Jump to content

Samsung Galaxy Ace (S5830)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τότε είσαι rooted.

 

ΟΚ Fine , Thanks . Και τι γίνεται στη συνέχεια . Ο σκοπός μου είναι να απαλλαγώ από τις διαφημίσεις και να μεταφέρω εφαρμογές στην SD τίποτε παραπάνω .

Στο Apps2SD δεν φαίνεται να υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς και στο AddFree , έχει άγνωστες γιά εμένα επιλογές και φοβάμαι μη κάνω καμιά πατατιά

Τι κινήσεις πρέπει να κάνω από εδώ και πέρα γιά να τα καταφέρω ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εν τελει εχω την εκδοση android 2.3.5 .. τωρα τι μπορω να της κανω;

αναβαθμιση? αλλαγη?

 

Άραξε μια χαρά είναι η 2.3.5

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

εν τελει εχω την εκδοση android 2.3.5 .. τωρα τι μπορω να της κανω;

αναβαθμιση? αλλαγη?

Μείνε όπως είσαι. Είχα βάλει την CM7.2 αλλά δεν την πάλεψα να κρατάει η μπαταρία 5 ώρες... και επέστρεψα στην αγαπημένη 2.3.5

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

αυτά που δείχνει πρέπει να κάνω μονο ? πρέπει να έχω κάνει κάτι πριν από αυτή την διαδικασία ?

τα wipe και dalvik cashe τι ακριβώς είναι ? :P

τα δείχνει στο video ? και αν ναι σε πιο σημείο ? :) ευχάριστω πολύ :)

 

Το video δεν το είδα αλλά πρίν και μετά από κάθε εγκατάσταση νέας ROM καλό θα ήταν (για μένα και για πολλούς άλλους πρέπει) να γίνεται wipe dalvik cashe, wipe cashe partition και wipe data/factory reset.

για να υπάρχει η επιλογή wipe dalvik cashe πρέπει να υπάρχει και CWM και είναι στο μενού advance.

αν δεν υπάρχει CWM τότε κάνουμε μόνο τα άλλα δύο wipes ..

Edited by crazyio

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτνηση:

Ένα εορτολόγιο όπου στην κυρίως οθόνη όταν θα εγκαταστήσω το windget να μου εμφανίζει το όνομα αυτού που έχει γενέθλια-εορτή και άν γίνεται και τη φωτογραφία του.

Εγκατέστησα το πρώτο από τη λίστα του androidmarket, των Greek Developers, το οποίο δεν βγάζει καμμία ειδοποίηση, ούτε ηχητική.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ΟΚ Fine , Thanks . Και τι γίνεται στη συνέχεια . Ο σκοπός μου είναι να απαλλαγώ από τις διαφημίσεις και να μεταφέρω εφαρμογές στην SD τίποτε παραπάνω .

Στο Apps2SD δεν φαίνεται να υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς και στο AddFree , έχει άγνωστες γιά εμένα επιλογές και φοβάμαι μη κάνω καμιά πατατιά

Τι κινήσεις πρέπει να κάνω από εδώ και πέρα γιά να τα καταφέρω ?

 

Δεν έχουν όλες οι εφαρμογές τη δυνατότητα για μεταφορά στην κάρτα μνήμης και αυτό γιατί δεν το υποστηρίζουν. Ωστόσο, με το link2sd μπορείς να μεταφέρεις περισσότερες εφαρμογές από το app2sd.

 

Όσον αφορά το adfree, απλά το τρέχεις και πατάς στο button που αναγράφει "Download...". Τα άλλα τα κάνει μόνο του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Καλη Χρονια σε ολους & σε ολο το φορουμ!!

Εχει δοκιμασει κανεις αυτο εδω..? https://market.android.com/details?id=com.TEST.android.lvh

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι! :D

 

Αφού διάβασα και τις 245 σελίδες, αφού κράτησα στο one note δεκάδες σημειώσεις και αφού κάλυψα κάθε απορία μου, αποφάσισα Τρίτη πρωί με το που ανοίξουν τα καταστήματα να είμαι απ έξω να το πάρω :lol:

 

Όλα αυτά βέβαια μέχρι προχθές. Εχθές, είδα ότι το galaxy S plus βρίσκεται στην ίδια τιμή (+20/30€).

