Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:lol::lol::lol::D

 

φιλε μου γνωμη μου ειναι πως εκανες πολυ καλα..ειχα iphone 4!και τωρα με τον γαλαξια ειμαι 10 φορες πιο ευτυχισμενος...καλο το μηλο αλλα αλλη απολαυση ο γαλαξιας..πεταει..!και το σημαντικο ειναι οτι εχεις τοσα να κανεις με τον γαλαξια που δεν θα το βαριεσαι.. ;)

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φιλε μου γνωμη μου ειναι πως εκανες πολυ καλα..ειχα iphone 4!και τωρα με τον γαλαξια ειμαι 10 φορες πιο ευτυχισμενος...καλο το μηλο αλλα αλλη απολαυση ο γαλαξιας..πεταει..!και το σημαντικο ειναι οτι εχεις τοσα να κανεις με τον γαλαξια που δεν θα το βαριεσαι.. ;)

Ξερω, εχω να ριξω πολυ διαβασμα εδω για να αξιοποιησω στο μεγιστο τις δυνατοτητες του. Ευτυχως εχει φυγει η γυναικα μου στη μανα της για να ασχοληθω με την ησυχια μου! :D

 

ΥΓ: sorry για το off topic!

Link to comment
Share on other sites

Ξερω, εχω να ριξω πολυ διαβασμα εδω για να αξιοποιησω στο μεγιστο τις δυνατοτητες του. Ευτυχως εχει φυγει η γυναικα μου στη μανα της για να ασχοληθω με την ησυχια μου! :D

 

ΥΓ: sorry για το off topic!

 

αχαχαχα ...καλοοοοο... :lol::lol:

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Μόνο φίλε κανόνισε να μη σε χωρίσει η γυναίκα αν αρχίσεις να σκαλίζεις πολύ το γαλαξία. Νομίζω αρκετοί εδώ μέσα έχουμε δεχτεί σχετικά παράπονα... :lol:

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Ξερω, εχω να ριξω πολυ διαβασμα εδω για να αξιοποιησω στο μεγιστο τις δυνατοτητες του. Ευτυχως εχει φυγει η γυναικα μου στη μανα της για να ασχοληθω με την ησυχια μου! :D

 

ΥΓ: sorry για το off topic!

 

τυχερος εισαι, εγω με του που το πηρα απογευμα την επομενη εφυγα ταξιδι οικογενειακως και δεν προλαβα να παιξω μαζι του. μετα 4 μερες που γυρισα αθηνα τα καταφερα.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τελικά την ευρωπαϊκή έκδοση. Όταν άναψε το τηλέφωνο πρώτη φορά είχε γλώσσα γερμανική, κάτι που μάλλον προδίδει την προέλευσή του :lol: Ωραίο τηλέφωνο και προπάντων, ωραία οθόνη! Έχω αρκετό διάβασμα να κάνω...
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα, να ρωτησω κατι για το σερβις: πες πως αγοραζω το ''βασιλια'' απο σκρουτζομαγαζο που καλυπτεται με εγγυηση απο τη Samsung Hellas αν(χτυπα ξυλο) χρειαστει σερβις το στελνω μονος μου στη samsung ή το στελνω στο μαγαζι που θα κανω την αγορα και αναλαμβανουν αυτοι? Μενω στη Πατρα και δεν νομιζω να εχει εδω σερβις.

Ευχαριστω και συγνωμη αν εχει απαντηθει.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα, να ρωτησω κατι για το σερβις: πες πως αγοραζω το ''βασιλια'' απο σκρουτζομαγαζο που καλυπτεται με εγγυηση απο τη Samsung Hellas αν(χτυπα ξυλο) χρειαστει σερβις το στελνω μονος μου στη samsung ή το στελνω στο μαγαζι που θα κανω την αγορα και αναλαμβανουν αυτοι? Μενω στη Πατρα και δεν νομιζω να εχει εδω σερβις.

Ευχαριστω και συγνωμη αν εχει απαντηθει.

 

Αν εχει ελληνικη εγγυηση το στελνεις στο service. Αν δεν εχει, στο καταστημα κ αναλαμβανουν εκεινοι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μολις το πηρα, απο το προαναφερθεν skroutz μαγαζι, ταινια ασφαλειας οκ, βιβλιο Ελλ και καρτα εγγυησης και στα Ελλ. Φορτισα κανα 2ωρο και μετα δοκιμασα για καμενα pixels, ολα καλα. Το αρνητικο μεχρι τωρα ειναι ο ηχος στην εγγραφη video ή φωνης. Ακουγεται πολυ παρασιτο.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μολις το πηρα, απο το προαναφερθεν skroutz μαγαζι, ταινια ασφαλειας οκ, βιβλιο Ελλ και καρτα εγγυησης και στα Ελλ. Φορτισα κανα 2ωρο και μετα δοκιμασα για καμενα pixels, ολα καλα. Το αρνητικο μεχρι τωρα ειναι ο ηχος στην εγγραφη video ή φωνης. Ακουγεται πολυ παρασιτο.

για να μη είμαστε off topic γράψε για το πρόβλημα στο άλλο thread.

υ.γ. έχεις βάλει καμία περίεργη θήκη;

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Oχι, τιποτα... Σε ποιο thread να παω? Σε αυτο για τα προβληματα καμερας?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=307415

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα σε όλους. Είμαι έτοιμος να αγοράσω το galaxy sii . Το έχω βρεί εδώ http://www.inmobile.gr/samsung-galaxy-s-ii.html στα 399euro. Θα μιλήσω μαζί τους αύριο πρωί. Τι πρέπει να ρωτήσω για να είμαι σίγουρος οτι θα με καλύπτει η εγγύηση?

