Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχεία avi δεν υποστηρίζει;

Πήγα να περάσω μια ταινία στον φάκελο video αλλά μου λέει ότι μπορώ να το αποθηκεύσω αλλά δεν υποστηρίζεται και πρέπει να το κάνω μετατροπή με κάποιο πρόγραμμα.

Και κάτι άλλο που πρόσεξα σχετικά με τα ακουστικά, είναι ότι με τα κουμπιά δεν μπορώ να δίνω εντολές χειρισμού στη μουσική ή στο ράδιο.

Σε εσάς λειτουργούν;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τα κουμπια δεν λειτουργουν γιατι δεν εχει κουμπωσει καλα το βυσμα. Βγαλτο και ξαναβαλτο λιγο πιο δυνατα....οι πιο πολλοι το εχουμε παθει....
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντηση.

Λοιπόν το κούμπωνα καλά γιατί το πίεζα με δύναμη αλλά και πάλι τίποτα.

Με τα πολλά σε κάποια στιγμή λειτούργησαν.

Κάτι άλλο τώρα… πέρασα μια ταινία mkv 720p έσωσα τους υπότιτλους σε utf-8 αλλά δεν τους δείχνει.

Τι πρέπει να κάνω; Μήπως υπάρχει κάποια συγκεκριμένη αναβάθμιση για τους υπότιτλους;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντηση.

Λοιπόν το κούμπωνα καλά γιατί το πίεζα με δύναμη αλλά και πάλι τίποτα.

Με τα πολλά σε κάποια στιγμή λειτούργησαν.

Κάτι άλλο τώρα… πέρασα μια ταινία mkv 720p έσωσα τους υπότιτλους σε utf-8 αλλά δεν τους δείχνει.

Τι πρέπει να κάνω; Μήπως υπάρχει κάποια συγκεκριμένη αναβάθμιση για τους υπότιτλους;

 

καλησπερα. σε αυτο το ποστ δινω την αναβαθμιση για να βλεπεις εξωτερικους υποτιτλους :)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει εσβησα χειροκινητα οτι δεν ηθελα. Αυτα που κατεβαζω απο το ovi store, αποθηκευονται καπου; Εννοω τα αρχεια εγκαταστασης. Δε τα βρηκα πουθενα μεσα στη μνημη του κινητου. Μηπως μενουν στον λογαριασμο;

 

Ειχα βαλει ενα προγραμματακι με το AK-47 που βαρας και οποτε το ανοιγω συνδεεται αυτοματα στο ιντερνετ. Και οχι μονο αυτο, αλλα κατεβαζει και δεδομενα! Τι παιζει; Μηπως να απενεργοποιησω να συνδεεται αυτοματα σε wlan δικτυα;

 

Επισης γινεται να σβησω τα αρχεια που υπαρχουν μεσα στο WebTV φακελο; Κατι CNN, youtube κτλ.. Προσπαθησα, αλλα δε με αφηνει.

 

Και κατι για την φωτογραφικη μηχανη. Καλυτερα ειναι να παταω το κουμπακι ή την οθονη αφης, για να βγαζω φωτογραφιες; Με την οθονη αφης δεν κανει autofocus;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο τώρα… πέρασα μια ταινία mkv 720p έσωσα τους υπότιτλους σε utf-8 αλλά δεν τους δείχνει.

Τι πρέπει να κάνω; Μήπως υπάρχει κάποια συγκεκριμένη αναβάθμιση για τους υπότιτλους;

 

επίσης φρόντισε να είναι στον ίδιο φάκελο με ακριβώς το ίδιο όνομα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ανέβασα κάτι τραγούδια στο φάκελο Sounds/Digital/.....

δυστυχως είχαν λάθος ID3 μετα απο διόρθωση, έσβησα τα λανθασμένα αρχεία και έβαλα τα διορθωμενα μεσα.

 

Το πρόβλημα είναι πως παραμένει η ενδειξη των παλαιών αρχείων ως Καλλιτέχνης ή Άλμπουμ !

πηγαίνοντας στις επιλογες και διεγραφή εμφανίζεται το μύνημα "κατεστραμμενο αρχείο" και παραμένει στο μενού.

