Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus 3D (P920)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχίζω σιγά σιγά να ξενερώνω με το κινητό και να σκέφτομαι το χαμένο 300άρι.

Δεν έδινα ο μ@λ@κ@ς 120 ευρουλάκια ακόμα να έπαιρνα το S2?

Και το έχω μόλις 4 ημέρες.

 

1) Δε μπορώ να κάνω αναβάθμιση σε 2.3 (άρα δεν έχω φλας στο 3D και πολλά άλλα)

2) Το GPS κοιμάται τον ύπνο του δικαίου. Μιλάμε για πολύ ύπνο. Ψάχνει στο sigic εδώ και κανά μισάωρο και τίποτα. Είναι βροχερή και η μέρα σήμερα. :D

3) Το ξυπνητήρι εκεί αν δεις ύπνο. Το κινητό δεν το σβήνω σχεδόν ποτέ. Το βράδυ το έχω σε κατάσταση flight mode (αλλά και σε κανονική κατάσταση που το δοκίμασα το πρωι τα ίδια κάνει). Βάζω πχ ξυπνητήρι 6:30 και κλειδώνω την οθόνη. Περιμένω, περιμένω, περιμένω, περιμένω, τίποτα. Πάλι καλά που ξυπνάω την ίδια ώρα πολλά χρόνια τώρα και ξύπνησα 6:46 και τσουπ μόλις πατάω το πάνω κουμπάκι να ανοίξει η οθόνη αρχίζει να βαράει και αυτό. :blink:Το ίδιο συμβαίνει μέχρι τώρα όσες φορές και αν το ρύθμισα. Χτυπάει μόνο όταν πατήσω το πάνω κουμπάκι να ξεκλειδώσω την οθόνη.

4) Η μπαταρία εκέι που είναι στο 50-60%, όταν κάνω επανεκκίνηση τσουπ στο 20-30%. Άλλα ντάλα δηλαδή

 

Και το έχω μόλις 4 ημέρες

 

Κάνω κάτι λάθος σε όλα τα παραπάνω ή η LG :X

 

Αν είναι κάθε φορά να κάνω επανεκκίνηση καλά 40 LGούλα μου

Edited by magellan4779
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα δοκιμάσω φίλε μου αυτά που μου πρότεινες το απόγευμα και θα ξαναποστάρω για εντυπώσεις.

Όσον αφορά το ξυπνητήρι μετά την επανεκκίνηση που μόλις του έκανα δουλεύει ρολόι .... :lol:

Τες πάντων.

 

1) Έχει κάποιος να μου προτείνει κάτι για το πρόβλημα με το ξυπνητήρι και γιατί συνέβη?

2) Να υποθέσω, γιατί είμαι και αρχάριος, ότι τα flash και gps status είναι προγράμματα που δεν είναι προεγκατεστημένα και τα κατεβάζω από το play store? Και αν μπορεί κάποιος να μου πει την ακριβή ονομασία τους, γιατί υπάρχουν πάρα πολλά ίδια πρόγράμματα με παρόμοια ονόματα.

3) Μπόρει κάποιος να μου πει ποιο πρόγραμμα από το play store χρησιμοποιεί για ραδιόφωνο, αλλά χωρίς να χρειάζεται σύνδεση στο internet? Γιατί ξέρω ότι το κινητό έχει το τσιπάκι μέσα, αλλά είναι απενεργοποιημένο. Τώρα δεν ξέρω βέβαια αν δουλεύει στη 2.2.2 ή θέλει πρώτα αναβάθμιση σε 2.3.

Edited by magellan4779
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ laz37283

 

Όταν έλεγα flash εννοούσα για την κάμερα.

Λειτουργεί μόνο στο 2D με 2.2.2 και όχι στο 3D, που κάπου διάβασα ότι λειτουργεί με την αναβάθμιση σε 2.3

 

Όσον αφορά το gps όλα οκ. Απλά άργησε λίγο την πρώτη φορά.

