Jump to content

Φωτογραφίες από τα παλιά μπλε λεωφορεία


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντως από τους Ολυμπιακούς αλλά και μέχρι σήμερα πετυχαίνω συχνά μονά Α5 (σχεδόν πάντα ήταν διπλά)... Στα μονά γίνεται χαμός, δεν χωράς καθόλου..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 211
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι καινούριες φωτογραφίες είναι περισσότερο επιτυχημένες από ποτέ! Οι δύο καλύτερες είναι αυτές με την καμπίνα των Volvo. Στη μία, όλα τα λαμπάκια των θυρών είναι αναμμένα (4 στα 4)!!! Στην άλλη, βλέπεις ΚΑΘΑΡΑ όλα τα όργανα του ταμπλό. Αναρωτιέμαι γιατί να σηκώνει το χέρι του ο οδηγός...

 

Πολύ καλή δουλειά φίλε. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgos Kollias ( 3 Οκτ. 2004 , 20:17)

 

Οι καινούριες φωτογραφίες είναι περισσότερο επιτυχημένες από ποτέ! Οι δύο καλύτερες είναι αυτές με την καμπίνα των Volvo. Στη μία, όλα τα λαμπάκια των θυρών είναι αναμμένα (4 στα 4)!!! Στην άλλη, βλέπεις ΚΑΘΑΡΑ όλα τα όργανα του ταμπλό. Αναρωτιέμαι γιατί να σηκώνει το χέρι του ο οδηγός...

 

Πολύ καλή δουλειά φίλε. :)

 

 

Ευχαριστώ :) Πρέπει να αποσύρθηκαν τα Ikarus... Πήγα σήμερα στον Πειραιά κατά τις 20:30 και στις γραμμές που έβλεπα Ikarus ( 906 και νομίζω 904 ) είδα: στο 906 Mini Bus Neoplan και στο 904 Irisbus. Ikarus δεν είδα καθόλου. Θα κάνω μια βόλτα και την Παρασκευή το πρωί στην Πλατεία Καραϊσκάκη ( εκεί που μαζευόντουσαν όλα τα Ikarus ) για να δούμε τι παίζει. Volvo B10M δεν έχω δει στο Α1 τις τελευταίες μέρες ( δεν κυκλοφορούσαν συχνά σε αυτό ) . Πολύ συχνά έβλεπα Volvo B10M στα Α7 και Β7 ( όποτε βρισκόμουν σε περιοχή που περνάνε αυτές οι γραμμές ) και στο 703 . Αν ξέρεις κάτι παραπάνω ( ή οποιοσδήποτε άλλος ) στείλε μήνυμα εδώ!

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimangelid ( 7 Οκτ. 2004 , 02:17)

 

Ευχαριστώ :) Πρέπει να αποσύρθηκαν τα Ikarus... Πήγα σήμερα στον Πειραιά κατά τις 20:30 και στις γραμμές που έβλεπα Ikarus ( 906 και νομίζω 904 ) είδα: στο 906 Mini Bus Neoplan και στο 904 Irisbus. Ikarus δεν είδα καθόλου. Θα κάνω μια βόλτα και την Παρασκευή το πρωί στην Πλατεία Καραϊσκάκη ( εκεί που μαζευόντουσαν όλα τα Ikarus ) για να δούμε τι παίζει. Volvo B10M δεν έχω δει στο Α1 τις τελευταίες μέρες ( δεν κυκλοφορούσαν συχνά σε αυτό ) . Πολύ συχνά έβλεπα Volvo B10M στα Α7 και Β7 ( όποτε βρισκόμουν σε περιοχή που περνάνε αυτές οι γραμμές ) και στο 703 . Αν ξέρεις κάτι παραπάνω ( ή οποιοσδήποτε άλλος ) στείλε μήνυμα εδώ!

 

 