 

Η ανανέωση βιβλιοθήκης δέν έφερε επίσης κανένα αποτέλεσμα. Υπάρχει λύση ; ή θα αναγκαστώ για hard reset ? :mad:

δουλεια δεν είχε ο διάολος....
Link to comment
Share on other sites

Ειχα βαλει ενα προγραμματακι με το AK-47 που βαρας και οποτε το ανοιγω συνδεεται αυτοματα στο ιντερνετ. Και οχι μονο αυτο, αλλα κατεβαζει και δεδομενα! Τι παιζει; Μηπως να απενεργοποιησω να συνδεεται αυτοματα σε wlan δικτυα;

 

Και κατι για την φωτογραφικη μηχανη. Καλυτερα ειναι να παταω το κουμπακι ή την οθονη αφης, για να βγαζω φωτογραφιες; Με την οθονη αφης δεν κανει autofocus;

 

υπάρχουν ορισμένα δωρεάν προγράμματα που έχουν διαφημίσεις, γιά αυτό συνδέεται στο internet.

Και στις δύο περιπτώσεις κάνει autofocus, απλα με το κουμπάκι, πατώντας το μέχρι την μέση κλειδώνεις την εστίαση στη συγκεκριμένη περιοχή που γίνεται πράσινο και εν συνεχεία μπορείς να στρέψεις την κάμερα σε άλλο σημείο της photo που θες να τραβήξεις, έτσι εστιασμένη (καθαρη ) θα βγεί η περιοχή που έχεις εστιάσει οταν κλείδωσες την εστίαση, ανάλογα τις ρυθμίσεις (μακρο, πορτραίτο κλπ) η υπόλοιπη photo θα βγεί λίγο η πολύ θαμπή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και πάλι τα φώτα σας.

Ξαφνικά ενώ εχω στην αρχική οθόνη ενεργοποιημένες τις συντομευσεις για αναπαντητες και μηνύματα, μου τα εμφανίζει πάνω αριστερα από το σήμα της μπαταρίας.

Γιατί; Τι πρέπει να αλλάξω;

Δεν με ενδιαφέρει να τα βλέπω στο screen saver είτε το sleeoing screen ή με την αναπαραγωγή μουσικής.

Θέλω απλά να επανελθουν στις συντομευσεις.

Βοήθεια παρακαλώ!!

Edited by stama
Link to comment
Share on other sites

ανέβασα κάτι τραγούδια στο φάκελο Sounds/Digital/.....

δυστυχως είχαν λάθος ID3 μετα απο διόρθωση, έσβησα τα λανθασμένα αρχεία και έβαλα τα διορθωμενα μεσα.

 

Το πρόβλημα είναι πως παραμένει η ενδειξη των παλαιών αρχείων ως Καλλιτέχνης ή Άλμπουμ !

πηγαίνοντας στις επιλογες και διεγραφή εμφανίζεται το μύνημα "κατεστραμμενο αρχείο" και παραμένει στο μενού.

 

Η ανανέωση βιβλιοθήκης δέν έφερε επίσης κανένα αποτέλεσμα. Υπάρχει λύση ; ή θα αναγκαστώ για hard reset ? :mad:

 

Ακόμα και με "αναβαθμιση" και Refurbish... ΔΕΝ ΣΒΙΣΤΗΚΑΝ ! :X

 

****

Ουτε με SW Reset δεν εγινε τιποτα....

Η μονη λυση ηταν η διαμορφωση του E: !!! γνωριζει κανεις ποιο αρχειο ευθυνεται για τα Αλμπουμ μουσικης ;;;

Edited by pateras
δουλεια δεν είχε ο διάολος....
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. σε αυτο το ποστ δινω την αναβαθμιση για να βλεπεις εξωτερικους υποτιτλους :)

 

Καλημέρα nektaria!!!

Σχετικά με τον player που μου δίνεις, είναι ο 52 ενώ μέσα υπάρχει ο 53 άρα λογικά θα έπρεπε να διαβάζει τους υποτίτλους.

Μήπως πρέπει να είναι σε δικό του φάκελο η ταινία; Γιατί εγώ έχω βάλει στον φάκελο βίντεο την ταινία μαζί με τους υποτίτλους χύμα.

