Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κάνει και σε μένα αυτό, φαίνεται πως με κάθε αναβάθμιση κάτι διορθώνουν και κάτι άλλο χαλάνε. Τόσο δύσκολο είναι πια να φτιάξουν ένα σωστό update!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και σε μένα κάνει το ίδιο. Προφανώς κάτι δεν τους πήγε καλα με την αναβάθμιση. Επομένως μην το δώσεις σε κανένα σέρβις.
Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι:

Γεια σας παιδες. Γνωριζει καποιος που ειναι αποθηκευμενες οι ιστοσελιδες που εχω αποθηκευσει με τον opera? θελω να τις αποθηκευσω στον υπολογιστη αλλα δεν τις βρισκω. Ενα αλλο θεμα που εχω ειναι πως τα βιντεο που αποθηκευω στον υπολογιστη δεν εμφανιζουν την ημερομηνια ληψης. Ευχαριστω για οποια βοηθεια. Καλο υπολοιπο καλοκαιριου.
Link to comment
Share on other sites

kι εγω εχω προβλημα με το δικο μου...χθες αρχισε να γραφει μονο του...ξερουμε τιποτα για αναβαθμιση?

 

Τι εννοεις "να γραφει μονο του"?

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις "να γραφει μονο του"?
ΕΓΡΑΦΑ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ..ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΜΕΣΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΠΟΛΥ

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

το κινητο μου κρασαρε ενω αλλαζα ταπετσαρια και εκτοτε εχει μεινει με μαυρο φοντο ενω το tool bar που ξεκλειδωνει φενεται κενο μεσα. Πλήκτρα και οθονη δεν ανταποκρινονται..προσπαθησα να του κανω hard reset αλλα δεν γινεται ουτε αυτο.

τι να κανω?? Αν ειναι δυνατο αναλυτικές οδηγίες καθοτι τελείως ασχετος με flashαρίσματα κλπ. Το κινητο είναι παραεισαγωγής απο Ολλανδία σύμφωνα με το κουτί του.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο μου κρασαρε ενω αλλαζα ταπετσαρια και εκτοτε εχει μεινει με μαυρο φοντο ενω το tool bar που ξεκλειδωνει φενεται κενο μεσα. Πλήκτρα και οθονη δεν ανταποκρινονται..προσπαθησα να του κανω hard reset αλλα δεν γινεται ουτε αυτο.

τι να κανω?? Αν ειναι δυνατο αναλυτικές οδηγίες καθοτι τελείως ασχετος με flashαρίσματα κλπ. Το κινητο είναι παραεισαγωγής απο Ολλανδία σύμφωνα με το κουτί του.

 

Κατεβαζεις το SUS στο πισι και ακολουθεις οδηγιες για φλας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Το έκανα και δούλεψε μια χαρά. Απορια: ενώ του επέλεξα επαναφορά και αναβάθμιση τελικά πέρασε την 2.3.4 που ειχε ηδη και οχι την 4.0.1. Λογικά την τελευταία εκδοση δεν θα έπρεπε να ειχε βάλει;
Link to comment
Share on other sites

:confused:

ενω εχω αναβαθμισει κανονικα μεσω PCC σε .587 πριν κανενα διωρο μου εβγαλε το κινητο αναβαθμιση (πιθανοτατα ΟΤΑ) σε .587!!!

οτι να'ναι? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

βλέπω οτι υπάρχει αναβαθμηση, αλλα ουτε απο ΟΤΑ ουτε απο pcc, μου βγάζει κάτι

Εκ. android 4.0.4

Αρθ. Εκδοσης 4.1.Β.0.431

Ειναι η τελευταία ή οχι εκδοση?

Link to comment
Share on other sites

Ο τελευταίος αρ. Έκδοσης που κυκλοφορεί τώρα είναι ο .587

Δυστυχώς ούτε και σε μένα την έχει βγάλει . Υπομονή..........

Link to comment
Share on other sites

Μπορέι καποιος που την εχει παρει να κανει ενα ftf και να το ανεβασει καπου ??

Για να φλασαρουμε πιο γρηγορα την νεα εκδοση :D:ninja:

 

:) EDIT:

 

βρηκα το ftf απο xda (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1836071)

και για να το περασετε χρειαζεστε και το flash tool (http://androxyde.github.com/)

|=============================================|

|*** Back up*** ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΤΕ*** ΘΑ ΧΑΘΟΥΝ ΟΛΑ*** |

|=============================================|

Edited by bpapad81
Link to comment
Share on other sites

γεια σας εχω εχω ενα προβλημα τον τελευταιο καιρο...οταν καποιος με παιρνει τηλεφωνο δεν ακουγεται σχεδον καθολου....μονο με μεγαφωνο..μπορει καπιος να βοηθησει?
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα hardware μοιάζει οπότε μόνο το service μπορεί να σε βοηθήσει. Αν έχεις εγγύηση μην το σκέφτεσαι.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς τα bookmarks σου;

Όχι εννοώ ολόκληρες ιστοσελίδες

που αποθηκεύονται στη θέση αποθηκευμένες σελίδες και μπορώ να τις ξαναδώ εκτός σύνδεσης. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα hardware μοιάζει οπότε μόνο το service μπορεί να σε βοηθήσει. Αν έχεις εγγύηση μην το σκέφτεσαι.
μα εγω δεν εχω κανει τιποτα πως εγινε αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Τι θα πρέπει να το έχεις κάνει δηλαδή; Αστοχία υλικού, δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι οπωσδήποτε προκειμένου να χαλάσει κάτι.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

σωστα πηγα και ρωτησα σημερα και ειπα και τα υπολοιπα προβληματα που εχω και θα το παρουν να το δουν..μακαρι να χαλασει τελειως οπως σε εναν που δεν ανοιγε καθολου και να μου δωσουν καινουργιο....δεν υπαρχει αλλη λυση πια

 

Άσχετο, πόση εγγύηση έχουμε για το ARC

 

2 χρονια νομιζω

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...