Κατέβασα και το gps status. Πολύ καλό

 

Πιστεύω με την αφύπνιση να μη δημιουργηθεί πάλι πρόβλημα. :mad:Είναι σπαστικό να μην δουλεύει.:mad:

 

Και κάτι τελευταίο. Μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορω να βλέπω τα kb που καταναλώνω όταν μπαίνω στο internet?

Είχα παλιά ένα Nokia 5800 και ήταν πολύ βολικό. Ήξερα κάθε φορά που βρισκόμουν από κατανάλωση.

Υπάρχει κάτι προεγκατεστημένο ή αν όχι κάποιο πρόγραμμα στο Play Store (και ποιο αν είναι εύκολο)?

Edited by magellan4779
Link to comment
Share on other sites

φιλε laz απ'οτι ειδα στο κινητο μου εχω την εκδοση 2.2.2. στεκει λοιπον να εχω ghost calls χωρις να εχω κανει αναβαθμιση? δεν μου εχουν αναφερει οτι επαιρναν και δεν το σηκωνα. μονο το οτι δεν επιανε το κινητο μου.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε laz37283 είδα τη διαδικασία για το ραδιόφωνο (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1344398),

αλλά μια λεπτομέρεια :D είμαι μάλλον πολύ ασχετος, αλλά μαθαίνω :D :

τα τρια προγραμματάκια FmService.apk,FmRadioProvider.apk,FmRadio.apk σε ποιο ακριβώς σημείο τα περνάω στο κινητό μου και πώς?

Link to comment
Share on other sites

Οχι μονο στην gingerbread εχουν εμφανιστει προβληματα με ghost calls

 

οποτε εχεις να προτεινεις καποια λυση? να κανονισω να το στειλω στην lg η δεν θα βρω ακρη και να μεινω με τις αναλαμπες του σηματος?

Link to comment
Share on other sites

Φλασ φωτογραφικης που θα ενεργοποιειται με συνεχομενο φωτισμο για 3d φωτο και βιντεοθα παρεις με την ginger αρα θα υπαρχει και στην επερχομενη,αν και αργει,ics.

Για ελεγχο δεδομενων 3gwatchdog.

 

Sorry που rμπαινω στα γραφομενα αλλου αλλα flash για 3d camera δεν υπαρχει καπιο app? Στο μαρκετ ,η οπου αλλου ? Ρωτω γιατι κατεβασα απο μαρκετ ενα app,για ζοομ και επεξεργσια φωτo , ειναι ομως για 2d , ελεγα μηπως υπαρχει κaτι παρομοιο για flash klp στο μαρκετ?

Edited by sevast99
Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει μια εφαρμογη φακου, αλλα οταν την ενεργοποιω δεν δουλευει ταυτοχρονα η camera ουτε 2 ουτε 3d :( (καλα σιγα τον φωτισμο που βγαζουν κιαυτα αλλα...) Thanksss
Link to comment
Share on other sites

Φίλε raz37283 ευχαριστώ πολύ.

 

Το έκανα ήδη. Πολύ καλό apk και πιάνει και πολλούς σταθμούς αν και χωρίς RDS νομίζω.

 

Πάλι καλά που υπάρχουν κάποιοι σαν εσένα, που βοηθούν κι εμάς τους ανίδεους εδώ μέσα και χαιρόμαστε και εμείς τα κινητά μας.