Edited by kostas317
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα να ρωτησω κατι μετα απο hard reset:cry: εχασα ολα τα ερχεια απο την μνημη E υπαρχει κανενα προγραμμα να τα επαναφερω

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα να ρωτησω κατι μετα απο hard reset:cry: εχασα ολα τα ερχεια απο την μνημη E υπαρχει κανενα προγραμμα να τα επαναφερω

 

ευχαριστω

 

hard reset και δεν κρατας back up :blink: ? τεσπα δε νομιζω πως μπορεις να τα επαναφερεις με καποιον τροπο :(

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα να ρωτησω κατι μετα απο hard reset:cry: εχασα ολα τα ερχεια απο την μνημη E υπαρχει κανενα προγραμμα να τα επαναφερω

 

ευχαριστω

 

δέν πρέπει να υπάρχει τρόπος. Αλλα όλα free για download ειναι.... δε χαθηκε κι ο κοσμος :)

δουλεια δεν είχε ο διάολος....
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα να ρωτησω κατι μετα απο hard reset:cry: εχασα ολα τα ερχεια απο την μνημη E υπαρχει κανενα προγραμμα να τα επαναφερω

 

ευχαριστω

 

Τί εννοείς; ποιά αρχεία έχασες (δικά σου ή συστήματος);

frastgr
Link to comment
Share on other sites

δικα μου αρχεια ηταν φωτογραφιες video καταχωρισεις στο ημερολογιο και αλλα.εγω ηξερα οτι με hard reset πειραζει μονο την C και ετσι δεν εκανα back u.ηταν αρχεια των τεσσαρων τελευταιων ετων εαν υπαρχει κατι sos........... Edited by tsek
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και πάλι τα φώτα σας.

Ξαφνικά ενώ εχω στην αρχική οθόνη ενεργοποιημένες τις συντομευσεις για αναπαντητες και μηνύματα, μου τα εμφανίζει πάνω αριστερα από το σήμα της μπαταρίας.

Γιατί; Τι πρέπει να αλλάξω;

Δεν με ενδιαφέρει να τα βλέπω στο screen saver είτε το sleeoing screen ή με την αναπαραγωγή μουσικής.

Θέλω απλά να επανελθουν στις συντομευσεις.

Βοήθεια παρακαλώ!!

 

 

 

κ εγω αυτο το προβλημα ειχα στην αρχη κ ο μονος τροπος να το διορθώσω ηταν το soft reset...

Link to comment
Share on other sites

κ εγω αυτο το προβλημα ειχα στην αρχη κ ο μονος τροπος να το διορθώσω ηταν το soft reset...

 

Τελικά αυτό έκανα και εγώ.

Μέχρι στιγμής αίμαι ευχαριστημένος από το τηλέφωνο, αλλά δεν μπορώ να μην παρατηρήσω ότι του λείπουν μερικά πραγματακια που θα έκαναν πιο ευκολη την καθημερινή του χρήση:

Απουσιάζει η πολλαπλή επιλογή αρχείων για διαγραφή, μετακίνηση κλπ (Υπάρχει μόνο στις φώτο και βιντεο και όχι στις επαφές, μηνυματα κλπ).

Δεν υποστηρίζει την πρόβλεψη κειμένου παρά μόνο στα μηνύματα και όχι στις επαφές κλπ.

Απουσιάζει η μικρογραφία εικόνων και βίντεο (η παρουσίαση τους σε σμίκρυνση στην αριστερή λίστα) όταν είναι κάποιος στην διαχείριση αρχείων.

 

Θα μου πει κάποιος είναι λεπτομέρειες, αλλά το θεωρώ απαραδεκτο να μην υπάρχουν αυτά τα απλά πράγματα σε ένα τηλέφωνο που η εταιρεία κοστολογεί 500 Ευρώ.

 

Ελπίζω η anna να λύσει κάποια από αυτά και να μην είναι μόνο εφέ.

 

Για την μπαταρία δεν μπορώ να μιλήσω ακόμη, καθώς είμαι στη δεύτερη φόρτιση μόλις και όπως είναι λογικό τις πρώτες μέρες το σκαλίζω συνέχεια.

 

Για θήκη τι λέτε για αυτή http://www.nokia.gr/products/accessories/all-accessories/carrying-and-styling/shells/nokia-hard-cover-cc-3000-for-nokia-n8.

Καλυτερη δεν είναι από αυτές με σιλικόνη.

Θα επηρεάζει καθόλου το φλας της μηχανής;

Link to comment
Share on other sites

Για θήκη τι λέτε για αυτή http://www.nokia.gr/products/accessories/all-accessories/carrying-and-styling/shells/nokia-hard-cover-cc-3000-for-nokia-n8.

