Jump to content

Samsung Galaxy Mini (S5570)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βγάλε μπαταρία για δέκα λεπτά, μπες σε download mode και πέρνα ξανά την ρομ.

Πριν από αυτό κατέβασε ξανά τη ρομ από το sammobile (βεβαιώσου ότι είναι για s5570 και ότι έχεις όντως αυτό), άλλαξε θύρα usb, κλείσε τελείως το Kies από την διαχείριση και τρέξε το οντιν σαν administrator.

 

το εκανα φιλε ευχαριστω με εσωσες.τωρα με το KIES εχω καποιο προβλημα μια μου αναγνωριζει τιν συσκεβη μια οχι αλλα ενταξει δεν τρεχει κ τπτ.να εισαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 651
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρρε παιδια εσεις που ειστε γνωστες για βηθηστε με μου εδωσε αυτο το κιν η αδερφη και το συνδεω με τον υπολογιστη για να του περασω κανα τραγουδι και καμια φωτο και τιποτα...κατι εκανε download και μετα τπτ δεν ανγνωριζεται απο τον υπολογιστη δεν δειχνει κατι για να εχει προσβαση κινητο με υπολ.τι μπορω να κανω ο ερμος?ευχαριστω:O
Link to comment
Share on other sites

ρρε παιδια εσεις που ειστε γνωστες για βηθηστε με μου εδωσε αυτο το κιν η αδερφη και το συνδεω με τον υπολογιστη για να του περασω κανα τραγουδι και καμια φωτο και τιποτα...κατι εκανε download και μετα τπτ δεν ανγνωριζεται απο τον υπολογιστη δεν δειχνει κατι για να εχει προσβαση κινητο με υπολ.τι μπορω να κανω ο ερμος?ευχαριστω:O

 

Κατεβάζεις το Samsung Kies στον υπολογιστή (google) και το κάνεις εγκατάσταση. Δεν χρειάζεται να το δουλέψεις ποτέ, το κάνεις εγκατάσταση μόνο για τους drivers. Μια φορά μόνο για να το κάνεις update αν χρειάζεται.

Reboot το pc

Στο κινητό ρυθμίσεις-εφαρμογές-ανάπτυξη-εντοπισμός σφαλμάτων <-- βάζεις "τικ".

Κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις το Samsung Kies στον υπολογιστή (google) και το κάνεις εγκατάσταση. Δεν χρειάζεται να το δουλέψεις ποτέ, το κάνεις εγκατάσταση μόνο για τους drivers. Μια φορά μόνο για να το κάνεις update αν χρειάζεται.

Reboot το pc

Στο κινητό ρυθμίσεις-εφαρμογές-ανάπτυξη-εντοπισμός σφαλμάτων <-- βάζεις "τικ".

Κομπλέ

 

ευχαριστω αδερφε το κατεβαζω τωρα για να δουμε τι θα γινει..¨))

 

να βαλω τραγουδι για ηχο στα μηνυματα ειναι εφικτο διοτι δεν βλεπω επιλογη μονο για ηχο κλησης βρηκα..ευχαριστω..:D

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

να βαλω τραγουδι για ηχο στα μηνυματα ειναι εφικτο διοτι δεν βλεπω επιλογη μονο για ηχο κλησης βρηκα..ευχαριστω..:D

 

Δημιούργησε τους εξής φακέλους (τον ένα μέσα στον άλλο) αν δεν υπάρχουν.

media

audio

ringtones , notifications

 

Ότι βάλεις στο notifications θα στο βγάζει στους ήχους ειδοποιήσεων. Στο ringtones στους ήχους κλήσης (μέσα στις ρυθμίσεις αυτά).

Κάνεις και μια επανεκκίνηση αν δεν τα έβγαλε και το ξανα κοιτάς.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έκανα για να έχω πρόσβαση στο κινητό απο το pc είναι απλό, wi-fi με το MyPhoneExplorer στον υπολογιστή. Με ένα app MyPhoneExplorer στο κινητό και όλα κομπλέ.

 

Πλέον κάτοχος αυτής της συσκευής...

