Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μου ολοι εδω μεσα εχουν ψωνισει απο την κινα ,σε εσενα εχουν συμβει τοσες πολλες αναποδιες οσο σε κανεναν αλλο δεν πιστευεις οτι κανεις λαθος?

 

Ποσο γκαντεμης μπορει να ειναι καποιος?

 

ΥΓ το focalprice ειναι μαγαζι ανεκδοτο ,δεν εχεις ακουσει τιποτα κακο για αυτο γιατι κανεις δεν ψωνιζει απο αυτους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε μου ολοι εδω μεσα εχουν ψωνισει απο την κινα ,σε εσενα εχουν συμβει τοσες πολλες αναποδιες οσο σε κανεναν αλλο δεν πιστευεις οτι κανεις λαθος?

 

Ποσο γκαντεμης μπορει να ειναι καποιος?

 

ΥΓ το focalprice ειναι μαγαζι ανεκδοτο ,δεν εχεις ακουσει τιποτα κακο για αυτο γιατι κανεις δεν ψωνιζει απο αυτους.

Είπα εγώ ότι δεν έκανα κανένα λάθος;

Για το hotinbuy ασφαλώς και έκανα λάθος...

Για το focalprice όσο έψαξα εδώ κριτικές, όλο έβλεπα αναφορές από ανθρώπους που έχουν ψωνίσει χωρίς να εκφράζουν κανένα παράπονο...το ότι είναι ένα μαγαζί "ανέκδοτο" πώς το συμπεραίνεις αν δεν λείπει κάτι από την ιστοσελίδα και δεν υπάρχουν αρνητικές κριτικές απο΄ανθρώπους που έχουνα αγοράσει;

Η "γκαντεμιά" έγκειται στο ότι προκύπτουν καθυστερήσεις και προβλήματα και σε μαγαζιά όπου γενικά χαίρουν εκτίμησης...

- ο ένας πιο μετά παρήγγειλε και του ήρθε νωρίτερα

- ο άλλος παρήγγειλε και του το στείλαν με την ίδια μεταφορική και πέρασε τελωνείο (3 από 4 παραγγελίες)

- κι ο άλλος ακόμη περιμένει

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ αυτή η συζήτηση να σταματήσει εδώ. Απαγορεύονται οι προσωπικές αντιπαραθέσεις και οι χαρακτηρισμοί.

Οποιοδήποτε σχετικό σχόλιο ακολουθήσει θα διαγραφεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,

ηθελα την βοηθεια σας.Εχω βρει τα δυο παρακατω ταμπλετ http://dealsprime.com/catalogsearch/result/?cat=0&q=Cube+U39GT+ και δεν ξερω ποιο απο τα δυο ειναι καλυτερο.Δηλαδη αν υπαρχει θεμα κολληματος η οθονης κτλ.Αν εχει αγορασει καποιος η εχει γνωμη για τα ταμπλετ ας με βοηθησει

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα μπορούσα κάποιος να έχει πρόσφατα αγοράσει tablet από κινεζικό site να μου το προτείνει....

ευχαριστώ προκαταβολικά ...

Link to comment
Share on other sites

Πηρα απο Banggood και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο την εξυπηρετηση, την επικοινωνια και την ταχυτητα στην αποστολη.
Link to comment
Share on other sites

hallo i have this tablet and unfortunetely it does not finallize the booting, is stays in a screen "u-ZONE" moving like trying to boot, but it stays there.

Can yoy please help me how can i recover it ?

