Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire S


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βίντεοκλήσεις πως κάνουμε? Δεν υπάρχει κανένα πληκτρο η καμία επιλογή.

 

δεν νομιζω πως υποστηριζεται....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα μας κάνουν? Τι την έβαλαν την μπροστινή κάμερα τότε? Αν δεν υποστηρίζεται είναι μεγάλη κοροϊδία τότε.
Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Παιδια......μη βιαζεστε να βγαζετε συμπερασματα....

 

Ο φιλος ρωτησε για βιντεοκλησεις πχ ακομα και σε κινητα παλια με μπροστινη καμερα και οχι κλησεις τυπου Tango./skype/facetime που ειναι αποκλειστικα αναμεσα απο αυτου του ειδους τα κινητα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Για βίντεοκλήσεις μιλάμε. Ακόμη δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω. Αν είναι δυνατόν.
Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως βγαινει αυτη η βλαμμενη υπογραμμιση στα μνμτ απο κοκκινες τελιτσες? Δεν εχω ενεργοποιημενη ουτε την προβλεψη ουτε τη διορθωση κειμενου..
Link to comment
Share on other sites

Οταν πηγαινω στις εφαρμογες μου εμφανιζει το ημερολογιο και το htc report agent. Μπαινοντας στο ημερολογιο γραφει autosetingservice Γνωριζει καποιος τι ειναι αυτα?

 

Καμια ιδεα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Ο φιλος ρωτησε για βιντεοκλησεις πχ ακομα και σε κινητα παλια με μπροστινη καμερα και οχι κλησεις τυπου Tango./skype/facetime που ειναι αποκλειστικα αναμεσα απο αυτου του ειδους τα κινητα.

 

Out of the box δεν έχει βιντεοκλήση το Desire S,τελικά η μονη συσχετιζόμενη εφαρμογή της HTC στο κινητό είναι το Mirror.Οπότε δεν είναι για βιντεοκλήσεις η μπροστινή,τώρα αν βγάλουν αναβάθμιση που να κάνει εφικτή αυτή την λειτουργία....:confused:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εξακολουθω να μην καταλαβαινω γιατι το sar των συσκευων το κρατανε σαν 7σφραγιστο μυστικο. Δεν υποτιθεται οτι τα κινητα πρωτα παιρνουν εγκριση για την ακτινοβολια (οπως και πολλες αλλες εγκρισεις φανταζομαι) και μετα τους επιτρεπετε η κυκλοφορια?

πως δλδ η επισημη htc στην ελλαδα δεν μπορουσε με τιποτα να βρει το sar του S σημερα που τους πηρα τηλεφωνο?? στο δε διαδυκτιο πουθενα. Υπαρχει καποιος που να το ξερει (λογικα απο την συσκευασια) αλλα αναλυτικα? δλδ head/body και στα 2 δικτυα που λειτουργουν στην ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εξακολουθω να μην καταλαβαινω γιατι το sar των συσκευων το κρατανε σαν 7σφραγιστο μυστικο. Δεν υποτιθεται οτι τα κινητα πρωτα παιρνουν εγκριση για την ακτινοβολια (οπως και πολλες αλλες εγκρισεις φανταζομαι) και μετα τους επιτρεπετε η κυκλοφορια?

πως δλδ η επισημη htc στην ελλαδα δεν μπορουσε με τιποτα να βρει το sar του S σημερα που τους πηρα τηλεφωνο?? στο δε διαδυκτιο πουθενα. Υπαρχει καποιος που να το ξερει (λογικα απο την συσκευασια) αλλα αναλυτικα? δλδ head/body και στα 2 δικτυα που λειτουργουν στην ελλαδα?

http://www.htc.com/sea/faqs.aspx?p_id=391&cat=90&id=163304

 

με googlarisma σε 10 δευτερα...

Link to comment
Share on other sites

SAR γράφει από πίσω στο κουτί.. :

0,353 W/kg@10g (head)

0,758 W/kg@10g (body)

εδω τα εχει γραψει πρωτη σελιδα ο φιλος

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

το ειχα δει αυτο, απλα ελεγα μηπως υπαρχει κατι περαιτερω σχετικα με τα δικτυα, γιατι το sar εχει πολλες φορες μεγαλες αυξομειωσεις αναλογα με τις συχνοτητες.

