Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειμαι προς το gs2 γιατι το κινητο απλα πεταει απο την αλλη το nexus φοραει καινουργιες τεχνολογιες και με κανει να το σκεφτομαι.εαν ειχε καλυτερη καρτα γραφικων και sd δεν θα το σκεφτομουνα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ειμαι προς το gs2 γιατι το κινητο απλα πεταει απο την αλλη το nexus φοραει καινουργιες τεχνολογιες και με κανει να το σκεφτομαι.εαν ειχε καλυτερη καρτα γραφικων και sd δεν θα το σκεφτομουνα.

 

κ γω υπερ gs2!:Dαπλα δεν εκατσε;)

Link to comment
Share on other sites

Σαν να τραβάει πολύ αυτή η κατάσταση με την καθυστέρηση έτσι?? :mad:

Ποιον μπορούμε να "κράξουμε" γιατί σαν να στερεύω απο υπομονή...?

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κάνω λίγη υπομονή ακόμη μεχρι τις 5-10 Φλεβάρη και μετα το χτυπάω όπου το βρω σε τιμή κάτω των 480 περίπου.Παντως εχω αρχισει να σκέφτομαι και το RAZR:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ... Ειδικά τώρα με το MAX που βγήκε το σκέφτομαι πολύ. Αλλά είναι τεράστιο ρε. Έχει τις διαστάσεις του Nexus που έχει και 4.65 ίντσες οθόνη! Άντε ρε GS2.. Μη με απογοητεύεις!

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι μεγαλύτερο αλλά είναι ποιοτικότερης κατασκευής και κάπως πιο καινούριο.Τέλος πάντων δεν είναι σωστό θέμα εδώ για να το αναλύσουμε αλλά το έχω στα υπόψην παρόλο που ακόμη προτιμώ το S2.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπών απο οτι βλέπω για μενα πιο κοντά ειναι το amazon.de που εχει το Galaxy S2 στα 445 αλλα λογο εξεταστικής αναβάλλεται η αγορα για εναν μήνα.

Ελα ομως που μετα μπαίνει το διλημα να περιμένω μεχρι να βγουν τα νεα μοντελα και να πεσουν οι τιμες στα υπαρχοντα?Ασε που βγαινει και το Sony xperia s στα 510 που ειναι κουκλί το ατιμο (white) και το galaxy ειναι ενα κλικ πιο κατω απο αυτο.

Προσωπικά πιστεύω πως αυτη δεν ειναι η κατάλληλη στιγμη για αγορα τ Galaxy σε κανεναν μηνα+ που θα ειναι στα γύρω 400 περίπου νομίζω θα ειναι καλύτερα .

Link to comment
Share on other sites

όσοι θέλουν το sii, γνώμη μου είναι να κάνουν λίγο υπομονή, 1-2 μήνες, να κυκλοφορήσουν νέα μοντέλα και να πέσει η τιμή.
Link to comment
Share on other sites

όσοι θέλουν το sii, γνώμη μου είναι να κάνουν λίγο υπομονή, 1-2 μήνες, να κυκλοφορήσουν νέα μοντέλα και να πέσει η τιμή.

+1.........

Link to comment
Share on other sites

όσοι θέλουν το sii, γνώμη μου είναι να κάνουν λίγο υπομονή, 1-2 μήνες, να κυκλοφορήσουν νέα μοντέλα και να πέσει η τιμή.

Aν κρίνω από τις διαφημίσεις της samsung στην Αμερική, η εταιρία ποντάρει πολλά στο sii γιατί αθτό αντιπαραθέτει άμεσα στην apple. Οπότε πιστεύω δεν θα πέσει γρήγορα η τιμή του και φοβάμαι μήπως η έλλειψη του δεν είναι τυχαία αλλά τεχνητή..

Link to comment
Share on other sites

και στο Media markt υπαρχει αργυρουπολη.....αλλα στην τιμη των 599€..στο πλαισιο δεν υπαρχει

 

Με τέτοια τιμή που έχει θα υπάρχει για πολύ ακόμα!

Γενικά έχω παρατηρήσει ότι σε ότι αφορά τις τιμές των κινητών στο media markt δεν παρακολουθούν τις τιμές που επικρατούν στην αγορά. Έχω δει τρελές διαφορές σε σχέση με άλλα καταστήματα. Ακόμα και αν παλιώσει ένα κινητό δεν ρίχνουν την τιμή του.