 

Παίρνω πίσω λοιπόν τα περισσότερα από αυτά που ειπα το πρωι για τη συσκευή,

αναμένοντας επιτέλους κάποια στιγμή την αναβάθμιση σε 2.3 (να φανταστείται ένας λόγος που το πήρα ήταν η σίγουρη αναβάθμιση σε 4.0 και εγώ έχω ακόμη τη 2.2.2), ώστε να έχω φλας στο 3D και να βελτιωθεί λίγο και η μπαταρία και

εύχομαι να μην ξαναπάθω αυτό που έγινε το πρωί με το ξυπνητήρι. :mad:

 

Καλό βράδυ σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβα, απλα πειραματιστικα, μια που τον ειχα ηδει κατεβασει :)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.Να κανω και γω μια ερωτηση;εχω στο κινητο μου εναν συγκεκριμενο ηχο κλησης.σε ορισμενες επαφες εχω βαλει διαφορετικο ηχο κλησης και ενω ολα φαινετε να δουλευουν καλα την επομενη μερα οι ηχοι ειναι αλλου γι αλλου,τους ξαναρυθμιζω και μετα απο λιγες ωρες τα ιδια.Εχει τυχει σε κανεναν αυτο;Οσον αφορα τα ghost calls εχω κανει την αναβαθμιση σε 2.3 αλλα ολα λειτουργουν αψογα μεχρι στιγμης εδω και 1,5 μηνα.παλι καλα.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

η φωτο ειναι καλη..;

με ενδιαφερει αυτος ο τομεας πολυ.

οσο αφορα την τιμη ειναι πολυ υψιλη ακομα. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα (καλημερα)

Ψαχνωντας το προβλημα μου για καμοια εβδομαδα τελικα βρηκα τροπο να το αντιμετοπησω!!

Να επισημανω πως το προβλημα μου οπως και το προβλημα πολων σε αυτο το φορουμ με συσκευει O3D απο αλλη χωρα, που ειχανε προβλημα στο update, αλλα και αλλους που απλα θελουνε να αλαξουν firmware! Δεν χριαζεται ροοτ και δεν χανεις την εγγυησει!! Εδω θα βρητε τα firmware που ειναι διαθεσημα!! (ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΛΙΝΚ ΜΕ ΤΑ FIRMWARES Ο ΟΔΗΓΟς ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗ ΠΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΗΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ Η ΤΟ ΛΙΝΚ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ)

Εδω λοιπων θα δουμε εναν τροπο που με λιγα λογια κανεις bypass στο tool της lg και κανεις οποιο (official kdz files) ρομ θελεις install, Πολυ θελουνε να κανουνε και downgrade σε 2.2.2 για τα ghost calls!!

Δεν εχω καμοια ευθηνη για οτι και αν συμβη στο κινητο σας

Κατεβαζουμε αυτο το αρχειο και ακολουθουμε το Instructions!

Τιποτα απο τα παραπανω αρχεια δεν ανοικη σε εμενα.. All credits go to XDA-Devs and Unknown_world!!!

Πηγή: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1473781

 

 

Αυτο το σχολειο πιστευω πως πρεπει να ενωθει με το επισημο thread του O3D για να μην τραβιξει οτι τραβιξα εγω ο επομενως με το ιδιο προβλημα!!!

HTC HD 2 HyperDroid
Link to comment
Share on other sites

Για camera κινητου παρα πολυ καλη και 2d και 3d, ιδιως σε εξωτερικο χωρο με καλο φωτισμο,και σε εσωτερικο καλα τα παει αρκει νανε επαρκης ο φωτισμος
Link to comment
Share on other sites

Σε συγκριση παντα με αλλα κινητα.Ετσι σε σχεση με Iphone 4,galaxy s2,xperia arc s, ειναι χειροτερη.Απο xperia mini,play,htc evo 3d ειναι καλυτερη.