ευχαριστω παρα πολυ παντως που μπηκες στον κοπο να με βοηθησεις. παντως ειναι λιγο ακυρο το οτι στην αντιπροσωπεια δηλωσαν αγνοια

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως απλα θα ναι απλa call center το οποιο θα εξυπηρετει την htc την δελτα την eurobank κλπ...το πιο πιθανο θα ειναι αυτο
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση sos

Oταν ειναι φωτεισμενη η οθονη και σε απολυτο σκοταδι (μονο τοτε ειναι ορατο) φαινεται στις κατω γωνιες τις οθονης εκει που ειναι η ενωση με το υπολοιπο τηλεφωνο να φαινεται απο μεσα ο φωτεισμος, σαν να υπαρχει δηλαδη ενα κενο μεταξυ οθονης και υπολοιπου σωματος,ωστε ετσι περναει το φως, εχετε παρατηρησει κ εσεις κατι τετοιο ή ειναι μονο στο δικο μου? παρακαλω απαντηστε μου οσοι το εχετε. Τα πληκτρα αφης στο κατω μερος πρεπει να ειναι φωτεισμενα

Edited by jonnylo
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω παρατηρισει κατι φιλε!! θα το κοιταξω και θα σου πω!

 

θα με υποχρεωσεις, να δω αν ειναι ετσι η κατασκευη η προκειτε για ελλατωμα στην δικη μου

προσοχη , μονο σε σκοταδι κ με αναμενα τα πληκτρα αφης, ισα που το παρατηρεις στις κατω γωνιες

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση sos

Oταν ειναι φωτεισμενη η οθονη και σε απολυτο σκοταδι (μονο τοτε ειναι ορατο) φαινεται στις κατω γωνιες τις οθονης εκει που ειναι η ενωση με το υπολοιπο τηλεφωνο να φαινεται απο μεσα ο φωτεισμος, σαν να υπαρχει δηλαδη ενα κενο μεταξυ οθονης και υπολοιπου σωματος,ωστε ετσι περναει το φως, εχετε παρατηρησει κ εσεις κατι τετοιο ή ειναι μονο στο δικο μου? παρακαλω απαντηστε μου οσοι το εχετε. Τα πληκτρα αφης στο κατω μερος πρεπει να ειναι φωτεισμενα

 

Εγώ το παρατήρησα στο πάνω μέρος της οθόνης με το πλαίσιο της συσκευής... ( χωράει να περάσει Α4 κόλα χαρτί)

Έβγαλα φώτο... της έστειλα στην HTC και μου απάντησαν πως είναι "εργοστασιακή κατασκευή" .. Φυσικά δεν συμφωνώ καθώς τους είπα πως από κει περνάει υγρασία και θα δημιουργήσει θέματα με εγγυήσεις κλπ.

 

Κρίμα και είναι ωραίο τηλέφωνο.

 

Δείτε φώτο που έστειλα :

 

http://i85.photobucket.com/albums/k53/watches-photogallery/Desire%20S/Desire-S-digitizer-gap.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρατήρησα στο πάνω μέρος της οθόνης με το πλαίσιο της συσκευής... ( χωράει να περάσει Α4 κόλα χαρτί)

Έβγαλα φώτο... της έστειλα στην HTC και μου απάντησαν πως είναι "εργοστασιακή κατασκευή" .. Φυσικά δεν συμφωνώ καθώς τους είπα πως από κει περνάει υγρασία και θα δημιουργήσει θέματα με εγγυήσεις κλπ.

 

Κρίμα και είναι ωραίο τηλέφωνο.

 

Δείτε φώτο που έστειλα :

 

http://i85.photobucket.com/albums/k53/watches-photogallery/Desire%20S/Desire-S-digitizer-gap.jpg

 

δηλαδη εσενα σου φωτιζει στις πανω γωνιες? η απλα εχεις παρατηρησει κενο πανω? εγω λεω οτι φωτιζει στις κατω γωνιες

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εσενα σου φωτιζει στις πανω γωνιες? η απλα εχεις παρατηρησει κενο πανω? εγω λεω οτι φωτιζει στις κατω γωνιες

 

Κάτω όπως βλέπεις στις φώτο εφάπτεται καλά και δεν με νοιάζει αν φαίνεται το φως.

Στην πάνω πλευρά έχει θέμα ( και όσα άλλα έχω δει).

Link to comment
Share on other sites

Κάτω όπως βλέπεις στις φώτο εφάπτεται καλά και δεν με νοιάζει αν φαίνεται το φως.

Στην πάνω πλευρά έχει θέμα ( και όσα άλλα έχω δει).

 

ναι οκ δεν σε νιαζει, ομως μπορεις να δεις αν φαινεται το φως? οταν ειναι αναμενα τα πληκτρα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...