Jump to content

Sony PlayStation 2


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

thePRODIGY αυτά τα μαγαζιά αγοράζουν επίσης;

 

Μετρητα εννοεις? Οχι! Πλεον κανεις δεν αγοραζει...

Αλλα παιρνουν games για ανταλλαγες

 

 

Εχεις τιποτα για πουλημα? Για πες, μπας και μας ενδιαφερει τιποτα!

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Ναι μετρητά θα βόλευε, αλλά αν δε γίνεται θα μπορούσε να ανταλλαχθεί με ένα pro2010 για ps3.

Φίλος έδωσε το ps2 και πήρε ps3 και του έμειναν τα grand theft auto vice city και san andreas και το tekken5 αυθεντικά, αλλά ενδιαφέρεται να πάρει το pro οπότε θα τον βόλευε λογικά μια τέτοια ανταλλαγή.

 

Πιστεύεις μια τέτοια ανταλλαγή είναι εφικτή; σκέφτομαι να βάλω τα παιχνίδια του και αγγελία εδώ... σε τι τιμές κυμαίνονται; αυτός λέει για κανένα 15€/ανά παιχνίδι... εσένα θα σε ενδιέφεραν:p;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Ναι μετρητά θα βόλευε, αλλά αν δε γίνεται θα μπορούσε να ανταλλαχθεί με ένα pro2010 για ps3.

Φίλος έδωσε το ps2 και πήρε ps3 και του έμειναν τα grand theft auto vice city και san andreas και το tekken5 αυθεντικά, αλλά ενδιαφέρεται να πάρει το pro οπότε θα τον βόλευε λογικά μια τέτοια ανταλλαγή.

 

Πιστεύεις μια τέτοια ανταλλαγή είναι εφικτή; σκέφτομαι να βάλω τα παιχνίδια του και αγγελία εδώ... σε τι τιμές κυμαίνονται; αυτός λέει για κανένα 15€/ανά παιχνίδι... εσένα θα σε ενδιέφεραν:p;

 

εχω και τα 3 αυτα παιχνιδια:)

 

Στο μαγαζι στην Σολωμου και στο Νεο Ηρακλειο, τετοιου τυπου ανταλλαγες γινονται.

Σου προτεινω να πατε στο Νεο Ηρακλειο

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

εχω και τα 3 αυτα παιχνιδια:)

 

Στο μαγαζι στην Σολωμου και στο Νεο Ηρακλειο, τετοιου τυπου ανταλλαγες γινονται.

Σου προτεινω να πατε στο Νεο Ηρακλειο

 

Ευχαριστώ για την απάντηση

Μήπως θα μπορούσες να μου πεις κάποια αντικειμενική τιμή για να τα δώσουμε;:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας!μου εδωσε ενας φιλος μου το ps2 το οποιο το τσιπαραμε πριν απο καμια εβδομαδα!οτι και να βαλω δεν παιζει τα παιχνιδια.τα γραφω σε μορφη iso και εχω χρησιμοποιησει και dvd+r kai dvd-r.τι μπορει να φταιει;ολοι την ωρα μου βγαζει το μηνυμα insert a playstation or ps2 format disk.

 

και το ps2 poy exv einai to fat

 

και αμα βοηθαει και αυτο ειναι PS2 SCHP-30004

 

συγνωμη που σας τα πριζω αλλα τα θυμαμαι ενα ενα:)

χρησιμοποιω dvd verbatim και τα καιω με το nero σε data μορφη!

Edited by eLeKtriK EyE
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλωσόρισες στο myphone.

Μπορείς να πατάς το "τροποποίηση" και να συμπληρώνεις το αρχικό σου post. Να αποφεύγεις τα συνεχόμενα posts.

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιω dvd verbatim και τα καιω με το nero σε data μορφη!

 

"καις" την εικονα(iso) ή την γραφεις σαν δεδομενα στο dvd?

Γι αυτο δεν παιζουν.....ενα καλο προγραμμα για ps2 games ειναι το alcohol 120(εχει ειδικη επιλογη για παιχνιδια ps2)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Nταξει,και λιγα λες...

