Jump to content

Τι μπύρα πίνετε;


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Heineken all times...

Εσύ είσαι παιδί του Champions League.:p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Γνωστό supermarket έχει μόνο για σήμερα -20% στις μπύρες. Στόκαρα Leffe, La Trappe Quad και πήρα και μια συσκευασία Fix Royal που έχει δώρο ένα ομολογουμένως όμορφο μπυροπότηρο.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό supermarket έχει μόνο για σήμερα -20% στις μπύρες. Στόκαρα Leffe, La Trappe Quad και πήρα και μια συσκευασία Fix Royal που έχει δώρο ένα ομολογουμένως όμορφο μπυροπότηρο.

 

Η Fix Royal πολύ ωραία, και το ποτήρι ακόμα ωραιότερο! Τα πήρα την προηγούμενη εβδομάδα.:p

-20% έχουν 2 σουπερμάρμετ σήμερα.

Φόρτωσα από όλες. Fisher, Lowenbrau, Amstel. Alfa. Paulaner. Έχουμε ολόκληρο καλοκαίρι μπροστά μας.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα από τα super marker discount την περιβόητη Μπύρι Μπύρι!!!!!!κουτάκι 330 ml.,ωραία μπυρίτσα..

 

Πρωτη φορα την ακουω την συγκεκρειμενη μπυρα.Ποια εταιρεια την παραγει?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τελευταια εχω δει στον Βασιλοπουλο μια νεα μπυρα απο τις Σερρες που ονομαζεται "Voreia".Οποτε βρω ευκαιρια θα την παρω να την δοκιμασω.Εχω την εντυπωση οτι βγαινει σε 2 τυπους(pilsner και pale ale).Επισεις εχω δει οτι εχει βγει και μυθος radler.Την εχει δοκιμασει κανεις?Ειναι ιδια με την amstel radler?
Link to comment
Share on other sites

...Επισεις εχω δει οτι εχει βγει και μυθος radler.Την εχει δοκιμασει κανεις?Ειναι ιδια με την amstel radler?

Την δοκίμασα εγώ και μπορώ να πω ότι μου άρεσε πιο πολύ από την Amstel Radler.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα οι μπύρες τύπου Radler πίνονται άνετα το καλοκαιράκι χωρίς να μυρίζεις μετά σαν μεθυσμένος Γερμανός καλοκαιριάτικα. Στη Γερμανία που βρίσκομαι αυτή τη στιγμή, υπάρχουν πάρα πολλά τέτοια είδη μπύρας.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η radler μου θυμίζει λεμονάδα με λίγο αλκοόλ δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε...

 

Σωστά το έθεσες, έτσι είναι.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Lowenbrau παιδια εχει φερει το lidl.γεινικα εχει προσφορα σε πολλες μπυρες και εχει και αλλες πολλες.ειναι βδομαδα μπυρας.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προχθές είχε προσφορά 8 Alpha κουτάκι με 3.75...:whistle:

 

...έκανα μια ψιλοπρομήθεια....

Edited by felix_w

Samsung i9100 - Ressurection Remix 5.5.7 [5.1.1] - LineageOS 17.1 [10.0.0] rINanDo

Samsung i9505 - Stock [5.0.1][i9505XXUHOB8] - Root - Anker Battery - S-charger Back Cover

Samsung G965F - Stock

Samsung G781B - Stock

Link to comment
Share on other sites

Lowenbrau παιδια εχει φερει το lidl.γεινικα εχει προσφορα σε πολλες μπυρες και εχει και αλλες πολλες.ειναι βδομαδα μπυρας.

 

Ενδιαφέρουσα πληροφορία, ευχαριστώ.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρουσα πληροφορία, ευχαριστώ.:)

 

να κανω μια διορθωση.η προσφορα ξεκιναει απο την δευτερα.βεβαια εγω χθες βρηκα καποιες μπυρες αλλα σε τιμες λιγο πιο ακριβες.

εδω ειναι το εντυπο των προσφορων.

 

 

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/SID-579AE81F-41FEFA2B/www_lidl_gr/hs.xsl/oi-prosfores-mas.htm?id=342

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια διορθωση.η προσφορα ξεκιναει απο την δευτερα.βεβαια εγω χθες βρηκα καποιες μπυρες αλλα σε τιμες λιγο πιο ακριβες.

εδω ειναι το εντυπο των προσφορων.

 

 

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/SID-579AE81F-41FEFA2B/www_lidl_gr/hs.xsl/oi-prosfores-mas.htm?id=342

 

Δηλαδή άλλα supermarket δεν έχουν την Lowenbrau; δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή άλλα supermarket δεν έχουν την Lowenbrau; δεν νομίζω.

Η πληροφορία λέει για προσφορά. Δεν λέει πουθενά ότι δεν υπάρχει σς άλλα super market.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

γκινες και μυ8ος βαρελι .... η πρωτη για ποιοτητα και η δευτερη για ποσοτητα....

Guinness extra cold σε pub στην Αγγλία. :D

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...