Jump to content

Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro


itsosse
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γενικα το αξιολυπητο δικτυο της κοσμοτε παρουσιαζει προβλημα και ολο και περισσοτεροι χρηστες παραπονιουνται..αν εχετε παλιες καρτες σιμ,δοκιμαστε να τις αλλαξετε με καινουριες.δεν παλευεται ωρες ωρες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γενικα το αξιολυπητο δικτυο της κοσμοτε παρουσιαζει προβλημα και ολο και περισσοτεροι χρηστες παραπονιουνται..αν εχετε παλιες καρτες σιμ,δοκιμαστε να τις αλλαξετε με καινουριες.δεν παλευεται ωρες ωρες.

 

καινουρια ειναι φιλε μου (2,5 χρονια περιπου) ξερεις τι με προβληματιζει??? οτι με το x10 mini δεν ειχα θεμα

Link to comment
Share on other sites

καινουρια ειναι φιλε μου (2,5 χρονια περιπου) ξερεις τι με προβληματιζει??? οτι με το x10 mini δεν ειχα θεμα

 

Για δοκιμασε τωρα ξανα στο x10.γιατι τωρα τελευταια το σημα της εχει πιασει πατο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμασε τωρα ξανα στο x10.γιατι τωρα τελευταια το σημα της εχει πιασει πατο..

η κοσμοτε το εχει παραξηλωσει.αλλαξα καρτα πριν 2 βδομαδες επειδη την παλια την ειχα σχεδον 10 χρονια αλλα τα ιδια.χασιμο σηματος,διακοπες,ακομα και κλεισιμο γραμμης καποιες φορες.τον τελευταιο χρονο εγινε το κακο παντως.πριν ηταν ολα τελεια.

Link to comment
Share on other sites

η κοσμοτε το εχει παραξηλωσει.αλλαξα καρτα πριν 2 βδομαδες επειδη την παλια την ειχα σχεδον 10 χρονια αλλα τα ιδια.χασιμο σηματος,διακοπες,ακομα και κλεισιμο γραμμης καποιες φορες.τον τελευταιο χρονο εγινε το κακο παντως.πριν ηταν ολα τελεια.

 

Λογικο να εχει μπουκωσει το δικτυο της.μια βολτα να πατε απο το επισημο θεμα της κοσμοτε στο φορουμ,θα διαβασετε παρα πολλα παραπονα.εχω 6 μηνες το κινητο και ενω την αρχη δεν ειχα κανενα προβλημα,το εχω πιασει ακομα και να μου ζηταει μονο κλησεις σος.και να μην βρισκει σημα ουτε με αναζητηση.

Για το σημα στις κλησεις μην αναφερθω καλυτερα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1)παιδιά παρόλο την μικρή οθονη πως ειναι το browsing ειναι κουραστικό με την 3αρα?

2)Η συνδεση σε wifi παρουσιαζει προβληματα συνδεσης γενικα?

3)η εγγραφη βιντεο σε χαμηλο φωτισμο?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

1)παιδιά παρόλο την μικρή οθονη πως ειναι το browsing ειναι κουραστικό με την 3αρα?

2)Η συνδεση σε wifi παρουσιαζει προβληματα συνδεσης γενικα?

3)η εγγραφη βιντεο σε χαμηλο φωτισμο?

Ευχαριστω!

 

1.αν δεν σερφαρεις πολυ ωρα δεν ειναι κουραστικο

2.εμενα μου το εκανε καποιες φορες οταν το ειχα

3.μετρια

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Μια μικρή βοήθεια να μου δώσετε πώς κατεβαίνει βίντεο από YouTube;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το tubemate. Πολύ καλό.

 

Φίλε ευχαριστώ αλλά μου βγάζει ένα μήνυμα ''unable to fetch video file information. You are not allowed to access the video ''

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει κανένα πρόγραμμα ώστε να ανοίγω PDF αρχεία όταν μπαίνω στο ίντερνετ γιατί τώρα απλά κάνει πως τα φορτώνει και είναι λευκή η σελιδα
Link to comment
Share on other sites

Φίλε ευχαριστώ αλλά μου βγάζει ένα μήνυμα ''unable to fetch video file information. You are not allowed to access the video ''

 

Δεν μου το έχει βγάλει αυτό ποτέ. Λυπάμαι αλλά δεν ξέρω άλλο πρόγραμμα. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εσπασα ρεκορ..

Φιλέ konstantinos... σε έχω περάσει κατά πολύ. Το προσωπικό μου ρεκόρ ειναι το παρακάτω!

