες!

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις παρτενέρ και απέχεις... τότε ξέρω γω; Εσύ πες!

Αν εχεις παρτενερ και απεχεις τοτε φευγει ο παρτενερ και απεχεις μονος σου μετα!:lol:

 

Ολα φυσιολογικα ειναι...Αρκει να την παλευεις την "νηστεια" ή να το κανεις συνειδητα...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά να σας κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση?

πόσο καιρό έχετε απέχει απο το σέξ? εννοώ κάποια στιγμή στην ζωή σας ίσως δεν είχατε ταίρι, πόσος καιρός ήτανε αυτός και σε ποιά ηλικία?

εγώ έχω κοντά 1 χρόνο+ αποχής, είναι φυσιολογικό?..

 

Ρε φίλος εγώ που δεν άρχισα ακόμη τι να πω:lol: :lol: :lol:

 

στα 14 κοντά....

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

παιδιά να σας κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση?

πόσο καιρό έχετε απέχει απο το σέξ? εννοώ κάποια στιγμή στην ζωή σας ίσως δεν είχατε ταίρι, πόσος καιρός ήτανε αυτός και σε ποιά ηλικία?

εγώ έχω κοντά 1 χρόνο+ αποχής, είναι φυσιολογικό?..

 

Το τι είναι φυσιολογικό ή όχι στο συγκεκριμένο θέμα είναι καθαρά υποκειμενικό. :)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και χριστοσ-ανεστη. λοιπον θελω μια μικρη βοηθεια, τα ειχα με μια κοπελα για περιπου 2 χρονια, χωρισαμε για διαφορουσ λογουσ αλλα κανουμε που και που παρεα για καφε και τα σχετικα. το προβλημα ειναι η κολητη τησ προσφατα χωρισμενη και την οποια γουσταρω τρελλα........ δεν ξερω πωσ να την πλησιασω ειναι παντα μαζι, φοβαμαι μηπωσ γινει καμια παρεξηγηση!!!!!!!!!! Β ΟΗΘΕΙΑ........... S.O.S!!.. :wacko: :
Link to comment
Share on other sites

Για μενα κανονας. Φιλοι/ες ατομου με το οποιο εχει παιχτει κατι στο παρελθον, ποσο μαλιστα σχεση, ειναι "not to be touched"...

Ασε που θα τσακωθουν στανταρ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε μερικες γυναικες ειναι πολυ "υπουλες" κ ευκολα σου παιζουν π**στιά. δηλαδη μπορει να to δεχτει η να αδιαφορησει κ μετα να θελει σε καταστρεψει(για τη πρωην σου μιλαω)!να σε κανει ρομπα! παιζουν κ αλλα ρολο ομως. η πρωην σου ειναι καλη κοπελα? οταν χωρισατε ειχατε τσακωθει?παιζει κ αυτο ρολο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ειχαμαι τσακωθει χωρισαμε σχετικα φιλικα μπορω να πω!!! η πρωην παιζει με ενα παλικαρι αυτο τον καιρο εγω βγενω μαζι τησ μονο και μονο να δω την φιλη τησ!!!!!!! τι λετε νατισ ζητησω τηλ να βγουμε για κανα καφε!! η θα το παρει στραβα?? τι ΘΕΛΩ!!!!!!!!!!:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...