Πήγα ξανά χτες στον Πειραιά και δεν είδα κανένα Ikarus. Στο 906 έβλεπα Neoplan MIDI και στο 904 Irisbus. Οπότε μάλλον τέλος τα Ikarus. Τώρα Volvo B10M δεν είχα δει καθόλου, από τον Ιούνιο που πηγαίνω Πειραιά, στο σημείο που πηγαίνω ( Πασαλιμάνι ). Θα ξαναπάω σήμερα κατά τις 16:00 για να επιστρέψω στα Carrefour κάτι που αγόρασα χτες. Οπότε μια και θα είμαι εκεί θα κάνω μια βόλτα να δούμε τι παίζει με τα Ikarus και τα Volvo B10M. Για όσους ενδιαφέρονται, Volvo B10M θα δείτε σίγουρα στο τέρμα της γραμμής Β11 στην πλατεία Βάθη απένταντι από το βενζινάδικο/parking ΕΤΕΚΑ. Επίσης Volvo B10M θα δείτε και στις γραμμές Α7, Β7. Αυτά φυσικά ισχύουν αν δεν τα έχουν αποσύρει. Αν τα έχουν αποσύρει σε αυτές τις γραμμές που σας είπα κυκλοφορούν Volvo B7LA-Αθηνά ( τα καινούργια Volvo κατασκευής 2000 από τον Σαρακάκη ).

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Απ'ότι φαίνεται, έτσι είναι τα πράγματα. Χτες υπήρχαν πάντως αρκετά Β10Μ στο 608. Θα προσπαθήσω να πάω κι εγώ στον Πειραιά, μήπως και δω τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (3.42.1) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Molis katevika apo to 906 kai pao voula me to A1.Ta pragmata einai opos sas ta elega.I diadromi ginetai me neoplan midi.Stin afetiria tou vokou ipirhan 4-5 neoplan midi.Kanena ikarus.To 906 pernaei kai apo tin plateia karaiskaki.Ekei ipirhan Mercedes O405N (kataskevasmena apo tin ELBO) kai irisbus.Oute ekei ikarus eno mehri prin kapoies meres to 90% ton leoforeion itan ikarus.Opote i ta apesiran oristika i ta episkevazoun (ligo apithano to teleftaio).Volvo b10m eida kai ego simera stis grammes 703 kai 843.An einai na kanonisoume na pame mazi peiraia gia na eho to kinito kai mia fotografiki mihani na vgaloume fotografies an petihoume tipota.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Στον Πειραιά πήγες δύο φορές τις τελευταίες μέρες; Ή δύο φορές την ίδια ημέρα; Τώρα είδα Irisbus στο 211 και στο 813 (κέντρο Αθήνας). Επίσης, Β10Μ στο 608. Απορώ πώς καταφέρνουν και ανεβαίνουν τα ΝΕΟΠΛΑΝ στο Λόφο του Βώκου... Δε "βρίσκουν" από κάτω;;; Θα τα καταστρέψουν μέσα σε λίγες μέρες αν συνεχιστεί αυτό. Αν όντως αποσύρθηκαν ΟΛΑ τα Ikarus (μάλλον αυτό συμβαίνει, όπως λες), το μόνο που μένει είναι να μάθουμε ποια ήταν η τελευταία μέρα δρομολόγησής τους. Τις φωτο από τα Ikarus ποια μέρα ακριβώς τις έβγαλες;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Bayern, υποπτεύομαι ότι έχεις κι εσύ 6600 σαν του dimangelid...

Το πρώτο είναι Volvo της ΕΛΒΟ (2003 ή 2004), το δεύτερο Scania της ΕΛΒΟ (1995), τα υπόλοιπα είναι αρθρωτά "ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ" Volvo του Σαρακάκη (1995 ως 1997). Καλή δουλειά! Αυτό το διάστημα αποσύρονται ΕΛΒΟ Ο405 των ετών 1991 και 1992.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgos Kollias ( 8 Οκτ. 2004 , 19:47)

 

Στον Πειραιά πήγες δύο φορές τις τελευταίες μέρες; Ή δύο φορές την ίδια ημέρα; Τώρα είδα Irisbus στο 211 και στο 813 (κέντρο Αθήνας). Επίσης, Β10Μ στο 608. Απορώ πώς καταφέρνουν και ανεβαίνουν τα ΝΕΟΠΛΑΝ στο Λόφο του Βώκου... Δε "βρίσκουν" από κάτω;;; Θα τα καταστρέψουν μέσα σε λίγες μέρες αν συνεχιστεί αυτό. Αν όντως αποσύρθηκαν ΟΛΑ τα Ikarus (μάλλον αυτό συμβαίνει, όπως λες), το μόνο που μένει είναι να μάθουμε ποια ήταν η τελευταία μέρα δρομολόγησής τους. Τις φωτο από τα Ikarus ποια μέρα ακριβώς τις έβγαλες;

 

 