Φυσικά τότε προβληματίστηκα πάρα πολύ. Το σκέφτομαι συνέχεια απο εχθές, άνοιξα και θέμα στο αντίστοιχο thread όμως φαίνεται ότι έχω κολλήσει άσχημα με τον Άσο :O Πάνω που κατέλειγα στο +, είδα ότι δεν έχει LED Flash! :blink:

Φυσικά απογοητεύτηκα γιατί κατά την άποψη μου, κινητό χωρίς φλάς για μένα είναι σαν να είναι.. "γυμνό" και "άδειο" ( :p )

 

Έτσι λοιπόν, επέμεινα στην απόφαση μου για τον αξιαγάπητο Άσο, όμως επειδή κάποιες σκέψεις με βασανίζουν, θα ήθελα τη γνώμη σας, ως κάτοχοι του Ace.

Με τα υπάρχον χαρακτηριστικά του, είστε ικανοποιημένοι? Θα το.. "αφήνατε" για ένα S ή ένα S+?

 

Να σημειώσω ότι το προηγούμενο κινητό μου ήταν (δεν είναι, χάλασε :cry: ) το Νόκια Ν95. Το είχα σχεδόν 3 χρόνια.

(Σημείωση off-topic. Από τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ που κατα τη γνώμη μου υπήρξαν ποτέ). Με την χρήση που του έκανα και τα χαρακτηριστικά που είχε, ήμουν ΥΠΕΡ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ. Και τώρα η χαζή ερώτηση. Ο Άσος, εκτός του ότι είναι κατηγορίας Android, είναι καλύτερος σαν κινητό λογικά ε?

Δεν σκοπεύω για "τρελή" χρήση, ένα σωρό εφαρμογές κλπ.

Και για αυτό το λόγο πιστεύω ότι και με τον Άσο θα είμαι φουλ καλυμμένος, εδώ μέχρι πριν 2 μήνες ήμουν με ένα Ν95 :lol:

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και αναμένω απαντήσεις σας :D

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά πριν 10 μέρες έδωσα τον άσσο μου για ένα S ...

Άν μπορείς να πας στο S πήγαινε ... όχι στο S plus γιατί δεν τράβηξε πολύ από όσο έχω διαβάσει και δεν έχουν ασχοληθεί και πολύ οι developers μαζί του ...

flash (LED) δεν έχει ούτε το S αλλά δεν είμαι από αυτούς που χρησιμοποιούν το κινητό σαν φωτογραφική μηχανή οπότε και δεν το μέτρησαν καν σαν κριτήριο ...

Με το S θα έχεις καλύτερη ταχύτητα ... καλύτερη (και από ευκρίνεια και από ανάλυση)και μεγαλύτερη οθόνη, περισσότερη μνήμη.

το Ace όμως ήταν το πρώτο μου android Κινητό και δεν είχα μετανιώσει ούτε λεπτό την αγορά του .

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να θυμίσω ότι εδώ συζητάμε αποκλειστικά για το Ace. Για συγκρίσεις συσκευών υπάρχουν άλλα θέματα... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι! :D

 

Αφού διάβασα και τις 245 σελίδες, αφού κράτησα στο one note δεκάδες σημειώσεις και αφού κάλυψα κάθε απορία μου, αποφάσισα Τρίτη πρωί με το που ανοίξουν τα καταστήματα να είμαι απ έξω να το πάρω :lol:

 

Όλα αυτά βέβαια μέχρι προχθές. Εχθές, είδα ότι το galaxy S plus βρίσκεται στην ίδια τιμή (+20/30€).

