Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Generic Global World: Φαντάζομαι πως εδώ ανηκουμε σαν Ελλάδα έτσι?

Επίσης , τώρα είμαι με την 042, μπορώ δηλαδή να flasharo κατευθείαν την 062 χωρίς πρόβλημα?

ναι 0.42,τωρα μπορεισ να το κανεισ και root και μετα update μεσω OTA. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα! Μια βοήθεια pls γιατί ή το pc θα σπάσω ή το arc! :mad: Προσπαθώ να κάνω ενημέρωση μέσω του companion αλλά συνεχώς μου βγάζει αποτυχία λογισμικού εγκατάστασης της συσκευής USB MTP με αποτέλεσμα να με κόβει... Γνωρίζεις κάποιος;;;;;;; :blink:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Μια βοήθεια pls γιατί ή το pc θα σπάσω ή το arc! :mad: Προσπαθώ να κάνω ενημέρωση μέσω του companion αλλά συνεχώς μου βγάζει αποτυχία λογισμικού εγκατάστασης της συσκευής USB MTP με αποτέλεσμα να με κόβει... Γνωρίζεις κάποιος;;;;;;; :blink:

 

ναι γνωριζω εγω..ξεφορτωσου το πισι κομπανιον..

κανε τη δουλεια σου με αυτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα

 

κι εμενα μου κανει πανω κατω τα ιδια με μερικους παραπανω.εχω δοκιμασει τα παντα αλλα δεν κανει το απντειτ

καταρχην ειμαι ροοτ με το ντουμλοαντερ.

πηγα να κανω το απντειτ οπως μου ζητησε το κινητο μεσω wifi (υποθετω οτι αυτο ειναι το ΟΤΑ(OVER THE AIR)αλλα δεν πετυχε

μενει το εικονιδιο επανω και μου εχει σπασει τα νευρα.κανω ανροοτ και ξανα απντειτ και παλι τα ιδια

κατεβασα το update που προτεινε καποιος φιλος και μου λεει οτι δεν μπορει να εγκτασταθει γιατι εχω τροποποιημενο λογισμικο

απο τατοσα ροοτ και αν ροοτ που εχω κανει δεν χερω σε τι κατασταση ειμαι αυτη την στιγμη(αληθεια πως μπορεις να ξερεις αν εισαι η οχι ροοτ?υπαρχει καποιος τροποος να το τσεκαρεις?)

ειμαι ενα βημα απο το νΑ ΤΟ παω στις εργοστασιακες ρυθμισεις και να το παρω ολο απο την αρχη

και μια ακομα ερωτηση ....αξιζει να πας στο .62 η τσαμπα τρελλαινομαι

 

ευχαριστψ πολυ και συγνωμμη αν σας επρηξα

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα

 

κι εμενα μου κανει πανω κατω τα ιδια με μερικους παραπανω.εχω δοκιμασει τα παντα αλλα δεν κανει το απντειτ

καταρχην ειμαι ροοτ με το ντουμλοαντερ.

πηγα να κανω το απντειτ οπως μου ζητησε το κινητο μεσω wifi (υποθετω οτι αυτο ειναι το ΟΤΑ(OVER THE AIR)αλλα δεν πετυχε

μενει το εικονιδιο επανω και μου εχει σπασει τα νευρα.κανω ανροοτ και ξανα απντειτ και παλι τα ιδια

κατεβασα το update που προτεινε καποιος φιλος και μου λεει οτι δεν μπορει να εγκτασταθει γιατι εχω τροποποιημενο λογισμικο

απο τατοσα ροοτ και αν ροοτ που εχω κανει δεν χερω σε τι κατασταση ειμαι αυτη την στιγμη(αληθεια πως μπορεις να ξερεις αν εισαι η οχι ροοτ?υπαρχει καποιος τροποος να το τσεκαρεις?)