 

Για iphone 4 δεν ξερω , και δεν μιλω για τα τεχνικα χαρακτηριστηκα , και για mp ,αλλα για την αποδοση , για galaxy s2 μπορεσα να συγκρινω φωτο και δεν φαινετε να υστερει ,ουτε για xperia arc s μπορω να μηλησω,επειδη ειμαι ψωναρα με diditlal cameres , και εχω αρκετες , εε δεν θα δισταζα να τραβηξω απο το συγκεκριμενο κινητο, θα εβγαζε αξιοπρεπη φωτο (βεβαια δεν εχω απαιτησεις να κτυπαει της ψηφιακες μηχανες) αλλα δεν σε ντροπιαζει με τιποτε

 

Μια ερωτηση σε οποιον ασχολυθεικε ,σε τι μορφη αρχειων σωζει τα 3d? Μονο σε jps?Ρωτω γιατι η 3d Τv μου βλεπει μονο τα mpo αρχεια μεσω το media player της , οποτε ψηλοεχω προβλημα να τα δω μεσω TV Oxi me ΗΔΜΙ !,4 δεν δοκιμασα , αλλα μεσω DNLA με share

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα (καλημερα)

Ψαχνωντας το προβλημα μου για καμοια εβδομαδα τελικα βρηκα τροπο να το αντιμετοπησω!!

Να επισημανω πως το προβλημα μου οπως και το προβλημα πολων σε αυτο το φορουμ με συσκευει O3D απο αλλη χωρα, που ειχανε προβλημα στο update, αλλα και αλλους που απλα θελουνε να αλαξουν firmware! Δεν χριαζεται ροοτ και δεν χανεις την εγγυησει!! Εδω θα βρητε τα firmware που ειναι διαθεσημα!! (ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΛΙΝΚ ΜΕ ΤΑ FIRMWARES Ο ΟΔΗΓΟς ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗ ΠΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΗΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ Η ΤΟ ΛΙΝΚ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ)

Εδω λοιπων θα δουμε εναν τροπο που με λιγα λογια κανεις bypass στο tool της lg και κανεις οποιο (official kdz files) ρομ θελεις install, Πολυ θελουνε να κανουνε και downgrade σε 2.2.2 για τα ghost calls!!

Δεν εχω καμοια ευθηνη για οτι και αν συμβη στο κινητο σας

Κατεβαζουμε αυτο το αρχειο και ακολουθουμε το Instructions!

Τιποτα απο τα παραπανω αρχεια δεν ανοικη σε εμενα.. All credits go to XDA-Devs and Unknown_world!!!

Πηγή: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1473781

 

 

Αυτο το σχολειο πιστευω πως πρεπει να ενωθει με το επισημο thread του O3D για να μην τραβιξει οτι τραβιξα εγω ο επομενως με το ιδιο προβλημα!!!

 

Οποιος εχει προβληματα με ghost call να ξερει πως δεν συμβενει σε ολους αυτο.. Αν θελει να το αντιμετοπησει κανει downgrade σε 2.2.2 και επειτα η μενει με 2.2.2 η ξαναπαει σε 2.3.5 και ειναι κομπλε, τωρα αμα ειναι τοσο τυχαιρος και ξαναπαθει το ιδιο το ξανακανει και συγουρα ειναι κομπλε!!!

 

 

 

Μια ερωτηση σε οποιον ασχολυθεικε ,σε τι μορφη αρχειων σωζει τα 3d? Μονο σε jps?

Σε jps της photo..

Edited by Mitsink
HTC HD 2 HyperDroid
Link to comment
Share on other sites

τα ghost calls ονομαστηκαν ετσι διοτι ,ενω νομιζεις οτι το κινητο ειναι ανοικτο,σου τηλεφωνουν και παιρνουν απαντηση οτι εχεις κλειστο κινητο.Αυτο σημαινει οτι θα πρεπει,να πεσεις σε φαση που διαρκει μισο λεπτο,να σου τηλ. καποιος να δει οτι το κινητο ειναι κλειστο ,να σου το πει και εσυ να πεις οτι το ειχες ανοικτο.Καταλαβες ,ghost ,φαντασμα.Δυσκολα το παιρνεις χαμπαρι.Εγω με το που διαβασα πρωτη φορα οτι σε καποιους υπηρχε το προβλημα αφυπνηστικα και ειδα οτι στα ξαφνικα και εκει που ειμαι (κοντα υπαρχουν κεραιες) με φουλ σημα ξαφνικα δειχνει ενα x επανω στην κεραια και ειναι σαν να ειναι κλειστο.Και μονο του μετα απο κανα λεπτο φαιρνει σημα.

