Jump to content

Γυαλιά ηλίου


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς σε τι επίπεδα παίζουν οι τιμές των tom ford στην Θεσσαλονίκη;

Μήπως είναι καλύτερα να γίνει η αγορά μέσω internet;

 

http://www.asos.com/Tom-Ford/Tom-Ford-Charles-Aviator-Sunglasses/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1028077

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

κοινα ως εκει που δεν παει!!!!!!!!!!!!!!! ακριβως!!! σουπααααααα:D

και να πεις οτι ειναι και τιποτα ωραιο........για μενα χαλια ειναι......

 

τα clubmaster της rayban ειναι η μεγαλη μου αγαπη......θα παρω ενα ζευγαρι.

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα 2 σκελετούς οράσεως απο τα giarre.com

συνολικής αξίας 400 ευρών

παίζει να πληρόσω εκτελωνισμό;

αγόρασε κανείς άλλος απτα giarre.com;

 

Φιλε μου αν μπορεις,μολις τα παραλαβεις ενημερωσε αν υπαρχει περιπτωση ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ κτλ....Εχει εκπληκτικες τιμες σε μοντελα που με ενδιαφερουν:)

Σε ευχαριστω

 

Τελικα ψαρωσα βλεποντας giarre.com for US...Εχει εδρα την Ιταλια το καταστημα..

Edited by stelios85
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Φιλε μου αν μπορεις,μολις τα παραλαβεις ενημερωσε αν υπαρχει περιπτωση ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ κτλ....Εχει εκπληκτικες τιμες σε μοντελα που με ενδιαφερουν:)

Σε ευχαριστω

 

Τελικα ψαρωσα βλεποντας giarre.com for US...Εχει εδρα την Ιταλια το καταστημα..

Πέρασε μήνας κιακόοομα περιμένω.

Έστειλα τικετ και πήρα αυτό:

Thu, Apr 29 2010 11:07am - Robin Marsiglia

Dear ANASTASIOS PAROUTSIS,

 

Yes, your order is proceeding, just waiting for the manufacture to send your Porsche Design, as they have been delayed, unknown reason, we just received an fax stating we will not receive any package untill next week??, as problems with deliverlys??, we will inform you soon as received and sent off.

 

Thank you & best regards.

...
Link to comment
Share on other sites

που μπορω να δω ολα τα χρωματα του rayban wayfarer? και σε τι τιμες κυμαινονται περιπου?

στο επισημο site της ray ban.η μπες στο eye-shop.gr που εχει μεγαλη ποικιλια και ισως βρεις αυτο που θελεις ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειδα στο επισημο site αλλα δε βρηκα πουθενα αυτα που θελω. υποψιαζομαι οτι ισως εχει μονο τα νεα μοντελα/σχεδια.

 

θα ψαξω στο eye-shop.gr.

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Καθώς το καλοκαίρι πλησιάζει και ο "παλιόφιλος" μας ο ήλιος επιστρέφει, ψήνομαι για αγορά γυαλιών ηλίου. Παρ'όλα αυτά δεν ξέρω τί να επιλέξω. Για την ακρίβεια δεν έχω επισκεφθεί κάποιο κατάστημα οπτικών, ούτε έχω δοκιμάσει κάποιο "γυαλί" "επάνω" μου. Προς στιγμήν τα μόνα σχέδια που μ'άρεσαν τρελά είναι τα Ray Ban Wayfarer, Ray Ban Clubmaster (αν και λίγο παρατραβηγμένα), Ray Ban RB4125 και ίσως κάτι σαν Ray Ban RB4126 . Όπως καταλαβαίνεται, 1) τα γυαλιά που θα αγοράσω θα είναι κατά 90% Ray Ban, 2) Δεν στοχεύω σε ακριβές και επώνυμες μαρκες/εταιρίες αλλά σε σχέδια που να είναι ιδιαίτερα, όχι πολυφορεμένα αλλά συνάμα κομψά και όχι για απόκριες!!, 3) ο σκελετός των γυαλιών θα προτιμούσα να ήταν πλαστικος-κοκάλινος. Αλλά έχω και κάποιες ερωτήσεις: Κατ' αρχάς ποιό απο τα παραπάνω κομμάτια θα επιλέγατε, γιατί και αν έχετε να μου προτείνετε και κάτι άλλο παρόμοιο, δεύτερον πώς θα καταλάβω εάν κάποια γυαλιά μου "πανε" από τη στιγμή που το τί ταιριάζει σε ποιόν είναι κυρίως υποκειμενικό και τρίτον εαν θα άξιζε να αγοράσω χρωματιστούς σκελετούς, όπως σκούρο μπλε, ή αν θα ήταν προτιμότερο να αγοράσω μαύρους σκελετούς.

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας...

 

υ.γ. Ελπίζω να μην σας κούρασα... ;-)

:dance:
Link to comment
Share on other sites

...Αλλά έχω και κάποιες ερωτήσεις: Κατ' αρχάς ποιό απο τα παραπάνω κομμάτια θα επιλέγατε ...

