Jump to content

[Επίσημο] HTC Sensation


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει κανενασ μεσα αυτη την ρομ;;Android 4.0.1 (Ice Cream Sandwich) + HTC Sense 3.5 + Beats Audio
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά. Πέρασα τις επαφές μου από το Outlook με το htc sync. Λογικά δεν έπρεπε να συγχρονιστούν και με το google account; Δεν μου τις εμφανίζει.

Αν φτιάξω μια νέα όμως στο google συγχρονίζει με το κινητό

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πως φλασαρουμε το ics firmware ξερει κανεις?

 

Όπως φλασάρεις τις άλλες custom rom. Αν διαβάσεις το παρόν θέμα θα λύσεις όλες τις απορίες σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όπως φλασάρεις τις άλλες custom rom. Αν διαβάσεις το παρόν θέμα θα λύσεις όλες τις απορίες σου.

 

Καλή χρόνια σε όλους εύχομαι.

 

@athanaso77 ευχαριστώ για την απάντηση.το έχει κάνει κανείς? Μπορείς μετά τα φλασαρεις gingerbread Rom?

 

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια.. ασχετο,, ρε παιδια αγγελειεσ που βαζουμε ;;;;;
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Όπως φλασάρεις τις άλλες custom rom. Αν διαβάσεις το παρόν θέμα θα λύσεις όλες τις απορίες σου.

Καμία σχέση. Απλά ρίχνεις το .img αρχείο στον αρχικό κατάλογο της SD, μπαίνεις στον bootloader (πατάς το Volume - όταν κάνεις εκκίνηση τη συσκευή) κι ακολουθείς τις οδηγίες που σου δίνονται.

Ιδού.

Edited by spdrosin
Link to comment
Share on other sites

γιατί όταν περάσω playlist στο κινητό δεν εμφανίζει τα τραγούδια που ο τίτλος τους είναι στα ελληνικά? Αν οτιδήποτε άλλο είναι στα ελληνικά δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα αν όμως ο τίτλος είναι στα ελληνικά τότε δεν εμφανίζετε στην playlist και μόνο αν επιλέξω την playlist. Αν πχ επιλέξω το άλμπουμ θα εμφανιστή.

Ξέρει κανείς την λύση ?

Τον συγχρονισμό τον κάνω με το jriver media center.

Edited by agriniopk
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλη χρονια.. ασχετο,, ρε παιδια αγγελειεσ που βαζουμε ;;;;;

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39

 

Μόνο για μέλη με τουλάχιστον 150 post και 100 ημέρες εγγραφής στο forum.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω,,ασε εβαλα μια αγγελεια 2 φορεσ,,και δεν ξερω πωσ να την διαγραψω
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

έχω περάσει τις επαφές στο sensation από το gmail. ότι αλλαγές θέλω τις κάνω online και μετά συγχρονίζω τις επαφές από το email.

το πρόβλημα είναι ότι μερικές επαφές δεν μπορεί να τις βρει το search αλλά τις βρίσκω μόνο αν κάνω scrolling.

 

Τις προβληματικές επαφές τις έχω σβήσει και ξαναγράψει με μικρά ή με μεγάλα από το πληκτρολόγιο του τηλεφώνου και όχι από το gmail αλλά και πάλι κάνει τα ίδια. Ακόμα και αν γίνει διαγραφή της επαφής και την περάσεις ξανά δεν μπορείς να την ψάξεις παρά μόνο να την βρεις κάνοντας scrolling

 

Έχεις δοκιμάσει τον dialer one;

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αυτό το dialer one. Ο dialer του Sensation δεν παραμετροποιείται καθόλου; Να δείχνει ας πούμε ελληνικούς χαρακτήρες κάτω από τα νούμερα;
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω,,ασε εβαλα μια αγγελεια 2 φορεσ,,και δεν ξερω πωσ να την διαγραψω

 

Οι αγγελίες άπαξ και μπουν δεν διαγράφονται απλά όταν δεν θες να είναι πλέον ενεργές τις απενεργοποιείς με το κουμπάκι που υπάρχει πάνω δεξιά.