Και φαντάσου ότι η μπαταρία στις 91 ώρες από την τελευταία φόρτιση, είναι στο 12%

οπότε βγάζει τουλάχιστον 10 ώρες ακόμα (στην αναμονή πάντα το κινητό)...!!!!!!!!!

Edited by grego_z
Link to comment
Share on other sites

Φιλέ konstantinos... σε έχω περάσει κατά πολύ. Το προσωπικό μου ρεκόρ ειναι το παρακάτω!

Και φαντάσου ότι η μπαταρία στις 91 ώρες από την τελευταία φόρτιση, είναι στο 12%

οπότε βγάζει τουλάχιστον 10 ώρες ακόμα (στην αναμονή πάντα το κινητό)...!!!!!!!!!

 

wtf???ρισπεκτ στην μπαταρια σου φιλτατε!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Oυαου 91 ώρες;είσαι ήρωας για μένα!χεχεχε κανένα καλό προγραμματάκι για να ανεβάσουμε λίγο πυρήνα.μπαταρία κλπ;Λίγο να πάρει τα πάνω βρε αδερφέ το κινητό!
Link to comment
Share on other sites

Juice defender plus. Πολύ καλό για μένα.

 

Ε εντάξει ρε παιδιά, να πάρουμε όλοι τα κινητά και να τ' αφήσουμε σε μια άκρη με σήμα και να μην τα χρησιμοποιήσουμε καθόλου για να πούμε μετά πως η μπαταρία κράτησε 70 ή 100 ώρες. Πραγματικά υπάρχει κανένα ουσιαστικό νόημα; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Φιλέ konstantinos... σε έχω περάσει κατά πολύ. Το προσωπικό μου ρεκόρ ειναι το παρακάτω!

Και φαντάσου ότι η μπαταρία στις 91 ώρες από την τελευταία φόρτιση, είναι στο 12%

οπότε βγάζει τουλάχιστον 10 ώρες ακόμα (στην αναμονή πάντα το κινητό)...!!!!!!!!!

 

φιλε πως εβαλες εκει μεσα την εφαρμογη screen off and lock?????????? ποια ρυθμιση εχει?

 

edit Ok το βρηκα

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Φιλέ konstantinos... σε έχω περάσει κατά πολύ. Το προσωπικό μου ρεκόρ ειναι το παρακάτω!

Και φαντάσου ότι η μπαταρία στις 91 ώρες από την τελευταία φόρτιση, είναι στο 12%

οπότε βγάζει τουλάχιστον 10 ώρες ακόμα (στην αναμονή πάντα το κινητό)...!!!!!!!!!

 

και ομως θελετε λιγο προσπαθεια ακομη να με φτασετε :p με ενα μισαωρο περιπου ομιλια, τα βραδυα ενα 6ωρο περιπου σε flight mode με ενα 11-12% να μου μενει ακομα.. σιγουρα δεν ειναι το νοημα ποσο αντεχει η μπαταρια στην αναμονη αλλα πιστευω ειναι μια χαρα..

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!φιλε πιπη μας εφαγες..

Ναι ρε παιδια δεν το ανεβαζουμε γιατι ειναι κατι σημαντικο..εγω το ανεβασα απλα για να πω οτι 6 μηνες που το χω δεν εχω καταφερει να το κρατησω πανω απο 3 μερες χωρις φορτιση.

παρολα αυτα δεν ειναι κακο να γνωριζει καποιος ποσο κραταει το κινητο σε αναμονη..δεν σας εχει τυχει να μην το ακουμπησετε σχεδον καθολου και παρολα αυτα να μην νοιαζεστε για το αν θα τελειωσει η μπαταρια;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το tapatalk στο Xperia pro??? Δεν παίζει.. Όλο και κάποιος θα το χρησιμοποιεί :-P ψάχνω να βρω το search να βρω και άλλα φόρουμ!! Ποιο κουμπί είναι??
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το tapatalk στο Xperia pro??? Δεν παίζει.. Όλο και κάποιος θα το χρησιμοποιεί :-P ψάχνω να βρω το search να βρω και άλλα φόρουμ!! Ποιο κουμπί είναι??

 

Τι ακριβως δεν βρισκεις;; :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς το tapatalk στο Xperia pro??? Δεν παίζει.. Όλο και κάποιος θα το χρησιμοποιεί :-P ψάχνω να βρω το search να βρω και άλλα φόρουμ!! Ποιο κουμπί είναι??

Στο myphone ούτε εγώ έχω βρει την αναζήτηση. Στους xda όμως την βρήκα. Αν εννοείς αυτό...

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia mini και mini Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...