Jump to content

Blackberry Bold Touch 9900


egoeimai
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί κάποιος κάτοχος της συσκευής να με ενημερώσει, αν μέσα στην συσκευασία υπάρχει αυτή η θήκη?

http://store.shopblackberry.com/Product/BlackBerryBold99309900LeatherPocket/ACC-38857-301

 

Όχι δεν έχει αυτή, έχει μια που είναι στο ίδιο σχέδιο, ποιότητα αντίστοιχη με τη συνηθισμένη εργοστασιακή (εξωτερικά είναι πιο γυαλιστερή από αυτήν που δείχνεις) και αρκετά πιο σκληρή.. Εμένα δεν με βολεύει γιατί είναι στενή, και επίσης κάθε φορά που το βάζω ανοίγει την camera :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 968
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι υπαρχει θηκη (σαν και αυτη!οχι η ιδια katath) και πανακι.Παιδια αν το εχει κ αλλος να μου πει κατι,το τouch οταν σκρολαρω στο κεντρο της οθονης πχ οταν ειμαι επαφες δεν λειτουργει!καποιες μονο φορες,στα ακρα της οθονης παιζει κανονικα.σοσ να μου πει καποιος,αν ειναι να το παω για αλλαγη!

 

Παιδια εχει κανεις αλλος αντιμετωπισει το προβλημα που αναφερει ο kampamarou?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις αλλος αντιμετωπισει το προβλημα που αναφερει ο kampamarou?

 

εγω που εχω δει 3 9900 δεν το ειχαν παντως

/Users/georgesfakianakis/Downloads/281wupg.png
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο που λεω ,το δαχτυλο ακριβως πανω απο το τατς παντ εκει που αρχιζει η οθονη και συρε το επανω..στις επαφες ειδικα..δεν κανει τπτ..σε αλλα 2 ατομα που το ειπα το ιδιο.Εαν ομως το δαχτυλο εχει επιλεξει επαφη τοτε θα δουλεψει!
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο που λεω ,το δαχτυλο ακριβως πανω απο το τατς παντ εκει που αρχιζει η οθονη και συρε το επανω..στις επαφες ειδικα..δεν κανει τπτ..σε αλλα 2 ατομα που το ειπα το ιδιο.Εαν ομως το δαχτυλο εχει επιλεξει επαφη τοτε θα δουλεψει!

 

πολυ πιθανο να ειναι θεμα αναβαθμισης

/Users/georgesfakianakis/Downloads/281wupg.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι αν υπαρχει προβλημα να λυνεται ετσι και οχι σαν την αλλη φορα στο 9780 που ελεγαν διαφοροι οτι θα φτιαξει με αναβαθμιση το προβλημα με την 2πλη και 3πλη εμφανισει ενος γραμματος στην συνταξη κειμενου και τελικα ειναι ηταν καθαρα θεμα hardware.
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι αν υπαρχει προβλημα να λυνεται ετσι και οχι σαν την αλλη φορα στο 9780 που ελεγαν διαφοροι οτι θα φτιαξει με αναβαθμιση το προβλημα με την 2πλη και 3πλη εμφανισει ενος γραμματος στην συνταξη κειμενου και τελικα ειναι ηταν καθαρα θεμα hardware.

 

στο site της blackberry εχει βγαλει αναβαθμηση μπορειτε να την κατεβασετε οσοι εχετε προβλημα και να το δοκιμασετε

/Users/georgesfakianakis/Downloads/281wupg.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει αυτή, έχει μια που είναι στο ίδιο σχέδιο, ποιότητα αντίστοιχη με τη συνηθισμένη εργοστασιακή (εξωτερικά είναι πιο γυαλιστερή από αυτήν που δείχνεις) και αρκετά πιο σκληρή.. Εμένα δεν με βολεύει γιατί είναι στενή, και επίσης κάθε φορά που το βάζω ανοίγει την camera :(

 

Τελικά παράγγελιλα από ebay το Leather Pouch γιατί δεν το έβρισκα πουθενά αλλού!

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία που χρησιμοποιεί η συσκευή ταιριάζει στα προηγούμενα κινητά της σειράς bold?

 

Δεν το νομίζω, αλλά καλύτερα να κοιτάξεις αναλυτικά τα specs του κάθε τηλεφώνου για να το επιβεβαιώσεις...