 

http://mammon168.en.made-in-china.com/product/XMemfBGDCjcP/China-7-Capacitive-Android-2-3-Tablet-PC.html

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα δεν εχω μεινει ευχαριστημενος απο το Banggood.Πληρωσα το Fnf ifive 9/10 και ενω μου ειπαν οτι ειναι σε στοκ μετα την πληρωμη μου ειπαν οτι ειναι σε backorder ολα αυτα βεβαια μετα απο δικια μου ενοχληση και χωρις ενημερωση απο εκεινους ως οφειλαν. Τελικα διαθεσιμο εγινε ξανα στις 20/10 και μου το εστειλαν στις 21 απ οτι ειπαν στο email αλλα τελικα εσταλει στις 24 οπως αποδεικνευει το tracking number και φυσικα ακομη δεν εχω παραλαβει καθως απο τις 29/10 το tracking δειχνει Σιγκαπουρη και στα Ελληνικα ταχυδρομεια δεν εχει ακομη εμφανηστει. Σε επικοινωνια μαζι τους δεν μου λενε κατι καινουριο αλλα να κανω υπομονη και οπου να ναι θα ερθει παρολ αυτα τους ανοιξα ενα dispute στο παυπαλ καθως οι μερες που μπορουσα να κανω κατι τετοιο τελειωναν και βλεπουμε. Ισως αν το ειχαν πραγματικα διαθεσιμο να ειχα παραλαβει εδω και καιρο και ολα να ηταν καλα. Γενικα απο τιμες ειναι καλο απλα αν αποφασισεις να αγορασεις απο κει μαθε στα σιγουρα αν ειναι σε στοκ αυτο που θες να αγορασεις. Απο παλιοτερες παραγγελιες ειχαν μεινει ευχαριστημενος απο την αντιμετωπιση απο το aliexpress.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις με ποια ταχυδρομική σου το έστειλαν;

 

Εγώ παρήγγειλα πιο νωρίς απο σένα (απεστάλη το δέμα στις 22/10) κι ακόμη να εμφανιστεί στα ΕΛΤΑ...

Παρομοίως έχει κολλήσει στη παραλαβή και αποστολή από Σιγκαπούρη στις 29/10...

 

...με ταλαιπωρεί αυτή η αγορά ταμπλέτας από τέλη Σεπτεμβρίου...

- Μία αγορά από hotinbuy που ακύρωσα και μου επεστράφησαν τα χρήματα από το ίδιο το κατάστημα

- μία αγορά από aliexpress που ήταν απατεωνιά, πουλούσαν άλλη ταμπλέτα από εκείνη της περιγραφής

- άλλη μία αγορά από hotinbbuy που επιλύθηκε μέσω Paypal

- μία άλλη αγορά από aliexpress που επίσης ήταν απατεωνιά, πήγαν να μου αυξήσουν τη τιμή μετά την αγορά.

- κι αυτή από banggood

Οτι θα περνούσε κι άλλος ένας μήνας επιπλέον αυτής της ταλαιπωρίας δεν το περίμενα...

 

Κι έχω και μια παραγγελία κινητού που έχει κλείσει 3 βδομάδες από την αποστολή και δεν λειτουργεί ο αριθμός παρακολούθησης, ο πωλητής (focalprice) αρνείται να μου δώσει αποδεικτικό αποστολής ή έστω κατηγορηματική επιβεβαίωση και άνοιξα τώρα νέα διένεξη στο Paypal...

 

...δεν με βλέπω να ξαναγοράζω οτιδήποτε άλλο αξίας από Κίνα...δεν με πάει...

Μόνο ο χρόνος που έχω δαπανήσει να ψάχνω μαγαζιά, να διαβάζω κριτικές κι εμπειρίες άλλων χρηστών, να παλεύω με διενέξεις σε Paypal και Aliexpress, μου έχει κοστίσει παραπάνω απ'ότι άξιζε ό,τι κέρδισα μέσω εισαγωγής από Κίνα.

...Μόνο μπιχλιμπίδια και χαμηλής αξίας απο δω και μπρος...

 

Ακριβως τα ιδια εχω παθει κι εγω με το banggood απο 29/10 δειχνει Σιγκαπουρη και τιποτα μεχρι σημερα.

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω κι εγώ την εμπειρία μου με το site που το αγόρασα.

Αγόρασα ταμπλετ και δε δούλεψε ποτέ σωστά, η μπαταρία του ήταν μάλλον ελλατωματική, κρατούσε μόλις 5 λεπτά κι έσβηνε. Δοκιμάσαμε reset και λοιπά τέτοια ματζούνια, δεν έγινε τίποτα.

