Jump to content

[S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Zanat0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Η θήκη νο7 είναι η αυθεντική της Samsung?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κοιτα ηρθε σε συσκευασια της samsung και εδειχνε αυθεντικη... απλα επειδη την φοραγα για κανα μηνα συνεχομενα σε μια γωνια εχει αρχησει και μαυριζει...αλλα ειναι ανεπαισθητο...
SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

κοιτα ηρθε σε συσκευασια της samsung και εδειχνε αυθεντικη... απλα επειδη την φοραγα για κανα μηνα συνεχομενα σε μια γωνια εχει αρχησει και μαυριζει...αλλα ειναι ανεπαισθητο...

 

Ενα λινκ απο εκει που την πηρες?

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/SAMSUNG-GALAXY-S-II-S2-I9100-SII-Genuine-Mesh-HARD-CASE-COVER-/220885071842?pt=PDA_Accessories&hash=item336dc6b7e2 δεν ειναι ο ιδιος που την πηρα δεν την εχει τωρα εμενα ηταν σε δημοπρασια που κερδισα αμα ψαξεις λιγο θα βρεις κι αλλους.
SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/SAMSUNG-GALAXY-S-II-S2-I9100-SII-Genuine-Mesh-HARD-CASE-COVER-/220885071842?pt=PDA_Accessories&hash=item336dc6b7e2 δεν ειναι ο ιδιος που την πηρα δεν την εχει τωρα εμενα ηταν σε δημοπρασια που κερδισα αμα ψαξεις λιγο θα βρεις κι αλλους.

 

Eυχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/SAMSUNG-GALAXY-S-II-S2-I9100-SII-Genuine-Mesh-HARD-CASE-COVER-/220885071842?pt=PDA_Accessories&hash=item336dc6b7e2 δεν ειναι ο ιδιος που την πηρα δεν την εχει τωρα εμενα ηταν σε δημοπρασια που κερδισα αμα ψαξεις λιγο θα βρεις κι αλλους.
Ειναι ωραια θηκη,προστατευει;Σε τι χρωμα την εχεις;
Link to comment
Share on other sites

στο πρασινο ειναι ψιλομεταλικο και φαινεται ωραια...απλα νομιζω οτι προστατευει μονο απο την τριβη σε επιφανειες και οχι ιδιαιτερα απο πεσιματα....βεβαια μου επεσε μια φορα το κινητο απο το υψος του αυτιου μου και φοραγε αυτην την θηκη και δεν επαθε τπτ απολυτως. καλα δεν ειμαι και 3 μετρα αλλα σιγουρα μετρησε 1,6-1,7 μετρα.
SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

Εγω φοραω την case mate-gelli case clear εδω κ 4 μηνες κ ειμαι απολυτα ευχαρηστημενος!!!!εφαρμοζει τελεια χωρις να 'χοντραινει' το κινητο!!θελω να αλλαξω προστασια οθονης καμια γνωμη για την zagg οποιος τη φοραει???????Εχω βαρεθει την belkin με τις πολλες δαχτυλιες που κραταει!!!!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Εγω φοραω την case mate-gelli case clear εδω κ 4 μηνες κ ειμαι απολυτα ευχαρηστημενος!!!!εφαρμοζει τελεια χωρις να 'χοντραινει' το κινητο!!θελω να αλλαξω προστασια οθονης καμια γνωμη για την zagg οποιος τη φοραει???????Εχω βαρεθει την belkin με τις πολλες δαχτυλιες που κραταει!!!!!

 

Την είχα βάλει, και την έβγαλα πολύ σύντομα. Κακή αίσθηση στην αφή, όχι πολύ καλη εφαρμογή (κόψιμο ακριβώς στο μέγεθος της οθόνης), σχετικά εύκολη τοποθέτηση αλλά σύμφωνα με συμβουλές παλαιοτέρων και σοφοότερων απέφευγε τα προστατευτικά με χρήση υγρού όπως αυτή. Αν δε μου είχε πάρει σκουπιδάκι θα είχα ακόμη αυτή που έβαλα αμέσως μετά της Case Mate (που ήταν στο πακέτο με την Tough Θήκη). Τώρα έβαλα την SGP Samsung Galaxy S2 Screen Protector Oleophobic, δαχτυλιές μένουν αλλά φεύγουν εύκολα με πανάκι, έχει έντονο το φαινόμενο του ουράνιου τόξου, έχει καλή αίσθηση στην αφή και καλό κόψιμο.

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

http://img.tapatalk.com/299bb912-e8fa-032f.jpgΠαιδιά έχω 4 θήκες από τις οποίες η μια δερμάτινη των 32€ η άλλη γνήσια της Samsung κλπ.

Παρόλα αυτά χρησιμοποιώ μια φθηνή διαφανή gel που έχω αγοράσει από το neTimes.

Προστατεύει πολύ καλά και ομορφαίνει την συσκευή.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω παραγγείλει και έρχεται SGP Hybrid, αλλά φαίνεται πολύ καλή αυτή που προτείνεις Κώστα, ποια ακριβώς είναι θυμάσαι?