ειμαι ενα βημα απο το νΑ ΤΟ παω στις εργοστασιακες ρυθμισεις και να το παρω ολο απο την αρχη

και μια ακομα ερωτηση ....αξιζει να πας στο .62 η τσαμπα τρελλαινομαι

 

ευχαριστψ πολυ και συγνωμμη αν σας επρηξα

λοιπον φιλε μου ''τρελαμενε'' κοιτα.η 0.42 με την 0.62 δεν εχει καμια διαφορα.ειναι ακριβως ιδιες αλλα για να το κανεις εσυ update μεσω OTA επρεπε να μην εχεις διαγραψει τιποτα απο εργοστασιακες εφαρμογες, λιγο δυσκολο γιατι ησουν root και το εκανες.τωρα για να το πς στην 0.62 και να εισαι root πρεπεις να κανεις τα εξης:

1. να ξαναπας με flash στην 0,42

2.να κανεις root με ενα ''κλικ''

3.και μολις κανεις root κανεις update μεσω OTA.

και εισαι στην 0.62 και root!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπον φιλε μου ''τρελαμενε'' κοιτα.η 0.42 με την 0.62 δεν εχει καμια διαφορα.ειναι ακριβως ιδιες αλλα για να το κανεις εσυ update μεσω OTA επρεπε να μην εχεις διαγραψει τιποτα απο εργοστασιακες εφαρμογες, λιγο δυσκολο γιατι ησουν root και το εκανες.τωρα για να το πς στην 0.62 και να εισαι root πρεπεις να κανεις τα εξης:

1. να ξαναπας με flash στην 0,42

2.να κανεις root με ενα ''κλικ''

3.και μολις κανεις root κανεις update μεσω OTA.

και εισαι στην 0.62 και root!!

εκανα επαναφορα εργ ρυθμισεων και παλι μου βγαζει το ιδιο και με οτα και με σευς...

τα βηματα που μου εγραψες τρελαμενο συναρειανακι ειναι πολυ απλο για σενα αλλα σχεδον κινεζιακα για μενα

γιατι να ξαναπαω στην 42 αφου ειμαι ακομη εκει

2 ροοτ με ενα κλικ κανω με το ντουμλοαντερ?

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

λοιπον φιλε μου ''τρελαμενε'' κοιτα.η 0.42 με την 0.62 δεν εχει καμια διαφορα.ειναι ακριβως ιδιες αλλα για να το κανεις εσυ update μεσω OTA επρεπε να μην εχεις διαγραψει τιποτα απο εργοστασιακες εφαρμογες, λιγο δυσκολο γιατι ησουν root και το εκανες.τωρα για να το πς στην 0.62 και να εισαι root πρεπεις να κανεις τα εξης:

1. να ξαναπας με flash στην 0,42

2.να κανεις root με ενα ''κλικ''

3.και μολις κανεις root κανεις update μεσω OTA.

και εισαι στην 0.62 και root!![/εκανα επαναφορα εργ ρυθμισεων και παλι μου βγαζει το ιδιο και με οτα και με σευς...

τα βηματα που μου εγραψες τρελαμενο συναρειανακι ειναι πολυ απλο για σενα αλλα σχεδον κινεζιακα για μενα

γιατι να ξαναπαω στην 42 αφου ειμαι ακομη εκει

2 ροοτ με ενα κλικ κανω με το ντουμλοαντερ?

 

#1319 πόστ , εκεί στην προηγούμενη σελίδα είναι η απάντηση που ψάχνεις :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

ειμαι στο τσακ να αγορασω το arc αλλα εχω μια βασικη απορια: Γραφει ελληνικα με T9 (σε οθονη 12 πληκτρων, οχι QWERTY); οσο κ να το παλεψα 20' με εναν υπαλληλο σ ενα μαγαζι που το βρηκα δεν τα καταφεραμε κ ας μου ορκιζοταν οτι εχει. το Ray διπλα την ειχε default. τ9 σε 12αρι πληκτρολογιο βρηκαμε μονο στο Κινεζικο λεξικο (Αγγλικα - Κινεζικα).