Έχω πάει τρεις φορές τις τελευταίες μέρες! Τις δύο για βόλτα με φίλο μου και σήμερα για τα λεωφορεία. Ανέβηκε άνετα! Και επίσης δεν κατάλαβα καθόλου να χτύπησε στον δρόμο. Α και αυτή η ανηφόρα δεν είναι τόσο μεγάλη όσο φανταζόμουν... Έχω δει χειρότερη. Πηγαίντε στην οδό Θεσσαλίας στο Πανόραμα της Βούλας για να καταλάβετε τι θα πει ανηφόρα :D Την έχω ανέβει όλη με τα πόδια και μου βγήκε το λάδι. Βέβαια στο Πανόραμα έχω ανέβει πολύ χειρότερες από την Θεσσαλίας. Πολύ μεγάλο μέρος του Πανοράματος το έχω γυρίσει με τα πόδια. Ξέχασα να πω ότι στην Θεσσαλίας πολύ δύσκολα θα πείσεις ταξιτζή να ανέβει. Μια φορά που είχα πάει σε ένα πάρτυ εκεί ο πατέρας μου άφησε το ταξί πριν αρχίσει η ανηφόρα και ανέβηκε με τα πόδια να με πάρει. Και μετά κατεβήκαμε ως το σπίτι μου με τα πόδια. Η ονομασία κάθε φακέλου με φωτογραφίες είναι η ημερομηνία που έχουν τραβηχτεί όσες έχει μέσα! Π.χ. ο φάκελος 21_9_2004 σημαίνει ότι οι φωτογραφίες έχουν τραβηχτεί στις 22 Σεπτεμβρίου 2004! Περιμένω e-mail για να κανονίσουμε πότε θα κάνουμε την εξόρμηση που λέγαμε :)

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgos Kollias ( 8 Οκτ. 2004 , 19:56)

 

Φίλε Bayern, υποπτεύομαι ότι έχεις κι εσύ 6600 σαν του dimangelid...

Το πρώτο είναι Volvo της ΕΛΒΟ (2003 ή 2004), το δεύτερο Scania της ΕΛΒΟ (1995), τα υπόλοιπα είναι αρθρωτά "ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ" Volvo του Σαρακάκη (1995 ως 1997). Καλή δουλειά! Αυτό το διάστημα αποσύρονται ΕΛΒΟ Ο405 των ετών 1991 και 1992.

 

 

Ο Bayern7 έχει ψηφιακή φωτογραφική μηχανή, για αυτό έχουν τόσο καλή ποιότητα οι φωτογραφίες! Και αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι Sony.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αύριο κατά τις 16:00-17:00 θα πάω με τον Giorgos Kollias στον Πειραιά για φωτογραφίες κ.λ.π. . Θα βρεθούμε έξω από το δημοτικό θέατρο του Πειραιά. Όποιος άλλος θέλει να έρθει ας μου στείλει pm ή καλύτερα e-mail στο dimangelid@mycosmos.gr . Ειδικά αν έχει κάποιος ψηφιακή φωτογραφική μηχανή θα μας βοηθήσει πάρα πολύ.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgos Kollias ( 8 Οκτ. 2004 , 19:56)

 

Φίλε Bayern, υποπτεύομαι ότι έχεις κι εσύ 6600 σαν του dimangelid...

Το πρώτο είναι Volvo της ΕΛΒΟ (2003 ή 2004), το δεύτερο Scania της ΕΛΒΟ (1995), τα υπόλοιπα είναι αρθρωτά "ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ" Volvo του Σαρακάκη (1995 ως 1997). Καλή δουλειά! Αυτό το διάστημα αποσύρονται ΕΛΒΟ Ο405 των ετών 1991 και 1992.

 

 

Ακόμα πάντως δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον λόγο φτιάχνει η ΕΛΒΟ λεωφορεία Volvo... Αυτά τα κατασκεύαζε ο Σαρακάκης ( που είναι και η επίσημη αντιπροσωπεία λεωφορείων Volvo στην Ελλάδα ) !!!! Και επίσης αυτό το λεωφορείο που έχει φτιάξει η ΕΛΒΟ είναι ΟΛΟΪΔΙΟ με τα αρθρωτά Volvo B7LA που κυκλοφορούν στην Αθήνα και είναι κατασκευασμένα από τον Σαρακάκη. Αν ξέρει κανένας τι γίνεται με αυτό το θέμα ας μας πει γιατί είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι παίζει.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgos Kollias ( 8 Οκτ. 2004 , 19:56)

 

Φίλε Bayern, υποπτεύομαι ότι έχεις κι εσύ 6600 σαν του dimangelid...

