Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus 3D (P920)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Θα πω και εγώ της εντυπώσεις μου για οσους ενδιαφέρονται να αγοράσουν την συσκευή.

Σαν μέγεθος ειναι λίγο πιο παχύ απο το gs2 καθώς και πιο στιβαρό και καλοφτιαγμένο απο το gs2.

To 3d του ειναι ολα τα λεφτά! Αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ η αγορά του και μόνο για αυτό

Την πρώτη φορά που είδα σε μαγαζί και το περιεργάστηκα χωρίς να του δώσω χρόνο έβγαλα λάθος εντυπώσεις οτι

ζαλίζει το 3d και η οθόνη δεν βλέπεται και ήταν φυσικό αφού το κράταγα λοξά Αν το κρατάς σωστά δεν ζαλίζει καθολου,τουλαχιστον εγώ και άλλα 10-15 άτομα που το δοκιμάσαμε δεν ειχαν τέτοια προβληματα.Το 3d ειναι για ατομική προβολη.Δεν βλεπει 3d ο διπλανός ,και αμα βάλει το κεφάλι του δίπλα απο το δικο σου θα ζαλιστεί λογο οτι δεν ειναι στην σωστή ευθεία. H οθονη εχει ωραία και ζωηρά χρώματα και με εντυπωσίασε γιατι νόμιζα οτι θα απογοητευτώ φεύγοντας απο την super amoled του gs2 οτι θα τα έβλεπα ξεβαμενα.Ο ηχος του ειναι στα ιδια επίπεδα με το sg2.Τα σήματα 3g,wi-fi,gps ειναι ανωτέρα απο το sg2. Τα 512mb μνήμης ειναι υπερ αρκετά αφου δεν πρόκειται να δυσκολέψουν την συσκευή πουθενα.Οταν χρειαστεί το λειτουργικό θα κλείσει της εφαρμογές που πρέπει απο το multitasking και θα δουλέψει άψογα για να τρέξει την νεα εφαρμογή που θα ανοιξεις.Τα 3d γραφικά του ειναι καλύτερα απο το sg2 και αυτο το λεω εχοντας δοκιμάσει 3d games και στα 2 στο 3d ειναι πιο smooth.

Kαι παμε στα αρνητικά τωρα.Η μπαταρία του με τρελή χρήση 3d εγκατάσταση εφαρμογων,σερφαρισμα κ.τ.λ. τελείωσε σε 3.5 ωρες!!!!!Το 50% το έφαγε το android γράφει στην διαχείριση ενέργειας και ελπιζω να βελτιωθεί σε αυτο το πραγμα το 3d βάζοντας την 2.3.4 έκδοση του android.Σημερα κάνω τεστ χωρι να το πειράξω καθόλου να δω πόσο ώρες θα μου βγάλει. Ενα αλλο κακο ειναι ο launcher της lg. Δεν ειναι smooth oπως θα επρεπε αλλα αυτο λύνεται με την εγκατάσταση κάποιου άλλου οπως ο go launcher.

Kαι ενα τελευταίο λαθος της lg ειναι οτι αν εχεις γεμίσει την οθονη με widget και θέλεις να βάλεις και αλλα αντι να σου βγάλει μήνυμα οτι δεν υπαρχει χωρος σου λεει ανεπαρκής μνήμη!!!!! Πραμα το οποιο σε τρομάζει αδικαιολόγητα!

Σε σχεση με το sg2 ειναι ελαφρα πιο αργο το 3d στην ταχυτητα ανοίγματος εφαρμογών αλλα αυτο ειναι και παλι απο το froyo και ετσι θα γινει ανώτερο του sg2 οταν θα παρει την 2.3.4 και με ενα overclock στα 1.2.Επισης ενα αλλο καλο του 3d ειναι δεν ψήνεις τα δάχτυλα σου την οθονη οπως στο sg2!

Εγω προσωπικά έχοντας αλλάξει ολες της κορυφαίες συσκευές απο 2 και 3 φορες βρήκα που θα κατασταλάξω και αυτο ειναι το optimus 3d μεχρι να βγει καποιο αλλο 3d.

 

ΥΣ. Την σύγκριση με το sgs2 την εκανα γιατι αυτο θεωρείται ως κορυφαία συσκευή android.

Edited by vezyro

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φιλε vezyro κοιτα δυο σελιδες πιο πισω που περιγραφω ενα προβλημα στο multitouch και δοκιμασε αν το εχεις κι εσυ...

