Jump to content

Blackberry Bold Touch 9900


egoeimai
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η οθονη αφης βοηθαει πιστευω κυριως σε ιντερνετ.

αλλα δεν νομιζω να σε προβληματισει καπου. αν δεν θελεις μην την χρησιμοποιεις.

ελπιζω τουλ να ειναι καλη η αφη.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, η οθόνη αφής σίγουρα βοηθάει πάρα πολύ! Από εκεί και πέρα μπορείς και να μην τη χρησιμοποιείς.

Πάντως, σαν λάτρης της σειράς bold, το 9900 νιώθω ότι φτιάχτηκε για εμένα. Είναι το επόμενό μου κινητό, δεν υπάρχει θέμα. Το ζητούμενο είναι πότε θα βγεί στην αγορά με το καλό :happy:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πάντως παίζει στην Αμερική απο ότι έιδα στο ebay. 995$. Το κινητό τα σπάει....
BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

Σωστός...και στη σελίδα της Blackberry το έχουν "coming soon". Έχω πάθει πλάκα με το κινητό. Εχω το ΒΒ 9000 και βρήκα το ιδανικό για να το αντικαταστίσω.... Νομίζω με την έλευση αυτού του μοντέλου γίνεται και η αποκαθήλωση του Iphone.
BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

sign ups για ενημερώσεις σχετικά με τη συσκευή :happy:

 

http://us.blackberry.com/smartphones/blackberrybold/touchbold.jsp

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

http://greekberry.com/2011/06/08/video-vodafone-uk-shows-off-bold-touch-9900/ εδω και ενα μικρο κομερσιαλ απο uk voda

Μακαρι να βγει νωριτερα

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειδατε για την συνεργασια bb με adobe,δειτε το βιντεακι...:p

 

ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗ FLASH βιντεο:)..ερχεται σε bb..

υπαρχει περιπτωση λετε να το δουμε σε torch2 ή 9900??:O

 

αλλιως να μην περιμενω κ να παρω 9780 ή 9800

edit το εψαξα καλυτερα..φλας σε os 8 με διπυρηνα και αν...ax

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μας εφτιαξες την μερα .... πανεμορφο ειναι , αντε να ερθει να το παρω να τελειωνω , δεν αντεχω αλλο να το βλεπω μονο pcs :D
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ομορφη συσκευη αν και την παρεξηγει λιγο η φωτογραφια την κανει μεγαλυτερη! Οταν την ειδα διπλα στο iphone καταλαβα ποσο λεπτη ειναι. Ποτε με το καλο θα βγει? Το σκεφτομαι πραγματικα να την παρω αυτην την συσκευη να πειραματιστω λιγο και με καινουργιο λογισμικο :D
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Γυρω στα τελη Αυγουστου βγαινει Αμερικη. Τωρα για Ελλαδα ουδεις γνωριζει, αλλα επειδη η Vodafone παγκοσμιως ενδιαφερεται πολυ για τη συσκευη το βλεπω πιθανο η Vodafone Ελλαδας να το φερει σχετικα συντομα και οχι μετα απο 5-6 μηνες
Link to comment
Share on other sites

Θα έχει όμως σηματάκια-logos Vodafone πάνω στην συσκευή αλλά και στο λειτουργικό?
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Γυρω στα τελη Αυγουστου βγαινει Αμερικη. Τωρα για Ελλαδα ουδεις γνωριζει, αλλα επειδη η Vodafone παγκοσμιως ενδιαφερεται πολυ για τη συσκευη το βλεπω πιθανο η Vodafone Ελλαδας να το φερει σχετικα συντομα και οχι μετα απο 5-6 μηνες

Τελη Αυγουστου δηλαδη κοντα τις μερες που βγαινει και το μηλοτηλεφωνο:) Αν το καινουργιο μηλο μοιαζει με το προηγουμενο σαφως θα κρατησω το 4αρι και θα παρω και το 9900 :D Αλλιως θα παρω το 5αρι θα πουλησω το 4αρι και θα παρω και το 9900 δεν θα μου την γλυτωσει :)

Θα έχει όμως σηματάκια-logos Vodafone πάνω στην συσκευή αλλά και στο λειτουργικό?

Ωχ αν εχει σηματακια της voda θα περιμενω κι αλλο μεχρι να το φερει ο οποιοσδηποτε αρκει να μην εχει σηματακια πανω :mad:

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως το branding της Vodafone στα Blackberry είναι διακριτικό. Ειδικά στο λογισμικό είναι ανύπαρκτο, πέραν των οθονών εκκίνησης/τερματισμού.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως το branding της Vodafone στα Blackberry είναι διακριτικό. Ειδικά στο λογισμικό είναι ανύπαρκτο, πέραν των οθονών εκκίνησης/τερματισμού.

 

To ξερω αλλα τραβαω και εγω τα κοληματα μου. Να εχω συνδεση κοσμοτε και να αναβουν τα κοκκινα της βονταφον θα με νευριαζει. Αλλα δεν με πειραζει να το παρω και λιγο καθυστερημενο αρκει να μην αργησουν να το φερουν

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

To ξερω αλλα τραβαω και εγω τα κοληματα μου. Να εχω συνδεση κοσμοτε και να αναβουν τα κοκκινα της βονταφον θα με νευριαζει. Αλλα δεν με πειραζει να το παρω και λιγο καθυστερημενο αρκει να μην αργησουν να το φερουν

 

Ακριβώς τα ίδια "κολλήματα" έχω κι εγώ. Είχα παλιά ένα SE Τ610 με Branding Vodafone και μου την έσπαγε να βλέπω Vodafone συνέχεια.. Ειδικά όταν το γύρισα σε Cosmote..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Πληροφοριια απο πολυ αξιοπιστο site για τη κυκλοφορια του bold 9900 και του playbook στην Ελλαδα

Μιλαει για τελη Σεπτεμβριου και ειναι Inside information απο τη RIM

 

http://n4bb.com/7747/blackberry-bold-9900-releasing-end-of-september-in-russia-israel-turkey-greece-and-more

Link to comment
Share on other sites

Ένα από τα λίγα BlackBerry's που μου κίνησε πραγματικά το ενδιαφέρον. Τρομερή ποιότητα, αξιόπιστη λειτουργία (παρότι προπαραγωγής) και οθόνη που δεν μπορώ να συγκρίνω με κανένα κινητό έως τώρα.

 

Έχω κάνει και το σχετικό review εδώ http://www.digitallife.gr/first-review-blackberry-bold-touch-9900/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...