Αν δεν υπαρχει, μπορω να κατεβασω σχετικη εφαρμογη;

Link to comment
Share on other sites

το εχεις το κιν κ το ξερεις; στην εφαρμογη υπαρχει; σορρυ που ρωταω παλι, αλλα απλα να βεβαιωθω θελω κ το παραγγελνω
Link to comment
Share on other sites

λοιπον φιλε μου ''τρελαμενε'' κοιτα.η 0.42 με την 0.62 δεν εχει καμια διαφορα.ειναι ακριβως ιδιες αλλα για να το κανεις εσυ update μεσω OTA επρεπε να μην εχεις διαγραψει τιποτα απο εργοστασιακες εφαρμογες, λιγο δυσκολο γιατι ησουν root και το εκανες.τωρα για να το πς στην 0.62 και να εισαι root πρεπεις να κανεις τα εξης:

1. να ξαναπας με flash στην 0,42

2.να κανεις root με ενα ''κλικ''

3.και μολις κανεις root κανεις update μεσω OTA.

και εισαι στην 0.62 και root!![/εκανα επαναφορα εργ ρυθμισεων και παλι μου βγαζει το ιδιο και με οτα και με σευς...

τα βηματα που μου εγραψες τρελαμενο συναρειανακι ειναι πολυ απλο για σενα αλλα σχεδον κινεζιακα για μενα

γιατι να ξαναπαω στην 42 αφου ειμαι ακομη εκει

2 ροοτ με ενα κλικ κανω με το ντουμλοαντερ?

δεν σε αφηνει να κανεις update γιατι εχεις σβισει στανταρ κατι μεσα απο το system, μια εφαρμογη ισως που ειχε το κηνιτο. πρεπει να κανεις update με seus στην 0.62 και τα αλλα θα στα πω μεσω pm!οκ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Το τριήμερο βρήκα χρόνο και "τσίγκλησα" το Arc μου... Βάζω τα σχετικά λινκ στα βήματα που ακολούθησα, σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται:

 

Η όλη διαδικασία, τελικά, είναι σχετικά απλή:

Προσοχή:

  • Το ξεκλείδωμα του bootloader σημαίνει ότι ξεχνάτε την εγγύηση
  • Η διαδικασία ξεκλειδώματος διαγράφει όλα τα data του χρήστη
  • Κατά την εγκατάσταση της Rom θα χρειαστεί να κάνετε factory reset, οπότε ξανά χάνονται όλα τα data σας.
  • Αν κατά τη διαδικασία που περιγράφω το τηλέφωνό σας ανατιναχτεί :p δε φταίω σε τίποτα..

 

Πάμε λοιπόν να δούμε πως θα κάνουμε τη διαδικασία:

  • Ακολουθείτε κατά γράμμα τις οδηγίες από το βήμα 1. Αφού τελειώσετε θα έχετε ξεκλείδωτο bootloader. Επίσης, από αυτά που κατεβάσατε θα έχετε μεταξύ άλλων ένα φάκελο με την ονομασία fastboot. O φάκελος αυτός από εδώ και πέρα είναι απαραίτητο εργαλείο για να εγκαταστήσετε όποιον kernel θέλετε (οι διάφορες Rom δουλεύουν ενίοτε με διαφορετικούς kernel)
     
  • Πηγαίνουμε στο link του βήματος 3 και κατεβάζουμε τη Rom. Θα κατέβει ένα αρχείο zip. To κάνουμε αντιγραφή στην κάρτα SD. Για ευκολία μπορείτε να το βάλετε χύμα μέσα στην SD. Εγώ προσωπικά έχω φτιάξει ένα φάκελο "Custom_Roms" και εκεί μέσα έχω υποφακέλους για την κάθε Rom ξεχωριστά.
     
