Jump to content

[MOTO] Gilera Runner: Βελτιώσεις, εμπειρίες κ.α


nikos the great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paidia, mipos kserete at to gilera exei kali epitaxunsi? Dld tha mporo na to sikono souza?

Το "μαμα" το 50αρι θα μπορεις με δυσκολια,αλλα μην φανταστεις οτι θα το κρατας πολυ στον αερα.

επιταγχυνση σαν σκουτερ εχει,αλλα μην ξεχνας οτι εχεις 50 κυβικα μηχανακι και τετοις απαιτησεις τις ξεχνας.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν εχει .

 

και το runner εχει και το ντεπόζιτο μπροστά αρα και το βαρος του ειναι μπροστά

 

 

γιατι να κανεις σουζα ?

Link to comment
Share on other sites

Egw pantos pedes p exw to runner to knourgio tou exw 1000 xiliometra kai tou exw valei pano varator set,olo to set simplekti malossi kai ejatmisi gianelli kai m varaei 120 kmh....(90 kila eimai) se eu8eia kiolas giro sta 500 metra
Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν μπαινει?:blink:

 

Οπω και να χει παρε μια malossi να ξεμπερδευεις...20€ εχει.

 

me tin xoani tin mallosi den kiklofori sto nero to mixanaki giauto pareigila to trigwno to filtrokouti kai to vazo deutera me patenta sto laimo mpainei telika alla den vidone gt kathotan poli psila to karb ebriske sto piso to ftero to kovo to vazo pio kato kai ola kala....

 

Paidia, mipos kserete at to gilera exei kali epitaxunsi? Dld tha mporo na to sikono souza?

 

file ama xereis souza einai poli eukolo kai na sikothei kai na to kratiseis ston aera ena filaraki m pou xerei na fantasteis to 125 to runner to paei 13 xiliometra me souza oute ego to pisteua alla to ida me ta matia m kai to 50 ari to sikonei kai auto gia plaka to thame den einai stin ropi kai tin epitaxinsi alla pos tha valeis to soma s autos to krataei sxedon mono me soma (LAMPADA)

 

Ego to sfouggari eixa to kokkino mia xara douleue.Oloi auto protimoun.

 

dld mou lete oti to 72cc to runner douleuei kalitera me xoani mallosi kai oxi me filtrokouti idika to trigwno to megalo oloi oi mastores edo pantos proteinoun filtrokouti gt ama brexei me to sfougari ti tha kaneis ?

Link to comment
Share on other sites

dld mou lete oti to 72cc to runner douleuei kalitera me xoani mallosi kai oxi me filtrokouti idika to trigwno to megalo oloi oi mastores edo pantos proteinoun filtrokouti gt ama brexei me to sfougari ti tha kaneis ?

 

 

oxi akrivws apla to an tha epilekseis xoani filrokouti i afiltroto paei analoga me ti karmpirater exeis kai ti zigler foraei. p.x ena 28 me kalo rithmisma mporeis na to afiseis afiltroto, to 21 mporeis na to teriakseis me mia xoani i kai me to papa me to katalilo sfougari, to 17.5 omws doulevei kalitera me to papa an kai me megalitero zigkler pernei kai xoani alla den aksizei!

[/sIGPIC]To XrEpI mOu!!
Link to comment
Share on other sites

paidia sorry alla barieme na diabazw 100 selides!!! enas filos apla prokeite na parei ena 50cc runner to kainourgio montelo pou bgike... oxi injection!! kai thelei na to peiraxei!!! skeftete na to kanei gurw sta 80-90cc analogos!! apo oti rwtisame oi perisoteroi protinoun malossi gia prwth epilogh kai gianelli gia deuterh!! mporeite loipon na m peite poso bgainei to full kit gia 80-90 ths malossi kai ths gianelli??kai an exete kamia kaluteri eteria upopsin....
Link to comment
Share on other sites

paidia sorry alla barieme na diabazw 100 selides!!! enas filos apla prokeite na parei ena 50cc runner to kainourgio montelo pou bgike... oxi injection!! kai thelei na to peiraxei!!! skeftete na to kanei gurw sta 80-90cc analogos!! apo oti rwtisame oi perisoteroi protinoun malossi gia prwth epilogh kai gianelli gia deuterh!! mporeite loipon na m peite poso bgainei to full kit gia 80-90 ths malossi kai ths gianelli??kai an exete kamia kaluteri eteria upopsin....

 

Prwtwn file exeis xasei ton mpousoula! eisai se pola foul!

exoume kai leme:

to runner dn ginete 80-90cc! 65-72!

i giannelli vgazei mono eksatmisis tpt allo gia to runner

i malossi einai beltiwtiki eteria se scooter kiriws!

kata tin apopsi mou i kaliteri einai i polini! alla an exei polla euro as balei malossi big bore kit (mono elatirio 86cc)

o filos sou ti zitaei?? apla na exei ena grigoro moto/ I gia figoura!

na exete ipopsin oti ama to ftiaksete tha kaiei PARA poli! koitakste prwti tin tzepi sas!!!!

