Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Wildfire S


hellogadgetman78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...:whistle:

 

ευχαριστω:p

δεν το ειχα προσεξει...και απο το βιντεο καταλαβα πολλα ωραια πραγματα και γενικα με το flash δεν εχει μεγαλο προβλημα το κινητο μια χαρα πηγαινε ο browser

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδιά να ρωτήσω,σε συγκριση με το galaxy ace,τον αμεσο ανταγωνιστη ποιο θεωρειτε καλυτερο?νομιζω οτι το ace υπερτερει τοσο στον επεξεργαστη,στην αναλυση αλλα και στη διαρκεια της μπαταριας...για πειτε και σεις γνωμες
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ρε παιδιά να ρωτήσω,σε συγκριση με το galaxy ace,τον αμεσο ανταγωνιστη ποιο θεωρειτε καλυτερο?νομιζω οτι το ace υπερτερει τοσο στον επεξεργαστη,στην αναλυση αλλα και στη διαρκεια της μπαταριας...για πειτε και σεις γνωμες

 

Για τέτοιες συζητήσεις υπάρχει ξεχωριστό μέρος... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι ανταγωνιστες βαζουν 1GHz και βιντεο 720p στα φτηνα τους μοντελα (Sony Ericsson Xperia mini) και η HTC μας πηγε απο τα 528 στα 600...τρομερη αναβαθμιση:rolleyes:

 

Ετσι και αργησει αλλο λιγο, προβλεπω να μενουν στα ραφια οι αγριες φωτιες. Ειδικα αν ερθει στα 300 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

βγαινει καινουριο μινι ? ενα λινκ ?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Οι ανταγωνιστες βαζουν 1GHz και βιντεο 720p στα φτηνα τους μοντελα (Sony Ericsson Xperia mini) και η HTC μας πηγε απο τα 528 στα 600...τρομερη αναβαθμιση:rolleyes:

 

Ετσι και αργησει αλλο λιγο, προβλεπω να μενουν στα ραφια οι αγριες φωτιες. Ειδικα αν ερθει στα 300 ευρω.

 

Δεν κοιτάνε όλοι όμως τα mhz. Το wildfire (το απλό σκέψου) έχει πέραση ακόμα και σήμερα.. προχθές είδα φίλο μου που το πήρε επειδή είχε επιδότηση. Με την ίδια λογική θα πάρουν και το S όχι επειδή αναβαθμίστηκε ο επεξεργαστής αλλά για όλα τα άλλα που μπορεί να έχει.. π.χ. την μπροστά κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

 

ελλαδα το εχει φερει μονο με προπαραγγελια ο γερμανος...οσο για το αλλο που λετε το κινητο δεν θα ειναι τοσο γρηγορο αλλα θα εχει καποια κολληματα πιστευω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Δεν κοιτάνε όλοι όμως τα mhz. Το wildfire (το απλό σκέψου) έχει πέραση ακόμα και σήμερα.. προχθές είδα φίλο μου που το πήρε επειδή είχε επιδότηση. Με την ίδια λογική θα πάρουν και το S όχι επειδή αναβαθμίστηκε ο επεξεργαστής αλλά για όλα τα άλλα που μπορεί να έχει.. π.χ. την μπροστά κάμερα

 

Μην στεκεσαι στα mhz. Δες το ως πακετο συνολικα. Το Xperia Mini ειναι μια αναβαθμισμενη συσκευη (σε σχεση με το X10 Mini) σε ολες τις λειτουργιες. Καμερα (βιντεο 720p), cpu, οθονη (μεγεθος-αναλυση).

 

Στο Wildfire S, μας δινουν 72 ολοκληρα παραπανω mhz και καλυτερη αναλυση οθονης. Αυτα. Και το χρεωνουν και 300 ευρω.

 

Τελος παντων, γουστα ειναι αυτα οπως γουστο και του φιλου σου που πηρε συσκευη το 2011 με αναλυση 240x320:)

Link to comment
Share on other sites

Την εποχη που βγηκε το wildfire ηταν ενα πανεμορφο κινητο,πολυ καλη κατασκευη με καλα υλικα και καλη συναρμογη και το μονο του αγκαθι ηταν η αναλυση της οθονης.Ολα αυτα για την κατηγορια του.

Τωρα ομως το να πετας ενα κινητο ελαχιστα καλυτερο απο το προηγουμενο(ουσιαστικα ενα HTC Legend ειναι με μεγαλυτερη ραμ που ηταν κινητο αρχες 2010) πιστευω ειναι χαζομαρα.

Εν το μεταξυ δεν μπορω να καταλαβω γιατι το καθυστερει τοσο...

