Jump to content

Blackberry Bold Touch 9900


egoeimai
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα πλήκτρα που έχει στα πλάγια η συσκευή, εκτός από την αυξομείωση της έντασης, το από κάτω, τι ακριβώς κάνει?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 968
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αχχχ , αυτο ηταν μαχαιρια kampamarou ....θα μας στεγνωσει παλι η RIM , τελικα ποιο ειναι το ταβανι στα κινητα , αυτη η εξελιξη δεν ριχνει καθολου την τιμη ? μονο την ανεβαζει ?? θα φτασουμε να λεμε σε λιγο οτι τα VERTU ειναι φθηνα σε σχεση με τον ανταγωνισμο....παλι για Αμερικη μας βλεπω να πηγαινουμε για να το φερνουμε και αυτο ..
Link to comment
Share on other sites

τι να ριξει, ολες οι εταιρειες τα εχουν μιλημενα μωρε,τυχαιο ολα τα χαι εντ ειναι στα 599?Τεσπα alex χαρτονομησματα ειναι δεν εχουν αξια αυριο μεθαυριο μπορει να πατωσει το συστημα..οποτε το τσιμπαμε :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ελλαδα ποτε περιπου θα ερθει? Να περιμενω η να παρω το 9780 ! Δεν με ενδιαφερι η αφη ουτε το 7αρι.
Link to comment
Share on other sites

θα σκασει και η εισφορά αλληλεγγύης την τρελα μου μεσα όπου να ναι ....:mad: , κατσε μπας και προλαβω και το παρω και μετα μπω στο κινημα των δεν πληρωνω εφορια ... ..αυτο θα παρω και τερμα μετα , θα ειμαι οκ , ειναι τελειο , οτι αλλο και να βγει αυτα που εχει αυτο με καλυπτουν απολυτα ( βρασε και το autofocus , θα κανω οτι δεν το πηρα χαμπαρι οτι δεν το εχει ) και μετα στοπ!! θα μεινω με αυτο για αρκετο καιρο ... τα ιδια ελεγα βεβαια και πριν 3 blackberry...ατιμη RIM , μας τα πηρες παλι...
Link to comment
Share on other sites

Το παραλαμβάνω αρχές της επόμενης εβδομάδας και θα σας πω εντυπώσεις... Το φοβάμαι λίγο το OS7 γιατί στο 9700 μου ακόμα το 5 έχω αλλά θα δείξει!!
Link to comment
Share on other sites

Ελλαδα ποτε περιπου θα ερθει? Να περιμενω η να παρω το 9780 ! Δεν με ενδιαφερι η αφη ουτε το 7αρι.

Αν δεν σ' ενδιαφέρει η αφη, τότε το 9780 είναι η καλυτερη επιλογη. Στο expansys η τιμη ειναι πολυ ανταγωνιστική.

PIN:
Link to comment
Share on other sites

Και γω αντιστάθηκα τελικά στο 9900 λόγω τιμής...Βρήκα το 9780 σε πολύ συμφέρουσα τιμή. Για κανά χρόνο πιστεύω θα με υπερκαλύψει και μετά με κλειστά μάτια το 9900! Οσοι παραλάβουν το νέο εργαλέιο περιμένουμε εντυπώσεις...
BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

Πόσο πήγε το 9780 τελικά? Νομίζω ότι έχει λίγες διαφορές από το 9700, ενώτο 9900 είναι ότι πιο σύγχρονο με OS7, κτλ κτλ. Κι εγώ δεν είμαι φαν των οθονών αφής αλλά το προτίμησα αφού είναι νεότερο σαν μοντέλο από το 9780!
Link to comment
Share on other sites

348 euro. το 9780. Σίγουρα πιστεύω πάντως ότι το 9900 αξίζει τα λεφτά του.
BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

Το παραλαμβάνω αρχές της επόμενης εβδομάδας και θα σας πω εντυπώσεις... Το φοβάμαι λίγο το OS7 γιατί στο 9700 μου ακόμα το 5 έχω αλλά θα δείξει!!

 

φιλε μου θα παθεις πλακα με το os7.θα δεις ποσο γρηγορο ειναι και ποσο εντυπωσιακο ειναι.εδω εντυπωσιαστικα για το os5 os6

 

348 euro. το 9780. Σίγουρα πιστεύω πάντως ότι το 9900 αξίζει τα λεφτά του.

 

εχω βρει bb9780 λευκο μαλιστα σε καλη τιμη μεταχειρισμενο ομως.

Edited by thief
Απαγορεύονται τα συνεχόμενα μηνύματα - παρακαλώ να χρησιμοποιείς την "τροποποίηση" κάτω από το αρχικό μήνυμα
Link to comment
Share on other sites

Πιθανώς άσχετη ερώτηση: Δεν παρουσιάζονται προβλήματα με έλλειψη application memory πλέον; To μεγάλο κακό του blackberry που είχα στα χέρια μου (Bold 9000)
Link to comment
Share on other sites

Πιθανώς άσχετη ερώτηση: Δεν παρουσιάζονται προβλήματα με έλλειψη application memory πλέον; To μεγάλο κακό του blackberry που είχα στα χέρια μου (Bold 9000)

 

Όχι τα memory leaks έχουν "σχεδόν"΄ληθεί...

Link to comment
Share on other sites

Το memory leak ήταν ότι γέμιζε η μνήμη ram της συσκευής μετά από χρήση και άνοιγμα εφαρμογών? Τώρα γιατί έχει σχεδόν λυθεί? Επειδή έχουν πλέον τα bb μεγάλη μνήμη ram?
Link to comment
Share on other sites

Παίζει και αυτό ρόλο, σε συνδυασμό πάντα με την καλύτερη διαχείριση πόρων των νέων εκδόσεων λειτουργικού.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Απο εβδομαδα ή αυριο θα το εχω και εγω :D:D.Το memory leak ειναι οτι ο χωρος που σου δινει το λειτουργικο για apps μετα απο καποιο χρονο μειωνεται...τωρα δεν ξερω τους λογους.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...