 

Και μια συμβουλη,εστω κι αν δεν ξερω τι ειδους παιχνιδια παιζεις, δοκιμασε το παιχνιδι god of war 1 και 2....μπορει να χρειαστει duallayer ντιβιντι για να χωρεσει μιας και ειναι 7 gb ολοκληρο.

ειναι ενα παιχνιδι που καθε χρηστης του ps2 πρεπει να εχει:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

βασικα φιλε theo γι αυτο και ηθελα το ps2 για να παιξω το god of war αλλα χθες το εβαζα το dvd και εκει που δουλευε μια χαρα χθες μου εβγαζε παλι οτι θελει να βαλω format disc.μηπως φταιει το ματακι;εβαλα μια ταινια που επαιζε κανονικα στο ps2 και τωρα μετα απο 1 πεπτο μου το κολλαει.
Link to comment
Share on other sites

Oxi,συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις φταιει η ποιοτητα του dvd και η εγγραφη του..... αλλα αν εχεις το σλιμ καραθισε το ματι με μια μπατονετα και λιγο οινοπνευμα....εκτος αν στο κανει και σε αυθεντικα παιχνιδια ,παντως τα gow 1,2 ειναι μεγαλα παιχνιδια και θελουν duallayer, για μενα αξιζει η αγορα τους σε αυθεντικα,,,20 ευρω εκαστο ή και 15....

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ούτε είχα ποτέ Playstation. Θέλω να πάρω 1 για τον γιό μου. Ασχολούμαι με προγραμματισμό Η/Υ οπότε σκέφτομαι τα εξής:

 

Ψάχνω για κάνα PS2 σε τιμή ευκαιρίας,

1 x 8ΜΒ μνήμη

Δύο χειριστήρια, ε.. να παίζω και εγώ μαζί του.

 

Αν δεν είναι τσιπαρισμένο, μπορώ να του φορτώσω από CD το Boot που γράφετε σε προηγούμενα posts?

 

Παιχνίδια που βρίσκω γενικά?

 

Τι άλλο να προσέξω?

 

Thanks,

Software Dev

 

Smartphone: HTC Wildfire -> Star W007 -> Jiauy G2FW -> Xiaomi Redmi 2 2GB

Tablet: Ramos i9

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

δες αυτό http://www.emarket.gr/item.php?id=20923345 μηπως σε ενδιαφέρει.

Καλό,

 

δεν έχω ξανα αγοράσει από το emarket. Ξέρεις αν είναι αξιόπιστη συναλλαγή? Υπάρχει ασφάλεια?

Software Dev

 

Smartphone: HTC Wildfire -> Star W007 -> Jiauy G2FW -> Xiaomi Redmi 2 2GB

Tablet: Ramos i9

Link to comment
Share on other sites

Καλό,

 

δεν έχω ξανα αγοράσει από το emarket. Ξέρεις αν είναι αξιόπιστη συναλλαγή? Υπάρχει ασφάλεια?

 

Οσα έχω αγοράσει απο εκεί δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Για σιγουριά αν έχεις κάποιον απο Λάρισσα να το κάνουν χέρι με χέρι. Έχει πολλές θετικές και 98% θετικη αξιολόγηση οπότε υποθέτω οτι δε θα έχεις πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Δωσε απλα 100 ευρω και παρε το καινουργιο φιλε.

 

Ουτε σκοτουρες ουτε αγχη για το αν θα παιζει κλπ κλπ

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια θέλω τη βοήθεια σας...Εχω ενα ps2 και από την αρχή δε μου λειτουργουν οι υποδοχές για τη memory card...Δεν ειναι τσιπαρισμένο,,,,Μπορεί να μου πει κάποιος τρόπους για να σώζω???Υπάρχει adaptor από memory card να τη συνδεσω στο usb???Κάτι άλλο???Ευχαριστω!!!
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια θέλω τη βοήθεια σας...Εχω ενα ps2 και από την αρχή δε μου λειτουργουν οι υποδοχές για τη memory card...Δεν ειναι τσιπαρισμένο,,,,Μπορεί να μου πει κάποιος τρόπους για να σώζω???Υπάρχει adaptor από memory card να τη συνδεσω στο usb???Κάτι άλλο???Ευχαριστω!!! Η εγγυηση έχει παρέλθει εδώ και 6 χρόνια!!!Μηπως ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει???
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...