Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα tablets


Vinzenzo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παλι παιδια απο τις 7 του μηνα ειχα παραγγειλει το Hyundai T7 απο Pandawill και μετα απο αλλεπαλληλα μνμ στο facebook καθε φορα μου λενε οτι το περιμενουμε και μολις ερθει θα στο στειλουμε.Εεεε δεν παει αλλο τους εστειλα να μου βαλουν πισω τα λεφτα και αν δεν απαντησουν την Δευτερα θα ανοιξω dispute sto Paypal.Μακρια απο Pandawill Λοιπον......αναξιοπιστο για μενα
Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι παιδια απο τις 7 του μηνα ειχα παραγγειλει το Hyundai T7 απο Pandawill και μετα απο αλλεπαλληλα μνμ στο facebook καθε φορα μου λενε οτι το περιμενουμε και μολις ερθει θα στο στειλουμε.Εεεε δεν παει αλλο τους εστειλα να μου βαλουν πισω τα λεφτα και αν δεν απαντησουν την Δευτερα θα ανοιξω dispute sto Paypal.Μακρια απο Pandawill Λοιπον......αναξιοπιστο για μενα
Αυτό γράφεται συνέχεια εδώ μέσα, τώρα τελευταία.

Δεν έτυχε να το διαβάσεις;

Link to comment
Share on other sites

επειδη η συζητηση ξεκινησε απο pipo m9 το οποιο και παρακολουθω

Sat,23,February 2013:02:23 marketing 1116 Comment Latest

 

Q106 is with Rockchip 3188, quad core CPU, 1.6Ghz, 28nm

 

Samples are available now

 

Mass production to the market will be mid of March

 

Benchmark test reference: Antutu 3.1: 1801

http://www.pipo.com/index.php

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Παρήγγειλα από buyincoins το ainol hero το προηγούμενο Σάββατο.Την Δευτέρα το έστειλαν με china post και μου έδωσαν tracking number. Παρασκευή εμφανίστηκε στο track και μου έγραψε collection και χτες μου έγραψε departure from china.Αυτο σημαίνει ότι έφυγε απο εκεί και σε λίγες μέρες θα το δω στο tracking των ελτα? Σε ποιο ακριβώς site το βλέπω και πως βάζω το tracking number? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι συμφορουμιτες

θα ηθελα να παρατηρσω οτι η εξαιρετικη πληροφορια που συγκεντρωνετε εδω χανετε !!!!

Προηγουμενως ενας φιλος εβαλε παραγελια απο το pandawil που καποιοι θεωρουν αναξιοπιστο.

1)0Θα προτεινα να εχουμε ενα στικυ με site που να μην παραγειλουμε απο εκει ωστε ο καθε ενδιαφεροιμενος να το βλεπει αμεσα και να μην την παταει απο την αρχη .

 

2)Επισης αν καποιος αγοραζει κατι και δεν ειναι ποιοτικο η δεν ειναι καλο στην λειτουργια να μην τοο αγοραζει και αλλος

 

3)Να δουμε το ενδεχομενο μαζικο αγορων.

 

Ανι καποιος αγοραζει κατι να κανει μια παρουσιαση και να βαζει την πληροφορια εδω με ενα λινκ ωστε να διαβαζουμε τι πηρε ποσο κοστισε και λεπτομερειες για την συσκευη

 

 

Εγω ενδιαφερομΑΙ για ενα 4 πυρηνο ως 5- 5,7 ιντσες με 1-2 ραμ και κοιταω THL Zoppo αν καποιος εχει αγορασει καποιο ας μου κανει ενα πμ

:D καλο μηνα

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

pandawil που καποιοι θεωρουν αναξιοπιστο.

ενα ειναι το amazon σε ολοκληρο τον κοσμο,διαχρονικα

τυχαιο;

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Παρήγγειλα από buyincoins το ainol hero το προηγούμενο Σάββατο.Την Δευτέρα το έστειλαν με china post και μου έδωσαν tracking number. Παρασκευή εμφανίστηκε στο track και μου έγραψε collection και χτες μου έγραψε departure from china.Αυτο σημαίνει ότι έφυγε απο εκεί και σε λίγες μέρες θα το δω στο tracking των ελτα? Σε ποιο ακριβώς site το βλέπω και πως βάζω το tracking number? Ευχαριστώ

 

Θα καθυστερήσει λίγο. Υπολόγισε 2 βδομάδες σίγουρα. Θα το δεις στο site των ΕΛΤΑ όταν πάρει μπρος γιατί τα εχει κακαρώσει...

http://212.205.82.71/trackandtrace/

Link to comment
Share on other sites

I've sent it to you 3 times

 

Strange..

