Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε έναν τέλειο κόσμο η πανευρωπαική εγγύηση καλύπτεται κανονικά στην ελλάδα, αλλά με την Samsung Hellas όλα παίζονται.

Αν και για να είμαι ειλικρινής αν επικαλεστείς τον νόμο με την πανευρωπαική δεν νομίζω να μη σε καλύψουνε.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια γνωριζουμε αν θα το φερει και η wind τωρα κοντα οχι μετα απο 9 μηνες οπως το iphone γιατι εχει γνωστος καταστημα wind και θελω να το παρω απο εκει για να τον ενισχυσω
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

εχω ρωτησει σε πλαισιο γερμανο μουλτιραμα βονταφον μιντια μαρκτ και κανενας δεν ξερει να μου πει σιγουρα για το ποτε θα ερθει....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι συνεπαγεται γιαυτο ρωταω.....

 

Υπάρχει περίπτωση να σου δημιουργήσουν δυσκολίες αν χρειαστεί να χρησιμοποιήσεις την εγγύηση και να πρέπει να πας νομικά που βέβαια θα δικαιωθείς αλλά γιατί να τρέχεις?

Περίμενε μερικές μέρες και πάρ΄το από εδώ, και εγώ το σκεφτόμουν να το παρω απ έξω αλλα το μετάνοιωσα και περιμένω

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να σου δημιουργήσουν δυσκολίες αν χρειαστεί να χρησιμοποιήσεις την εγγύηση και να πρέπει να πας νομικά που βέβαια θα δικαιωθείς αλλά γιατί να τρέχεις?

Περίμενε μερικές μέρες και πάρ΄το από εδώ, και εγώ το σκεφτόμουν να το παρω απ έξω αλλα το μετάνοιωσα και περιμένω

 

απο εδω θα το παρω αλλα με τρελενει λιγο η αναμονη...:)

παντως αποτι διαβαζω κ απο αλλα forum δεν υπαρχει στανταρ ημερομηνια που θα το φερουν...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

απο εδω θα το παρω αλλα με τρελενει λιγο η αναμονη...:)

παντως αποτι διαβαζω κ απο αλλα forum δεν υπαρχει στανταρ ημερομηνια που θα το φερουν...

Η αναμονη ειναι οτι χειροτερο..

οι ημερομηνιες παιζουν απο 20/5 μεχρι 31/5...για αργοτερα δεν εχω ακουσει (ευτυχως) γιατι δεν την παλευω αλλο:(

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

εχω ρωτησει σε πλαισιο γερμανο μουλτιραμα βονταφον μιντια μαρκτ και κανενας δεν ξερει να μου πει σιγουρα για το ποτε θα ερθει....

 

Σημερα ρωτησα στο γερμανο στη φλωρινα και μου ειπαν την 1 εβδομαδα του Ιουνιου!

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ρωτησα στο γερμανο στη φλωρινα και μου ειπαν την 1 εβδομαδα του Ιουνιου!

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

αμαν!!!παει πολυ μακρια..ετσι δεν ειναι??:wacko:

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμαθε κανεις ποτε θα ερθει γερμανο και σε λοιπα καταστηματα?

 

Σημερα ρωτησα στο γερμανο στη φλωρινα και μου ειπαν την 1 εβδομαδα του Ιουνιου!

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έβγαλε προσφορά το πλαίσιο στα 599 με δώρο bluetooth turbo x αξίας 35 ευρώ.

 

Μην το περιμένετε πριν το τέλος του μήνα.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πάρω την πληροφορία μέσα από την Samsung για το πότε θα κυκλοφορήσει από συγγενικό πρόσωπο που δουλεύει εκεί θα σας το γράψω αμέσως.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει σε καποιο καταστημα καποια διαφημιστικη εκδοση να το περιεγαστουμε ή πρεπει να βγει προς πωληση πρωτα? Σκεφτομαι σοβαρα την αγορα του αλλα θελω να δω πρωτα ποσο κουμουτσα φαινεται :O
Link to comment
Share on other sites

το expansys παντως το εχει με αντιστροφη στην μια μερα...μαλλον απο παρασκευη το πολυ θα ξαναδιαθετει!