Φυσικά τότε προβληματίστηκα πάρα πολύ. Το σκέφτομαι συνέχεια απο εχθές, άνοιξα και θέμα στο αντίστοιχο thread όμως φαίνεται ότι έχω κολλήσει άσχημα με τον Άσο :O Πάνω που κατέλειγα στο +, είδα ότι δεν έχει LED Flash! :blink:

Φυσικά απογοητεύτηκα γιατί κατά την άποψη μου, κινητό χωρίς φλάς για μένα είναι σαν να είναι.. "γυμνό" και "άδειο" ( :p )

 

Έτσι λοιπόν, επέμεινα στην απόφαση μου για τον αξιαγάπητο Άσο, όμως επειδή κάποιες σκέψεις με βασανίζουν, θα ήθελα τη γνώμη σας, ως κάτοχοι του Ace.

Με τα υπάρχον χαρακτηριστικά του, είστε ικανοποιημένοι? Θα το.. "αφήνατε" για ένα S ή ένα S+?

 

Να σημειώσω ότι το προηγούμενο κινητό μου ήταν (δεν είναι, χάλασε :cry: ) το Νόκια Ν95. Το είχα σχεδόν 3 χρόνια.

(Σημείωση off-topic. Από τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ που κατα τη γνώμη μου υπήρξαν ποτέ). Με την χρήση που του έκανα και τα χαρακτηριστικά που είχε, ήμουν ΥΠΕΡ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ. Και τώρα η χαζή ερώτηση. Ο Άσος, εκτός του ότι είναι κατηγορίας Android, είναι καλύτερος σαν κινητό λογικά ε?

Δεν σκοπεύω για "τρελή" χρήση, ένα σωρό εφαρμογές κλπ.

Και για αυτό το λόγο πιστεύω ότι και με τον Άσο θα είμαι φουλ καλυμμένος, εδώ μέχρι πριν 2 μήνες ήμουν με ένα Ν95 :lol:

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και αναμένω απαντήσεις σας :D

 

Είχα και εγω ace μέχρι που πήγα στο αντίπαλο στρατόπεδο(apple) τρομερό κινητο ωραία οθόνη ωραίες φωτο(το βίντεο μέτριο) βασικά το μοναδικό μείον του για μένα είναι η μικρή του εσωτερική μνήμη.στη θέση σου θα έπαιρνα το Galaxy W.

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια!

Υπαρχει εφαρμογη τυπου youtubesucker? να κατεβαζει απο Youtube σε mp3?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά...!!Έψαξα στα θέματα μήπως και βρω παρόμοια σχόλια αλλά δν βρήκα..

Πήρα το Ace προχθές και έχω αντιληφθεί αλλοίωση της φωνής του συνομιλητή σε κάθε κλήση.Δηλ. σε αρκετές κλήσεις

που έκανα προσπαθούσα να καταλάβω ο άλλος τι λέει και δεν είναι σίγουρα θέμα σηματός....

 

Παρακαλώ για κάποια απάντηση.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν όλες οι εφαρμογές τη δυνατότητα για μεταφορά στην κάρτα μνήμης και αυτό γιατί δεν το υποστηρίζουν. Ωστόσο, με το link2sd μπορείς να μεταφέρεις περισσότερες εφαρμογές από το app2sd.

 

Όσον αφορά το adfree, απλά το τρέχεις και πατάς στο button που αναγράφει "Download...". Τα άλλα τα κάνει μόνο του.

 

Καλή χρονιά ,

 

Με το link2sd μετέφερα όλες , όσες εφαρμογές μου επέτρεπε πατώντας το Create Link . Ανοίγοντας το Storage Info

από το μενού του link2sd βλέπω το partition να έχει μόνο 35 mb και στην κύρια μνήμη υπάρχουν μόνο 91 mb ελεύθερα .

Λογικό ??

Αν θέλω να βρώ τα περιεχόμενα του Partition με τον explorer , πως αναγράφεται στην κάρτα ?

Link to comment
Share on other sites

Με gps τι παίζει? Η πλοήγηση, χάρτες κ τα άλλα παρεμφερή είδη χρειάζονται κ wi-fi για να δουλέψουν?

 

Δύο φορές που το έβαλα με το ζόρι να κλειδώσει αλλά δέν έδειχνε ολοκληρωμένο τον χάρτη, αλλά τις περισσότερες βγάζει μήνυμα: η εφαρμογή απαιτεί μια σύνδεση δεδομένων εργασίας

 

Μόνο με συνδυασμό wifi & gps δουλεύει? Αν του βάλω igo ή sygic θα δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

Με gps τι παίζει? Η πλοήγηση, χάρτες κ τα άλλα παρεμφερή είδη χρειάζονται κ wi-fi για να δουλέψουν?

