Jump to content

Γυαλιά ηλίου


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δυο ερωτησουλες για το giarre.com

 

1)ειναι αξιοπιστο ως προς την αυθεντικοτητα ??? γιατι οι τιμες του ειναι πραγματικα απιαστες

 

2)Απο θεμα χρονου παραδόσεων πως ειναι.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

δυο ερωτησουλες για το giarre.com

 

1)ειναι αξιοπιστο ως προς την αυθεντικοτητα ??? γιατι οι τιμες του ειναι πραγματικα απιαστες

 

2)Απο θεμα χρονου παραδόσεων πως ειναι.

 

Ευχαριστω

 

Α γνωρίζει κάποιος τίποτα από τα παραπάνω γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ να αγοράσω.:)

Link to comment
Share on other sites

o @salonicafan_TASO εχει αγορασει προσφατα απο εκει...Γυριστε καποιες σελιδες πισω παιδια να δειτε εντυπωσεις απο το συμφορουμιτη...Απο ενα search πυ εχω κανει παντως και σε αλλα φορουμ ολοι λενε πως ειναι αυθεντικα
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος που μπορω να βρω τα Marc Jacobs MJ 276/S (55HI4) σε χαμηλοτερη τιμη?:happy:

τα ειχα πετυχει στο ebay με τιμη 189$! τωρα τα βρισκω μονο σε μαυρο χρωμα στην ιδια τιμη....:(

Link to comment
Share on other sites

Έχετε αγοράσει από το eye-shop.gr;Από ότι έχω δει στέλνει αυθεντικά γυαλιά, σωστά;

Σε πόσες μέρες τα στέλνει;

 

την επόμενη μέρα αν είναι καθημερινή και τα έχεις παραγγείλει καθημερινή! Αν τα παραγγείλεις ας πούμε κυριακή θα στα φέρει τη τρίτη! Αλλά αν τα παραγγείλεις πέμπτη 8α στα φέρει παρασκευή!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

εχω κατι γυαλια rayban τα κλασσικα rayban aviator. εχουν ομως στραβωσει καπως, δηλαδη ακουμπωντας τα σε επ'ιπεδο σημειοαναποδα, μονο ο ενας βραχιονας ακουμπαει στο επιπεδο , ο αλλος ειναι στον αερα.

 

ξερετε αν παω σε οπτικό, αν φτιαχνονται ευκολα ? για να μμην δοκιμασω μονος μου με το χερι να τα λυγισω και πιθανον γινουν χειροτερα./

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

την επόμενη μέρα αν είναι καθημερινή και τα έχεις παραγγείλει καθημερινή! Αν τα παραγγείλεις ας πούμε κυριακή θα στα φέρει τη τρίτη! Αλλά αν τα παραγγείλεις πέμπτη 8α στα φέρει παρασκευή!

 

Ευχαριστώ φίλε.Δηλαδή γίνεται άμεση αποστολή.:)

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει καποιος που μπορω να βρω τα Marc Jacobs MJ 276/S (55HI4) σε χαμηλοτερη τιμη?:happy:

τα ειχα πετυχει στο ebay με τιμη 189$! τωρα τα βρισκω μονο σε μαυρο χρωμα στην ιδια τιμη....:(

 

 

υπαρχουν εδω σε ολα τα χρωματα http://www.otticanet.it/marc-jacobs.cfm?p_codice_occhiale=MJ_276_S&glasses_type=2

 

επειδη ημουν ετοιμος να παραγκειλω και εγω αλλα τελικα επελεξε τοπικο καταστημα ειναι οκ το μαγαζι

 

ps.ωραια επιλογη :)

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας για γυαλιά ηλίου πριν μερικούς μήνες είδα στο κατάστημα οπτικών που επισκέφθηκα ένα σταντ με πολύ φθηνά γυαλία, γύρω στα 10 ευρώ. Δεν ήταν κάποια γνωστή μάρκα αλλά σύμφωνα με τον οπτικό είναι το ίδιο καλά με τα ακριβά. Τί γνώμη έχετε; Είναι δυνατόν να προστατεύουν όπως τα κανονικά ή αυτά είναι μούφες; Επίσης φθηνά γυαλιά ηλίου έχω δει να πωλούνται ακόμα και σε φαρμακεία σε παραθαλάσσια μέρη, ή και σε σούπερ μάρκετ (πχ μία γερμανική αλυσίδα τα έχει με 3 ευρώ). Μήπως όλα αυτά είναι απάτη; Αν όχι θα ήταν ιδανική λύση για ασχολίες κατά τις οποίες τα γυαλιά έχουν πολλές πιθανότητες να πέσουν ή να φθαρούν με κάποιο τρόπο (πχ τρέξιμο, παραλία κ.λπ.)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας για γυαλιά ηλίου πριν μερικούς μήνες είδα στο κατάστημα οπτικών που επισκέφθηκα ένα σταντ με πολύ φθηνά γυαλία, γύρω στα 10 ευρώ. Δεν ήταν κάποια γνωστή μάρκα αλλά σύμφωνα με τον οπτικό είναι το ίδιο καλά με τα ακριβά. Τί γνώμη έχετε; Είναι δυνατόν να προστατεύουν όπως τα κανονικά ή αυτά είναι μούφες; Επίσης φθηνά γυαλιά ηλίου έχω δει να πωλούνται ακόμα και σε φαρμακεία σε παραθαλάσσια μέρη, ή και σε σούπερ μάρκετ (πχ μία γερμανική αλυσίδα τα έχει με 3 ευρώ). Μήπως όλα αυτά είναι απάτη; Αν όχι θα ήταν ιδανική λύση για ασχολίες κατά τις οποίες τα γυαλιά έχουν πολλές πιθανότητες να πέσουν ή να φθαρούν με κάποιο τρόπο (πχ τρέξιμο, παραλία κ.λπ.)