Το πρώτο είναι Volvo της ΕΛΒΟ (2003 ή 2004), το δεύτερο Scania της ΕΛΒΟ (1995), τα υπόλοιπα είναι αρθρωτά "ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ" Volvo του Σαρακάκη (1995 ως 1997). Καλή δουλειά! Αυτό το διάστημα αποσύρονται ΕΛΒΟ Ο405 των ετών 1991 και 1992.

 

To 5o τι είναι; :whistle: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στον Πειραιά με τον Giorgos Kollias και έναν άλλο φίλο μου. Ikarus δεν είδαμε καθόλου οπότε μάλλον τα αποσύρανε εντελώς... Για τα Volvo B10M τώρα: πήραμε το 843 και κατεβήκαμε στο τέρμα στο Πέραμα. Περιμέναμε εκεί μισή ώρα περίπου γιατί ερχόντουσαν μόνο καινούργια αρθρωτά Volvo. Την ώρα που είχαμε μπει στο λεωφορείο για να φύγουμε ήρθε ένα Volvo B10M. Κατεβήκαμε και άρχισα να βγάζω φωτογραφίες. Έβγαλα δύο φωτογραφίες την καμπίνα του οδηγού. Μετά έβγαλα το εσωτερικό του λεωφορείου, την άρθρωση και γενικότερα όλο το εξωτερικό του μέρος. Έβγαλα 12-13 φωτογραφίες από τις 24 που είναι το φιλμ που είχα μαζί μου. Επίσης έβγαλα αρκετές από το Volvo B7LA ( το καινούργιο αρθρωτό της Volvo κατασκευασμένο τα έτη 1999-200 από τον Σαρακάκη ). Το πρώτο φιλμ που τελείωσε ( είχα βγάλει και άλλα πράγματα εκτός από τα λεωφορεία ) έχει τις φωτογραφίες από το Volvo B7LA καθώς και μια από το μπροστινό μέρος του Volvo B10M. Αυτό πιστεύω να πάω να μου το εμφανίσουν και να τυπώσουν τις φωτογραφίες μέσα στην εβδομάδα. Τώρα για να πάω για εμφάνιση και εκτύπωση το άλλο φιλμ με τις φωτογραφίες από το Volvo B10M πρέπει να τελειώσει πρώτα. Έχει ακόμα καμιά δεκαριά φωτογραφίες. Αυτή την δουλειά που κάναμε σήμερα ήθελα να την κάνω πολύ καιρό. Έκανα βέβαια μια μικρή βλακεία: το Volvo B10M το φωτογράφισα μόνο από την μεριά που είναι οι πόρτες. Μικρό το κακό. Θα προσπαθήσω να ξαναπάω σε κάποιο τέρμα που έχει Volvo B10M για να το φωτογραφίσω και από την άλλη μεριά.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι θυμαμαι κυκλοφορουν τετοια αρκετα στην επαρχια στις δημοτικες επιχειρησεις συσκοινωνιων. εχω δει και Λαρισα και Γιαννενα. Κανενας φιλος απο επαρχια ισως μπορει να μας πει αν υπαρχουν ακομα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος redcon (11 Οκτ. 2004 , 01:42)

 

Απο οτι θυμαμαι κυκλοφορουν τετοια αρκετα στην επαρχια στις δημοτικες επιχειρησεις συσκοινωνιων. εχω δει και Λαρισα και Γιαννενα. Κανενας φιλος απο επαρχια ισως μπορει να μας πει αν υπαρχουν ακομα.

 

 

Στα Γιάννενα που είχα πάει για μια μέρα είχα δει λεωφορεία Mercedes O405 και κάτι παλιά Volvo του Σαρακάκη. Τα Mercedes που έβλεπα ήταν ολόιδια με τα Mercedes O405N ( τα εργοστασιακά που έχουν έρθει από την Γερμανία, όχι αυτά που είναι κατασκευασμένα από την ΕΛΒΟ ) . Τα Volvo που έβλεπα δεν τα είχα δει καθόλου στην Αθήνα. Εκτός αν κυκλοφορούσαν παλιότερα και δεν τα θυμάμαι.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Λίγο δύσκολο για τα των Ιωαννίνων να ήταν παλιά στην Αθήνα. Ίσως είναι και δεκαετίας ΄60-'70 (εμφανισιακά). Μια-δυο φωτογραφίες τους θα βοηθούσαν να δούμε τι είναι τελικά...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Βασίλης (13 Οκτ. 2004 , 22:38)

 

Λιγες φωτογραφιες και απο μενα.. εδω :)

 

 

Βασίλη είσαι φοβερός! Έβγαλες ακριβώς αυτά που ήθελα!!! Αυτήν πότε την έβγαλες και σε ποιο σημείο; Έχει μεγάλη σημασία!