 

Δύο φορές που το έβαλα με το ζόρι να κλειδώσει αλλά δέν έδειχνε ολοκληρωμένο τον χάρτη, αλλά τις περισσότερες βγάζει μήνυμα: η εφαρμογή απαιτεί μια σύνδεση δεδομένων εργασίας

 

Μόνο με συνδυασμό wifi & gps δουλεύει? Αν του βάλω igo ή sygic θα δουλεύει?

 

Εγω εχω το Igo και δουλευει.Την πρωτη φορα καθυστερει αρκετα και καλυτερα να εισαι σε ανοιχτο χωρο η σε μπαλκονι.

Αν θελεις κατεβασε και καποια εφαρμογη απο το market "GPS Fix" η το "GPS Test" και ανοιξε το πρωτα αυτο για να βρει δορυφορους πιο γρηγορα και μετα το προγραμμα πλοηγησης.

Οχι δεν χρειαζεται παντα και wifi και Gps για να συνδεθει.Λογικα μονο τη πρωτη φορα.

Να ξερεις ομως αν το προγραμμα πλοηγησης δεν το χρησιμοποιεις τακτικα ειναι λογικο να καθυστερησει να συνδεθει σε δορυφορους!

Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι! :D

 

Αφού διάβασα και τις 245 σελίδες, αφού κράτησα στο one note δεκάδες σημειώσεις και αφού κάλυψα κάθε απορία μου, αποφάσισα Τρίτη πρωί με το που ανοίξουν τα καταστήματα να είμαι απ έξω να το πάρω :lol:

 

Όλα αυτά βέβαια μέχρι προχθές. Εχθές, είδα ότι το galaxy S plus βρίσκεται στην ίδια τιμή (+20/30€).

Φυσικά τότε προβληματίστηκα πάρα πολύ. Το σκέφτομαι συνέχεια απο εχθές, άνοιξα και θέμα στο αντίστοιχο thread όμως φαίνεται ότι έχω κολλήσει άσχημα με τον Άσο :O Πάνω που κατέλειγα στο +, είδα ότι δεν έχει LED Flash! :blink:

Φυσικά απογοητεύτηκα γιατί κατά την άποψη μου, κινητό χωρίς φλάς για μένα είναι σαν να είναι.. "γυμνό" και "άδειο" ( :p )

 

Έτσι λοιπόν, επέμεινα στην απόφαση μου για τον αξιαγάπητο Άσο, όμως επειδή κάποιες σκέψεις με βασανίζουν, θα ήθελα τη γνώμη σας, ως κάτοχοι του Ace.

Με τα υπάρχον χαρακτηριστικά του, είστε ικανοποιημένοι? Θα το.. "αφήνατε" για ένα S ή ένα S+?

 

Να σημειώσω ότι το προηγούμενο κινητό μου ήταν (δεν είναι, χάλασε :cry: ) το Νόκια Ν95. Το είχα σχεδόν 3 χρόνια.

(Σημείωση off-topic. Από τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΙΝΗΤΑ που κατα τη γνώμη μου υπήρξαν ποτέ). Με την χρήση που του έκανα και τα χαρακτηριστικά που είχε, ήμουν ΥΠΕΡ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ. Και τώρα η χαζή ερώτηση. Ο Άσος, εκτός του ότι είναι κατηγορίας Android, είναι καλύτερος σαν κινητό λογικά ε?

Δεν σκοπεύω για "τρελή" χρήση, ένα σωρό εφαρμογές κλπ.