Με CryogenMod 7, ADWlauncer ex (το προτείνω σε όλους).

Γρήγορο στην πλοήγηση αλλά με λιγοστή μνήμη.

Υποχρεωτικά όλες οι εφαρμογές στην SD (με όλα τα επακόλουθα).

 

Μήπως γνωρίζει κανείς αν αντι για lockscreen μπορώ να βάλω εφαρμογή του τύπου Fingerprint Lock Free?

Ευχαριστώ.

Edited by modul
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα παιδια εχω το συγκεκριμενο τηλεφωνο δλδ το galaxy mini εδς και δυο χρονια εχω περασει σχεδον 20 roms μεχρι να καταληξω σε ποια μ αρεσει προχθες επαθα το εξης ενω το φωρτιζα σκεφτικα να κανω μια επανακινιση επειδη μ κολισε κανω επαν. ανοιγει μου βγαζει το σημα της samsyng και προχωραει ξερεται για να βαλω το κωδικο αλλα εκει τπτ αρχισε να αναβοσβινει η οθονη εκανα επανακινηση παλι αλλα τπτ τωρα αναβοσβηνει στο logo της samsung εχω κανει πολλες προσπαθειες αλλα ματαια το μονο που κανει ειναι να μπαινει σε downloading mode και σε rundub arm καπως ετσι λεγεται δεν ειμαι σιγουρος αυτο που με προωλιματιζει ειναι οτι στο pc συνδαιετε δλδ δοκιμασα με odin και μ το βρισκει εκανα προσπαθεια να βαλω το αρχικο λογισμικο το εγκατεστισα και περιμενοντας να κανει reboot εκανε παλι τα ιδια δλδ αναβοσβηνε εχω δοκιμασει σχεδον τα παντα δεν κανει τπτ σας παρακαλω αν καποιος ξερει βοηθιστε με εχω τρελαθει ευχαριστω εκ των προταιρων
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει οδηγος για ροοτ στο galaxy mini?ευχαριστω.

 

και αν ισχυει η ιδια διαδικασια στο galaxy fit?

Edited by wankel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλhσπερα σε ολο το forum ειμαι καινουργιος εδω και θα ηθελα επιγοντως την βοηθεια σας εχω το samsung galaxy mini gts5570 και εχω το εξης προβλημα αφισα το κηνιτο μου προχθες το βραδυ να φωρτισει ανοιχτο και ξυπνωντας το πρωι ειδα το εξης βρικα κλειστο το κινιτο,οταν προσπαθισα να το ανοιξω δεν ανοιγε κανονικα παρα μονο στο οικονιδιο boot δλδ το οικονιδιο samsung και εκει αναβοσβινε δεν κανει τπτ αλλο αλλα σε downloading mode μπαινει κανονικα εχω τρελαθει πραγματικα μπορει να μ πει καποιος τι συμβαινει δλδ τι φταιει και ποσο περιπου θα κοστισει αυτο σας στελνω ενα λινκ με ενα παρομοιο βιντεο για να εχετε μια παραπανω αποψη σας ευχαριστω εκ των προταιρων θα περιμενω απαντιση το βιντεο ειναι εδω http://youtu.be/et0oSVCc8bk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Μόλις αγόρασα ο gts 5570i . Ενω βρήκα τα Ελληνικά σαν γλώσσα στο μενού δεν μπορω να γράψω μηνύματα στα Ελληνικά. Μήπως ξέρει κάποιοςπως βρίσκουμε Ελληνικό πληκτριλόγιο? Το έψαξα στις ρυθμίσεις αλλάδεν το βρίσκο!!

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Φίλος έχει το κινητό και δεν μπορεί να μπει στο internet μεσω 3g... Ξέρει κανείς αν διορθώνεται μέσω αναβάθμισης ή έχει πρόβλημα το κινητό??
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Φίλος έχει το κινητό και δεν μπορεί να μπει στο internet μεσω 3g... Ξέρει κανείς αν διορθώνεται μέσω αναβάθμισης ή έχει πρόβλημα το κινητό??