 

Αυτό που θα ταίριαζε καλύτερα στο πρόσωπό μας. :p:)

 

... δεύτερον πώς θα καταλάβω εάν κάποια γυαλιά μου "πανε" από τη στιγμή που το τί ταιριάζει σε ποιόν είναι κυρίως υποκειμενικό ...

 

Αυτό το θέμα είναι καθαρά υποκειμενικό και δυστυχώς μέσα από ένα ποστ δε μπορεί κανείς να σου πει τι θα πάρεις. Η πιο απλή λύση είναι να πας με μια φίλη σου ή ένα φίλο σου και δοκιμάζοντας να σου πουν και αυτοί τη γνώμη τους. Αν δε μπορεί κανείς να είναι μαζί σου ρώτα τη γνώμη κάποιας πωλήτριας (συνήθως οι γυναίκες έχουν καλύτερο γούστο) στο κατάστημα οπτικών που θα πας. :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε ταζιο.... Περιμένω και άλλες απόψεις. Α, και δεν μου απάντησες όσον αφορά το χρώμα του σκελετού που θα επιλέξω...

 

Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

εγω προτιμω τα wayfarer, παρολο που εχουν γινει λιγο "σουπα". ειμαι ηδη σε σκεψεις να αποκτησω εντος της εβδομαδος! αλλα κολλαω και γω στο χρωμα.

σκεφτομαι για το απλο μαυρο, σκουρο μπλε, πρασινο και κοκκινο. αναμεσα σε αυτα, αλλα μαλλον θα καταληξω στο μαυρο!

Link to comment
Share on other sites

Και 'γω είμαι ανάμεσα στα μαύρα, σκούρα μπλε και πράσινα. Επίσης δεν ξέρω εαν πρέπει να προτιμήσω τα απλά μαύρα, μπλε, πρασινα ή να έχουν και "τα λεγόμενα" rareprints στο μέσα μέρος του σκελετού... (π.χ. τον χάρτη της Νέας Υόρκης κ.λπ.)
:dance:
Link to comment
Share on other sites

εγω ψαχνω τα "απλα", χωρις "τα λεγόμενα" rareprints στο μέσα μέρος του σκελετού...

βεβαια αν βρω καποιο και μου αρεσει, θα το παρω

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εάν αυτό είναι πρόταση για 'μενα... συγγνώμη αλλά δεν θα πάρω λόγω σχεδίου αλλά και λόγω τιμής... Ευχαριστώ πάντως
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Οχι αλλα Dsquared.Ξαφνικα ο/η καθε wannabe τα ανακαλυψε και αυτα.

Χωρις να εχω τιποτα εναντιον των gay,δεν υποφερεται αυτη η gay αισθητικη που λανσαρουν τα Dsquared

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Οχι αλλα Dsquared.Ξαφνικα ο/η καθε wannabe τα ανακαλυψε και αυτα.

Χωρις να εχω τιποτα εναντιον των gay,δεν υποφερεται αυτη η gay αισθητικη που λανσαρουν τα Dsquared

 

Φίλε μου ηρέμησε. Μπορεί στο παραπάνω παιδί να αρέσουν πραγματικά τα Dsquared και εξ' άλλου ο καθ' ένας έχει το δικαίωμα να κάνει τις επιλογές του ;) Πάντως θα συμφωνήσουμε στο γεγονός του ότι 1) ούτε κι εμένα με έλκουν τα σχέδια και το "ντιζαιν" των Dsquared και 2) πράγματι στις μέρες μας υπάρχει πληθώρα ατόμων που προτιμά να "ακολουθεί" τη μόδα (η οποία ποτέ δεν κατάλαβα ποια είναι) και όχι το δικό του γούστο. Όσον αφορά τον παραπάνω φίλο , όμως, δεν ξέρω σε ποια περίπτωση ανήκει και είναι πολύ πιθανό να του αρέσουν πραγματικά το συγκεκριμενο μοντελο.

 

Αα.. μην ξεχνιόμαστε... αν έχετε να μου κάνετε κι άλλες προτάσεις γιατί λείαν συντόμως πρόκειται να αποκτήσω γυαλιά (πιθανότατα Ray Ban Wayfarer)

 

Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστα τα νέα απο τα giarre.com

μουπαν οτι έρχοντε τα γυαλια με dhl

μουδωσαν και Tracking Number και παρακολουθώ τη διαδρομή τους, το σπαστικό μόνο είναι οτι στην Ιταλία πέρασαν απο 3 πόλεις και μετά πήγαν Γερμανία!

Θα γυρίσουν και όλη την Ευρώπη; πως το βλέπουν; :wacko:

Edited by salonicafan_TASO
...
Link to comment
Share on other sites

Eίμαι 16-17 ετών... (αν και προσωπικά νομίζω πως η ηλικία δεν "παίζει" σημαντικό ρόλο στο συγκεκριμένο θέμα)
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...