Jump to content

ZTE V9 (Light) 7"


petran66
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό ακριβώς κάνω εξ αρχής,μεταφέρω το ζιπαρισμένο φάκελο Sales_MultiDL_MSM7227_patched στο φάκελο που προκύπτει και έχει εγκατασταθεί το Sales_MultiDL_MSM7227_V1.00.01..

 

Σηκώνω τα χέρια ψηλά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 187
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξανακατέβασε τα χέρια (:)) και μετά πρώτα ξεζιπάρε το ζιπαρισμένο φάκελο Sales_MultiDL_MSM7227_patched. Το περιεχόμενο του, δηλαδή το Sales_MultiDL_MSM7227_patched.exe το αντιγράφεις εκεί ακριβώς που λες και μετά το τρέχεις.
Link to comment
Share on other sites

Όχι,vista έχω..

 

Αυτή η εικόνα φαίνεται χωρίς να εγκαθίσταται κάποιο αρχείο.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους τα κατάφερα..!!

 

Αντιμετωπίζω όμως νέο πρόβλημα....

 

Στο market δεν μου βγάζει το google maps.

 

Τι έχει γίνει λάθος..?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Ξέρει κανείς που θα βρω βάση στήριξης και θήκη για το ZTE V9??

 

Μπορείς να δεις στο ebay

 

Για βάση στήριξης έχω πάρει αυτή. ετσι και έτσι είναι.

 

Για θήκη αυτή εδώ έχει καλές κριτικές.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κυκλοφόρησε και για ZTE V9. Nα δούμε ποιός φίλος θα το βάλει πρώτος να μας πει παρατηρήσεις....

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=317737

:)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, ειμαι νεος κατοχος του zte θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει βγει η official 2.2? και σε ποιο λινκ μπορω να βρω το software για αναβαθμιση? ευχαριστω εκ των προτερων..
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε και για ZTE V9. Nα δούμε ποιός φίλος θα το βάλει πρώτος να μας πει παρατηρήσεις....

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=317737

 

Εχω περάσει την τελευταία έκδοση που έδωσε ο kallt_kaffe από εδώ http://www.swedroid.se/forum/42958-rom-gingerbread-cyanogenmod-7-1-0-inofficiell-portning-2011-09-26-gen2.html που λογικά πρέπει να είναι η ίδια με την επίσημη.

Γενικά με την Cyanogen το tablet γίνεται πραγματικά λειτουργικό και γρήγορο. Ειδικότερα επειδή δεν το πολυχρησιμοποιώ πια, δεν έχω ψάξει σε βάθος τις αλλαγές που έγιναν.

 

καλησπερα παιδια, ειμαι νεος κατοχος του zte θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει βγει η official 2.2? και σε ποιο λινκ μπορω να βρω το software για αναβαθμιση? ευχαριστω εκ των προτερων..

 

Επίσημη 2.2 στην Ελλάδα δεν έχει δοθεί, και προσωπικά δεν νομίζω να δοθεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Εχω να αναφερω πως σε επικοινωνια φιλου μου κατοχου zte v9 με την zte για ενα προβλημα που ειχε του αναφεραν πως το service το εχει αναλαβει ο Γερμανος. Σε συνεχει της συζητησης τους του ειπαν πως μεσα στην εβδομαδα θα αναρτηθει στο site του Γερμανου η της Cosmote για κατεβασμα επισιμη 2,2!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας. Γνωρίζει κάποιος πως θα συνδέσω κάποια συσκευή στο usb? Προσπάθησα να κάνω αυτά που λένε εδώ http://android.modaco.com/topic/343858-external-usb-devices/ αλλά δεν κατάφερα κάτι.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα...ηθελα να ρωτησω κατι σε κινητο-ταμπλετ ειναι μονο το ΖΤΕ V9?και κατι αλλο...το ΖΤΕ V9 plus ποτε ερχεται στην αγορα???
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμενα να κανω μια ερωτηση αξιζει να το παρω πιο πολλη για κανενα fb και να διαβαζω κανενα νεο και αντε κανενα παιχνιδι απλο η να παρω το Huawei ideos X5 pro ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα.θελω να ρωτησω κατι αυτη η ταμπλετα εχει 3g για καρτα σιμ?επισης για πλοηγιση και για στοιχημα και livescore πως σας φενεται ειναι καλη να το παρω η εχετε να προτεινετε κατι αλλο.ευχαριστω:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Hello mike40,

Καμιά πληροφορία για την αναβάθμηση?

Την δοκίμασες?

Σε τί version καταλήγουμε?

 

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Hello mike40,

Καμιά πληροφορία για την αναβάθμηση?

Την δοκίμασες?

Σε τί version καταλήγουμε?

 

Thanks.

 

2.2.2 εγινε ενα νεο Tablet (απλα μη ξεχασεις backup)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..εγω μπαινω στην σελιδα της wind για να κατεβασω την αναβαθμιση αλλα λεει page not found..

 

Κανονικοτατα μπαινει...φανταζομαι μπαινεις απο τον υπολογιστη σου :)

 

Να ρωτησω και εγω κατι με τη σειρα μου σε οποιον εχει κατεβασει την επισημη αναβαθμιση: Εχει γινει ταυτοχρονη αυξηση και της συχνοτητας λειτουργειας του επεξεργαστη? Το ρωταω αυτο γιατι παρατηρησα σε ενα παιχνιδακι (asphault) οτι πλεον παιζει πολυ καλυτερα σε σχεση με πριν. Αν οχι μπορω να κανω ενα μικρο overclocking και αν ναι υπαρχει καποιο προγραμματακι (link) ?

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Κανονικοτατα μπαινει...φανταζομαι μπαινεις απο τον υπολογιστη σου :)

 

Φυσικα μπαινω απο τον υπολογιστη και μαλιστα δοκιμασα και firefox και chrome αλλα μου βγαζει page not found.

ωστοσο, την αναβαθμιση για το blade την εμφανιζει κανονικα..μηπως να περασω αυτη;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Κανονικοτατα μπαινει...φανταζομαι μπαινεις απο τον υπολογιστη σου :)

 

Φυσικα μπαινω απο τον υπολογιστη και μαλιστα δοκιμασα και firefox και chrome αλλα μου βγαζει page not found.

ωστοσο, την αναβαθμιση για το blade την εμφανιζει κανονικα..μηπως να περασω αυτη;:confused:

 

εγω και αυτη τη στιγμη που γραφω ξαναμπηκα και ανοιγει κανονικα (με int. explorer μπαινω)...φυσικα και MH βαλεις την αναβαθμιση για το blade. :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V9 (Light) 7"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...