 

πολυ πιθανο να εσβησε τις ρυθμισεις apn κατα λαθος. μπορει να τις γραψει παλι χειρογραφα , ή να παρει στην εξυπηρετιση πελατων της εταιριας που ανηκει να του τις δωσουν. ειχε τυχει να κανω και γω την ιδια γκαφα και το διορθωσα.δεν φταιει τιποτα αλλο.:cool:

Link to comment
Share on other sites

ειχα την εκδοση 2,2

εγκατεστησα το κιες

και πηγα να κανω αναβαθμιση σε 2,3

 

μου εγραψε οτι απετυχε η αναβαθμιση πηγα να κανω ανακτηση και μου εγραψε οτι απετυχε κι αυτη:!::!::cry::cry:

 

μου εδωσε ομως εναν κωδικο

τωρα στο κιες δειχνει να φορτωνει συνεχεια και το κινητο δειχνει ενα κιτρινομαυρο android να σκαβει και απο κατω downloading

 

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙΙΙΙΙΙ?

 

το αποσυνδεσα και εμενα κολλημενο στην ιδια οθονη... του εβγαλα την μπαταρια και την ξαναεβαλα

πηγα να το ανοιξω και μενει κολλημενο σε μαυρη οθονη και δεν ανταποκρινεται οταν παω να το σβησω:cry::cry::cry::cry:

 

συνδεοντας το κινητο στο πισι το αναγνωριζει το κιες και μου λεει οτι θελει ανακτηση λογισμικου παταω οκ

κανει ληψη λογισμικου η καπως ετσι μετα κωδικοποιηση και κολλαει στο λαπτοπ μου στο ληψη αρχειου για την εκτελση της ανακτησης εκτακτου αναγκης

μου ειπε ενας φιλος οτι ενδεχεται να φταιει η θυρα usb αλλαζω θυρα αλλα τα ιδια

παω στο πισι του αδερφου μου και κολλαει παλι στην ληψη αρχειου αλλα στο 85% περιπου

(εκει πρεπει καπου να κολλησε και αρχικα στην αναβαθμιση )

 

λοιπον στοπ 85% εκανε αποκωδικοποιηση δυαδικων ψηφιων πηγε μπαμ στο 100% και εμφανιστηκε μπαρα απο το 0% παλι με ανακτηση εκτακτης αναγκης υλικολογισμικου

μενει στο 0% και πεταει παραθυρακι

η ανακτηση διακοπηκε γιατι παρουσιαστηκε σφαλμα μπλα μπλα μπλα

 

ουπσι

τωρα διαβασα οδηγιες

που λεει 1 αποσυνδεστε την συσκευη απο το καλωδιο και αφαιρεστε την μπαταρια απο την συσκευη και τοποθετηστε την ξανα

2

βεβαθωθειτε οτι η συσκευη ειναι απενεργοποιημενη

3 μεταβειτε στην λειτουργια ανακτησης και στην συνεχεια επανασυνδεστε το καλωδιο

- για να μεταβειτε στην λειτουργια ανακτησης πατηστε το κουμπι ισχυος

αν το κανω ομως αυτο θα μου βγαλει την μαυρη οθονη

τες πα το εκανα οπως ειπε και συνεχισε απο το 70% εκανε αποκρυπτογραφηση και μετα αποσυμπιεση

και πηγε στο 0% ξανα στο παραθυρο που κολλαει...

 

ειναι σαν να μην αναγνωριζει το κινητο πανω το κιες και αποτυγχανει!!!

Edited by kostas013
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα σε ολους!

φιλη εχει αυτο το κινητο και μου λεγε οτι δε μπορει να κατεβασει εφαρμογες απ το μαρκετ. συγκεκριμενα, επειδη ημουν μπροστα, καθως παταγε πανω στην εφαρμογη να κατεβει..μετα ελεγε η ληψη θα ξεκινησει συντομα..και λιγο μετα δεν ηταν δυνατη η ληψη, προσπαθηστε ξανα. γιατι συμβαινει αυτο? ιντερνετ εχει κανονικα, ηταν απο ασυρματο εκεινη την ωρα κι οχι με κινηση δεδομενων.