Τεσπά, το είχα αγοράσει απο dealsprime. Μου είπαν να συμπληρώσω μια φόρμα και να τους το στείλω πίσω. Αυτό έγινε στις 17/09. Και μέχρι σήμερα λένε πως δεν έχει φτάσει, ενώ απο το track and trace φαίνεται ότι το έχουν παραλάβει.

Μη σας δελεάζει η τιμή τους στο dealsprime διότι παίδες την πάτησα παταγωδώς και τώρα δεν έχω ούτε καν ελλατωματικό ταμπλετ... Απο το δε paypal που λέει προστασία του αγοραστή και λοιπές τέτοιες π@π...ριες δε βγάζεις άκρη ποτέ. ¨Εκανα αυτά τα dispute και claim αλλά θέλουν λέει και απόδειξη με τυπωμένη τη διέυθυνση ότι το έστειλες πισω (και μάλιστα μου το είπαν σ\κ 25/10 το απόγευμα και μου δίνουν 72 ώρες, με σ/κ και 28η Οκτωβρίου στη μέση) Έλα που το ΕΛΤΑ μας δε σου δίνει απόδειξη με τυπωμένη δ/νση πάνω, αλλά μόνο απόδειξη πληρωμής... και άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας...

Δεν ξέρω αν και πότε θα βγει άκρη με την υπόθεση αυτή, αλλά κατα τη γνώμη μου μη ρισκάρετε να ψωνίζετε απ έξω ρε παιδιά, δεν αξίζει τον κόπο και το ρίσκο. Είναι η δεύτερη φορά που την πατάω έτσι με ελλατωματικό κινέζικο και το στέλνω πίσω και δεν μου στέλνουν ποτέ τίποτα. Δε νομίζω ότι θα την ξαναπατήσω... Αν αυτό που αγοράζεις απο εξωτερικό σου βγει καλό τότε οκ, αλλά αν δε σου βγεί καλό (που δεν είναι και πολύ απίθανο) κλαις τα λεφτά σου, δεν υπάρχει εγγύηση και τέτοια... σε ποιόν θα πας να του το κολλήσεις στη μούρη μετά? Όπως και να χει dealsprime=απάτη ΤΕΛΟΣ

 

 

Apo το ιδιο καταστημα την εχουμε πατησει αρκετοι σε θεμα εοιστροφων.Το πιο πιθανο ειναι να βγει υπερ του πωλητη οπως εγινε και σε μενα και σε αλλες 2 περιπτωσεις.Γι αυτο ρε παιδια υπαρχει το τρακ ναμπερ για να βλεπεις την πορεια του αντικειμενου.Το παυπαλ με τοσες καταγγελιες στον συγκεκριμενο πωλητη θα επρεπε να βγαζει αποφασεις υπερ του αγοραστη.

Link to comment
Share on other sites

Από focalprice έχω κάνει σύνολο 15 παραγγελίες. Το πιό βαρύ που θα σου κάνουν, είναι ότι όλα τα προϊόντα (εκτός από αυτά που τα σημαίνουν shipped in 24 hours), είναι σε στοκ στον προμηθευτή τους, που σημαίνει ότι θα κάνουν το λιγότερο 3-4 εργάσιμες να σου το στείλουν. Τα θετικά είναι ότι απαντάνε στα mail σε 1 εργάσιμη (και σε ώρες εργασίας τους απαντάνε αμέσως), αν κάτι αργήσει σου προτείνουν και μόνοι τους να σου επιστρέψουν τα χρήματα (και το κάνουν αν τους πεις ναι, σε 1-2 εργάσιμες), ενώ και μιά φορά που έστειλα πίσω χαλασμένη ταμπλέτα, πήρα επιστροφή τα χρήματα σε κουπόνι και αγόρασα άλλη.
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα το tracking της Deutsche Post εχει κολλησει στην Σιγκαπουρη για μια εβδομαδα περιπου ωσπου εμφανιστηκε στο site

των EΛΤΑ.