  • Πάμε στο link του βήματος 2 και κατεβάζουμε τον πυρήνα (εγώ κατέβασα το
    [ARC/ARC S] DooMKernel (v19) with BootManager v2 (FW: .42/.58/.62) [ 2.0Ghz version ] [will show up as 19]
    [ MD5HASH: ae3a7ed572de4410b37f84558cc4c184 ])
    Κάνουμε extract to zip και θα έχουμε ένα αρχείο .img. Για ευκολία το κάνουμε rename σε boot.img. To ρίχνουμε στο φάκελο fastboot, μπαίνουμε στο φάκελο και κρατώντας πατημένο το shift επιλέγουμε "open command window here".
    Παίρνουμε ανα χείρας το ARC και αν είναι ανοιχτό φροντίζουμε να το σβήσουμε. Αφού σβήσει πατάμε το κουμπί του μενού και έχοντάς το πατημένο συνδέουμε το usb καλώδιο. Θα ανάψει το led μπλε - ένδειξη ότι το τηλέφωνο μπήκε σε fastboot λειτουργία.
    Για να επιβεβαιώσουμε ότι το τηλέφωνο έχει συνδεθεί σωστά δίνουμε την εξής εντολή:
    fastboot.exe -i 0x0fce getvar version


    Θα πρέπει να βγάλει μεταξύ άλλων την τιμή 0.3 (Στην ουσία είναι η ίδια εντολή που χρησιμοποιήσαμε στο βήμα για το ξεκλείδωμα του bootloader). Αν ναι είναι όλα ΟΚ και προχωράμε (αν όχι προφανώς το τηλέφωνο δεν έχει συνδεθεί σωστά..)
    Δίνουμε την εντολή:

    fastboot flash boot boot.img


    Αυτό εγκαθιστά τον πυρήνα. Η διαδιακασία είναι αστραπιαία...
    Τέλος δίνουμε την εντολή

    fastboot reboot


    Αφού ξεκινήσει το reboot ξεσυνδέουμε το τηλέφωνο από το USB και περιμένουμε να ξεκινήσει. Ο kernel του Doomlord όταν ξεκινήσει να bootάρει, δείχνει το ρομποτάκι του android ντυμένο σαν Χάρος :lol:
    Μόλις το δούμε αυτό πατάμε συνεχόμενα το κουμπί Back μέχρι να μπούμε σε Recovery Mode (το εγκατέστησε ο πυρήνας) Το recovery mode του Doomlord έχει κάτω κάτω touch πλήκτρα πλοήγησης (Back, Down, Up, Enter) Εναλλακτικά μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα Volume keys για Up-Down, το Home πλήκτρο για Enter και το Back πλήκτρο για... Back.. :p
    Αφού μπείτε λοιπόν σε Recovery επιλέγετε "install zip from sd card" και διαλέγετε το zip της Rom που κατεβάσατε. Θα κάνει 2-3 λεπτά για να εγκατασταθεί και μετά από το κεντρικό μενού επιλέγετε "wipe data/factory reset" και μετά από το μενού advanced το "wipe dalvik cache"
    Κατόπιν κάνετε reboot και του δίνετε 2-3 λεπτά μέχρι να φορτώσει τη νέα Rom. Τέλος

Η SE-Tweaked είναι πολύ πιο γρήγορη Rom από τη "μαμά" prerooted και πολύ σταθερή. Το Arc πραγματικά μεταμορφώθηκε!!!

 

Μέσα σε αυτές τις 3 ημέρες δοκίμασα αρκετές Rom και οι καλύτερες κατά τη γνώμη μου ήταν η SE-Tweaked που περιγράφω την εγκατάστασή της εδώ και η arconium 7.1

Αν κάποιος θέλει να πάρει γεύση από ICS, τότε πολύ αξιόλογη μου φάνηκε η ICELite BETA1

Ελπίζω να ήμουν κατανοητός και να βοήθησα όποιον θέλει να παίξει με το arc του. Και για να μην νομίζετε ότι εγώ ήμουν ο "καραγενναίος", να σας πω ότι πριν κάνω οτιδήποτε είχα περάσει τα πάντα σε άλλο τηλέφωνο, οπότε μηδένισα το ρίσκο του να μείνω χωρίς τηλέφωνο. Και επειδή το άλλο τηλέφωνο το είχα για 3-4 ημέρες πριν πειράξω το Arc, μηδένισα και το ρίσκο του να έχω ξεχάσει κάτι από τα Data μου....:)