Καλυτερη δεν είναι από αυτές με σιλικόνη.

Θα επηρεάζει καθόλου το φλας της μηχανής;

 

εγώ δεν το έχω βάλει ούτε προτείνω θήκη που να μην καλύπτει την κάμερα αφήνοντας τα 3 σημεία μόνο ελεύθερα, είναι το σημείο που ακουμπάει το τηλ και μπορεί να γδαρθεί το πίσω μέρος του...με λίγα λόγια σου προτείνω να είναι έτσι πίσω http://viewitem.eim.ebay.gr/White-Silicone-Skin-Case-Cover-For-Nokia-N8/280600445873/item

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αλλά δεν μπορώ να μην παρατηρήσω ότι του λείπουν μερικά πραγματακια που θα έκαναν πιο ευκολη την καθημερινή του χρήση:

θα εκαναν πιο ευκολη την δικη σου καθημερινοτητα οχι των υπολοιπων

Απουσιάζει η πολλαπλή επιλογή αρχείων για διαγραφή, μετακίνηση κλπ

περιεργο.γιατι σε ολα τα symbian που ειχα απο το 2004 ως σημερα ολα εχουν πολλαπλη επιλογη

Δεν υποστηρίζει την πρόβλεψη κειμένου παρά μόνο στα μηνύματα και όχι στις επαφές κλπ.

Ετσι ειναι το σωστο τα ονοματα και τα επιθετα δεν ειναι λεξεις!

Απουσιάζει η μικρογραφία εικόνων και βίντεο (η παρουσίαση τους σε σμίκρυνση στην αριστερή λίστα) όταν είναι κάποιος στην διαχείριση αρχείων.

 

δεν απουσιαζουν oi μικρογραφιες βρισκονται στην εκθεση ο file browser ειναι για αλλη δουλεια το λεει και το ονομα του

αλλά το θεωρώ απαραδεκτο να μην υπάρχουν αυτά τα απλά πράγματα σε ένα τηλέφωνο που η εταιρεία κοστολογεί 500 Ευρώ.

μαλλον δεν εχεις δει τι κοστολογουν οι αλλοι βλεπε apple/samsung κλπ

μπορω να σου πω με βεβαιοτητα οτι το Ν8 ειναι το πιο πληρες κινητο που κυκλοφορει (τουλαχιστον οταν βγηκε)

Ελπίζω η anna να λύσει κάποια από αυτά και να μην είναι μόνο εφέ.

μιας και κανενα απο τα αναφερθεντα δεν ειναι προβληματα στην anna δεν λυνεται κανενα απο αυτα

Για την μπαταρία δεν μπορώ να μιλήσω ακόμη, καθώς είμαι στη δεύτερη φόρτιση μόλις και όπως είναι λογικό τις πρώτες μέρες το σκαλίζω συνέχεια.

η διαρκεια ζωης ειναι απο τις μεγαλυτερες σε smartphone

ειναι σαν το λαγουδακι της duracell εκει που τα αλλα σταματουν αυτο συνεχιζει

Edited by impreza_sti

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και με "αναβαθμιση" και Refurbish... ΔΕΝ ΣΒΙΣΤΗΚΑΝ ! :X

 

****

Ουτε με SW Reset δεν εγινε τιποτα....

Η μονη λυση ηταν η διαμορφωση του E: !!! γνωριζει κανεις ποιο αρχειο ευθυνεται για τα Αλμπουμ μουσικης ;;;

 

!Καταρχην θα ρυθμισεις το computer σου να εμφανιζει τους κρυφους φακελλους.Θα συνδεσεις το Ν8 με το καλωδιο οχι με την επιλογη ovi souite,αλλα σαν μνημη μαζικης αποθηκευσης.Στη συνεχεια επιλεγεις να ανοιξεις την μνημη που ειχες βαλει τα τραγουδια σου ειτε αυτη ειναι η microsd ειτε ειναι η μνημη Ε της συσκευης.-ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΗ ΜΝΗΜΗ C ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ-.Οταν λοιπον ανοιξεις τη μνημη που εχεις περασει τα τραγουδια θα βρεις ενα κρυφο φακελλο με το ονομα PRIVATE,θα τον ανοιξεις και θα διαγραψεις τον υποφακελλο με το ονομα 10281e17.Αυτο ειναι και τελος.Και μην ανησυχεις αφου τον διαγραψεις ο φακελλος δημιουργειται παλι μονος του απο το συστημα καθαρος και αγνος σαν μικρο μωρο