 

εχω παρει παρα πολλες φορες απο το δευτερο κινητο μου για check και δεν διαπιστωσα κατι οπως και δεν μου εχει πει κανεις που με καλει κατι, οτι το ειχα κλειστο η κατι τετοιο και πιστεψε με δεχομαι παρα πολλα τηλ καθημερινως λογω δουλειας.ουτε αυτο με το σημα που χανετε δεν μο:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν ολοι ghost calls. Εγω πχ εχω το κινητο κατι μηνες δεν μου εχει κανει ποτε προβλημα.

Σε απορειες.

Για αρχεια μεγαλητερα απο 4gb στην καρτα νομιζω θες custom kernel που να υποστηριζει ntfs.

Ενα τροπος ισως θα ηταν να φορμαρες την καρτα σε ext4 και να την εκανες Mount Μονος σου.

πχ

mkdir /mnt/emmc

mount /dev/block/mmcblk1p0 /mnt/emmc

Αν το κινητο σου εχει προβληματα με gps και ιστοριες καλυτερα να το πας πισω στο καταστημα που το πηρες οσο εχεις ακομα doa.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για τις φωτογραφιες του κινητου που λετε μην ξεχνατε ειναι στα 5mp οχι 8 που ειναι η περισοτεροι ανταγωνηστες του.. Αλλα επιδει ειναι πολυ αξυοπρεπες ο φακος του εβγαλα και μια φωτο απο την αυλη μου για να δουν αυτη που θελουν να το παρουν! Η photo ειναι κατεφθηαν απο το κινητο κανενα edit!

CLICK

Edited by Mitsink
HTC HD 2 HyperDroid
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνωντας το προβλημα μου για καμοια εβδομαδα τελικα βρηκα τροπο να το αντιμετοπησω!!

Να επισημανω πως το προβλημα μου οπως και το προβλημα πολων σε αυτο το φορουμ με συσκευει O3D απο αλλη χωρα, που ειχανε προβλημα στο update, αλλα και αλλους που απλα θελουνε να αλαξουν firmware! Δεν χριαζεται ροοτ και δεν χανεις την εγγυησει!! Εδω θα βρητε τα firmware που ειναι διαθεσημα!! (ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΛΙΝΚ ΜΕ ΤΑ FIRMWARES Ο ΟΔΗΓΟς ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗ ΠΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΗΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ Η ΤΟ ΛΙΝΚ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ)

Εδω λοιπων θα δουμε εναν τροπο που με λιγα λογια κανεις bypass στο tool της lg και κανεις οποιο (official kdz files) ρομ θελεις install, Πολυ θελουνε να κανουνε και downgrade σε 2.2.2 για τα ghost calls!!

Κατεβαζουμε αυτο το αρχειο και ακολουθουμε το Instructions!

Τιποτα απο τα παραπανω αρχεια δεν ανοικη σε εμενα.. All credits go to XDA-Devs and Unknown_world!!!

Πηγή: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1473781

 

Αυτο το σχολειο πιστευω πως πρεπει να ενωθει με το επισημο thread του O3D για να μην τραβιξει οτι τραβιξα εγω ο επομενως με το ιδιο προβλημα!!!

 

Όπως είπα και στην απάντησή μου σε σένα και σ' ένα άλλο μέλος που είχε το ίδιο πρόβλημα, δεν μπορούσατε να κάνετε update στην τελευταία έκδοση Gingerbread, όχι επειδή είχατε γερμανικά κινητά και μπαίνατε από Ελλάδα αλλά επειδή η LG είχε βγάλει offline την τελευταία έκδοση εδώ και μια 10 μέρες. Κι εγώ έχω γερμανικό κινητό κι έκανα χωρίς πρόβλημα update την 21A τον Δεκέμβριο και την v21D πριν ένα μήνα. (Δες το παλαιότερο μήνυμα μου για περισσότερες πληροφορίες).