 

all other older messages from you (support@ipadalternative.com) are delivered except this..

I even checked my spam folder..

 

I sent you my email with pm here..

I will sent an test email too..

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

Link to comment
Share on other sites

@ipadAlternative

 

Hi, I would like to know

(a) what is your policy if I order a tablet and it arrives damaged, or it malfunctions. Do we need to send the item back? Do you refund?

(b) is the Pipo M9 available for order?

 

thank you

Link to comment
Share on other sites

http://www.ainol-novo.com/ainol-novo-10-hero-ii-10-1-inch-quad-core-tablet-pc-dual-camera-wifi-hdmi-bluetooth-gps-16gb.html. καποιος φιλος με ρωτησε για την τιμη του. Στο παραπανω site το εχει στα 138€.....
Νομίζω πως πρέπει να προσθέσεις και τα έξοδα απόστολής σε αυτό το site.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλοι,τελικα ολα καλα με το pandawill,του ειχα στειλει μεσα στο Σ/Κ να μου βαλειτα λεφτα πισω και οντως με ενημερωσαν οτι μου εκαναν refund.Ουτε με dispute εμπλεξα ουτε τπτ,ξερανε το λαθος τους και γι αυτο με εξυπηρετησαν γρηγορα.Δεν θα το ξαναπροτιμησω,Ipadalternative/Merimobiles και κανενα αλλο.
Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Επειδή γενικά γρινιάζουμε (χωρίς να λέω άδικα) για διάφορα θέματα πρέπει να λέμε και τα καλά.

Την Παρασκευή το μεσημέρι λοιπόν παρέλαβα το venus

Το παράγγειλα από Ipadalternative 19/2 και παρέλαβα 1/3.

Συακευασία καλή με αφρώδες υλικό και Singapure Post.

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=30619&stc=1&d=1362384553

 

Έτσι στο πακέτο υπήρχε :

-Ainol novo 7 Venus (η κανονική έκδοση και όχι το light)

-Φορτιστής EU type (χωρίς αντάπτορα αφού είναι απευθείας EU -plug)

-To card-reader (δώρο απο February promo)

-Και μια μαλακή θήκη (δώρο)

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=30620&stc=1&d=1362384553

 

Μέσα στο κουτί υπήρχαν:

-Καλώδιο usb

-ακουστικά

-Εγγύηση

-Καλώδιο OTG (δώρο απο February promo)

-Stylus pen (δώρο απο February promo)

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=30622&stc=1&d=1362384553

 

Τελικά ήταν μια γρήγορη και προσεγμένη αποστολή εκ μέρους του Ipadalternative..

Thanks Jemie..

Link to comment
Share on other sites

Guest iPadAlternative
@ipadAlternative

 

Hi, I would like to know

(a) what is your policy if I order a tablet and it arrives damaged, or it malfunctions. Do we need to send the item back? Do you refund?

(b) is the Pipo M9 available for order?

 

thank you

 

Hi, yes it would need to get returned to us in China. Pipo M9 will all be shipped out this week, thanks

 

Επειδή γενικά γρινιάζουμε (χωρίς να λέω άδικα) για διάφορα θέματα πρέπει να λέμε και τα καλά.

Την Παρασκευή το μεσημέρι λοιπόν παρέλαβα το venus

Το παράγγειλα από Ipadalternative 19/2 και παρέλαβα 1/3.

Συακευασία καλή με αφρώδες υλικό και Singapure Post.

 

 

Έτσι στο πακέτο υπήρχε :

-Ainol novo 7 Venus (η κανονική έκδοση και όχι το light)

-Φορτιστής EU type (χωρίς αντάπτορα αφού είναι απευθείας EU -plug)

-To card-reader (δώρο απο February promo)

-Και μια μαλακή θήκη (δώρο)

 

 

Μέσα στο κουτί υπήρχαν:

-Καλώδιο usb

-ακουστικά

-Εγγύηση

-Καλώδιο OTG (δώρο απο February promo)

-Stylus pen (δώρο απο February promo)

 

 

Τελικά ήταν μια γρήγορη και προσεγμένη αποστολή εκ μέρους του Ipadalternative..

Thanks Jemie..

 

Thanks very much. It's great to get feedback from happy customers :)

 

Strange..