 

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενα αλλο κακο ειναι ο launcher της lg. Δεν ειναι smooth oπως θα επρεπε αλλα αυτο λύνεται με την εγκατάσταση κάποιου άλλου οπως ο go launcher.

 

Συγνώμη αλλά είμαι άσχετος με android μιας και ημουν επι 3 συνεχόμενα μοντέλα fun της aple - ios.

Τι είναι ακριβώς το " launcher της lg. " πως γίνεται η εγκατάσταση του " go launcher " και που το βρίσκω.

Ακόμα θα αγοράσω το κινητο απο site ευρωπαικό για να μην έχω θέμα με εγγύηση αλλά δεν γνωρίζω εαν μέσω λογισμικού θα έχω την Ελληνική γλώσσα, θα μπορώ να την εγκαταστήσω?

Ευχαριστώ πολύ..

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά είμαι άσχετος με android μιας και ημουν επι 3 συνεχόμενα μοντέλα fun της aple - ios.

Τι είναι ακριβώς το " launcher της lg. " πως γίνεται η εγκατάσταση του " go launcher " και που το βρίσκω.

Ακόμα θα αγοράσω το κινητο απο site ευρωπαικό για να μην έχω θέμα με εγγύηση αλλά δεν γνωρίζω εαν μέσω λογισμικού θα έχω την Ελληνική γλώσσα, θα μπορώ να την εγκαταστήσω?

Ευχαριστώ πολύ..

 

Ο launcher ειναι το user interface.Αυτο που βλεπεις στην αρχικη οθονη και στο μενου.Μπορεις να τον βρεις στο market δωρεαν.Λογικα θα εχει ελληνικα αλλα και να μην εχει υπαρχει ηδη ρομ στο xda που ειναι multilanguage.

 

 

Για τον φιλο που ρωταει για το τεστ με το multitouch μολις φτασω 15 της 100 την μπαταρια θα το δοκιμασω.Ειμαι στην δοκιμη μπαταριας χωρις χρηση με 3g και μονο για ελαφρα πραγματα να δω ποσο θα βγαλει.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

vezyro η καμερα στο κινητο πως σου φενεται; ειναι το ιδιο καλη οπως του μηλου ας πουμε η του γαλαξια;οταν εισαι σε μια συναυλια μπορεις να γραψεις καλα με το κινητο; και ο ηχος για χρηση μπ3 πως λεει;

και τελος αν θελεις να περασεις βιντεος η τρειλερ τα στρουμφακια ας πουμε το τρειλερ :lol: τα περνας κατευθειαν χωρις καμια μετατροπη;

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

vezyro η καμερα στο κινητο πως σου φενεται; ειναι το ιδιο καλη οπως του μηλου ας πουμε η του γαλαξια;οταν εισαι σε μια συναυλια μπορεις να γραψεις καλα με το κινητο; και ο ηχος για χρηση μπ3 πως λεει;

και τελος αν θελεις να περασεις βιντεος η τρειλερ τα στρουμφακια ας πουμε το τρειλερ :lol: τα περνας κατευθειαν χωρις καμια μετατροπη;

 

Η καμερα φιλε μου ειναι στα ιδια και ισως καλυτερη απο το iphone αλλα οχι καλυτερη απο το gs2.Σε συναυλια δεν εχω παει ποτε στην ζωη μου οποτε δεν μπορω να σου απαντησω αν θα γραψω καλα με το κινητο.Αν σε ευχαριστει εχω δοκιμασει να γραψω στην δουλεια μου η οποια εχει πολυ βαβουρα και ο ηχος ηταν πεντακαθαρος. Για mp3 με ακουστικα δεν εω προλαβει να δοκιμασω ακομα αλλα το ηχειακι του ειναι καλο αν και εχει μια προτιμηση στα πριμα.Για τα τρειλερ με τα στρουμφακια εννοεις το 3d??? :lol: Εχω ριξει μερικα mp4 και δεν ειχα κανενα προβλημα.Eπισης εχω καταβασει και μερικα με τον youtube downloader και φυσικα ηταν τζαμι! Δεν εχω δοκιμασει ακομα με avi και αλλα format video.

