Jump to content

[ΕΠΙΣΗΜΟ] Εφαρμογές πλοήγησης για Bada OS


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και δεν μας το λες;

 

Εγω το αππθηκευσα στο τηλεφωνο , κατεβασα το ****** μου δημιουργησε ενα κωδικο , τον εβαλα στο sygic και ενεργοποιηθηκε.. Αυτο ειναι ολο... Δουλευει μια χαρα.. Και απο τι εχω καταλαβει σε οσους μας κολαγε το sygic ηταν λογο του οτι ειχαμε αργη καρτα μνημης , δε γινεται αλλιως... Με το που εβαλα αποθηκευση στο κινητο πεταγε...

Link to comment
Share on other sites

Εγω το αππθηκευσα στο τηλεφωνο , κατεβασα το ****** μου δημιουργησε ενα κωδικο , τον εβαλα στο sygic και ενεργοποιηθηκε.. Αυτο ειναι ολο... Δουλευει μια χαρα.. Και απο τι εχω καταλαβει σε οσους μας κολαγε το sygic ηταν λογο του οτι ειχαμε αργη καρτα μνημης , δε γινεται αλλιως... Με το που εβαλα αποθηκευση στο κινητο πεταγε...

 

το ιδιο εχω κανει και γω και το εχω αναφερει και παλαιοτερα στο φορουμ

απο την καρτα μνημης (kingston 16GB class 4) σερνοταν το προγραμμα και μολις το εγκατεστησα στη μνημη του κινητου δουλευει αψογα ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν το εγκαταστησεις ομως στην μνημη του κινητου μπορεις να βαλεις αλλους χαρτες και να κανεις τα γνωστα "πειραγματα";
Link to comment
Share on other sites

Αν το εγκαταστησεις ομως στην μνημη του κινητου μπορεις να βαλεις αλλους χαρτες και να κανεις τα γνωστα "πειραγματα";

 

oχι δε μπορεις... χρησημοποιεις τον ελλνικο χαρτη που εχει μεσα... Απλα του βαλεις το κλειδη για να το εχεις δωρεαν... το κωδικο κλειδη το παιρνεις απο το key generator... ΑΝ θες να το αποθηκευσης στη καρτα χωρις να σου κολλαει για να κανεις οτι πειραματα θες με χαρτες κ.λ.π. θα πρεπει η καρτα σου να ειναι τουλαχιστον class 6 για να μη κολλαει...

Link to comment
Share on other sites

-Αν κατεβάσω το Ndrive του Μαρόκου που είναι δωρεάν μπορώ να του περάσω χάρτη Ελλάδας μετά με κάποιον τρόπο; Η αν αγοράσω το Sygic της Τουρκίας που έχει μόνο 10 ευρώ, θα μπορώ μετά να του περάσω Ελληνικό χάρτη με τον "κλειδωγεννητήρα". Edited by gianpithio
Αναζήτηση παράνομου υλικού.
Link to comment
Share on other sites

Αν το εγκαταστησεις ομως στην μνημη του κινητου μπορεις να βαλεις αλλους χαρτες και να κανεις τα γνωστα "πειραγματα";

μπορεις μια χαρα μεσα απο το Stune ;)

Link to comment
Share on other sites

oχι δε μπορεις... χρησημοποιεις τον ελλνικο χαρτη που εχει μεσα... Απλα του βαλεις το κλειδη για να το εχεις δωρεαν... το κωδικο κλειδη το παιρνεις απο το key generator... ΑΝ θες να το αποθηκευσης στη καρτα χωρις να σου κολλαει για να κανεις οτι πειραματα θες με χαρτες κ.λ.π. θα πρεπει η καρτα σου να ειναι τουλαχιστον class 6 για να μη κολλαει...

 

και με κάρτα class 4 8GB που έχω εγώ δουλεύει άψογα χωρίς κανένα κόλλημα.

 

Κάτι άλλο τώρα σε αυτούς που έχουν το sygic. Μέχρι πριν κανά 2 μέρες μου δούλευαν μια χαρά οι κάμερες. Ξαφνικά δεν δουλεύουν. Έψαξα τις ρυθμίσεις, υποτίθεται είναι ενεργοποιημένες αλλά δεν παίζει καμιά ειδοποίηση ούτε τις εμφανίζει στον χάρτη. μόνο ερωτηματικό ? βγάζει εκεί που είναι οι κάμερες. Καμιά ιδέα?

 

Το βρήκα τελικά με τις κάμερες. Πήγα στα σημεία ενδιαφέροντος και στην ειδοποίηση για POI επέλεξα τον κάθε τύπο ¨κάμερα" ή ¨ραντάρ" και έβαλα τον ήχο και την απόσταση που θέλω να έχει για να με ειδοποιεί. Τις εικόνες τους δεν μπορώ να εμφανίσω ακόμα στον χάρτη και μου βγάζει μόνο ερωτηματικά αλλά θα δω τι μπορεί να γίνει εκτός αν έχει κάποιος άλλος υπόψιν κάτι σχετικό.

Edited by GUZGUN

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

και με κάρτα class 4 8GB που έχω εγώ δουλεύει άψογα χωρίς κανένα κόλλημα.

 

Κάτι άλλο τώρα σε αυτούς που έχουν το sygic. Μέχρι πριν κανά 2 μέρες μου δούλευαν μια χαρά οι κάμερες. Ξαφνικά δεν δουλεύουν. Έψαξα τις ρυθμίσεις, υποτίθεται είναι ενεργοποιημένες αλλά δεν παίζει καμιά ειδοποίηση ούτε τις εμφανίζει στον χάρτη. μόνο ερωτηματικό ? βγάζει εκεί που είναι οι κάμερες. Καμιά ιδέα?