Link to comment
Share on other sites

θα εκαναν πιο ευκολη την δικη σου καθημερινοτητα οχι των υπολοιπων περιεργο.γιατι σε ολα τα symbian που ειχα απο το 2004 ως σημερα ολα εχουν πολλαπλη επιλογη

Nόμίζω ότι εχεις λίγο αδικο. Η πολλαπλή επιλογή στα μηνύματα και στα αρχεία είναι απαραίτητη σε όλους. Δεν είναι δυνατόν να πρέπεις να πατάς σε κάθε μήνυμα και αρχείο για να τα διαγράψεις.

Ετσι ειναι το σωστο τα ονοματα και τα επιθετα δεν ειναι λεξεις!

Είναι μια άποψη και αυτή πρωτοποριακή βέβαια. Το ότι δε σου δίνει τη δυνατότητα πρόβλεψης κειμένου, ούτε όταν θες να φτιάξεις έναν φάκελο και να τον ονομάσεις μουσική δε σου λέει κάτι;;

δεν απουσιαζουν oi μικρογραφιες βρισκονται στην εκθεση ο file browser ειναι για αλλη δουλεια το λεει και το ονομα του

Καταλαβαίνω τι εννοεις, αλλα στη δικιά μου κάρτα υπάρχουν αρχεια, όπως ηχογραφήσεις κλήσεων από αλλα κινητά, που δεν υπάρχουν στην έκθεση.

μαλλον δεν εχεις δει τι κοστολογουν οι αλλοι βλεπε apple/samsung κλπ

Ξέρω οτι υπάρχουν κινητά χωρίς φλας, χωρις auto focus, flash video, ραδιο και δεν ξέρω και εγώ τι. Αυτό δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να επισημάνω τις ελλείψεις του Ν8.

μπορω να σου πω με βεβαιοτητα οτι το Ν8 ειναι το πιο πληρες κινητο που κυκλοφορει (τουλαχιστον οταν βγηκε)

Για τα 336 Ευρώ που έδωσα μια χαρά είναι. 500 δεν αξίζει, όπως δεν αξίζει τα 700 το μήλο

η διαρκεια ζωης ειναι απο τις μεγαλυτερες σε smartphone

ειναι σαν το λαγουδακι της duracell εκει που τα αλλα σταματουν αυτο συνεχιζει

 

Ηταν ένας βασικός λόγος που το διάλεξα. Μεχρι στιγμής το φορτίζω κάθε 24-30 ώρες.

Είμαι στις πρώτες φορτίσεις και δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Nόμίζω ότι εχεις λίγο αδικο. Η πολλαπλή επιλογή στα μηνύματα και στα αρχεία είναι απαραίτητη σε όλους. Δεν είναι δυνατόν να πρέπεις να πατάς σε κάθε μήνυμα και αρχείο για να τα διαγράψεις.

μαλλον δεν διαβασες σωστα τι εγραψα

υπαρχει πολλαπλη επιλογη!

Είναι μια άποψη και αυτή πρωτοποριακή βέβαια. Το ότι δε σου δίνει τη δυνατότητα πρόβλεψης κειμένου, ούτε όταν θες να φτιάξεις έναν φάκελο και να τον ονομάσεις μουσική δε σου λέει κάτι;;

ειρωνικος μπορω να γινω και εγω αλλα θα προσπερασω

επισης ειναι πολυ σωστο το οτι δεν υπαρχει προβλεψη και για τους φακελους!επαναλαμβανω τα ονοματα και επιθετα δεν ειναι λεξεις ωστε να υπαρξει προβλεψη

μπορεις να στειλεις μαιλ στη νοκια και θα πειστεις για τα λεχθεντα μου

Καταλαβαίνω τι εννοεις, αλλα στη δικιά μου κάρτα υπάρχουν αρχεια, όπως ηχογραφήσεις κλήσεων από αλλα κινητά, που δεν υπάρχουν στην έκθεση.

τι σχεση εχει αυτο με τις μικρογραφειες των φωτο/βιντεο που ελεγες πιο πριν

επισης δεν υπαρχει προεπισκοπηση σε αρχεια ηχου απλα πατα PLAY

Αυτό δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να επισημάνω τις ελλείψεις του Ν8.