 

 

 

Και για την μπαταρια που ελεγα πιο πανω απο το πρωι 9 η ωρα που το εβγαλα και ηταν στο 100% η μπαταρια τωρα η ωρα 12 και 37 το βραδι εχω ακομα 18%!! Εβγαλε την ημερα με λιγο χρηση 3d (κυριως για επιδειξη) λιγο wi-fi, και λιγο gaming......Επισης ολη την ημερα το ειχα στα 2g και την φωτισμο οθονης στην μεση.Θα υπαρξει μεγαλη βελτιωση οταν μπει η 2.3.4

 

 

 

@gpou τελικα τωρα που εφτασε 17% η μπαταρια δεν δεχεται παραπανω απο 2 touch η οθονη ενω με 18% στην μπαταρια εκανα μεχρι 9 touch.Δεν χωρουσαν τα δαχτυλα μου για παραπανω.Πιστευω οτι ειναι θεμα λειτουργικου οπως οταν φτασεις τα 10% δεν σε αφηνει να ανοιξεις την καμερα.

Edited by vezyro

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα φιλε μου ειναι στα ιδια και ισως καλυτερη απο το iphone αλλα οχι καλυτερη απο το gs2.Σε συναυλια δεν εχω παει ποτε στην ζωη μου οποτε δεν μπορω να σου απαντησω αν θα γραψω καλα με το κινητο.Αν σε ευχαριστει εχω δοκιμασει να γραψω στην δουλεια μου η οποια εχει πολυ βαβουρα και ο ηχος ηταν πεντακαθαρος. Για mp3 με ακουστικα δεν εω προλαβει να δοκιμασω ακομα αλλα το ηχειακι του ειναι καλο αν και εχει μια προτιμηση στα πριμα.Για τα τρειλερ με τα στρουμφακια εννοεις το 3d??? :lol: Εχω ριξει μερικα mp4 και δεν ειχα κανενα προβλημα.Eπισης εχω καταβασει και μερικα με τον youtube downloader και φυσικα ηταν τζαμι! Δεν εχω δοκιμασει ακομα με avi και αλλα format video.

 

 

 

Και για την μπαταρια που ελεγα πιο πανω απο το πρωι 9 η ωρα που το εβγαλα και ηταν στο 100% η μπαταρια τωρα η ωρα 12 και 37 το βραδι εχω ακομα 18%!! Εβγαλε την ημερα με λιγο χρηση 3d (κυριως για επιδειξη) λιγο wi-fi, και λιγο gaming......Επισης ολη την ημερα το ειχα στα 2g και την φωτισμο οθονης στην μεση.Θα υπαρξει μεγαλη βελτιωση οταν μπει η 2.3.4

 

 

 

@gpou τελικα τωρα που εφτασε 17% η μπαταρια δεν δεχεται παραπανω απο 2 touch η οθονη ενω με 18% στην μπαταρια εκανα μεχρι 9 touch.Δεν χωρουσαν τα δαχτυλα μου για παραπανω.Πιστευω οτι ειναι θεμα λειτουργικου οπως οταν φτασεις τα 10% δεν σε αφηνει να ανοιξεις την καμερα.

 

Οκ :-)

Τουλαχιστον δεν ειναι θεμα digitizer...ας ελπισουμε συντομα σε 2.3.5

 

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ειμαι ασχετος στα ειδικα θεματα και τολμω και ρωτω..γιατι να κανω το κινητο μου root και να βαλω custom rom?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=306146#post3645021

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οκ :-)

Τουλαχιστον δεν ειναι θεμα digitizer...ας ελπισουμε συντομα σε 2.3.5

 

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

 

Σημερα με την king 3d 1.2 rom δεν υπαρχει καν ο περιορισμος στο moultitouch οταν η μπαταρια εφτανε τα 17% !! Και ειναι και πιο καλυτερα το κινητο με αυτην την ρομ.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να βγει συντομα η CyanogenMod για το κινητο μας ειμαι λατρης των ρομ αυτων.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά το κινητάκι...

:)

 

Φίλε μου συγνώμη αλλά θα διαφωνήσω .....:X

Χθες το πήρα και εγώ αλλά .... δεν αναγνώριζε την κάρτα SIM TIS COSMOTE που έχω εδώ και 10 χρόνια και την είχα βάλει σε πάρα πολλά NOKIA και HTC , έβαλα μια καινούργια και όλα είναι εντάξει προς το παρόν :!:

Και το σοβαρότερο από όλα .... όταν αφήνεις τη συσκευή " στην ησυχία "της και σβήνει η οθόνη μετά από καμία ώρα δεν ξανάνοιγει με τίποτα και πρέπει να βγάλω την μπαταρία και να την ξαναβάλω για να ξαναδουλέψει (μου το παρουσίασε και όταν το φόρτιζα άλλα και χωρίς τροφοδοτικό επάνω στην συσκευή) μπαταρία μετά την επανεκκίνηση 37-35 % .