 

Αυτά τα γυαλιά στα οποία αναφέρεσαι, προσωπικά και μόνο που τα κρατάω στα χέρια μου μου φαίνονται τόσο ευτελή! Κάνουν μπαμ ότι είναι αμφιβόλου ποιότητος! Όσο για τις αθλητικές ενασχολήσεις μπορεί κανείς να αγοράσει ένα κορδονάκι για τα γυαλιά του και να το τοποθετεί κάθε φορά που καταπιάνεται με κάποιο σπορ, και για τους πιο ψαγμένους υπάρχουν και κάτι φακοί επαφής που έβγαλε η bausch and lomb σε συνεργασία με την nike που είναι χρωματισμένοι έτσι ώστε να προστατεύουν το μάτι από τον ήλιο. Κατά την εφαρμογή επιτυγχάνεται το ίδιο αποτέλεσμα με τα γυαλιά ηλίου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα γυαλιά στα οποία αναφέρεσαι, προσωπικά και μόνο που τα κρατάω στα χέρια μου μου φαίνονται τόσο ευτελή! Κάνουν μπαμ ότι είναι αμφιβόλου ποιότητος! Όσο για τις αθλητικές ενασχολήσεις μπορεί κανείς να αγοράσει ένα κορδονάκι για τα γυαλιά του και να το τοποθετεί κάθε φορά που καταπιάνεται με κάποιο σπορ, και για τους πιο ψαγμένους υπάρχουν και κάτι φακοί επαφής που έβγαλε η bausch and lomb σε συνεργασία με την nike που είναι χρωματισμένοι έτσι ώστε να προστατεύουν το μάτι από τον ήλιο. Κατά την εφαρμογή επιτυγχάνεται το ίδιο αποτέλεσμα με τα γυαλιά ηλίου.

 

Δεν μίλησα για αγορά από πλανόδιο ούτε από περίπτερο. Άλλωστε είναι γνωστό ότι αυτό που πληρώνουμε στα γυαλιά ηλίου είναι κυρίως η φίρμα. Αυτά πάντως που έχει αύριο το λιντλ γράφουν ότι παρέχουν «100% προστασία από την ακτινοβολία UV (UVA και UVB) σύμφωνα με EN 1836:2005 + A1:2007», που σημαίνει προφανώς ότι έχουν ελεγχθεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αυτά τα dsquared πώς σαν φαίνονται http://eyewearconnection.com/product_info.php?products_id=12663 ?

http://www.eye-shop.gr/eye-shop/gr/products_sun_det.asp?intProdID=52276&b=Dsquared-DQ%200027-03b-Sunglasses

Γενικά τα γυαλιά dsquared είναι καλά? γιατί δεν τα έχω δοκιμάσει ποτέ ούτε τα έχω δει σε κάποιον.. Για δώρο τα θέλω.

Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

φιλε ειναι φοβερα,ψαχνω να δοσω τα δικα μου για να παω να τα παρω.....!!!τα χω σταμπαρει εδω κ καιρο!αλλα δε λεει να δοσω αλλα τοσα για να τα παρω!!
Link to comment
Share on other sites

φιλε ειναι φοβερα,ψαχνω να δοσω τα δικα μου για να παω να τα παρω.....!!!τα χω σταμπαρει εδω κ καιρο!αλλα δε λεει να δοσω αλλα τοσα για να τα παρω!!

 

Τα χεις δοκιμάσει όμως από κοντά ή μόνο από το internet τα χεις δει? Και γενικά τι τιμές παίζουν στα καταστήματα εδώ για αυτά? Κανά 300-350 άρι τα βλέπω ε?

Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θέλω να αλλάξω κρύσταλλα σε ένα ζευγάρι ray ban αλλά στα mark aalen που ρώτησα είπαν 45 ευρώ (μου φαίνεται τσιμπημένη τιμή, φίλη είχε αλλάξει σε πιο glamour μάρκα γυαλιών με λιγότερα χρήματα). Που περίπου κυμαίνονται;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...