Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Wildfire S


hellogadgetman78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 244
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Μια χαρα μου φαινεται για προπαραγγελια. Πιστευω οτι μπορει να το δουμε και στα 270 (οπως το πρωτο μοντελο) οταν θα βγει στα καταστηματα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πιστευω οτι μπορει να το δουμε και στα 270 (οπως το πρωτο μοντελο) οταν θα βγει στα καταστηματα.

 

Παίρνοντας τη θέση του πρώτου wildfire, θα πάρει και την τιμή του, δεν μπορεί να ανέβει παραπάνω, παρακάτω ίσως μιας και πλέον ο ανταγωνισμός είναι πιο ισχυρός.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω πως θα ειναι παρομοια τιμη με το προηγουμενο μοντελο...θελει να χτυπησει η htc σε αυτην την κατηγορια χρηματων

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι δεν πέφτει ακόμα η τιμή του απλού wildfire στα καταστήματα...

Θυμάμαι χαρακτηριστικά και για το hero, που ενώ κυκλοφόρησε το legend, ήταν ακριβότερο από αυτό και το desire :blink:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το θέμα είναι ότι δεν πέφτει ακόμα η τιμή του απλού wildfire στα καταστήματα...

 

Δεν θα πέσει, απλά θα αντικατασταθεί με το S. Θα κάνουν μόνο κάποιες προσφορές όταν θα θέλουν να ξεστοκάρουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια διαρροή για την κυκλοφορια του στην Ελλαδα?

Ειδα το εχει βαλει και στην σελιδα της η HTC..

 

Σκεφτομαι να αγορασω το wildfire τωρα αλλα εαν ειναι σε λιγο καιρο να βγει το S με τα ιδια λεφτα μαλλον ειναι καλυτερα να περιμενω..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπαρχει καμια διαρροή για την κυκλοφορια του στην Ελλαδα?

Ειδα το εχει βαλει και στην σελιδα της η HTC..

 

Σκεφτομαι να αγορασω το wildfire τωρα αλλα εαν ειναι σε λιγο καιρο να βγει το S με τα ιδια λεφτα μαλλον ειναι καλυτερα να περιμενω..

 

Καλύτερα να περιμένεις για το καινούργιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ως παθων συνιστω να κοιταξεις σε αλλα μοντελα φτηνοτερα και πιο αξιοπιστα που θα παρον σιγουρα την 2.3 os android!!

παιδευτηκα πολυ και ολα αυτα γιατι μου ειχαν δωσει ελλατωματικη συσκευη 6 μηνες εστελνα μμς και εχανε τα αυγα και τα πασχαλια!!!!

3 σερβις και τελικα αλλαγη πλακετας ουτε καν συσκευης ελεος ......!!!!!δεν την συνιστω σαν εταιρεια λυπαμαι πληρωσα και εμαθα !!!!!

δεν ειμαι fanboy εχω και τις 3 κονσολες ps2-ps3-ps4

bbmD8924F0F

gd90/gd92/t610/k750i/k770/htc wildfire/lgp990/xperias/tipo/nokiax/lgl50/blackberryz10/iphone4s,5,5s,5c,6,6s,7,8,X,XS

galaxytab2/ipadmini4/ipadAir1,2,Pro/XperiaZ3tablet/S2tab8"9.7"/S3tab9.7΄

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ως παθων συνιστω να κοιταξεις σε αλλα μοντελα φτηνοτερα και πιο αξιοπιστα που θα παρον σιγουρα την 2.3 os android!!

 

Και αυτό για το οποίο συζητάμε εδώ θα πάρει σίγουρα την 2.3.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Hey guys

Μολις τωρα στο skroutz.gr το HTC Wildfire S το εχει σε τιμη προπαραγγελιας 369 ευρω το Technology Media - Ram (Θεσσαλονίκη).

 

http://www.skroutz.gr/s/326911/HTC-Wildfire-S.html

 

Μας κοροιδευουν λιγο? Εγω το περιμενα το πολυ καπου στα 300!! (οπως στο amazon.de)

Link to comment
Share on other sites

Hey guys

Μολις τωρα στο skroutz.gr το HTC Wildfire S το εχει σε τιμη προπαραγγελιας 369 ευρω το Technology Media - Ram (Θεσσαλονίκη).

 

http://www.skroutz.gr/s/326911/HTC-Wildfire-S.html

 

Μας κοροιδευουν λιγο? Εγω το περιμενα το πολυ καπου στα 300!! (οπως στο amazon.de)

 

τσουκτερη η τιμη του...η επιδοτηση μου που ειναι το σεπτεμβριο πιστευω θα εχει μικρινει η τιμη ωστε να το παρω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Περασα απο το service της HTC σημερα και ρωτησα για το wildfire S και μου ειπαν πως το περιμενουν ΜΕΣΑ ΜΑΙΟΥ και στην ιδια περιπου τιμη κατω απο 300ε...
Link to comment
Share on other sites

Περασα απο το service της HTC σημερα και ρωτησα για το wildfire S και μου ειπαν πως το περιμενουν ΜΕΣΑ ΜΑΙΟΥ και στην ιδια περιπου τιμη κατω απο 300ε...

 

ζησε Μαη να φας τριφυλλι δηλαδη... :rolleyes:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εάν το DESIRE S, έρθει στα 499 euro τελικά, http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/HTC-Desire-S-Black-99HMN016-00.htm

Δηλαδή όσο έκανε παλιά το απλό.

Το Wildfire S, θάρθει στα 269 euro, όσο δηλαδή έχει περίπου σήμερα;

Link to comment
Share on other sites

Εάν το DESIRE S, έρθει στα 499 euro τελικά, http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/HTC-Desire-S-Black-99HMN016-00.htm

Δηλαδή όσο έκανε παλιά το απλό.

Το Wildfire S, θάρθει στα 269 euro, όσο δηλαδή έχει περίπου σήμερα;

 

περιπου εκει ακουγεται

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...