 

class 4 8g εχω και σερνοταν.. το περασα στη μνημη του κινητου και πεταγε.. τωρα γτι αυτες οι διαφορες απο κινητο σε κινητο με to sygic δε ξερω :/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Επιτέλους βάλαν το sygic με Ελλάδα στο samsung apps! και σε λογική τιμή... 16 ευρώ :D

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000940506&listYN=Y

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους βάλαν το sygic με Ελλάδα στο samsung apps! και σε λογική τιμή... 16 ευρώ :D

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000940506&listYN=Y

 

Ναι! Πολύ καλή τιμή, πρέπει να βεβαιωθούμε ότι τρεχει καλά γιατί όταν το είχα δοκιμάσει παλιότερα κολουσε πολύ, βέβαια ήταν spoofed οπότε μπορεί να έπαιξε και αυτό το ρόλο του.

Αν το αγόρασε κάποιος περιμένουμε εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites

τους χάρτες TOM TOM που λέει ότι έχει μπορούμε να τους βρούμε πουθενά? όχι ότι με αυτούς της Navteq είχε κάποιο πρόβλημα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη που το ξαναναφέρω αλλά εμένα δεν μου κόλλησε ποτέ το προηγούμενο.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Διασταυρώσεις δρόμων μπορείς να βάλεις στο Sygic; Γιατί στο route66 που έχω πρέπει να βάλεις ΟΔΟ και ΑΡΙΘΜΟ μόνο! Δεν γίνετε να βάλεις 2 οδούς διασταυρούμενες και να σε πάει! :mad:
Link to comment
Share on other sites

θα το ψάξω γιατί με ενδιαφέρει και μένα και θα σου πω

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Διασταυρώσεις δρόμων μπορείς να βάλεις στο Sygic; Γιατί στο route66 που έχω πρέπει να βάλεις ΟΔΟ και ΑΡΙΘΜΟ μόνο! Δεν γίνετε να βάλεις 2 οδούς διασταυρούμενες και να σε πάει! :mad:

μπορεις :)

μαλιστα οταν γραψεις την πρωτη οδο μετα σου βγαζει μια λιστα με ολες τις οδους που διασταυρωνεται!

Link to comment
Share on other sites

με πρόλαβες. να'σαι καλά.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

αγορασα το sygik 14 ευρω,καλο φαινεται το δοκιμασα, ειναι καλυτερο απο αυτο που ειχαμε σπασμενο πριν, καλυτεροι χαρτες τομ τομ και οχι NAVTEC, αξιζει τελικα τα λεφτα του.κανενα κολλημα, παιζει κανονικα , πολυ καλη χαρτογραφηση.
Link to comment
Share on other sites

αγορασα το sygik 14 ευρω,καλο φαινεται το δοκιμασα, ειναι καλυτερο απο αυτο που ειχαμε σπασμενο πριν, καλυτεροι χαρτες τομ τομ και οχι NAVTEC, αξιζει τελικα τα λεφτα του.κανενα κολλημα, παιζει κανονικα , πολυ καλη χαρτογραφηση.

Το έχεις αποθηκευμένο στην κάρτα μνήμης η στη μνήμη του κινητού; Τι κάρτα μνήμης έχεις. Εγώ το κατέβασα πριν λίγο και κολλάει το μενού(έχω κάρτα class 4), έχει πολύ αργή απόκριση! Την πλοήγηση του δεν την δοκίμασα ακόμα γιατί είμαι μέσα στο σπίτι....

Link to comment
Share on other sites

στην καρτα μνημης το εγκατεστησα.class 6 εχω ,στην αρχη κολλησε για λιγο μεχρι να βαλω διευθυνση μετα τα φορτωσε και ειναι οκ απο τοτε παει σφαιρα
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

πως μπορω να κατεβασω το Πορτογαλλικό Ndrive (Fin Promo) ?

το kies μου ζηταει συνδεση λογαριασμου και μετα με παει στο ΑΓΓΛΙΚΟ appsstore.....

ουτε κατευθειαν απο το κινητο βρισκω δοκιμαστικη εκδοση toy Ndrive :worry:

Samsung Wave - Όχι απλά κύμα...Τσουνάμι !

για αυτο τρεξτε να σωθητε !!!................... :lol:

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να κατεβασω το Πορτογαλλικό Ndrive (Fin Promo) ?

το kies μου ζηταει συνδεση λογαριασμου και μετα με παει στο ΑΓΓΛΙΚΟ appsstore.....

ουτε κατευθειαν απο το κινητο βρισκω δοκιμαστικη εκδοση toy Ndrive :worry:

 

Θα κανεις ενα account στο αγγλικό app store και θα το κατεβασεις από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το γραφω καθαρα εχω acc παταω να κατεβασω το πορτογαλικο με ζηταει συνδεση που με παραπεμπει αναγκαστικα στο ΑΓΛΙΚΟ appsstore και το ΑΓΓΛΙΚΟ δεν εχει n drive promo για να το κατεβασω....

 

επισις κατεβασα πιο νεα εκδοση του kies αλλα δεν εχει επιλογη χωρας μονο γλωσας....την εγκατεστησα αλλα η χωρα Αγγλια και οι τιμες σε λιρες...

 

θα δοκιμασω να το βγαλω τελειως να κανω ενα καθαρισμα κσαι ξανα εγκατασταση...

θα το ειχα κανει ηδη αλλα εχει 1 μηνα που παιδευομουν να το εγκαταστησω οπως γραφω σε αλλο ποστ στα προβληματα του kies...

Samsung Wave - Όχι απλά κύμα...Τσουνάμι !

για αυτο τρεξτε να σωθητε !!!................... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...