Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S II (Μέρος Ι)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να τους το πω Η απλως να ζητησω χρηματα πισω ;
Φυσικα να τους το πεις. Γιατι αν δεν τους το πεις, δεν ξερω κατα ποσο θα σου δωσουν τα χρηματα σου πισω. Τα χρηματα απ οτι ξερω 100%100 , τα δινουν πισω εντος 14 ημερων και να ειναι ανοιγμενη η συσκευασια , μονο τα Saturn και Media markt.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δηλαδη ρε παιδια τι εχει το κινητο ?? γιατι και εγω απο Multirama το πηρα !! μια χαρα μου φενεται !! φιλε vairas πως εκανες barcode search ??
Link to comment
Share on other sites

Multirama . Να το γυρισω πισω ;

 

Μπορείς σε παρακαλώ πολύ να πας ρυθμίσεις --> πληροφορίες τηλεφώνο και να μου πεις τι γράφει στην έκδοση φάσματος;

( Είναι αυτό ακριβώς από κάτω από την έκδοση του Android. )

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ρε παιδια τι εχει το κινητο ?? γιατι και εγω απο Multirama το πηρα !! μια χαρα μου φενεται !! φιλε vairas πως εκανες barcode search ??
Τιποτα δεν εχει το κινητο , απλα δεν ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας και το εφερε δικη του εισαγωγη το Multirama. Εγω παντως δεν θα το δεχομουν με τιποτα αυτο , αφου θα μπορουσα να το παρω στην ιδια τιμη ελληνικης αντιπροσωπειας.
Link to comment
Share on other sites

ααα θεμα τιμης δηλαδη , ελεγα μην εχει κατι το κινητο !!:lol: , εγω το πηρα 429 , νωμηζω τωρα ξανανεβηκε στα 599.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς σε παρακαλώ πολύ να πας ρυθμίσεις --> πληροφορίες τηλεφώνο και να μου πεις τι γράφει στην έκδοση φάσματος;

( Είναι αυτό ακριβώς από κάτω από την έκδοση του Android. )

 

Η Εγγυηση ισχυει εαν το κρατησω Η οχι ; Ας απαντησει καποιος που γνωριζει.

Εκδοση βασικου φασματατος : Ι9100XXKDJ .

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα δεν εχει το κινητο , απλα δεν ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας και το εφερε δικη του εισαγωγη το Multirama. Εγω παντως δεν θα το δεχομουν με τιποτα αυτο , αφου θα μπορουσα να το παρω στην ιδια τιμη ελληνικης αντιπροσωπειας.

 

Για την ιστορια να σου πω οτι το αγορασα στα 479Ε προχτες Οποτε τα χρηματα μπορω να τα παρω πισω εως την πεμπτη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας απαντησει καποιος για να ξερω τι να κανω. Το θεμα ειναι ΣΟΒΑΡΟ !!!
Εγω σου ειπα τι θα εκανα φιλε μου, τι αλλο να σου πω
Link to comment
Share on other sites

Η Εγγυηση ισχυει εαν το κρατησω Η οχι ; Ας απαντησει καποιος που γνωριζει.

Εκδοση βασικου φασματατος : Ι9100XXKDJ .

 

Και το δικο μου ειναι απο Multirama, και το barcode παραπεμπει στην ιδια ιστοσελιδα με την δικια σου, ομως εμενα εκδοση βασικου φασματος εχει:I9100XXKE7

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω σου ειπα τι θα εκανα φιλε μου, τι αλλο να σου πω

 

Ναι και σε ευχαριστω. Αλλο εννοω ομως. Εαν το κρατησω λεω τι προβλημα μπορει να εχω στο μελλον ;

Γνωριζεις ;

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου ειναι απο Multirama, και το barcode παραπεμπει στην ιδια ιστοσελιδα με την δικια σου, ομως εμενα εκδοση βασικου φασματος εχει:I9100XXKE7

 

Ποια η διαφορα μεταξυ τους ;;;

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα μεταξυ τους ;;;

 

βιβλιαράκι με ελληνικά είχε μέσα?

αν ειχε τότε είσαι κομπλε

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορα μεταξυ τους ;;;

 

Δεν ξερω!Το θεμα ειναι να σκαναρει με το barcode καποιος που εχει αγορασει απο αλλο καταστημα π.χ. Πλαισιο, για να δουμε τι θα του βγαλει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά είστε σοβαροί τώρα?? τί είναι αυτά που λέτε???!:blink:

τα διαβάζω και ακόμα γελάω!!!! :lol::lol::lol: Ελεος δηλαδή.....! Εσύ Samsung Galaxy SII δεν ήθελες?Στο έδωσαν? Απο'κεί και πέρα τι ζητάς??

Μήπως να τα πάνε όλοι πίσω γιατί τους τελειωνει η μπαταρία σε μια μέρα....? Ρε μην λέτε ότι θέλετε ...............:X:wacko: Πάντως περιμένω με ανυπομονησία την απάντηση του καταστήματος!

Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

βιβλιαράκι με ελληνικά είχε μέσα?

αν ειχε τότε είσαι κομπλε

 

ΕΧΕΙ κανονικα ελληνικο βιβλιαρακι !!