 

all other older messages from you (support@ipadalternative.com) are delivered except this..

I even checked my spam folder..

 

I sent you my email with pm here..

I will sent an test email too..

 

Sent again, did you receive it?

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα μεταφορικά είναι 20 ευρώ..... Στα υπόλοιπα site το έχουν από 160 και πάνω + τα μεταφορικά.... χθες το κοιτούσα πάλι γιατι θα παραγγείλει και ενας φίλος μου & το συγκεκριμμένο είναι το φθηνότερο που βρήκα...
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα μεταφορικά είναι 20 ευρώ..... Στα υπόλοιπα site το έχουν από 160 και πάνω + τα μεταφορικά.... χθες το κοιτούσα πάλι γιατι θα παραγγείλει και ενας φίλος μου & το συγκεκριμμένο είναι το φθηνότερο που βρήκα...

 

Η μεγάλη διαφορά τιμής προϊδεάζει για ΟΕΜ προϊόν, όχι γνήσιο.

Απλά, να το έχετε υπόψη σας: ό,τι πληρώνεις, παίρνεις.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Geeckbuying.

Ειχα βάλει παραγγελία στις 27 Ιανουαρίου.

Κάτι stock out κάτι περίμενε να έρθουν τα πράγματα....

φτάσαμε 17 Φεβρουαρίου όπου μου λένε ήρθαν τα πράγματα η παραγελία φεύγει σήμερα.

Σκέφτομε καλά.....λόγω πρωτοχρονιάς κλπ....

περιμένω tracking number.....τιποτα....στέλνω e-mail "Παίδες τι παίζει ?"

Τελικά 1 Μαρτίου λαμβάνω e-mail με tracking number ότι η παραγγελία έφυγε

στις 1 Μαρτίου από αυτούς.

Σήμερα βλέπω ότι στάλθηκε η παραγγελία με airmail 15-30 μέρες delivery όπως μου γράφουν και οι ίδιοι. Μόνο που εγώ πλήρωσα επιπλέον 1,4 $ για registeres airmail 7-15 μέρες delivery.

42 μερες για την εκτέλεση της παραγγελίας και αλλες 15-30 μέρες για να έρθει. ΚΡΑΤΑΤΕ ΜΕ

Έστειλα e-mail και περιμένω απάντηση......

Περιμένω να δω τι θα απαντήσουν...

 

καλημερα φιλοι,τελικα ολα καλα με το pandawill,του ειχα στειλει μεσα στο Σ/Κ να μου βαλειτα λεφτα πισω και οντως με ενημερωσαν οτι μου εκαναν refund.Ουτε με dispute εμπλεξα ουτε τπτ,ξερανε το λαθος τους και γι αυτο με εξυπηρετησαν γρηγορα.Δεν θα το ξαναπροτιμησω,Ipadalternative/Merimobiles και κανενα αλλο.

 

Το επιβεβαίωσες με τον λογαριασμό σου ?

Είναι όλο το ποσό ή μέρος του ποσού μόνο ?

 

Ομάδα Διαχείρισης: Χρησιμοποιείστε την πολλαπλή παράθεση για να απαντήσετε, μην κάνετε πολλαπλά μηνύματα.

Edited by Frontier
Πολλαπλά μηνύματα

Cube U30GT 2 -GM@t- v.4.2.2/v.2.04 20130810 stock

MK802 IIIS

SONY Experia NEO V

Link to comment
Share on other sites

Thanks very much. It's great to get feedback from happy customers :)

 

You'd have one more happy customer if you had sent those promo gifts of January along with the package... I've emailed the support again and received no answer. I don't know if I should be waiting for a package to arrive or if you're going to have the gifts sent again.

Link to comment
Share on other sites

Hi, I am intrested in buying Android Phone Jiayu G3 or G2S.

I would like to ask the following about both of them :

1. Does Skype work?

2. Can you send them rooted with Greek language in the menu and Google play installed, without loosing the warranty?

3. Will you give me a discount voucher as a returning customer? ( order #0674, me, Christos) (order #1812 Stefanos, a friend I introduced you to).

4. Can you confirm that they are availiable now?

5. Will you declare them as an e-reader, priced at 25 USD?

 

Thank you,

Christos.

 

You have pm about order 1812

Edited by xkaliak
Link to comment
Share on other sites

Thanks very much. It's great to get feedback from happy customers :)

 

You would have more happy customers if you paid attention to unhappy customers. Im still waiting on that voucher for like a month now:ooch:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...