Link to comment
Share on other sites

ειχα την εκδοση 2,2

εγκατεστησα το κιες

και πηγα να κανω αναβαθμιση σε 2,3

 

μου εγραψε οτι απετυχε η αναβαθμιση πηγα να κανω ανακτηση και μου εγραψε οτι απετυχε κι αυτη:!::!::cry::cry:

 

μου εδωσε ομως εναν κωδικο

τωρα στο κιες δειχνει να φορτωνει συνεχεια και το κινητο δειχνει ενα κιτρινομαυρο android να σκαβει και απο κατω downloading

 

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙΙΙΙΙΙ?

 

το αποσυνδεσα και εμενα κολλημενο στην ιδια οθονη... του εβγαλα την μπαταρια και την ξαναεβαλα

πηγα να το ανοιξω και μενει κολλημενο σε μαυρη οθονη και δεν ανταποκρινεται οταν παω να το σβησω:cry::cry::cry::cry:

 

συνδεοντας το κινητο στο πισι το αναγνωριζει το κιες και μου λεει οτι θελει ανακτηση λογισμικου παταω οκ

κανει ληψη λογισμικου η καπως ετσι μετα κωδικοποιηση και κολλαει στο λαπτοπ μου στο ληψη αρχειου για την εκτελση της ανακτησης εκτακτου αναγκης

μου ειπε ενας φιλος οτι ενδεχεται να φταιει η θυρα usb αλλαζω θυρα αλλα τα ιδια

παω στο πισι του αδερφου μου και κολλαει παλι στην ληψη αρχειου αλλα στο 85% περιπου

(εκει πρεπει καπου να κολλησε και αρχικα στην αναβαθμιση )

 

λοιπον στοπ 85% εκανε αποκωδικοποιηση δυαδικων ψηφιων πηγε μπαμ στο 100% και εμφανιστηκε μπαρα απο το 0% παλι με ανακτηση εκτακτης αναγκης υλικολογισμικου

μενει στο 0% και πεταει παραθυρακι

η ανακτηση διακοπηκε γιατι παρουσιαστηκε σφαλμα μπλα μπλα μπλα

 

ουπσι

τωρα διαβασα οδηγιες

που λεει 1 αποσυνδεστε την συσκευη απο το καλωδιο και αφαιρεστε την μπαταρια απο την συσκευη και τοποθετηστε την ξανα

2

βεβαθωθειτε οτι η συσκευη ειναι απενεργοποιημενη

3 μεταβειτε στην λειτουργια ανακτησης και στην συνεχεια επανασυνδεστε το καλωδιο

- για να μεταβειτε στην λειτουργια ανακτησης πατηστε το κουμπι ισχυος

αν το κανω ομως αυτο θα μου βγαλει την μαυρη οθονη

τες πα το εκανα οπως ειπε και συνεχισε απο το 70% εκανε αποκρυπτογραφηση και μετα αποσυμπιεση

και πηγε στο 0% ξανα στο παραθυρο που κολλαει...

 

ειναι σαν να μην αναγνωριζει το κινητο πανω το κιες και αποτυγχανει!!!

 

να κάνω μια ερώτηση...το κινητό σου το έχεις ρουτάρει??γιατί αν ναι,δεν παίζει να κάνεις αναβάθμιση στο λειτουργικό μέσω kies!!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ηταν ρουταρισμενο τιποτα

ειχα την εκδοση 2.0.2 οπως το ειχα παρει πριν εναν χρονο και κατι

χθες το παρελαβα απο την arvato το κινητο γιατι λυση δεν μπορουσα να δωσω μονος μου

αντικατασταση πλακετας με 0 κοστος λογω εγγυησης 2 χρονων που εδινε η σαμσουνγκ στο λογισμικο

(γιατι νεκρωσε σε αναβαθμιση λογισμικου της χωρις να εχω πειραξει κατι εγω)

Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ερώτηση...το κινητό σου το έχεις ρουτάρει??γιατί αν ναι,δεν παίζει να κάνεις αναβάθμιση στο λειτουργικό μέσω kies!!

