Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Wildfire S


hellogadgetman78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΟΚ ευχαριστώ για την ενημέρωση πάντως... και το flash lite καλό είναι...

Καλό είναι προφανώς, αλλά το full είναι καλύτερο... :)

 

Ελπίζω φέτος να είναι η τελευταία χρονιά που βλέπουμε flash lite στην κατηγορία android που βρίσκεται το wildfire s...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλό είναι προφανώς, αλλά το full είναι καλύτερο... :)

 

Ελπίζω φέτος να είναι η τελευταία χρονιά που βλέπουμε flash lite στην κατηγορία android που βρίσκεται το wildfire s...

 

ισως ομως το full να επιβαρινει την τιμη του κινητου προς τα πανω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ισως ομως το full να επιβαρινει την τιμη του κινητου προς τα πανω

Σωστό κι αυτό άλλωστε έχουμε τα PC και τα Laptop για το full flash...

Link to comment
Share on other sites

Γερμανος στο Mall για όποιον ενδιαφέρεται!

 

την ειδες την συσκευη απο κοντα?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

την ειδες την συσκευη απο κοντα?

 

Την αγόρασα..

 

Το περίμενα καιρό να έρθει κτλ, είναι το πρώτο μου android,δεν ειμαι ιδιαίτερα γνώστης ,αλλά είναι καλύτερο απ'ότι το περίμενα..

Αν θέλει κάποιος να ρωτήσει κάτι εδώ είμαι.

 

Για την ιστορία,θυμόμουν πως το απλό wildfire κολλάει στο angry birds,το κατέβασα για δοκιμή και παίζει φυσιολογικά.

 

Η ανάλυση της οθόνης μου φαίνεται κάτι παραπάνω από αρκετη..

Link to comment
Share on other sites

Την αγόρασα..

 

Το περίμενα καιρό να έρθει κτλ, είναι το πρώτο μου android,δεν ειμαι ιδιαίτερα γνώστης ,αλλά είναι καλύτερο απ'ότι το περίμενα..

Αν θέλει κάποιος να ρωτήσει κάτι εδώ είμαι.

 

Για την ιστορία,θυμόμουν πως το απλό wildfire κολλάει στο angry birds,το κατέβασα για δοκιμή και παίζει φυσιολογικά.

 

Η ανάλυση της οθόνης μου φαίνεται κάτι παραπάνω από αρκετη..

 

καλοριζικο....πες μας τα ωραια της συσκευης που συναντισες...τα μενου τις αρχικες οθονες και αυτα...εγω δυστιχως θα αργησω να το παρω:(

φωτογραφικη ειναι καλη?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Οθόνη, φώτο, βίντεο, ταχύτητα απόκρισης, πόσα MB για apps έχει...?

 

Τι κινητό είχες πριν?

 

BTW καλορίζικο...! :)

Edited by JoeBar
Link to comment
Share on other sites

Οθόνη, φώτο, βίντεο, ταχύτητα απόκρισης, πόσα MB για apps έχει...?

 

Τι κινητό είχες πριν?

 

BTW καλορίζικο...! :)

 

 

H οθόνη μου φαίνεται πολύ καλή,δε θα ήθελα κάτι παραπάνω ,αλλά δεν είμαι και ο πιο κατάλληλος να κρίνω γιατί το προηγούμενο μου κινητό είναι ένα nokia 6220 και είχα στην κατοχή μου ένα asus p535.

 

Φωτογραφίες και βίντεο θα τραβήξω και θα ανεβάσω να δείτε.To βίντεο μου φαίνεται ίδιο ακριβώς με του 6220(έχω μέσα βίντεο απ το παλιό και κάνω τη σύγκριση) ,μου φαίνεται λίγο αργό βέβαια..

 

Από ταχύτητα που φαίνεται πολύ καλό,το μόνο σκάλωμα που παρατήρησα είναι ότι αργεί λίγο όταν ρολάρεις μέσα στις φωτογραφίες(έχω 400 μέσα με κάρτα μνήμης class 6).

 

Που βλέπω τα ΜΒ για apps?

 

ΥΓ. Ευχαριστώ για τα καλορίζικα.

 

ΥΓ2 μετέφερα με bluetooth επαφές,μηνύματα και ημερολόγιο από το παλιό κινητό,όλα κομπλέ.

Edited by ignotic69
Link to comment
Share on other sites

H οθόνη μου φαίνεται πολύ καλή,δε θα ήθελα κάτι παραπάνω ,αλλά δεν είμαι και ο πιο κατάλληλος να κρίνω γιατί το προηγούμενο μου κινητό είναι ένα nokia 6220 και είχα στην κατοχή μου ένα asus p535.

 

Φωτογραφίες και βίντεο θα τραβήξω και θα ανεβάσω να δείτε.To βίντεο μου φαίνεται ίδιο ακριβώς με του 6220(έχω μέσα βίντεο απ το παλιό και κάνω τη σύγκριση) ,μου φαίνεται λίγο αργό βέβαια..

 

Από ταχύτητα που φαίνεται πολύ καλό,το μόνο σκάλωμα που παρατήρησα είναι ότι αργεί λίγο όταν ρολάρεις μέσα στις φωτογραφίες(έχω 400 μέσα με κάρτα μνήμης class 6).

 

Που βλέπω τα ΜΒ για apps?