Ριξτε κι εκει μια ματια

http://www.elta.gr/en-us/personal/tracktrace.aspx

 

*εριξα μια ματια στο tracking της Deutsche Post. Αν και το εχω παραλαβει 12/11...ακομα κολλημενο στην Σιγκαπουρη 1/11 το δειχνει :)

Edited by GeorgeKa
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα μπορούσα κάποιος να έχει πρόσφατα αγοράσει tablet από κινεζικό site να μου το προτείνει....

ευχαριστώ προκαταβολικά ...

 

Πηρα απο Banggood και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απο την εξυπηρετηση, την επικοινωνια και την ταχυτητα στην αποστολη.

 

Σε εμενα το tracking της Deutsche Post εχει κολλησει στην Σιγκαπουρη για μια εβδομαδα περιπου ωσπου εμφανιστηκε στο site

των EΛΤΑ.

Ριξτε κι εκει μια ματια

http://www.elta.gr/en-us/personal/tracktrace.aspx

Σε μένα δεν εμφανίζεται τίποτα...η αποστολή από το κατάστημα έγινε στις 22 Οκτ, στις 29 Οκτ έφυγε από Σιγκαπούρη και έκτοτε δείχνει κολλημένο εκεί...πάνω από δύο βδομάδες...στα ΕΛΤΑ δεν εμφανίζεται τίποτα...

Επίσης από Banggood είχα παραγγείλει τα συνοδευτικά της ταμπλέτας (θήκη δερμάτινη, καλώδιο minihdmi, μετατροπέα από hdmi σε dvi για την οθόνη μου, προστατευτικό οθόνης), τα οποία το μαγαζί τα έσπασε σε δύο παραγγελίες...η μία έφυγε στις 15 Οκτ, η άλλη στις 19 Οκτ (αγορά στις 14 Οκτ ή 15 ξημερώματα) και δεν έχω δει ίχνος τους...εστάλησαν χωρίς αριθμό παρακολούθησης και έχει κλείσει μήνας...πλησιάζει ο καιρός που θα ανοίξω dispute.

 

Από focalprice έχω κάνει σύνολο 15 παραγγελίες. Το πιό βαρύ που θα σου κάνουν, είναι ότι όλα τα προϊόντα (εκτός από αυτά που τα σημαίνουν shipped in 24 hours), είναι σε στοκ στον προμηθευτή τους, που σημαίνει ότι θα κάνουν το λιγότερο 3-4 εργάσιμες να σου το στείλουν. Τα θετικά είναι ότι απαντάνε στα mail σε 1 εργάσιμη (και σε ώρες εργασίας τους απαντάνε αμέσως), αν κάτι αργήσει σου προτείνουν και μόνοι τους να σου επιστρέψουν τα χρήματα (και το κάνουν αν τους πεις ναι, σε 1-2 εργάσιμες), ενώ και μιά φορά που έστειλα πίσω χαλασμένη ταμπλέτα, πήρα επιστροφή τα χρήματα σε κουπόνι και αγόρασα άλλη.

Εγώ προτού παραγγείλω πάντα επικοινωνώ για να λάβω κατηγορική διαβεβαίωση για τη διαθεσιμότητα των προϊόντων που με ενδιαφέρουν...οπότε η όποια καθυστέρηση δεν οφείλεται εκεί, εκτός αν είπαν ψέμματα βεβαίως.

 

Ο αριθμός παρακολούθησης που μου έδωσαν δεν λειτουργεί, έχουν περάσει πάνω απο 24 μέρες και τίποτα...

Το μαγαζί δεν μου έκανε κακή εντύπωση, πέραν του ότι πουλάει τα πάντα (χαμός από προϊόντα δλδ) και δεν βρήκα αρνητικές μαρτυρίες...υποθέτω πως το έστειλαν χωρίς αριθμό παρακολούθησης, κατά παράβαση των όρων τους (πάνω από 20$ στέλνεται με tracking)...αλλά έτσι κι εγώ είμαι εκτεθειμένος κι αυτοί...κι αν εγώ το λάβω και "κάνω τον Κινέζο"; Έτσι κι αυτοί λένε "περίμενε", αλλά δεν παρέχουν ούτε αποδεικτικό αποστολής από τη μεταφορική...οπότε μπορώ μόνο να υποθέσω ότι δεν το έστειλαν.