 

Δεν έχει καμία σχέση το root με την αναβάθμιση λειτουργικού μέσω Kies, μόνο το OTA επηρεάζει.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Όπως θα καταλάβατε από το τίτλο, το κινητό μου δεν αναγνωρίζει τη κάρτα SIM μου. Αλλά να εξηγήσω λίγο τη κατάσταση. Ήρθα διακοπές στην Ελλάδα τα Χριστούγεννα και το παλιό μου κινητό, ΝΟΚΙΑ Ε51 είχε ένα μοιραίο ατύχημα. Έτσι αναγκάστηκα να ψάξω για καινούριο κινητό και αγόρασα το Samsung GT-S5570.

Το κινητό λειτουργούσε μια χάρα στην Ελλάδα, αλλά από τη στιγμή που πάτησα το πόδι μου στην Αγγλία, οι κάρτες SIM και η ελληνική και αγγλική που είχα δεν αναγνωρίζονται. Για την ακρίβεια, στην οθόνη του κινητού εμφανίζει το μήνυμα NO SIM CARD, emergency calls only. Επίσης να πω ότι το αγόρασα από vodafone. Επισκέφτηκα ένα κατάστημα vodafone εδώ στο Cardiff όπου μένω και μου λένε ότι δε μπορούν να κάνουν κάτι και ότι πρέπει να το πάω στην Ελλάδα για να το ξεκλειδώσουν αυτοί. Μόνο που εγώ θα πάω ξανά Ελλάδα... τον Ιούλιο. Είναι πραγματικά πολύ κρίμα και δε καταλαβαίνω τι μπορεί να συμβαίνει. Πάντως το κινητό μου άρεσε τόσο πολύ από τη στιγμή που το πήρα. Όσο για να αγοράσω άλλο κινητό, ούτε λόγος, καθώς οι εποχές είναι δύσκολες και πραγματικά δε μπορώ να δώσω λεφτά για άλλο κινητό.

 

Σας γράφω λοιπόν για να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος τρόπος να το κάνω να δουλέψει. Είμαι δυο βδομάδες χωρίς κινητό και οι συγκάτοικοι με βρίζουν :) Αν έχετε κάποια ιδέα περί του θέματος, σας παρακαλώ απαντήστε σε αυτό το θέμα. Επίσης να ζητήσω συγγνώμη αν το έχω βάλει σε λάθος κατηγορία, αλλά δε βρήκα το όνομα του κινητού αλλού.

 

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα παιδια,

 

Εχω ενα θεμα με το gm μιας φιλης.

 

Της ειχε σπασει η οθονη και εφερα μια απο ebay, το εφτιαξα και αφου ειδα οτι δουλευει μια χαρα ειπα να του ριξω και την 2.3. Βρηκα εναν οδηγο και το εκανα μεσω του odin (πρωτη φορα με samsung ασχολουμαι). Του περασα ενα ινδικο fw και το εκανα galaxy pop (ετσι εγραφε στο boot). Το δοκιμασα μετα, ολα οκ και το παρεδωσα στην κοπελα.

 

Μου στελνει μετα απο ωρες και μου λεει οτι δεν δουλευει το ακουστικο (αμεσως πηγε το μυαλο μου στην καλωδιοταινια) οταν παει να μιλησει*- την ακουνε αλλα δεν ακουει. Μετα μου λεει οταν το εχει σε ανοιχτη ακροαση τους ακουει αλλα δεν την ακουν. Επισης δεν δουελευει μου ειπε και ουτε με handsfree ενσυρματο τιποτα.

 

Σκεφτηκα bug στο fw, βρηκα εβαλα μια ρομ για το δικο μας - στο boot ελεγε mini παλι ... Αλλα δεν εγινε τιποτα...

 

Δεν το ειδα απο κοντα ακομα το κινητο... Εχει κανεις ιδεα τι παιζει; Ακομα, μπορει καποιος να μου δωσει λινκ για την version που ερχεται ελλαδα για τα καταλληλα firmwares ειτε για 2.2 ειτε και 2.3; Γενικα να "καθαρισω" το κινητο καπως;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

 

Εχω ενα θεμα με το gm μιας φιλης.