Link to comment
Share on other sites

Egw pantos pedes p exw to runner to knourgio tou exw 1000 xiliometra kai tou exw valei pano varator set,olo to set simplekti malossi kai ejatmisi gianelli kai m varaei 120 kmh....(90 kila eimai) se eu8eia kiolas giro sta 500 metra

 

mipws eisai kai 2plos otan vgazeis auta km?? i ta mpilakia sou einai theobaria?

Link to comment
Share on other sites

Pfff ta mpilakia p exw itan sto set me to variator dld auta p eixe mesa to variator
Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

Prwtwn file exeis xasei ton mpousoula! eisai se pola foul!

exoume kai leme:

to runner dn ginete 80-90cc! 65-72!

i giannelli vgazei mono eksatmisis tpt allo gia to runner

i malossi einai beltiwtiki eteria se scooter kiriws!

kata tin apopsi mou i kaliteri einai i polini! alla an exei polla euro as balei malossi big bore kit (mono elatirio 86cc)

o filos sou ti zitaei?? apla na exei ena grigoro moto/ I gia figoura!

na exete ipopsin oti ama to ftiaksete tha kaiei PARA poli! koitakste prwti tin tzepi sas!!!!

 

Vasika den einai mono i venzini alla kai i aksiopistia.Makari na etrogan mono venzini kai ladi kai na ksereis oti den prokeitai na spasoun pano sto gazoma i stin figoura...

Link to comment
Share on other sites

katarxas euxaristw gia to endiaferon! kata deuteron o filos mou den koitaei ka8olou figoura... to mono pou 8elei einai isws kapoia telikh alla akoma kalutera ipodunamh.. dhladh na trabaei kai me deutero atomo..!! dld to pollini full set poso bgainei?
Link to comment
Share on other sites

katarxas euxaristw gia to endiaferon! kata deuteron o filos mou den koitaei ka8olou figoura... to mono pou 8elei einai isws kapoia telikh alla akoma kalutera ipodunamh.. dhladh na trabaei kai me deutero atomo..!! dld to pollini full set poso bgainei?

 

file to polini full set 72cc upologize 1.500euro mazi me mixanika! sto peripou einai i timi! alla ta panta polini!

Link to comment
Share on other sites

Pedia ena filaraki m exei ena piagio nrg molis to pire exei 800 xiliometra kai otan to exei sto stand i roda apo to mixanaki girizei poli grigora xwris na patisei to gazi gt to kanei auto mipws kserete?lete na min klinei to piataki?
Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

Θεωρω πως εχει πολυ ψηλα το ρελαντι.Κατεβαστε το στις μεγιστες στροφες ωστε να μην γυριζει ο τροχος.
Link to comment
Share on other sites

το ρελαντι ειναι! το σωστο ρελαντι ο τροχος θα πρεπει να μην γυρναει!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia epese enas filos m me to mixanaki m runner 06 kai ola ta plastika apo ti dexia meria gratsounistikan arketa se orismena simeia,ligotero se alla.yparxei periptosi na ginei tpt me tis asfaleies?to symvan egine prin 5 meres kai to mixanaki tou paidiou eixe apo prin ena "skisimo" stin timoniera.etc skeftika mipws ginei tpt.an gnorizei kaneis as pei otidipote.an yparxei dld provlima me empeirognomones ktl

 

p.s. poso vgainei peripou i dexia meria olokliri me vammena plastika + tin aerotomi(ta kerata).se antiprosopeia p rotisa stis serres m eipan kammia 400+ eno thess sto mexis 210(mipws dn einai ta mama kai einai maimou?)axizei allagi i me vapsimo tha ginoun opws prin?:(:(:(

Heaven Holds A Sense Of Wonder

And I Wanted To Believe That I'd Get Caught Up

When The Rage In Me Subsides

In This White Wave

I Am Sinking In This Silence

Link to comment
Share on other sites

kai tha einai san kainourgio to mixanaki?me vapsimo ktl?i tha fainetai pos exei pesei?

Heaven Holds A Sense Of Wonder

And I Wanted To Believe That I'd Get Caught Up

When The Rage In Me Subsides

In This White Wave

I Am Sinking In This Silence

Link to comment
Share on other sites

Analogos ton mastora p 8a sto vapsei....
Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

kai tha einai san kainourgio to mixanaki?me vapsimo ktl?i tha fainetai pos exei pesei?

 

Des den tha exei to teleioma tou kainourgiou kai analoga ton mastora einai kai to apotelesma.To sigouro einai oti tha einai pio fthino.

Link to comment
Share on other sites

re paidia na sas rotisw kati na m peite an 3erete... exw ena gilera runner 50 kai tou exw valei kulindropistono mhr alouminio,karbirater 21 dell'orto,multivar,imanta kevlar,eksatmisi zx,kai to kokkino filtro aeros tis malossi... kai exw sto konter 110.. exw dei oti alla runner vgazoun 120 gt emena dn vgazei tosa????
Link to comment
Share on other sites

Analogos ta mpilakia p exeis valei.....an esi exeis gia ekkiniseis kai i fili s exoun gia telikes tote ti perimeneis?:lol:
Πωλειτε Kαρμπυρατερ Malossi 21 (60 ευρο) Και Εξατμιση Giannelli Reverse (60 ευρο) Σε Πολυ Καλη Κατασταση!!!!π.μ για πληροφοριες!;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...