Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα. αν θυμαμαι καλα το εχουνε αφαιρεσει στην belle. το εχουνε κανει ομως port απο την anna. ψαξε στο daily.

εχω κατεβασει απο το μεσημερι την 0599774. ξεκινησα μολις να την ανεβαζω rapidshare. μολις ανεβει θα ποσταρω εδω:)

θα ελεγα σε οσουν θα φλασαρουνε με φοινικα να περιμενουνε λιγο. μπορει να ανεβει κανενα cfw ;)

 

Ωραία ευχαριστούμε! Από όσο ξέρω το νορτον χακ δουλεύει και με belle για να "τζέιλ μπρέικ" οπότε και η οφίσιαλ μια χαρά είναι :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια!! ειμαι νεος στο φοροουμ. μια βοηθεια θελω να μου πειτε μετα απο αναβαθμισει στο Ν8 εχασα της φωτο και καπια βιντεο.

υπαρχει τροπος να τα ξαναβρω η πανε χαθηκανε. ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!! ειμαι νεος στο φοροουμ. μια βοηθεια θελω να μου πειτε μετα απο αναβαθμισει στο Ν8 εχασα της φωτο και καπια βιντεο.

υπαρχει τροπος να τα ξαναβρω η πανε χαθηκανε. ευχαριστω εκ των προτερων.

 

 

Λογικα τα εχεις χασει φιλε... Αν δεν ειχες παρει backup

Link to comment
Share on other sites

και εγω μολις κατεβασα αυτην. η θα περιμενω να βγει cfw ή θα περασω του lagoskon. Eτσι και αλιως το phoenix δε το γλυτωνω αφου για το 059F047 μου δε βλεπω να βγαζουν παλι.

Φιλε Aristotelis, γιατι το λες αυτο??

Δε θα βγαλουν αναβαθμιση Belle για την 059F047???

Την Anna κανονικα την βγαλαν, κι ας αργησε λιγο...

Γνωριζεις κατι...?

 

Λογικα τα εχεις χασει φιλε... Αν δεν ειχες παρει backup

Θα τα εχασε, μονο αν εκανε πριν η πετα την αναβαθμιση hard reset στη C η στη mass memory...

Η αναβαθμησεις πλεον δε διαγραφουν φωτο, βιντεο και επαφες...

Εκτος αν την περασε με φλασαρισμα...

 

Κι αυτο παλι τι ειναι...???

http://techblog.gr/mobile/nokia-801-belle-polycarbonate-39992/comment-page-1/#comment-184657

Το επομενο κινητο μου, αν ειναι αληθεια...

Edited by Doukas_F

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

απ' ότι διάβασα σε forum της Nokia από αύριο το πρωί θα εμφανιστούν κι άλλα product codes με την Belle. Υπομονή παιδιά!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Aristotelis, γιατι το λες αυτο??

Δε θα βγαλουν αναβαθμιση Belle για την 059F047???

Την Anna κανονικα την βγαλαν, κι ας αργησε λιγο...

Γνωριζεις κατι...?

 

Μην ανυσηχείς. Θα την πάρουμε την αναβάθμηση. Αύριο φαντάζομαι θα την έχουμε.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

ΑΑντε..ήρθε και σε μένα η αναβάθμιση..

Εκείνο που ήθελα να ρωτήσω είναι ποια διαδικασία (βήματα) ακολουθείτε για να βάλετε την belle καθαρίζοντας εντελώς το κινητό σας; Πρώτα back up, πέρασμα belle, μετά hard reset; Η μορφοποίηση μνημών χρειάζεται και αν ναι, σε ποιες μνήμες κανετε και πότε; Είναι επικίνδυνη η μορφοποίηση (δημιουργεί τίποτα ανεπανόρθωτο στη συσκευή);

Μιας και κάνω αναβάθμιση είπα να καθαρίσω παλιότερα υπολείμματα..

Link to comment
Share on other sites

ΑΑντε..ήρθε και σε μένα η αναβάθμιση..

Εκείνο που ήθελα να ρωτήσω είναι ποια διαδικασία (βήματα) ακολουθείτε για να βάλετε την belle καθαρίζοντας εντελώς το κινητό σας; Πρώτα back up, πέρασμα belle, μετά hard reset; Η μορφοποίηση μνημών χρειάζεται και αν ναι, σε ποιες μνήμες κανετε και πότε; Είναι επικίνδυνη η μορφοποίηση (δημιουργεί τίποτα ανεπανόρθωτο στη συσκευή);

Μιας και κάνω αναβάθμιση είπα να καθαρίσω παλιότερα υπολείμματα..

 

Αν υπάρχει κάποιος φίλος που μπορεί να βοηθήσει για να αρχίσω τη διαδικασία αναβάθμισης..

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κάποιος φίλος που μπορεί να βοηθήσει για να αρχίσω τη διαδικασία αναβάθμισης..

 

πρωτα back up μετα hard reset με τη μεθοδο των 3 πληκτρων και μετα την μπελε.αλλα να κατεβασεις ολα τα αρχεια και για τον σκληρο.ειναι 2.69 gb συνολο.ετσι κανω σε ολα τα συμπιαν και δεν εχω ποτε προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κάποιος φίλος που μπορεί να βοηθήσει για να αρχίσω τη διαδικασία αναβάθμισης..

 

backup- νέο λογισμικό- hard reset (εφόσον κρίνεις ότι θες να κάνεις ) μορφοποιηση δεν χρειάζεται κατα την γνώμη μου από την στιγμή που κάνεις hard reset

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορειται να μου πειτε ποια αρχεια θα κατεβαω απο navifirm και ποια εκδοση ???( εχω ουγγρικο παραεισαγωγης και την anna την περασα σε nokia care!!))
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορειται να μου πειτε ποια αρχεια θα κατεβαω απο navifirm και ποια εκδοση ???( εχω ουγγρικο παραεισαγωγης και την anna την περασα σε nokia care!!))

 

product code 0599774 balkans dg και επελεξε τα ολα απο το πλαι που θα σου βγαλει.μετα ακολουθησε το προηγουμενο μυνημα μου για το πως να την περασεις.

Link to comment
Share on other sites

product code 0599774 balkans dg και επελεξε τα ολα απο το πλαι που θα σου βγαλει.μετα ακολουθησε το προηγουμενο μυνημα μου για το πως να την περασεις.

οκ..ευχαριστω πολυ!!και μετα κανονικα με phoenix κανονικα ε?? α την 25.7 κατεβαζω !!! σωστα?

Link to comment
Share on other sites

στο navifirm η 0599850 balkans gr δεν μας κάνει ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ελληνικα στο qwerty και στο swype δεν βλέπω ρε παιδια μετα την αναβαθμιση!

 

κανεις δεν το εχει παρατηρησει αυτο?

...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

να δουμε ποτε θα βγει και για μας αυτη η ριμαδα το καλο πραγμα αργει αλλα σπαει και νευρα...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Περασες την αννα και τα εχασες;

μου την βαρεσε και εκανα hard reset να ρωτησω κατι αλλο τωρα που εκανα η αρχικη οθονη ειναι μαυρη ενω πριν ειχε φοντο οπως και ολες οι αρχικες οθονες γιατι?επισης πως κανω hard reset και στην Ε?μιλαω για την belle

...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...