 

Της ειχε σπασει η οθονη και εφερα μια απο ebay, το εφτιαξα και αφου ειδα οτι δουλευει μια χαρα ειπα να του ριξω και την 2.3. Βρηκα εναν οδηγο και το εκανα μεσω του odin (πρωτη φορα με samsung ασχολουμαι). Του περασα ενα ινδικο fw και το εκανα galaxy pop (ετσι εγραφε στο boot). Το δοκιμασα μετα, ολα οκ και το παρεδωσα στην κοπελα.

 

Μου στελνει μετα απο ωρες και μου λεει οτι δεν δουλευει το ακουστικο (αμεσως πηγε το μυαλο μου στην καλωδιοταινια) οταν παει να μιλησει*- την ακουνε αλλα δεν ακουει. Μετα μου λεει οταν το εχει σε ανοιχτη ακροαση τους ακουει αλλα δεν την ακουν. Επισης δεν δουελευει μου ειπε και ουτε με handsfree ενσυρματο τιποτα.

 

Σκεφτηκα bug στο fw, βρηκα εβαλα μια ρομ για το δικο μας - στο boot ελεγε mini παλι ... Αλλα δεν εγινε τιποτα...

 

Δεν το ειδα απο κοντα ακομα το κινητο... Εχει κανεις ιδεα τι παιζει; Ακομα, μπορει καποιος να μου δωσει λινκ για την version που ερχεται ελλαδα για τα καταλληλα firmwares ειτε για 2.2 ειτε και 2.3; Γενικα να "καθαρισω" το κινητο καπως;

 

Κανε wipe απο recovery και περνα την επισημη με το odin.

Μολις ανοιξει *#272*IMEI# (οπου IMEI= το imei της συσκευης) και διαλεγεις EUR.

Θα γινει ξανα wipe και ολα κομπλε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα ρε παιδιά!! σπάω το κεφάλι μου εδώ και 5 μέρες δεν μπορώ να βρώ λύση...

Εχω το Samsung και εγώ το gt s5570 και εχω την εκδοση 2.2.1...

Θέλω να το κάνω αναβάθμιση και δεν μπορώ...!

Ενας φίλος μου εχει ενα παρόμοιο κινητο και οταν πάει στις ρυθμισεις του κινητου του εχει επιλογη Αναβαθμιση Λογισμικου! Εμένα δεν έχει...

κατέβασα το ΚΙΕS και όταν συνδέω το κινητό μου βγάζει μηνυμα και λεει οτι

΄΄Η συσκευη δεν υποστηριζεται απο KIES 2.0 Βεβαιωθειται οτι ησ συσκευη υποστηριζεται και ξανα προσπαθηστε!΄΄

 

Τι να κάνω...?? Μπορει καποιος να με βοηθησει please!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Χαιρετώ το φόρουμ,

 

Είμαι νέο μέλος και έχω πρόβλημα με τη λειτουργία του κινητού μου. Είναι Samsung Galaxy mini GT S5570. Μου σβήνει και για να το ανοίξω ξανά πρέπει να βγάλω την μπαταρία, αυτό γίνεται ακόμα και όταν φορτίζει. Όσο κάνω κάποια εργασία με το κινητό μένει αναμμένο μόλις το αφήσω και το πιάσω ξανά είναι κλειστό. Επίσης το κάτω δεξί πλήκτρο δεν εκτελεί εντολές. Έχω κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά δεν ωφέλησε σε τίποτα.

 

Μπορείτε να μου δώσετε καμία συμβουλή;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

πέρασα προχτές στο Galaxy Mini του πατέρα μου το cm7.2. Όλα λειτουργούν κατ' ευχήν εκτός από τα mms. Πέρασα τις ρυθμίσεις που μου είπε η Cosmote αλλά τζίφος...

 

Μπορεί να βοηθήσει κανείς?

 

ευχαριστώ

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Mini (S5570)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...