Πολλα foul κανει τον τελευταιο καιρο η HTC παντως και δεν θα της βγει σε καλο...οι ανταγωνιστες ειναι καλυτεροι και πρεπει να το προσεξει.Συν οτι κανει την βλακεια και τα κλειδωνει.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως η htc άργησε πολύ να βγάλει το εν λόγω κινητάκι. Υπάρχουν στην αγορά ήδη ανταγωνιστικά μοντέλα με παραπλήσια χαρακτηριστικά και τιμή κάτω των 200 ευρώ (όπως τα optimus one, galaxy 551). Για να μην μιλήσουμε για τα κινέζικα, οπού εκεί δεν τίθεται θέμα σύγκρισης χαρακτηριστικών. Επίσης, τα μελλοντικά ανταγωνιστικά μοντέλα όπως το νέο xperia mini, είναι πολύ βελτιωμένα απο τους προκατόχους τους, κατι που δεν συμβαίνει με το s. Για μένα οι μόνοι λόγοι για να διαλέξει κάποιος το wildfire s, είναι το android 2.3, η εμφάνιση και η αξιοπιστία του ονόματος της htc, αλλά δεν ξέρω αν αυτά δικαιολογούν τα 300 ευρώ με τα υπάρχοντα δεδομένα. Edited by brokesmack
Bosch Com 509, Ericsson T10s, Ericsson T18s, Nokia 3330, Siemens C35, Panasonic GD67, Sharp GX10, Nokia 3200, Motorola E398, Nokia 9300, Nokia 6085, Motorola W490, Motorola A1200 Ming, LG HB620, Samsung B7300 OmniaLITE, Samsung Galaxy 551, Samsung Nexus S, Iphone 4, Samsung Galaxy Nexus, Motorola Moto G, LG G2 D802, HTC One M9, HTC 10, Nokia X7 (8.1), Nokia 8.3
Link to comment
Share on other sites

Ερχεται στη Vodafone

 

 

με προλαβες:lol::lol:

επιτελους..τωρα θα το παρω σιγουρα:D:D

περιμενω να δω σχολια για το ποτε αναμενεται...πιστευω προς ιουνιο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλε και το πλαισιο στα 299 ευρώ(αρκετα μου φαίνονται)

 

Αν λάβεις υπόψιν όμως ότι στο Πλαίσιο το παλιό Wildfire έχει 259€... ;)

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλε και το πλαισιο στα 299 ευρώ(αρκετα μου φαίνονται)

 

αρα τοσο θα το εχει και η βοντα μαλλον;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Αν λάβεις υπόψιν όμως ότι στο Πλαίσιο το παλιό Wildfire έχει 259€... ;)

 

Εντάξει το παλιό πλεόν το έχουνε σε ελάχιστα καταστηματά τους.Ειχα δεί που το είχε βγάλει και ο γερμανος (299) και περίμενα το πλαίσιο να το έχει λίγο πιο κάτω.300 νόμιζω είναι πολλά αν σκεφτείς ότι το galaxy s που λένε οτί είναι κινητάρα κανεί 400.Είναι το wildfire s στα υποψήφια κινητα που θέλω να αγόρασω αλλά ξεφευγει απο το μπατζετ μου τώρα:(

Link to comment
Share on other sites

Καντε λιγο υπομονη για κανα μηνα και θα πεσει η τιμη στο αμαζον το εχει 265 και πεφτει κι αλλο.. οπως το desire s εχει 425 στο αμαζον... εγω παντως απο Σεμπτεβριο θα το παρω :p ερχεται καλοκαιρι και πρεπει να παμε διακοπες...

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Καντε λιγο υπομονη για κανα μηνα και θα πεσει η τιμη στο αμαζον το εχει 265 και πεφτει κι αλλο.. οπως το desire s εχει 425 στο αμαζον... εγω παντως απο Σεμπτεβριο θα το παρω :p ερχεται καλοκαιρι και πρεπει να παμε διακοπες...

 

Κι εγω συμφωνω. Παμε κατευθειαν για Amazon . Δεν υπαρχει περιπτωση να δωσω 300 ευρω στους κλεφτες εδω για αυτο το κινητακι

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω δει στο άμαζον αλλά δεν ξέρω τι παίζει με την εγγυηση.Καλυπτεται στην Έλλαδα ή θα πρέπει να το στείλεις Αγγλία αν σου παρουσιάσει κανένα πρόβλημα το κινητό????
Link to comment
Share on other sites

Στο βίντεο παρουσίαση της Vodafone αναφέρει βίντεο και φωτογραφίες υψηλής ανάλυσης χωρίς άλλες λεπτομέρειες. Και στο gsmarena δεν έχει σε τι ανάλυση τραβάει βίντεο. Γνωρίζει κανείς?
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Στο βίντεο παρουσίαση της Vodafone αναφέρει βίντεο και φωτογραφίες υψηλής ανάλυσης χωρίς άλλες λεπτομέρειες. Και στο gsmarena δεν έχει σε τι ανάλυση τραβάει βίντεο. Γνωρίζει κανείς?

 

οπως γραφει και εδω http://www.slashgear.com/htc-wildfire-s-review-29149307/

640x480 ειναι και εχει ενα μικρο βιντεο..

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...