Όπως λες απαντούν συνήθως εντός 24 ωρών, αλλα οι απαντήσεις τους δεν είναι διόλου ικανοποιητικές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα,

παρήγγειλα από banggood 30/10..στις 2/11 το έστειλαν (με Deutsche post) και σε μια βδομάδα ήταν Σιγκαπούρη (9/11). Μια εβδομάδα μετά δηλαδή χθες 16/11 μου εμφανίστηκε στα ΕΛΤΑ και λογικά μέσα στην εβδομάδα θα το παραλάβω! όταν το έχω στα χέρια μου (pipo m9 pro) θα σας πω εντυπώσεις. Είμαι μάλλον από τους τυχερούς που δεν κόλλησε πουθενά η αποστολή (όπως και ο GeorgeKa που παρήγγειλε και παρέλαβε ακριβώς μια βδομάδα πριν από μένα). Προς το παρών έχω θετική εντύπωση το συγκεκριμένο μαγαζί..

www.koilakozanis.gr

Custom made 3d Printed Products

www.etsy.com/shop/3DPrintingExpert

Link to comment
Share on other sites

Αυτο μου φαινεται ακομη πιο περιεργο οτι οσοι παραγγειλατε μετα απο μενα εχεται παραλαβει η εστω εχει εμφανιστει στα Ελτα αλλα δυστυχως και το δικο μου και του αλλου παιδιου που εδειχνε Σιγκαπουρη στις 29 Οκτωβριου ακομη αγνοουνται.
Link to comment
Share on other sites

Hello,

Do you think you could match this offer?

http://dealsprime.com/colorfly-e708-q1-quad-core-tablet-pc-a31s-1-0ghz-android-4-2-7-ips-1280-800-8gb.html

Please note that an additional 3% discount is available at check out and a wall charger and neoprene pouch are included. I will be buying two units.

Many thanks!

Edited by kxanthop
Link to comment
Share on other sites

Hello i bought from you a smartphone in offer the Blackview JK809 my order number is 3100820 ,i paid it via paypal but you did not send the tracking number yet,other customers have tracking number but not me...

 

Can you send my order with singapore post ,in case you cannot send it with 2 batteries please send it with one and a micro sd 16gb (instead the second battery).

 

thanks.

 

Hi,

 

I have replied you in the other area. Please read it. thanks

 

Hello,

Do you think you could match this offer?

http://dealsprime.com/colorfly-e708-q1-quad-core-tablet-pc-a31s-1-0ghz-android-4-2-7-ips-1280-800-8gb.html

Please note that an additional 3% discount is available at check out and a wall charger and neoprene pouch are included. I will be buying two units.

Many thanks!

 

Hi,

Sorry, we can not sell at such price, but right now we have a $3 coupon for this model. Please let me know whether it is OK. thanks

 

hallo i have this tablet and unfortunetely it does not finallize the booting, is stays in a screen "u-ZONE" moving like trying to boot, but it stays there.

Can yoy please help me how can i recover it ?

 

http://mammon168.en.made-in-china.com/product/XMemfBGDCjcP/China-7-Capacitive-Android-2-3-Tablet-PC.html

 

Hi, please disconnect your tablet and the computer first, then reset your tablet, and then try the booting steps again. Hope this is useful for you. thanks

Edited by navi55

Buy One Get One Free TV BOX!! -->>Click

 

Leagoo Christmas Sale -- Smart Phone low to $59.99

 