 

ΥΓ. Ευχαριστώ για τα καλορίζικα.

 

ΥΓ2 μετέφερα με bluetooth επαφές,μηνύματα και ημερολόγιο από το παλιό κινητό,όλα κομπλέ.

να σε καλα φιλε...και κατι αλλο τι μαρκα καρτα μνημης εχεις βαλει....γιατι θελω να του βαλω με το που το παρω μια 4αρα για να ειμαι μια χαρα

ευχαριστουμε για τις φωτογραφιες:)

ειδα σε βιντεακια κατι ωραιο στα status bar...με τις εφαρμογες να τις κλεινεις απο εκει...η μπαταρια κραταει???

συγνωμη ρε παιδες για τις πολλες ερωτησεις

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

να σε καλα φιλε...και κατι αλλο τι μαρκα καρτα μνημης εχεις βαλει....γιατι θελω να του βαλω με το που το παρω μια 4αρα για να ειμαι μια χαρα

ευχαριστουμε για τις φωτογραφιες:)

ειδα σε βιντεακια κατι ωραιο στα status bar...με τις εφαρμογες να τις κλεινεις απο εκει...η μπαταρια κραταει???

συγνωμη ρε παιδες για τις πολλες ερωτησεις

 

Εδώ έχω κάποιες φωτογραφίες και ένα βίντεο https://rapidshare.com/files/461739869/100MEDIA.rar

 

Εγώ μια transcend έβαλα..

 

Για μπαταρία δε μπορώ να πω γιατί το πήρα το μεσημέρι και δεν το έχω αφήσει απ'τα χέρια μου...

 

Μια απορία,γίνεται να βάλω για ήχο ειδοποίησης sms κάποιον ήχο εκτός από αυτά που έχει η συσκευή?:wacko:(είμαι λίγο άσχετος με android:O)

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορειτε πειτε μας αν το ακουστικο ακουγετε καλα στις κλησεις δηλαδη αν σας ακουνε καλα, τους ακουτε και οταν ειστε σε περιβαλλον με θορυβο...

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχω κάποιες φωτογραφίες και ένα βίντεο https://rapidshare.com/files/461739869/100MEDIA.rar

 

Εγώ μια transcend έβαλα..

 

Για μπαταρία δε μπορώ να πω γιατί το πήρα το μεσημέρι και δεν το έχω αφήσει απ'τα χέρια μου...

 

Μια απορία,γίνεται να βάλω για ήχο ειδοποίησης sms κάποιον ήχο εκτός από αυτά που έχει η συσκευή?:wacko:(είμαι λίγο άσχετος με android:O)

 

νομιζω πως ναι οτι μπορεις..;)

αλλη μια ερωτηση...σε εχω πριξει:p

το ραδιοφωνο και η μουσικη ειναι καλα?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Που βλέπω τα ΜΒ για apps?

 

Settings -> Applications -> Manage Applications. Θα δεις κάτω πόσα ΜΒ έχει χρησιμοποιημένα και πόσα είναι ελεύθερα.

 

BTW στο Settings -> About -> Software τι σου λέει?

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως ναι οτι μπορεις..;)

αλλη μια ερωτηση...σε εχω πριξει:p

το ραδιοφωνο και η μουσικη ειναι καλα?

 

Με ακουστικα: στο ράδιο λείπει λίγη ένταση(είναι ελάχιστα πιο δυνατά από το νόκια) και στην μουσική αρκετά καλό.

 

Το ηχείο του δεν με ικανοποίησε από θέμα έντασης...Για να δεις ας πουμε βίντεο στο youtube θες ακουστικα.

 

Settings -> Applications -> Manage Applications. Θα δεις κάτω πόσα ΜΒ έχει χρησιμοποιημένα και πόσα είναι ελεύθερα.

 

BTW στο Settings -> About -> Software τι σου λέει?

 

65ΜΒ μετ. και 85ΜΒ δωρ. μου γράφει

 

έκδοση android 2.3.3

έκδοση htc sense 2.1

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς κατέβασε το quick system info από το market και πες μου τι σου λέει στο system storage...

 

Έχεις κάνει install apps ή είναι μαμά?

Link to comment
Share on other sites

65ΜΒ μετ. και 85ΜΒ δωρ. μου γράφει

 

έκδοση android 2.3.3

έκδοση htc sense 2.1

 

Υποτιθεται οτι θα ειχε 512mb εσωτερικη μνημη...150mb μονο λεει εσενα;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε και το android με το sense...

 

Το Desire S μου υποτιθεται οτι εχει 1,5 GB εσωτερικη μνημη,αλλα το διαφημιζουν οτι εχει 1,1GB λογω του Android και του sense.Αυτο γιατι το διαφημιζουν με 512;Βασικα στο gmsarena λεει οτι εχει 512mb απο τη στιγμη που στο Desire S λεει 1,1GB.Παραξενο...

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Μιας και η συσκευή έχει κυκλοφορήσει κανονικά πλέον, κλείνουμε το συγκεκριμένο και συνεχίζουμε σε νέο θέμα...

 

[Επίσημο] HTC Wildfire S

Παρακαλώ να περιοριστούν οι off-topic συζητήσεις στο ελάχιστο ούτως ώστε να μην κάνουμε δύσκολη την ανάγνωση σε αυτούς που θα αναζητήσουν πληροφορίες για τη συγκεκριμένη συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...