Ειναι σιγουρο αυτο ;;; Δηλαδη ειμαι μεσα στην εγγυηση ;;

 

Καλά είστε σοβαροί τώρα?? τί είναι αυτά που λέτε???!:blink:

τα διαβάζω και ακόμα γελάω!!!! :lol::lol::lol: Ελεος δηλαδή.....! Εσύ Samsung Galaxy SII δεν ήθελες?Στο έδωσαν? Απο'κεί και πέρα τι ζητάς??

Μήπως να τα πάνε όλοι πίσω γιατί τους τελειωνει η μπαταρία σε μια μέρα....? Ρε μην λέτε ότι θέλετε ...............:X:wacko: Πάντως περιμένω με ανυπομονησία την απάντηση του καταστήματος!

 

ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΛΕΣ ;;;; Γιατι γελας ειπα κανα αστειο ;

Edited by saliez
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ κανονικα ελληνικο βιβλιαρακι !!

Ειναι σιγουρο αυτο ;;; Δηλαδη ειμαι μεσα στην εγγυηση ;;

 

η εγγύηση σου ειναι η απόδειξη απο το κατάστημα...

δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας και φυσικά λόγος για να το επιστρέψεις

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

η εγγύηση σου ειναι η απόδειξη απο το κατάστημα...

δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας και φυσικά λόγος για να το επιστρέψεις

 

Επειδη εισαι γειτονας θα σε εμπιστευτω. Αφου εχω την αποδειξη δεν νομιζω να "φαω" παπα εαν παθει κατι.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ κανονικα ελληνικο βιβλιαρακι !!

Ειναι σιγουρο αυτο ;;; Δηλαδη ειμαι μεσα στην εγγυηση ;;

 

Ναι το τσεκαρα και εγω, εχει βιβλιαρακι της Samsung Hellas με διευθυνση της επισημης αντιπροσωπιας.Οποτε ολα καλα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγω να το αλλάξεις χωρίς να έχει λειτουργικό πρόβλημα. Γιατί απ'όσο καταλαβαίνω δεν έχει και ούτε κλεμμένο είναι.... οποτε?????
Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

Ναι το τσεκαρα και εγω, εχει βιβλιαρακι της Samsung Hellas με διευθυνση της επισημης αντιπροσωπιας.Οποτε ολα καλα!!!

 

Ωραια οποτε δεν "φαγαμε" παπα. Απλα μου κανει εντυπωση για την εκδοση φασματος που ειπες.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγω να το αλλάξεις χωρίς να έχει λειτουργικό πρόβλημα. Γιατί απ'όσο καταλαβαίνω δεν έχει και ούτε κλεμμένο είναι.... οποτε?????

 

Φιλε απλως μου φανηκε περιεργο που εδωσα τοσα χρηματα και μαλιστα Cash και εντελως τυχαια βρηκα απο που προερχεται.

Απλα δεν γνωριζα εαν ισχυει η εγγυηση. Δεν ειναι για να τρωμε στον Κ....Ο 500Ε. Οι εποχες ειναι δυσκολες.

Edited by saliez
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο έπαθα με το Galaxy S. Aπό την στιγμή που έχεις την απόδειξη του καταστήματος ισχυεί κανονικότατα η εγγύηση! Δεν υπάρχει λόγως άγχους...;)
Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

Φιλε απλως μου φανηκε περιεργο που εδωσα τοσα χρηματα και μαλιστα Cash και εντελως τυχαια βρηκα απο που προερχεται.

Απλα δεν γνωριζα εαν ισχυει η εγγυηση. Δεν ειναι για να τρωμε στον Κ....Ο 500Ε. Οι εποχες ειναι δυσκολες.

 

γιατί σου είπε κανένας οτι είναι made in greece?

απο τα λίγα που ξέρω νομίζω πως όλα στο εξωτερικό κατασκευάζονται...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο έπαθα με το Galaxy S. Aπό την στιγμή που έχεις την απόδειξη του καταστήματος ισχυεί κανονικότατα η εγγύηση! Δεν υπάρχει λόγως άγχους...;)

 

Απο τα multirama το πηρες και εσυ ; Δεν ειναι θεμα αγχους ρε συ ενταξει δεν πηρα και αυτοκινητο απλως τρομαξα !!

 

Πιθανον να μην ειχαν συσκευες στην Ελλαδα και να πηραν μερικες απο εκει-ετσι το κοβω.

Αφου εχει ελληνικο βιβλιαρακι μεσα οπως ειπε ο parafron (PAOKARA ) ολα καλα !

 

γιατί σου είπε κανένας οτι είναι made in greece?

απο τα λίγα που ξέρω νομίζω πως όλα στο εξωτερικό κατασκευάζονται...

 

Γνωριζω που κατασκευαζονται !! Αλλο ηταν το θεμα μου, πως ηρθε το κινητο απο το συγκεκριμενο καταστημα !!

Edited by saliez
Link to comment
Share on other sites

Οχι από το ebw.gr το πήρα και δεν είχε ελληνικό βιβλιαράκι όπως το δικό σου... Η εγγύηση δεν έχει να κάνει με την προέλευση της συσκευής. Από την στιγμή που το πήρες από 'αυτούς' και στην απόδειξη αγοράς αναγράφεται ο αριθμός IMEI της συσκευής σου.Ας τους να λένε μετά......
Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] Samsung Galaxy S II (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...