 

http://www.netimes.com/shop/samsung-bgalaxy-s-iibbrgti9100-c-87_800.html?page=2&sort=20a

 

ΥΓ. Γνωστό μαγαζάκι το netimes, έχω ψωνίσει τα πάντα για το SGS, και όταν χρειάστηκα αλλαγή σε κάτι που ήταν λίγο γρατζουνισμένο μου έστειλαν καινούργιο δωρεάν χωρίς να επιστρέψω το προβληματικό!

Link to comment
Share on other sites

Την είχα βάλει, και την έβγαλα πολύ σύντομα. Κακή αίσθηση στην αφή, όχι πολύ καλη εφαρμογή (κόψιμο ακριβώς στο μέγεθος της οθόνης), σχετικά εύκολη τοποθέτηση αλλά σύμφωνα με συμβουλές παλαιοτέρων και σοφοότερων απέφευγε τα προστατευτικά με χρήση υγρού όπως αυτή. Αν δε μου είχε πάρει σκουπιδάκι θα είχα ακόμη αυτή που έβαλα αμέσως μετά της Case Mate (που ήταν στο πακέτο με την Tough Θήκη). Τώρα έβαλα την SGP Samsung Galaxy S2 Screen Protector Oleophobic, δαχτυλιές μένουν αλλά φεύγουν εύκολα με πανάκι, έχει έντονο το φαινόμενο του ουράνιου τόξου, έχει καλή αίσθηση στην αφή και καλό κόψιμο.

 

Σέυχαρηστώ και θα την αποφυγω!!!!ειχα την puro καποτε στο galaxy 1 anti-finger και μου ειχε αρεσει πολυ δεν ξερω αν ειναι η ιδια κ στο galaxy ΙΙ.ειχε καλη υφη

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω παραγγείλει και έρχεται SGP Hybrid, αλλά φαίνεται πολύ καλή αυτή που προτείνεις Κώστα, ποια ακριβώς είναι θυμάσαι?

 

http://www.netimes.com/shop/samsung-bgalaxy-s-iibbrgti9100-c-87_800.html?page=2&sort=20a

 

ΥΓ. Γνωστό μαγαζάκι το netimes, έχω ψωνίσει τα πάντα για το SGS, και όταν χρειάστηκα αλλαγή σε κάτι που ήταν λίγο γρατζουνισμένο μου έστειλαν καινούργιο δωρεάν χωρίς να επιστρέψω το προβληματικό!

 

Βασίλη μάλλον δεν την έχει πια. Όμως είδα δυο που μοιάζουν.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι αξίζει να δοκιμάσετε της sgp, προσωπικά δεν έχω δει καλύτερες. Έχει την ultra crystal που έχω τώρα, με πολύ καλή αίσθηση στην αφή και anti finger κτλ.. Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι αξίζει να δοκιμάσετε της sgp, προσωπικά δεν έχω δει καλύτερες. Έχει την ultra crystal που έχω τώρα, με πολύ καλή αίσθηση στην αφή και anti finger κτλ..

 

Ωραία, ένα τέτοιο έρχεται πακετάκι μαζί με την Sgp hybrid που παρήγγειλα :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, ένα τέτοιο έρχεται πακετάκι μαζί με την Sgp hybrid που παρήγγειλα :)

Ναι, πιο πολύ συμφέρει να πάρεις μια θήκη με το screen protector, παρά screen protector μόνα τους.΄Έτσι και αλλιώς θήκη θα χρειαστείς. Αρκεί βέβαια να ξέρεις να περνάς screen protector γιατί δεν έχεις δικαίωμα λάθους.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, ένα τέτοιο έρχεται πακετάκι μαζί με την Sgp hybrid που παρήγγειλα :)

 

κανενα site για την ultra clear??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Εγω φοραω την case mate-gelli case clear εδω κ 4 μηνες κ ειμαι απολυτα ευχαρηστημενος!!!!εφαρμοζει τελεια χωρις να 'χοντραινει' το κινητο!!θελω να αλλαξω προστασια οθονης καμια γνωμη για την zagg οποιος τη φοραει???????Εχω βαρεθει την belkin με τις πολλες δαχτυλιες που κραταει!!!!!

 

Εγω κατα την τοποθετηση εκανα λαθος και πηρε μεσα σε καποιο σημειο σκουπιδακια. Την κρατησα παρα ταυτα 2 μερες για να δω αν μου κανει και δεν μου αρεσε καθολου. Ουτε η αισθηση στο δακτυλο αλλα ουτε και η εμφανιση. Και κρατουσε πολυ δακτυλιες.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο ebay μπορείς να βρεις πακετάκι με 3-4 screen protectors με 2$. Για μας που δεν ξέρουμε να τα βάζουμε με την 1η :-P

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστώ. Ψάχνω όμως για την σειρά EX, λένε οτι είναι πολύ καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Ψάχνω όμως για την σειρά EX, λένε οτι είναι πολύ καλύτερη.

 

Την είδα και δεν μου άρεσε.. μου φάνηκε χειρότερη από την απλή και στα 2πλάσια χρήματα :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...