αν ηταν ελλειψεις οσα ζητας πιστεψε με η νοκια με τα firmware updates θα τα διορθωνε

επισης αν θες να αλλαξεις καποια πραγματα μπορεις παντα να εγκαταστησεις extra εφαρμογες !

Για τα 336 Ευρώ που έδωσα μια χαρά είναι. 500 δεν αξίζει, όπως δεν αξίζει τα 700 το μήλο

εισαι εργαζομενος σε τμημα R&D και το λες αυτο?

μπορει το κοστος του Ν8 να ειναι 135 δολαρια αλλα κανεις δεν μπορει να κανει πραγματικη αποτιμηση παρα μονο η ιδια η Νοκια

Edited by impreza_sti

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν διαβασες σωστα τι εγραψα

υπαρχει πολλαπλη επιλογη

Μου τη δειχνεις; Εκτος και αν θεωρείς πολλαπλή επιλογή το να επιλέγεις ένα μήνυμα μετά να πατάς επιλογή, μετά να πηγαίνεις στο επόμενο μήνυμα και να ξαναπατάς επιλογη. Δηλαδή για κάθε αρχείο δύο κλικ. Ως πολλαπλή επιλογή εννοώ αυτή που έχει το τηλέφωνο στις φωτο και βιντεο, αλλά και τα υπόλοιπα smartphone σε ολα τα αρχεια. Τικάρεις απλά με ένα ν το αρχείο που θες.

ειρωνικος μπορω να γινω και εγω αλλα θα προσπερασω

επισης ειναι πολυ σωστο το οτι δεν υπαρχει προβλεψη και για τους φακελους!επαναλαμβανω τα ονοματα και επιθετα δεν ειναι λεξεις ωστε να υπαρξει προβλεψη

μπορεις να στειλεις μαιλ στη νοκια και θα πειστεις για τα λεχθεντα μου

Δεν είχα τέτοια διάθεση και σου ζητώ συγνώμη αν το εξέλαβες ως ειρώνεία. Παντως σε άλλα τηλεφωνα υπάρχει η πρόβλεψη και σε ονόματα.

εισαι εργαζομενος σε τμημα R&D και το λες αυτο?

μπορει το κοστος του Ν8 να ειναι 135 δολαρια αλλα κανεις δεν μπορει να κανει πραγματικη αποτιμηση παρα μονο η ιδια η Νοκια

οχι φιλε μου δεν ειμαι εργαζομενος σε τμημα R&D, αλλά ως καταναλωτής εχω κάθε δικαίωμα να κρινω την τιμολογιακή πολιτική κάθε εταιρείας ή ελεύθερου επαγγελματία για τα προιοντα-υπηρεσίες που προσφέρει

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Ως πολλαπλή επιλογή εννοώ αυτή που έχει το τηλέφωνο στις φωτο και βιντεο, αλλά και τα υπόλοιπα smartphone σε ολα τα αρχεια. Τικάρεις απλά με ένα ν το αρχείο που θες.

 

μα γιατι δεν θες να καταλαβεις ..... το τι εννοεις εσυ .....δεν ενδιαφερει την νοκια

πολλαπλη επιλογη υπαρχει απλα εσενα δεν σε βολευει το σκεπτικο λειτουργιας της

θα ηταν καλυτερο οποτε να ζητουσες μια συμβουλη για εναν εναλλακτικο file browser

οποτε εγω απο την μερια μου θα σου απαντουσα "βαλε τον X-plore εχει ακριβως οσα ζητας"

ριξε μια ματια γιατι εχει αρχισει και γινεται σαν τη διαφημιση " η ζωνη μου τσαλακωνει το πουκαμισο" το θεμα

οχι φιλε μου δεν ειμαι εργαζομενος σε τμημα R&D, αλλά ως καταναλωτής εχω κάθε δικαίωμα να κρινω την τιμολογιακή πολιτική κάθε εταιρείας ή ελεύθερου επαγγελματία για τα προιοντα-υπηρεσίες που προσφέρει

να ριξω εγω το καρφι μου για την τιμη που το πηρα με το που ηρθε στην ελλαδα τελη νοεμβρη οκ το καταλαβαινω

αλλα εδωσες οπως λες 335 νομιζω οτι το value for money απλα δεν υπαρχει!!!

Edited by impreza_sti

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...