Και όσο για την εξυπηρέτηση τις LG το SERVICE που πήρα μου είπαν να το στείλω στην ΑΘΗΝΑ να το ελενξουν και θα με ενημερώσουν....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΏΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ REMOTE SERVICE ΚΑΙ 24 ΩΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ SERVICE ......ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ....

Και μιλάμε για τηλέφωνο 600 EUR .

HTC και πάλι HTC ( προσωπική μου άποψη )...:X

 

Γιώργος .

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου επιστροφη αμεση και αμεση αντικατασταση απο το μαγαζι που το πηρες.εχεις doa επτα ημερων.και να το στειλουν για ελεγχο σε δυο ημερες το πολυ θα σου δωσουν καινουργιο.και βεβαια εαν εχεις ολα τα παρελκομενα δεδομενου οτι το κουτι δεν ειναι σφραγισμενο αλλα και να ειναι μπορεις να πεις οτι αλλαξες γνωμη και δεν το γουσταρεις και επειδη θα κανουν κογξες εκεινη την ωρα πες οτι θα τους καταγγειλεις και κανε φασαρια.εαν περασουν οι επτα ημερες ,εξι συν μια της αγορας,τοτε απλα service.

 

Φίλε μου το ξέρω αυτό αλλά ....δυστυχώς το έχω πάρει από OTESHOP και δεν νομίζω ότι παίζει κάτι τέτοιο...αλλά θα προσπαθήσω αύριο...

Το θέμα είναι ότι το ήθελα για τις διακοπές μου που αρχίζουν την Παρασκευή.:lol:

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Απλά είσαι άτυχος. Όπως ειπώθηκε... διεκδίκησε άμεση αντικατάσταση από το κατάστημα που το αγόρασες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Απλά είσαι άτυχος. Όπως ειπώθηκε... διεκδίκησε άμεση αντικατάσταση από το κατάστημα που το αγόρασες.

Σε αυτό φίλε athanaso77 έχεις δίκιο .

Όντως σήμερα το πρωί πήρα το OTESHOP που το πήρα και μου είπε να το πάω από εκεί , έτσι και έκανα , είδη μου είχαν παραγγείλει άλλο και (δυστυχώς - ευτυχώς) την ΤΡΙΤΗ θα έχω καινούργιο στα χέρια μου :lol:

Εάν είχαν άλλο στο κατάστημα θα το έπαιρνα σήμερα:(

Από OTESHOP δεν το περίμενα αυτό .:X

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου συγνώμη αλλά θα διαφωνήσω .....:X

Χθες το πήρα και εγώ αλλά .... δεν αναγνώριζε την κάρτα SIM TIS COSMOTE που έχω εδώ και 10 χρόνια και την είχα βάλει σε πάρα πολλά NOKIA και HTC , έβαλα μια καινούργια και όλα είναι εντάξει προς το παρόν :!:

Και το σοβαρότερο από όλα .... όταν αφήνεις τη συσκευή " στην ησυχία "της και σβήνει η οθόνη μετά από καμία ώρα δεν ξανάνοιγει με τίποτα και πρέπει να βγάλω την μπαταρία και να την ξαναβάλω για να ξαναδουλέψει (μου το παρουσίασε και όταν το φόρτιζα άλλα και χωρίς τροφοδοτικό επάνω στην συσκευή) μπαταρία μετά την επανεκκίνηση 37-35 % .

Και όσο για την εξυπηρέτηση τις LG το SERVICE που πήρα μου είπαν να το στείλω στην ΑΘΗΝΑ να το ελενξουν και θα με ενημερώσουν....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΏΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ REMOTE SERVICE ΚΑΙ 24 ΩΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ SERVICE ......ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ....

Και μιλάμε για τηλέφωνο 600 EUR .

HTC και πάλι HTC ( προσωπική μου άποψη )...:X

 

Γιώργος .