Edited by pektis7
Link to comment
Share on other sites

όσοι θέλουν το sii, γνώμη μου είναι να κάνουν λίγο υπομονή, 1-2 μήνες, να κυκλοφορήσουν νέα μοντέλα και να πέσει η τιμή.

 

Και πως να κανεις υπομονη αν το θες..χθες??!!! Παντως ναι δικιο εχεις η τιμη του θα πεσει με την ελευση του 3..

 

Sent from my GS2 with Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και πως να κανεις υπομονη αν το θες..χθες??!!! Παντως ναι δικιο εχεις η τιμη του θα πεσει με την ελευση του 3..

 

Sent from my GS2 with Tapatalk

 

Ε τοτε το παίρνεις απο το amazon στα 440Ε και ησυχάζεις...:p

Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε το παίρνεις απο το amazon στα 440Ε και ησυχάζεις...:p

 

Είναι εύκολο να το γυρίσει κανείς στην ελληνική ή αγγλική έπειτα; (άσχετος από android)

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να το γυρίσει κανείς στην ελληνική ή αγγλική έπειτα; (άσχετος από android)

 

Ναι. Όλες οι εκδόσεις είναι ίδιες. Και από Ακτή Ελεφαντοστου να το πάρεις, που λέει ο λόγος,θα έχει ελληνικά!!!

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

όσοι θέλουν το sii, γνώμη μου είναι να κάνουν λίγο υπομονή, 1-2 μήνες, να κυκλοφορήσουν νέα μοντέλα και να πέσει η τιμή.

 

εγω παντως αυτο κανω, το αρκ δ εμε ικανοποιει πληρως οποτε μολις πεσει, θα τσιμπησω τον γαλαξια...

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή σκέφτομαι άμεσα να προβώ σε αγορά από ebay (.de ή co.uk) του galaxy s2 , θα έχω προβλήματα με τα ελληνικά ή τις rom και τα kernel (custom , root) ??

Αν το πειράξω και πάθει κάτι θα μπορώ να επιστρέψω στο μανίσιο και θα ισχύει η εγγύηση ?? Η εγγύηση είναι πανευρωπαική , ισχύει και στην Ελλάδα ?? Δηλ αν πάθει κάτι το στέλνω στην samsung hellas??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή σκέφτομαι άμεσα να προβώ σε αγορά από ebay (.de ή co.uk) του galaxy s2 , θα έχω προβλήματα με τα ελληνικά ή τις rom και τα kernel (custom , root) ??

Αν το πειράξω και πάθει κάτι θα μπορώ να επιστρέψω στο μανίσιο και θα ισχύει η εγγύηση ?? Η εγγύηση είναι πανευρωπαική , ισχύει και στην Ελλάδα ?? Δηλ αν πάθει κάτι το στέλνω στην samsung hellas??

Προσωπικά θα προτιμούσα το de και το amazon. Έχω πάρει samsung από το αγγλικό ebay και ήταν εισαγωγή από Ασία οπότε και δεν αναγνώριζε την εγγύηση η Samsung Hellas (όχι μόνο δεν την αναγνώριζε, αλλά ούτε δεχόταν να επιδιορθώσει το κινητό με χρήματα).

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα προτιμούσα το de και το amazon. Έχω πάρει samsung από το αγγλικό ebay και ήταν εισαγωγή από Ασία οπότε και δεν αναγνώριζε την εγγύηση η Samsung Hellas (όχι μόνο δεν την αναγνώριζε, αλλά ούτε δεχόταν να επιδιορθώσει το κινητό με χρήματα).

 

 

πως μπορεί κάποιος να βρει αν το κινητό καλύπτεται από samsung hellas?

Link to comment
Share on other sites

Βαρεθηκα να περιμενω το easybuyworld απο τις 5/01/2012 !!! Ακυρωσα την προπαραγγελια και κανονισα να το αγορασω σφραγισμενο απο WIND στα 450 με αναβαθμιση ενος φιλου.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είχα κάνει την παραγγελία στο inmobile.gr με την ελπίδα ότι θα το έπαιρνα πριν τον Φλεβάρη! πλέον, ο courrier θα φάει άκυρο, αφού σε 1 μήνα θα έχει τελειώσει το MWC και ερωτεύτηκα το HTC Ville!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...