Link to comment
Share on other sites

παιδια φλας δεν παιζει το 9900 ετσι??στο ιντερνετ browsing εννοω.

ή έχει φλας κανονικα απλά δεν παιζει βιντεο κλπ στο νετ??

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να πιστευω τωρα που θα βγαλει flash για το iphone να αξιωθουν να βγαλουν και για τα blackberry

 

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

/Users/georgesfakianakis/Downloads/281wupg.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια εκτίμηση για το πότε θα το φέρουν τα δίκτυα;

Θέλω να πάρω ένα με ελληνικούς χαρακτήρες.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια εκτίμηση για το πότε θα το φέρουν τα δίκτυα;

Θέλω να πάρω ένα με ελληνικούς χαρακτήρες.

Ευχαριστώ.

 

το πολυ σε ενα μηνα θα εχει ερθει και επισημα απο τους παροχους

/Users/georgesfakianakis/Downloads/281wupg.png
Link to comment
Share on other sites

αργεις ριμ,αργεις πολυ:)..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 9900 από την 1η Σεπτ. Η πιο σημαντική παρατήρηση μου (και μειονέκτημα) είναι ότι η μπαταρία διαρκεί λιγότερο από αυτή του 9700 που είχα προηγουμένως. Θα έλεγα κατά 30% λιγότερο. Υπάρχουν σχετικές παρατηρήσεις από άλλους χρήστες?
PIN:
Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου κρατάει δηλαδή? Τι χρήση του κάνεις?
Κρατάει 24 ώρες με 10 λεπτά ομιλίας. Αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι κρατάει λιγότερο σε σχέση με το 9700. Ισως να βελτιωθεί με μελλοντικές αναβαθμίσεις???
PIN:
Link to comment
Share on other sites

Κρατάει 24 ώρες με 10 λεπτά ομιλίας. Αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι κρατάει λιγότερο σε σχέση με το 9700. Ισως να βελτιωθεί με μελλοντικές αναβαθμίσεις???

 

Δεν είναι φυσιολογικό αυτό που περιγράφεις. Θα έπρεπε να σου κρατάει σίγουρα 2 μέρες με την χρήση που του κάνεις, έως πολύ περισσότερες. Κάτι άλλο σου χαλάει την αυτονομία. Ίσως να ήσουν άτυχος και να χρειαστεί να το πας για σέρβις, ή για αλλαγή της συσκευής σου με κάποιο άλλο bb 9900.

Link to comment
Share on other sites

σαφως και κραταει η μπαταρια του πολυ λιγοτερο απο του 9700, αφου εχει μικροτερη μπαταρια και ειναι περισσοτερο ενεργοβορο

τα σαϊνια της RIM την εκαναν την πατατα τους

 

απο το επισημο site:

 

9900 : 12,8 days of standby

9700 : 21 days of standby

 

η διαφορα ειναι τεραστια, θα χασουν αρκετους πελατες ετσι

Link to comment
Share on other sites

Οι χρόνοι αυτονομίας στα blackberry ανέκαθεν βελτιώνονταν με τις νέες εκδόσεις λογισμικού. Μέχρι ένα σημείο βέβαια, δεν πρόκειται να φτάσει ποτέ τις 4 μέρες δηλαδή.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Οι υπόλοιποι κάτοχοι του bb 9900 τι εντυπώσεις έχουν από την αυτονομία της συσκευής; Σας κρατάει 2 ημέρες;
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι φυσιολογικό αυτό που περιγράφεις. Θα έπρεπε να σου κρατάει σίγουρα 2 μέρες με την χρήση που του κάνεις, έως πολύ περισσότερες. Κάτι άλλο σου χαλάει την αυτονομία. Ίσως να ήσουν άτυχος και να χρειαστεί να το πας για σέρβις, ή για αλλαγή της συσκευής σου με κάποιο άλλο bb 9900.

 

2 μερες?λολ!εμενα με αρκετη χρηση σημερα 6:30 το εβγαλα απο πριζα 15 ηταν 5%

 

Υ.Γ Εχω χασει 2 μερες φορτισης μετα απο αρκετες φορτισεις θα παει καλυτερα η μπαταρια

Edited by kampamarou
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...