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimangelid (14 Οκτ. 2004 , 17:47)

 

Βασίλη είσαι φοβερός! Έβγαλες ακριβώς αυτά που ήθελα!!! Αυτήν πότε την έβγαλες και σε ποιο σημείο; Έχει μεγάλη σημασία!

 

 

Ημουν σιγουρος οτι θα σου αρεσαν.. ;) :D Κουβαλουσα την ψηφιακη μαζι μου και γι αυτο τον λογο μπας και βρω κανενα παλιο λεωφορειο.. :)

Η συγκεκριμενη που λες ειναι μεσα απο το αυτοκινητο μου εξ ου και αυτη ηη..σταμπα τελοςπαντων,πανω αριστερα. :p

Το σημειο ειναι στο Χατζηκυριακειο στον Πειραια,αρχη της Κλεισοβης.Εκει που ειναι η αφετηρια του 040,του 843,και του Α1.Πρεπει να εχεις παει απο κει σιγουρα.

Καποια στιγμη οταν εχει πολλα λεωφορεια (σπανια δηλαδη :whistle: ) ξεκινανε και απο αυτο το σημειο τα δρομολογια,ειναι κατι σαν αφετηρια.

Ημερομηνια τελος Αυγουστου γυρω στις 26.

Μπορεις να τις πας για εκτυπωση ολες,ειναι 1600x1200 φτανει για εκτυπωση. :)

Link to comment
Share on other sites

Συλλεκτικές οι φωτο από την Κλεισόβης! Για ποιες γραμμές συγκεκριμένα μιλάμε;

 

Τέλη Αυγούστου 2004=τελευταίες εβδομάδες των IKARUS εν δράσει.

 

Βρήκα μια γερμανική σελίδα: http://www.bahnseite.de/ extra/extra33/extra33.html Νοέμβριος 2003.

 

Πώς και μας ξέφυγε τόσους μήνες;;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Giorgos Kollias (17 Οκτ. 2004 , 20:23)

 

Συλλεκτικές οι φωτο από την Κλεισόβης! Για ποιες γραμμές συγκεκριμένα μιλάμε;

 

Τέλη Αυγούστου 2004=τελευταίες εβδομάδες των IKARUS εν δράσει.

 

Βρήκα μια γερμανική σελίδα: http://www.bahnseite.de/ extra/extra33/extra33.html Νοέμβριος 2003.

 

Πώς και μας ξέφυγε τόσους μήνες;;;

 

 

Φοβερές οι φωτογραφίες! Άντε να δω πότε θα μπορέσω να εμφανίσω το φιλμ με τις φωτογραφίες των Volvo B10M και των Volvo B7LA... Όποιος έχει φωτογραφίες από λεωφορεία ( παλιά ή καινούργια ) ας μας τις στείλει! Αν δεν μπορεί να τις κάνει κάπου upload να μου τις στείλει στο dimangelid@mycosmos.gr και θα τις ανεβάσω σε δικό μου χώρο.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Το αμαξοστάσιο στην οδό Ρετσίνα στον Πειραιά είναι των πράσινων λεωφορείων του ΗΣΑΠ. Είδα προχτές απ' έξω μια ταμπέλα που λέει ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΞΟΔΟΣ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ ΗΣΑΠ. Να δούμε πως μπορούμε να μπούμε εκεί μέσα για φωτογραφίες...
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimangelid (18 Οκτ. 2004 , 06:47)

 

Το αμαξοστάσιο στην οδό Ρετσίνα στον Πειραιά είναι των πράσινων λεωφορείων του ΗΣΑΠ. Είδα προχτές απ' έξω μια ταμπέλα που λέει ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΞΟΔΟΣ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ ΗΣΑΠ. Να δούμε πως μπορούμε να μπούμε εκεί μέσα για φωτογραφίες...

 

Ε απλα θα πας εκει στον φυλακα και θα του πεις τον λογο που θες να τραβηξεις φωτογραφιες,δεν βρισκω καποιον λογο να σου πει οχι! :worry:

 

Giorgos αυτο στην Κλεισοβης το συγκεκριμενο πρεπει να ηταν 130 ή 217.Τωρα ευτυχως για μας και δυστυχως για σας δεν υπαρχει παλιο λεωφορειο,τουλαχιστον που να εχω δει εγω. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...