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τι πρέπει να ρωτήσω για να είμαι σίγουρος οτι θα με καλύπτει η εγγύηση?

 

Για το αν είναι ευρωπαϊκή συσκευή και αν στο βιβλιαράκι της εγγύησης έχει και την ελληνική αντιπροσωπεία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έστειλαν mail απάντησης από το inmobile.gr . Η συσκευή είναι εισαγωγής από Γερμανία , η εγγύηση είναι 2 χρόνια από την αντιπροσωπία κάθε ευρωπαϊκής χώρας , όπως μου γράψανε. Προσπάθησα να τους καλέσω στο σταθερό και έχουν τεχνικό πρόβλημα στην επικοινωνία και μόνο με mail απαντούν. Λίγο ύποπτο μου φαίνεται αυτό. Μίλησα και με kinitomania.gr οι οποίοι μου είπαν πως η συσκευή είναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ επίσημης αντιπροσωπείας και ισχύει η κάλυψη της εγγύησης για 2 χρόνια , όπου στέλνω το κινητό σε περίπτωση βλάβης στην SAMSUNG και όχι στο κατάστημά τους. Τι μου προτείνετε? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μόλις μου έστειλαν mail απάντησης από το inmobile.gr . Η συσκευή είναι εισαγωγής από Γερμανία , η εγγύηση είναι 2 χρόνια από την αντιπροσωπία κάθε ευρωπαϊκής χώρας , όπως μου γράψανε. Προσπάθησα να τους καλέσω στο σταθερό και έχουν τεχνικό πρόβλημα στην επικοινωνία και μόνο με mail απαντούν. Λίγο ύποπτο μου φαίνεται αυτό. Μίλησα και με kinitomania.gr οι οποίοι μου είπαν πως η συσκευή είναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ επίσημης αντιπροσωπείας και ισχύει η κάλυψη της εγγύησης για 2 χρόνια , όπου στέλνω το κινητό σε περίπτωση βλάβης στην SAMSUNG και όχι στο κατάστημά τους. Τι μου προτείνετε? Ευχαριστώ

 

Προτίμησε το ελληνικό (αν όντως είναι ελληνικό).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολλή για την απάντηση. Βρήκα και ένα 2 μηνών από Vodafone σε αρκετά καλή τιμή. Μεταχειρισμένο βέβαια... αλλά σίγουρα Ελληνικό και με εγγύηση. Λέω να πάρω αυτό...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έστειλαν mail απάντησης από το inmobile.gr . Η συσκευή είναι εισαγωγής από Γερμανία , η εγγύηση είναι 2 χρόνια από την αντιπροσωπία κάθε ευρωπαϊκής χώρας , όπως μου γράψανε. Προσπάθησα να τους καλέσω στο σταθερό και έχουν τεχνικό πρόβλημα στην επικοινωνία και μόνο με mail απαντούν. Λίγο ύποπτο μου φαίνεται αυτό. Μίλησα και με kinitomania.gr οι οποίοι μου είπαν πως η συσκευή είναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ επίσημης αντιπροσωπείας και ισχύει η κάλυψη της εγγύησης για 2 χρόνια , όπου στέλνω το κινητό σε περίπτωση βλάβης στην SAMSUNG και όχι στο κατάστημά τους. Τι μου προτείνετε? Ευχαριστώ

 

Το κινιτομανια το έχω κοντά μου και έχω πάρει 3 συσκευές από κει, ΚΑΜΙΑ δεν ήταν ελληνική, καλό είναι να είσαι επιφυλασκτικός.

Link to comment
Share on other sites

Το κινιτομανια το έχω κοντά μου και έχω πάρει 3 συσκευές από κει, ΚΑΜΙΑ δεν ήταν ελληνική, καλό είναι να είσαι επιφυλασκτικός.

 

εγω απο εκει πηρα το sII, κοσμοτε ελληνικο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μόλις μίλησα με τα κεντρικά της Samsung και μου είπαν ότι αν το κινητό είναι Ευρωπαϊκό , τότε καλύπτετε 100% και από την Ελληνική αντιπροσωπεία!! Το λέω γιατί είδα πολλούς σε προηγούμενα μηνύματα και είχαν ενδοιασμούς από που θα το πάρουν!!;)
Link to comment
Share on other sites

Το κινιτομανια το έχω κοντά μου και έχω πάρει 3 συσκευές από κει, ΚΑΜΙΑ δεν ήταν ελληνική, καλό είναι να είσαι επιφυλασκτικός.

 

Δεν το έχει κρύψει ότι φέρνει απο Αγγλία-Γερμανία. Το θέμα είναι μόλις αγοράζετε μια συσκευή από skroutz καλού-κακού να κάνετε ένα τσεκάρισμα με την Sammy μην είναι παραεισαγωγής.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω αυτό που λες: Από κει πήρα πρόσφατα htc sensation από αγγλία και sony ericsson xperia arc s από γερμανία. Το htc σφραγισμένο και το ericsson ανοιχτό, είχε και lg optimus 3d ανοιγμένα. Τελικά πήρα το αντικείμενο του πόθου (samsung galaxy sii white) από το πλαίσιο σε τιμή ίντερνετ, ελληνικό και σφραγισμένο, το συνδύασα με σύνδεση. Επί τη ευκαιρία μου είπαν ότι από πλαίσιο κάνουν άνετα πλέον την τιμή ίντερνετ και στο κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι είναι μια πολύ καλή πρόταση! Μήπως το έχει και σε άσπρο;

 

τοτε που το πηρα εγω ,26 οκτ το ειχε, μετα δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...