Και για αυτό το λόγο πιστεύω ότι και με τον Άσο θα είμαι φουλ καλυμμένος, εδώ μέχρι πριν 2 μήνες ήμουν με ένα Ν95 :lol:

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και αναμένω απαντήσεις σας :D

 

Το Πάσχα του 2011 αντικατέστησα το Galaxy 3 με το Ace. Το είχα παραλάβει με Android 2.2, ενώ δεν υπήρχε κάποια βάση χρηστών και προγραμματιστών για να λύνει απορίες κ προβλήματα. Σήμερα έχεις πολλές επίσημες κ ανεπίσημες επιλογές στο θέμα του λειτουργικού (είμαι με την 2.3.5 KS2 αυτή τη στιγμή), έχει τυποποιηθεί η διαδικασία root/unroot, ενώ υπάρχει μία ενεργή κοινότητα χρηστών και προγραμματιστών. Αν τώρα δεις και τον ανταγωνισμό, ίσως διαπιστώσεις ότι το Ace είναι καλή επιλογή ακόμα και 1 χρόνο μετά την κυκλοφορία του. Προσωπικά για μένα που ψάχνω κινητό με οθόνη 3.5-3.8 ίντσες (οι 4.0 το μεγαλώνουν πολύ - ωραίο να το χρησιμοποιείς αλλά πρόβλημα να το κουβαλάς), το Ace με τα λυμένα προβλήματα παίζει χωρίς αντίπαλο. Δεν θέλω να αναλύσω εδώ τους λόγους που απορρίπτω άλλες εταιρείες.

Αν τώρα σου αρέσει το S/S+ και έχει βρεθεί τρόπος να το κάνεις root/unroot και έχεις την δυνατότητα να του περάσεις κάποια Gingerbread ROM χωρίς να τραβιέσαι σε service, πάρε το άμεσα. Αν δεν συντρέχουν αυτές οι προϋποθέσεις, αλλά χρειάζεσαι σήμερα κάποιο κινητό και σου αρέσει το Ace, πάρε το και δεν θα βγεις χαμένος.

 

Είχα και εγω ace μέχρι που πήγα στο αντίπαλο στρατόπεδο(apple) τρομερό κινητο ωραία οθόνη ωραίες φωτο(το βίντεο μέτριο) βασικά το μοναδικό μείον του για μένα είναι η μικρή του εσωτερική μνήμη.στη θέση σου θα έπαιρνα το Galaxy W.

 

Το W ίσως να γίνει η καλύτερη επιλογή για την κατηγορία, αφού όμως πρώτα αποκτήσει μία κοινότητα χρηστών και βγουν στην φόρα οι εφαρμογές root/unroot - άσε που μόνο παραεισαγωγή το βρίσκεις στην Ελλάδα ενώ "ζωντανό" δεν το έχω δει σε κάποιο κατάστημα. Εφαγα λούκι με το Ace μέχρι να το φέρω στα ίσα και δεν έχω καμία διάθεση να παίζω πάλι με τα κινητά για να κάνω τα αυτονόητα.

Edited by spyros88
...:: διαγραφή σχολίων για άλλα κινητά ::...
SGS2 R.I.P. > SGS4 i9505 με Kushan ROM v.9.0 Ultra Lite > SGS6 flat με stock ROM ...και μάλλον τέλος από Samsung...
Link to comment
Share on other sites

Αν τώρα σου αρέσει το S/S+ και έχει βρεθεί τρόπος να το κάνεις root/unroot και έχεις την δυνατότητα να του περάσεις κάποια Gingerbread ROM χωρίς να τραβιέσαι σε service, πάρε το άμεσα. Αν δεν συντρέχουν αυτές οι προϋποθέσεις, αλλά χρειάζεσαι σήμερα κάποιο κινητό και σου αρέσει το Ace, πάρε το και δεν θα βγεις χαμένος.

 

Για να σε διαφωτίσω.

Το development του ace (και των περισσότερων κινητών) είναι ένα μηδέν μπροστά στου S. Τίποτα λιγότερο η περισσότερο :)

 

Εγώ προσωπικά νιώθω ότι τα 130€ που έσκασα για το galaxy y, τα αξίζει για αυτά που μου προσφέρει.

Τα 230€ (προσφορά τότε αντι για 280) που έδωσα για το ace τα κλαίω.

 

Καλά το S δεν το συζητώ καν. Το 1ο κινητό που δεν θα δώσω-πουλήσω ποτέ.

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

Link to comment
Share on other sites

Για να σε διαφωτίσω.