 

Σήμερα η LG ξανάβαλε online την v21D στους servers της. Δοκιμάστε ξανά να κάνετε update με τον επίσημο τρόπο και το πιθανότερο είναι ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρετε. Βέβαια, μετρήστε τα υπέρ και τα κατά της αναβάθμισης σε GB. Προσωπικά για μένα είναι πολύ σημαντικό να μην έχω ghost calls (Gingerbread) από το να μην έχω φλας στις 3D φωτο (Froyo).

 

Ο οδηγός που παρέθεσες, δε σημαίνει ακριβώς ότι "δε χάνεις την εγγύηση", αφού δεν είναι η επίσημη μέθοδος της LG, παρά βασίζεται σε ένα hack. Αν κάτι πάει στραβά, σαφώς και τη χάνεις. Βέβαια, λίγοι έχουν αντιμετωπίσει πρόβλημα αλλά το αναφέρω για να μην υπάρχει παρεξήγηση.

 

Παρεμπιπτόντως, το αρχείο που έδωσες παραπάνω και που κάνει την αναβάθμιση πολύ εύκολη, δεν είναι του @unknown_world (αυτός ανακάλυψε τη μέθοδο) αλλά του Έλληνα @spyrosk οπότε οι ευχαριστίες πάνε (και) σε αυτόν. :)

 

Για όσους δεν τα καταφέρουν με την παραπάνω μέθοδο, υπάρχει και δεύτερος οδηγός που είναι λίγο διαφορετικός αλλά επίσης πολύ καλός (βλ. Βήμα 2):

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1540163

Link to comment
Share on other sites

Στα 279 ευρω σημερα το τηλεφωνακι μας σφραγισμενο,σημερα το ειδα στο mediamarkt.Οσοι δεν εχετε τρεξατε!!!:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα , παιδια, τι τυπο καρτα μνημης παιρνει? Οκ micro SD αλλα class?? Εχει να μου συστησει καπιος κατι? Που νανε δοκιμασμενη?
Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα , παιδια, τι τυπο καρτα μνημης παιρνει? Οκ micro SD αλλα class?? Εχει να μου συστησει καπιος κατι? Που νανε δοκιμασμενη?

 

 

 

φιλε μου εγω εχω μια class4 και παει σφαιρα αλλα οσο μεγαλυτερο class τοσο καλυτερα με κορυφαια αλλα και ακριβοτερη την class10.

Eπισης να προσεξεις να ειναι η καρτα sd HC εχω την εντυπωση και αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος οτι μονο τις hc δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Eπισης να προσεξεις να ειναι η καρτα sd HC εχω την εντυπωση και αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος οτι μονο τις hc δουλευει.

 

Όλες τις δουλεύει. Απλά HC (High Capacity) είναι όλες οι microSD κάρτες με χωρητικότητα από 4GB και πάνω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Ειχα αγορασει ενα optimus 3d απο μαγαζακι κοντα στο κεντρο. Ειχε μεσα το HDMI, ελληνικη αποδειξη, το Froyo. Το μονο που εκανα στο τηλ, ηταν ενα root μετο superoneclick. Λειτουργουσε αψογα μεχρι προχθες. Μετα εχασε τη SIM και η ενδειξη σηματος στις μπαρες δεν υπηρχε. Εκανα hard reset, τσεκαρα για κατα λαθος κλειδωματα, επανεκκινησεις απειρες, airplane ode on/off, τα παντα...

Σημειωτεον, δεν ειχα βαλει καποιο προγραμμα τις τελευταιες 10 μερες, δεν ειχα κανει τιποτε....

Στα καλα καθουμενα.. Λειτουρφει το wi-fi, λειτουργουν τα παντα, εκτος το σημα... Υπαρχει καποιος που μπορει να με βοηθησει? Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...