 

και το egalaxy παρολο που με ενημερωσε με email την δευτερα ,οτι θα παραλαβει το αργοτερο την τεταρτη

(σημερα) και την τριτη μετα απο email μου για τυχον αλλαγη ημερομηνιας με διαβεβαιωσε τηλεφωνικα οτι ημουν στην πρωτη παρτιδα παραγγελιων και θα μου το εστελναν τεταρτη τελικα σημερα και μετα απο δικια μου παλι ενοχληση μου ειπαν οτι θα τα στειλουν απο αγγλια την παρασκευη και αρα δευτερα το πολυ τριτη θα το στειλουν σε εμενα!και γιατι να τους πιστεψω????

Edited by ximikos_fil
Link to comment
Share on other sites

το expansys παντως το εχει με αντιστροφη στην μια μερα...μαλλον απο παρασκευη το πολυ θα ξαναδιαθετει!

 

και το egalaxy παρολο που με ενημερωσε με email την δευτερα ,οτι θα παραλαβει το αργοτερο την τεταρτη

(σημερα) και την τριτη μετα απο email μου για τυχον αλλαγη ημερομηνιας με διαβεβαιωσε τηλεφωνικα οτι ημουν στην πρωτη παρτιδα παραγγελιων και θα μου το εστελναν τεταρτη τελικα σημερα και μετα απο δικια μου παλι ενοχληση μου ειπαν οτι θα τα στειλουν απο αγγλια την παρασκευη και αρα δευτερα το πολυ τριτη θα το στειλουν σε εμενα!και γιατι να τους πιστεψω????

 

Επειδή το έχω παραγγείλει και εγω από egalaxy και νομίζω ότι με δουλεύουν ψιλό γαζί και δεν ξέρουν τι τους γίνεται θα το ακυρώσω σήμερα και θα το πάρω από Ελλάδα όταν βγει.ααα και μου είπαν και καλά ότι θα τους το φέρει η samsung....Ψέμα ατελείωτο ρε φίλε για να κρατήσουν τις παραγγελίες...

Edited by djtas
Link to comment
Share on other sites

Kι εμενα ετσι με δουλευουν φιλε μου...το ακυρωσα κι εγω αλλα δε βλεπω να ερχεται στην ελλαδα!!!ολο αλλαζουν ημερομηνια διαθεσιμοτητας...
Link to comment
Share on other sites

αφού καταφέρατε να περιμένετε μέχρι τώρα, κάντε λίγη παραπάνω υπομονή, το τέλος του μήνα πλησιάζει.

 

# sent from a Samsung Galaxy S II

Link to comment
Share on other sites

ωραια τα γραφεις εκ του ασφαλους προφητη ;)

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=306648

απο την στιγμη που διοργανωνεται κατι τετοιο νομιζω οτι απο δευτερα τριτη θα ειναι στα καταστηματα.

Link to comment
Share on other sites

ωραια τα γραφεις εκ του ασφαλους προφητη ;)

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

χεχε... εγώ ήμουν τυχερός και το βρήκα σε ελληνικό μαγαζί... με το αζημίωτο φυσικά.

 

αν δεν το έβρισκα πάντως θα περίμενα, κανένα από τα online μαγαζιά δε με έπειθε ότι θα μου το στείλει στην ώρα του :-P

 

# sent from a Samsung Galaxy S II

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για όποιον ενδιαφέρεται για το κινητό μέσω vodafone,σε επικοινωνία μου με την εξυπηρέτηση πελατών σήμερα για να μου αυξήσουν την επιδότηση,είδε η κοπέλα στον υπολογιστή της ότι το κινητό θα είναι διαθέσιμο στις αποθήκες της εταιρείας στις 21 Μαιου:D

 

Άλλο αποθήκες, άλλο καταστήματα :)

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...