Edited by chriz
Link to comment
Share on other sites

Επειδή πολλοί είναι στην έκδοση 0.42 και θέλουν να κάνουν update στην 0.62, και δεν θέλουν να χάσουν το root το κάνουν μέσω OTA αλλά δεν τους γίνεται, ο λόγος είναι ότι έστω και αν σβήσανε μια εργοστασιακή εφαρμογή όσο ήταν root ‘’πειράξανε’’ το system και δεν γίνεται. Για να γίνει μέσω OTA και να μην χάσεις το root πρέπει να μην έχεις πειράξει τίποτα ‘’λίγο δύσκολο αυτό, ειδικά αν είσαι root’’. Έτσι έκανα αυτό τον οδηγό ώστε να είστε root και στην 0.62. εγώ αυτό έχω κάνει και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα αρκεί να κάνετε back up αυτά που χρειάζεστε. Η διαδικασία είναι απλή, κάνουμε update στην 0.62 με seus κανονικά, μετά φλασαρουμε την 0.42 και κάνουμε root και τέλος update μέσω OTA.

Για πάμε τώρα να τα δούμε αναλυτικά:

 

1. Όπως προείπα πρέπει να κάνετε κανονικά update στην 0.62 με SEUS.

2. Αφού είμαστε τώρα στην 0.62 κατεβάζουμε το LT15i 4.0.2.A.0.42 Generic Global World (firmware) και το flashtool

3. Απενεργοποιούμε το κινητό και κάνουμε unzip το flashtool

4. Eδώ θα μας χρειαστούν μόνο δυο φάκελοι ‘’ drivers’’ και ‘’ firmwares’’

5. Πηγαίνουμε στο φάκελο ‘’ drivers’’ και κάνουμε install το ‘’ ggsetup’’

6. Τώρα κάντε αντιγραφή το firmware που κατεβάσαμε στο φάκελο ‘’firmwares’’

7. Κάνουμε διπλό κλικ στο FlashTool.exe

8. Μόλις ανοίξει το πρόγραμμα κάνουμε κλικ στο κουμπί που γράφει Flash

9. Θα σας εμφανίσει το firmware που βάλατε στο βήμα 5 και πατήστε οκ

10. Θα σας ζητηθεί τώρα να συνδέσετε το κινητό με τον υπολογιστή. Συνδέουμε πρώτα το καλώδιο usb με τον υπολογιστή, μετά παίρνουμε το κινητό στα χεριά και κρατάμε πατημένο το πλήκτρο που πάει πίσω και συνδέουμε το καλώδιο με το κινητό. Μόλις συνδεθεί το κινητό η διαδικασία flashing θα ξεκινήσει αυτόματα.

11. Μόλις ολοκληρωθεί η διαδικασία ενεργοποιήσετε το κινητό.

12. Αφού το ενεργοποιήσετε και είστε πλέον στην 0.42 κάντε root

13. Και τέλος αφού είστε στην 0.42 και root κάντε Update μέσω OTA

Τώρα είστε στην 0.62 και root!:D:D:D:D:D

:!:Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η:!: Κάντε πρώτα back up ότι χρειάζεστε και ότι κάνετε το κάνετε με δικά σας ευθύνη. Εγώ αυτά έκανα και είμαι στην 0.62 και root με κανένα απολύτως πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί κάτι όσον αφορά την micro usb θύρα του κινητού μας και τις δυνατότητές της.

 

1.Μπορείτε να συνδέσετε άνετα οποιοδήποτε ποντίκι/πληκτρολόγιο.Εγώ σύνδεσα το ασύρματο ποντίκι και πληκτρολόγιο και αισθανόμουν σαν να είμαι στον κανονικό υπολογιστή!Φανταστείτε πόσο καλή φάση ήταν όταν το σύνδεσα και με το hdmi στην 32" lcd οθόνη του σαλονιού!!!

 

2.Όσοι είναι root μπορούν ακόμα να συνδέσουν και φλασάκια(στο ίντερνετ έχω ακούσει μέχρι και σκληρούς δίσκους) αρκεί να είναι σε fat32!Μέσω του προγράμματος USBOTG STORAGE MANAGER for ARC ( https://market.android.com/details?id=wired.usbotg ) έχετε πλήρη υποστήριξη!