Ατύχησα κι εγώ... Τις τελευταίες μέρες μου κάνει κάτι κολλήματα όταν ξεκινάει... Εχει βάλει κανείς άλλος live wallpaper και να του δημιουργηθεί θέμα; Εμένα μια φορά έμενα ας πούμε στα μισά των οθονών όταν έκανα πέρα δώθε για να αλλάξω οθόνες (δεν κετράριζε καλά), άλλη φορά δε κουνιόταν το live wallpaper στην αρχή αλλά μετά από λίγη ώρα έφτιαξε μόνο του. (3 λεπτά) το πρόβλημα έχει παρουσιαστεί 2 3 φορές όταν το ανοίγω. Μετά από λίγη ώρα όλα οκ. Μήπως είναι απλά μέχρι να φορτώσει, όπως με τα pc ή οχι;

Θα έρθουν σε καμιά ώρα κουριερ να το παρει για έλεγχο. Αλλά ήθελα όσο πιο πολλές γνώμες γίνεται. Να το δώσω ή μπορεί να μην έχει κάτι και να κάνω βλακεία που θα το δώσω;

Α επίσης μια φορά όταν πηγα να το κλείσω είχαν μείνει ανοικτά τα 4 κουμπιά στο κάτω μέρος και δεν έσβηνε τελείως το τηλέφωνο. Νομίζω αξίζει να το ελέγξω...

Εσείς τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι το... "μου κάνει κάτι κολλήματα όταν ξεκινάει..." δεν είναι επαρκές για να καταλάβουμε τι γίνεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@ labrosa.

Στο δικο μου τρεχει μονιμα live wallpaper και δεν εχω καποιο προβλημα.Ο launcher της lg ειναι για κλαματα....οπως επισης και το αργο κλεισιμο εφαρμογων που κανει το froyo οταν πρεπει.Δοκιμασε να βαλεις τον go launcher και advanced task killer με τσεκαρισμενη την επιλογη οταν αναβεις την οθονη να σβηνει της ενεργες εφαρμογες.Πιστευω οτι θα δεις τεραστια διαφορα στο κινητο σου μετα απο αυτα.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

@ labrosa.

Στο δικο μου τρεχει μονιμα live wallpaper και δεν εχω καποιο προβλημα.Ο launcher της lg ειναι για κλαματα....οπως επισης και το αργο κλεισιμο εφαρμογων που κανει το froyo οταν πρεπει.Δοκιμασε να βαλεις τον go launcher και advanced task killer με τσεκαρισμενη την επιλογη οταν αναβεις την οθονη να σβηνει της ενεργες εφαρμογες.Πιστευω οτι θα δεις τεραστια διαφορα στο κινητο σου μετα απο αυτα.

 

Ευχαριστώ, αλλά με προβληματίζει ότι αρχικά αυτά δε μου τα έκανε... Τελος πάντων, αποφάσισα να το δώσω για έναν έλεγχο. Πιστεύω κακό δεν κάνει. Αρκει να μην το ανοίξουν και κάνουν καμιά βλακεία στο hardware. To έχω στο μυαλό μου όπως με τα αυτοκίνητα που το πας για κάτι απλό και μετά το service σου βγάζει χειρότερα...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ, αλλά με προβληματίζει ότι αρχικά αυτά δε μου τα έκανε...

 

Το θέμα είναι όμως ότι δεν μας είπες τι σου έκανε. Όπως και να έχει... νομίζω ότι βιάστηκες να το στείλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι όμως ότι δεν μας είπες τι σου έκανε. Όπως και να έχει... νομίζω ότι βιάστηκες να το στείλεις.

 

To έχω γράψει το πρόβλημα. Όπως λέω και στο μήνυμα είχε κάποια κολλήματα η οθόνη και μερικές φορές όταν το κλείνω κολλάνε τα κουμπιά στη βάση του τηλεφώνου αναμμένα και δεν κλείνουν και πρέπει να ξαναπατήσω το κουμπί ή να βγάλω την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To έχω γράψει το πρόβλημα. Όπως λέω και στο μήνυμα είχε κάποια κολλήματα η οθόνη και μερικές φορές όταν το κλείνω κολλάνε τα κουμπιά στη βάση του τηλεφώνου αναμμένα και δεν κλείνουν και πρέπει να ξαναπατήσω το κουμπί ή να βγάλω την μπαταρία.

 

Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων έκανες; Και το πρόβλημα εξακολουθούσε;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εκανα

 

 

 

Μαλλον θα ειναι απο software που δεν ειναι συμβατο η ειναι κακογραμενο.Κατι αλλο δεν μπορω να σκεφτω.Και εγω νομιζω οτι νωρις το εστειλες αλλα τωρα το εδωσες οποτε θα μας πεις εντυπωσεις μολις παραλαβεις.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...