Elephone Ivory -->> $12.12 To Grab One

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και γω την ιστορία μου! Παρήγγειλα από buyincoins το pipo m6 στις 04/09.. Μου το στέλνουν στις 10/09 και κολλάει στο PEK από τις 19/09.. Επικοινωνώ μαζί τους μετά από κάποιο διάστημα και μου λένε συνεχώς να κάνω υπομονή και τα γνωστά.. Φτάνουμε λοιπόν στις 42 μέρες και ανοίγω dispute στο paypal.. Συνεχίζουν να μου λένε να περιμένω και τελικά στις 31/10 μου λένε ότι γύρισε πίσω σε αυτούς και να κλείσω το dispute για να μου κάνουν refund..Εννοείτε δεν το έκλεισα και μόλις τους είπα ότι θα κάνω claim τότε πήρα πίσω τα λεφτά..Τώρα λοιπόν έχω κολλήσει και δεν ξέρω τι να κάνω..Να ξανα πάρω από αλλού ή πάλι θα περιμένω κάνοντας refresh 2 μήνες το tracking number?? Μπορεί κάποιος να μου πει ποιο μαγαζί να διαλέξω για να μην ξαναφάω όλη αυτή την ταλαιπωρία!? Ευχαριστώ προκαταβολικά!! :)
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και γω την ιστορία μου! Παρήγγειλα από buyincoins το pipo m6 στις 04/09.. Μου το στέλνουν στις 10/09 και κολλάει στο PEK από τις 19/09.. Επικοινωνώ μαζί τους μετά από κάποιο διάστημα και μου λένε συνεχώς να κάνω υπομονή και τα γνωστά.. Φτάνουμε λοιπόν στις 42 μέρες και ανοίγω dispute στο paypal.. Συνεχίζουν να μου λένε να περιμένω και τελικά στις 31/10 μου λένε ότι γύρισε πίσω σε αυτούς και να κλείσω το dispute για να μου κάνουν refund..Εννοείτε δεν το έκλεισα και μόλις τους είπα ότι θα κάνω claim τότε πήρα πίσω τα λεφτά..Τώρα λοιπόν έχω κολλήσει και δεν ξέρω τι να κάνω..Να ξανα πάρω από αλλού ή πάλι θα περιμένω κάνοντας refresh 2 μήνες το tracking number?? Μπορεί κάποιος να μου πει ποιο μαγαζί να διαλέξω για να μην ξαναφάω όλη αυτή την ταλαιπωρία!? Ευχαριστώ προκαταβολικά!! :)

Ο Κινεζος το παιζει κινεζος. Την ταμπλετα την πηρε πισω μετα απο μια βδομαδα, λογω απαγορευσης του κινεζικου ταχυδρομειου να αποστελνει ταμπλετες και κινητα που εχουν μπαταριες λιθιου. Σου μιλαω σαν παθων απο ενα αλλο μαγαζι που πουλαει ταμπλετες. Εννοειτε οτι θα πας αλλου, αλλα δεν το βλεπω να παιζει γιατι εχει εξαντληθει.

Το παρακατω μαγαζι με αφησε καλες εντυπωσεις. Και στελνει μεσω Σιγκαπουρης, που εκει τα πραγματα ειναι πιο λασκα. Δηλαδη συσκευη με μπαταρια αφηνουν να περασει, με δευτερη μπαταρια οχι.

http://www.geekbuying.com/Search/?keyword=pipo

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα σήμερα από banggood (μετά από 19 μέρες) το pipo m9 pro. πολύ καλό tablet όπως και το μαγαζί, γρήγορη εξυπηρέτηση/αποστολή. Το προτείνω σε όλους (αν και μερικοί είχαν προβλήματα καθυστερήσεων).

Μου έκαναν εντύπωση και τα ΕΛΤΑ. Σάββατο έφτασε Ελλάδα το δέμα και έκλεισε από το αεροδρόμιο. Την Κυριακή (!) έφυγε από Θεσσαλονίκη και Δευτέρα πρωί είχα ειδοποίηση για να το παραλάβω από το υποκατάστημα Ξάνθης!

Θα κάνω και δεύτερη παραγγελία από εκεί για θήκη και καλώδια.

www.koilakozanis.gr

Custom made 3d Printed Products

www.etsy.com/shop/3DPrintingExpert

Link to comment
Share on other sites

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...