Το development του ace (και των περισσότερων κινητών) είναι ένα μηδέν μπροστά στου S. Τίποτα λιγότερο η περισσότερο :)

 

Εγώ προσωπικά νιώθω ότι τα 130€ που έσκασα για το galaxy y, τα αξίζει για αυτά που μου προσφέρει.

Τα 230€ (προσφορά τότε αντι για 280) που έδωσα για το ace τα κλαίω.

 

Καλά το S δεν το συζητώ καν. Το 1ο κινητό που δεν θα δώσω-πουλήσω ποτέ.

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

 

[... Αναγκαία διόρθωση γιατί έθιξα κλασσικές αξίες ...]

Η κουβέντα προς τον φίλο μας είχε να κάνει για το S+ - το "S/S+" ξέφυγε στο editing :O :O

Το S έχει ήδη γίνει σημείο αναφοράς για τα Samsung Androids - αυτό δεν το συζητάμε. Αν πλέον κοστίζει όσο το Ace, το τσιμπάς άμεσα!

SGS2 R.I.P. > SGS4 i9505 με Kushan ROM v.9.0 Ultra Lite > SGS6 flat με stock ROM ...και μάλλον τέλος από Samsung...
Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα -περήφανος- κάτοχος του Άσου :D

 

"Δοκίμασα" και το S, μιας και αναφέρεται στο παραπάνω ποστ, όμως ειλικρινά, δεν ξέρω γιατί αλλά δεν με βόλεψε :confused:

Ο Άσος μου έκατσε καλύτερα στο χέρι, μου φάνηκε πιο βολικός σαν κινητό. Έτσι λοιπόν, πλέον το έχω στα χέρια μου κ εγώ :D

 

Προς το παρόν φόρτιση και δυστυχώς λόγω δουλειάς το βράδυ θα μπορέσω να παίξω μαζί του :cry: :lol:

 

Ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις απαντήσεις σας στις απορίες μου και ελπίζω σύντομα να αρχίσω και εγώ να βοηθάω εδώ και να λύνω απορίες :D

 

Α ναι, παραλίγο να το ξεχάσω, η συσκευασία περιέχει ακουστικά και μου έκανε εντύπωση.

Επίσης, έφαγα τον κόσμο να βρώ unbranded (και ευτυχώς βρήκα) γιατί δεν σκοπεύω σε σύντομο ροοτάρισμα και δεν ήθελα να βλέπω καμιά vodafone κάθε πρωί που το ανοίγω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα -περήφανος- κάτοχος του Άσου :D

 

"Δοκίμασα" και το S, μιας και αναφέρεται στο παραπάνω ποστ, όμως ειλικρινά, δεν ξέρω γιατί αλλά δεν με βόλεψε :confused:

Ο Άσος μου έκατσε καλύτερα στο χέρι, μου φάνηκε πιο βολικός σαν κινητό. Έτσι λοιπόν, πλέον το έχω στα χέρια μου κ εγώ :D

 

Προς το παρόν φόρτιση και δυστυχώς λόγω δουλειάς το βράδυ θα μπορέσω να παίξω μαζί του :cry: :lol:

 

Ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις απαντήσεις σας στις απορίες μου και ελπίζω σύντομα να αρχίσω και εγώ να βοηθάω εδώ και να λύνω απορίες :D

 

Α ναι, παραλίγο να το ξεχάσω, η συσκευασία περιέχει ακουστικά και μου έκανε εντύπωση.

Επίσης, έφαγα τον κόσμο να βρώ unbranded (και ευτυχώς βρήκα) γιατί δεν σκοπεύω σε σύντομο ροοτάρισμα και δεν ήθελα να βλέπω καμιά vodafone κάθε πρωί που το ανοίγω :lol:

 

Αντε Καλοριζικο και καλα ψαξιματα αλλα με μετρο παντα!!

Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

Οι υποψηφιοι αγοραστες ας δουν και το νεο Ace Plus που ανακοινωθηκε: http://www.samsungmobilepress.com/2012/01/03/Play-and-Share-Faster-and-Smarter-with-the-GALAXY-Ace-Plus

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Ace (S5830)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...