Για ότι άλλο θες σχετικά με τις αγγελίες καλύτερα στείλε pm γιατί είμαστε ήδη αρκετά off topic στο παρών θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει τον dialer one;
Μόλις το εβαλα και μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλό :)
Link to comment
Share on other sites

λεω να παρω αυτο!!

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=8371

φερνει λευκα η αντιπρωσοπια 'η ειναι παραεισαγωγης?

Link to comment
Share on other sites

παρεπιπτονως υπαρχει να αγορασουμε αυθεντικο λευκο καπακι εμεις για να του αλλαξουμε το χρωμα και ποσο? ξερει καποιος ?
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο δίκτυο; Είναι branded συσκευή εξωτερικού; Αν θέλεις δώσε περισσότερες πληροφορίες για να βγάλουμε άκρη.

 

χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε καταρχιν :) ετσι ακριβως ειναι συσκευη εξωτερικου απο αγγλια αγορασμενο..

Link to comment
Share on other sites

παρεπιπτονως υπαρχει να αγορασουμε αυθεντικο λευκο καπακι εμεις για να του αλλαξουμε το χρωμα και ποσο? ξερει καποιος ?

 

Αυθεντικά δεν νομίζω να είναι αλλά... http://tinyurl.com/6m55eu6.

Οι τιμές, λίγο που είδα, ξεκινάνε από τα $30.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

λεω να παρω αυτο!!

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=8371

φερνει λευκα η αντιπρωσοπια 'η ειναι παραεισαγωγης?

 

ειναι Branded εξωτερικου το λευκό?

Link to comment
Share on other sites

Αυθεντικά δεν νομίζω να είναι αλλά... http://tinyurl.com/6m55eu6.

Οι τιμές, λίγο που είδα, ξεκινάνε από τα $30.

 

http://tinyurl.com/77aclcj Αυτό είναι καλύτερο :)

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους παιδιά.

 

Απο τότε που έκανα update στην έκδοση 2.3.4, μου έχει σπάσει τα νεύρα το κινητό με το να παίρνει συνέχεια screenshots. Έχω ψάξει για το πώς απενεργοποιήται, αλλά δέν εβγαλα άκρη, πέρα του ότι πολύς κοσμάκης έχει το ίδιο πρόβλημα.

 

Υπάρχει λύση???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες και καλη χρονια!!

Απλα μια γρηγορη ερωτησουλα... ποση μνημη δινει ελευθερη το sensation απο τα 4gb εσωτερικης που εχει? Επιπλεον κατι ειδα οτι user accesible ειναι μονο 1gb. Ισχυει..? Τα υπολοιπα θα τα δουμε μαζι με το android 4 δλδ?

Link to comment
Share on other sites

λεω να παρω αυτο!!

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=8371

φερνει λευκα η αντιπρωσοπια 'η ειναι παραεισαγωγης?

 

ξερει κανεις να μου πει?

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις να μου πει?

Εγώ φίλε μου από εκεί το αγόρασα (μαύρο),γνησιότατο και πολύ ικανοποιημένος.Τώρα ο τρόπος που το εισάγει να σου πω την αλήθεια δεν το έψαξα και δεν με ενδιαφέρει......

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας και καλη χρονια!

ψηνεται μια φιλη μου να αγορασει το sensation το z710e και κανω μια ερευνα αγορας. Πρωτον την ενδιαφερει να εχει ελληνικο μενου και η εγγυηση να καλυπτεται απο την ελληνικη αντιπροσωπεια. Μπορω αυτα τα δυο να τα εχω με συσκευη παραεισαγωγης?γιατι θυμαμαι καποιες συζητησεις παλιοτερα με την ace hellas (τωρα ειδα οτι εχει αλλαξει) οπου δεν δεχοταν κινητα απο ευρωπη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...