 

Για όλα αυτά χρειάζεστε οπωσδήποτε ένα καλώδιο micro usb -> usb(θηλυκό) και να είναι usb host(otg)!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Με απο 8 μήνες είδα σημερα το ραγισμα,αναλαμβάνει η εταιρεία να το περάσει στην εγγύηση?παω τωρα στον γερμανό να δω τι θα μου πουν.
www.olympicapartments.gr
Link to comment
Share on other sites

Το ηχειο απλα τα σπαει..Δεν περιμενα τετοια επιδοση..

Το σημα δεν εχει πεσει ουτε καν κατω απο το μισο απο το πρωι που το πηρα και το εχω λιωσει...

Οσο για την μπαταρια...Το πρωι το φορτησα περιμενοντας ποτε θα παει 100% και μολις πηγε το εβγαλα..Ελιωσα ολη μερα και ακομα δεν λεει να τελειωσει η μπαταρια...(Ανοιχτο wi-fi bluetooth,facebook,angry birds,music)

 

καλησπερα παιδια επειδη σκοπευω να το αγορασω και γω ελπιζω να ειναι αξιοπιστο και η μπαταρια του σχετικα ατελειωτη....

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Με απο 8 μήνες είδα σημερα το ραγισμα,αναλαμβάνει η εταιρεία να το περάσει στην εγγύηση?παω τωρα στον γερμανό να δω τι θα μου πουν.

δεν νομιζω!!!!ολοι το εχουμε!!!!χαχαχαχαχαχα (μα σε ολους να γινετε?)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εσένα περιμένω να δω άσπρη μέρα να ξέρεις.....εχωωωωωωωωωωω σκάσει που πέσει και η διαφήμιση

 

για τον κουφ λεω ....

Edited by pakos77
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια επειδη σκοπευω να το αγορασω και γω ελπιζω να ειναι αξιοπιστο και η μπαταρια του σχετικα ατελειωτη....

 

Αξιόπιστο είναι ... η μπαταρία δεν είναι κι από τις καλύτερες ... αν θες να έχεις ανοιχτά τα δεδομένα όλη μέρα με το ζόρι θα σου βγάλει 24 ώρες ... αν όμως το θες ως κινητό και να μπαίνεις μια στο τόσο στο Internet και να ανοίγεις τα δεδομένα τότε θα σου βγάλει 48-54 ώρες άνετα

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Όταν συνδέω το Arc σε TV (1366x768), δεξιά και αριστερά κόβεται λίγο η εικόνα. Φταίει το καλώδιο? (δε βλέπω να υπάρχει ρύθμιση) Επίσης, root (0.42) να κάνω με τη zergRush μέθοδο?
Link to comment
Share on other sites

oneclickroot καλύτερα , που είναι πανγρήγορο και δοκιμασμένο από πολλούς εδώ μέσα, άν όχι όλους :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια αρχισαν τα οργανα..Το εχω 1 χρονο περιπου(7-8 μηνες) με android 2.3.4 0.62

Εδω και 1 βδομαδα η μπαταρια αρχισε να τελειωνει πολυ γρηγορα..ΤΟ σημαντικοτερο ειναι οτι οταν μπαινω στο αλμπουμ με τις φωτογραφιες δεν μου τις εμφανιζει αλλα πρεπει να περιμενω 2-3 λεπτα..Ξερει κανεις γιατι γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Βάλε άν θές το fishbowl για να βλέπεις τις φωτό σου μέχρι να δεις τι παίζει. Μήπως έβαλες καμιά περίεργη εφαρμογή? Μήπως και στην μπλοκάρει αυτή εννοώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Βάλε άν θές το fishbowl για να βλέπεις τις φωτό σου μέχρι να δεις τι παίζει. Μήπως έβαλες καμιά περίεργη εφαρμογή? Μήπως και στην μπλοκάρει αυτή εννοώ.

φοβερο το fishbowl!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...