Jump to content

[Επίσημο] Nokia E6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί διαλέγεις mail for exchange και όχι απευθείας gmail από τις επιλογές που έχεις στην αρχή? Επίσης μήπως χρειάζεται να έχεις και οvi mail?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω βαλει και gmail μονο του αλλα δεν ειναι push.πρεπει να μπαινω καθε φορα χειροκινητα.για ovi mail δεν εχω ιδεα γιατι και e52 που ειχα το επαιρνε με την μια.μηπως να κανω restore μεσω του ovi αλλα θα χασω τα ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί διαλέγεις mail for exchange και όχι απευθείας gmail από τις επιλογές που έχεις στην αρχή? Επίσης μήπως χρειάζεται να έχεις και οvi mail?

 

δεν χρειαζεται να εχεις ovi mail. καποιο αλλο ειναι το προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι προτεινετε να κανω;εχω κανει ηδη επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα τα ιδια...

 

format η επανεγκατασταση λογισμικου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει και gmail μονο του αλλα δεν ειναι push.πρεπει να μπαινω καθε φορα χειροκινητα.για ovi mail δεν εχω ιδεα γιατι και e52 που ειχα το επαιρνε με την μια.μηπως να κανω restore μεσω του ovi αλλα θα χασω τα ελληνικα.

 

 

Δεν το κατάλαβα αυτό που λές. Δηλαδή στις ρυθμίσεις του email σου δεν έχει επιλογή για την αυτόματη ανάκτηση και την συχνότητα της αυτόματης ανάκτησης?

Εγώ έχω και exchange και gmail και yahoo και το κάθε ένα το έχω σετάρει να κάνει ανάκτηση κάθε μία ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει τετοιες επιλογες!δεν καταλαβατε.εχω κανει τοgmail kai to yahoo προωθηση στον mobileme account.οταν παω να βαλω το account στο κινητ μου γραφει αποτυχια συνδεσης.οταν κανω προωθηση τα μαιλ μου στο gmail mου ζηταει συνεχεια κωδικο
Link to comment
Share on other sites

Εχει τετοιες επιλογες!δεν καταλαβατε.εχω κανει τοgmail kai to yahoo προωθηση στον mobileme account.οταν παω να βαλω το account στο κινητ μου γραφει αποτυχια συνδεσης.οταν κανω προωθηση τα μαιλ μου στο gmail mου ζηταει συνεχεια κωδικο

 

Δοκιμασες να αλλαξεις την γλωσσα σε αγγλικα και να κανεις παλι την διαδικασια? Ετσι μπορουσα να σεταρω τους λογαριασμους με σε ενα Ν97 mini που ειχα και ενα LG Οptimus One

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και αγγλικα αλλα τιποτα!

 

 

Και γιατι τον mobileme account πας να τον σεταρεις με τον οδηγο για τον exchange account?

Αν σεταρεις μονο τα gmail σου στο κινητο, συγχρονιζει κανονικα ή οχι?

Καπου σε εχω χασει λιγο :)

Link to comment
Share on other sites

ωθηση θελω να κανω...οπως στο iphone,blackberry...

 

Και γιατι στις επιλογες το οδηγου ( εκει που λεει να διελεξεις τι λογοριασμο θελεις να σεταρεις οπως Yahoo, Gmail, Exchange, Ovi...) επιλεγεις τον exchange και δεν επιλεγεις το "Άλλα"?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα,

 

από χθες έχω παρατηρήσει ότι όταν συνδέομαι μέσω wlan στο ίντερνετ η σύνδεση χάνεται και επανέρχεται και δεν διατηρείται σταθερή.

 

Το έχετε αντιμετωπίσει και εσείς?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα,

 

από χθες έχω παρατηρήσει ότι όταν συνδέομαι μέσω wlan στο ίντερνετ η σύνδεση χάνεται και επανέρχεται και δεν διατηρείται σταθερή.

 

Το έχετε αντιμετωπίσει και εσείς?

 

εγω δεν εχω αντιμετωπισει τετοιο προβλημα. δεν αποσυνδεεται σχεδον ποτε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεμα αν μπορειτε να με βοηθησετε λιγο..

στην φωτο κοντινες δεν εστιαζει καλα η καμερα.αντιθετα στις μακρυνες ειναι τελεια η εικονα. υπαρχει καποια επιλογη γι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Όπως θα έχετε δει οι περισσότεροι υπάρχει ένα πρόβλημα με το φως ειδοποίησης του Nokia E6. Το πρόβλημα λύνεται με αντικατάσταση του keypad όπως βλέπουμε σε αυτό το thread:

http://discussions.europe.nokia.com/t5/Eseries-and-Communicators/Nokia-E6-doesn-t-have-notification-light/td-p/1044367/page/12

Γνωρίζει κανείς αν το service αυτό είναι ήδη διαθέσιμο στην Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεμα αν μπορειτε να με βοηθησετε λιγο..

στην φωτο κοντινες δεν εστιαζει καλα η καμερα.αντιθετα στις μακρυνες ειναι τελεια η εικονα. υπαρχει καποια επιλογη γι αυτο;

 

Δεν υπάρχει δυστυχώς λύση καθώς η κάμερα είναι full focus, δηλαδή η εστίαση δεν αλλάζει....

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα κατασκευής του είναι εξαιρετική;

Επίσης, λαμβάνει την τελευταία έκδοση του Symbian;

 

Ευχαριστώ :O

Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα κατασκευής του είναι εξαιρετική;

Επίσης, λαμβάνει την τελευταία έκδοση του Symbian;

 

Ευχαριστώ :O

Ναι, το έχω πιάσει και είναι πέτρα...

Παίρνει κανονικά όλες τις ενημερώσεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω΄στο θέμα για τους χάρτες ότι είναι διαθέσιμη η έκδοση 3.8. Την έχει βάλει κανείς στο Ε6? Ρωτάω γιατί δε μου τη βγάζει στις διαθέσιμες αναβαθμίσεις ΟΤΑ.
Link to comment
Share on other sites

Όπως θα έχετε δει οι περισσότεροι υπάρχει ένα πρόβλημα με το φως ειδοποίησης του Nokia E6. Το πρόβλημα λύνεται με αντικατάσταση του keypad όπως βλέπουμε σε αυτό το thread:

http://discussions.europe.nokia.com/t5/Eseries-and-Communicators/Nokia-E6-doesn-t-have-notification-light/td-p/1044367/page/12

Γνωρίζει κανείς αν το service αυτό είναι ήδη διαθέσιμο στην Ελλάδα?

 

Yπάρχει κάποιος που να το επιδιόρθωσε? Ρωτάω γιατί τηλεφώνησα σε ένα nokia care και μου είπαν ότι δεν ξέρουν τίποτα και μετά στη nokia απευθείας που μου είπαν να το παραδώσω σε ένα κατάστημα τους και θα το πάνε στα κεντρικά και αν έχει πρόβλημα (που όλα έχουν το γράφει ακόμα και η wikipedia εδώ:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_E6#Notification_LED_visibility

 

θα το επισκευάσουν....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...