Jump to content

Alcatel OT-710


JaguarOne
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχω την εντυπωση οτι στη wind

εχει την ιδια συσκευη, αλλα χωρις να ειναι dual sim,

αν απλα τσεκαρετε OT 710 στο google θα δειτε οτι περισσοτερες συσκεθες ειναι χωρις dual sim, κ επισης στο φυλλαδιο της wind δεν αναφερει τιποτα για dual sim

Διορθωστε με αν κανω λαθος

 

Απο που μπορω να το αγοραω? στα eshop δεν υπαρχει πια, κανενα αλλο αξιοπιστο site?

Edited by vodka13
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 318
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια εχω την εντυπωση οτι στη wind

εχει την ιδια συσκευη, αλλα χωρις να ειναι dual sim,

αν απλα τσεκαρετε OT 710 στο google θα δειτε οτι περισσοτερες συσκεθες ειναι χωρις dual sim, κ επισης στο φυλλαδιο της wind δεν αναφερει τιποτα για dual sim

Διορθωστε με αν κανω λαθος

 

Απο που μπορω να το αγοραω? στα eshop δεν υπαρχει πια, κανενα αλλο αξιοπιστο site?

 

Στη σελιδα 47 λεει κατω κατω σε κυκλο οτι δεχεται 2 καρτες σιμ. Παντως αν και κανονικα στη wind το πουλαει 57$ (με εκπτωση=53$) (παλι φτηνοτερα ειναι..) δε πιστευω και καλα να εχει το μενου της wind πχ οπως συμβαινει με τα κινητα της vodafone. Το γιατι το πουλαν τοσο δε καταλαβαινω ακομα οταν το media markt το χει καπου στα 80$!

Ακομα να το φερουν παντως και υποψιαζομαι οτι θα το φερουν..οταν τελειωσουν οι εκπτωσεις και η προσφορα δεν θα μετραει..!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, οταν τα πουλανε εταιριες, συνηθως, δεν υποστηριζουν τη λειτουργια 2 διαφοεριτεκς καρτες, πχ whats up και wind

υποστηριζουν μονο ιδιας εταιριας συνηθως.

ελπιζω να ξερει καπιος κατι stadar και σιγουρο

Link to comment
Share on other sites

το κλειδωμα συσκευων απαγορευεται στην ελλαδα απο το 200Χ. καπου εδω μεσα το διαβασα. αν το βρω θα το ποσταρω
Link to comment
Share on other sites

πλαίσιο

skroutz

e-shop (πάρε τηλ. μπορεί να το έχουνε από βδομάδα)

 

και δες και την wind(53ευρά είναι αυτά :p)

Edited by d0nald89
Link to comment
Share on other sites

wind Καταστήματα/Φυλλάδιο-Προσφορών

εδώ

(το περίμενα κάτι τέτοιο οι περισσότερες εταιρείες το κάνουνε)

 

και στην τελευταία σελίδα με γράμματα που δεν φαίνονται "εξαντλήσεως των αποθεμάτων"

 

άμα το έχει πάρει κανείς με 53ε να μας το πει !!! :p

 

71(e-modile αν θυμάμαι καλά) που το πουλάει το φτηνό ηλεκτρονικό κατάστημα .Από τα 53 έχει μεγάλη διαφορά...

Edited by d0nald89
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και εγώ κάτι επειδή με δυσκόλεψε πολύ να γράψω ένα μύνημα...qwerty έχε,δηλαδή όλα τα γράμματα ξεχωριστάι ?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω και εγώ κάτι επειδή με δυσκόλεψε πολύ να γράψω ένα μύνημα...qwerty έχε,δηλαδή όλα τα γράμματα ξεχωριστάι ?

 

ευχαριστώ

 

κοίτα λίγο αυτό

 

Τι sar έχει? Βρήκε κανείς τίποτα?

 

εδώ

"Το όριο SAR ορίζεται από διεθνείς υποχρεώσεις ή από το Συμβούλιο της Ευρωπαϊκής Ένωσης (CE) σε 2 watts / kilogram (W / kg) ανά 10 γραμμάρια σωματικού ιστού. Η υψηλότερη τιμή SAR για αυτό το κινητό τηλέφωνο για χρήση στο αυτί και η συμμόρφωση με το πρότυπο είναι 1,2 W / kg."

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

πολύ μεγάλο sar .....ααχ....μπορείς να μου κάνεις και μετάφραση στο videaki ? :P ευχαριστώ! Edited by michael150583
Link to comment
Share on other sites

Σημερα που επαιξα μαζι τουσ το πλαισιο στο κεντρο της θεσσαλονικης η αποκριση του στα μηνυματα και γενικοτερα δε μου αρεσε καθολου.

Θα το ελεγα απο αργο εως εκνευριστικο. Αυτο με το δακτυλο, οταν δοκιμασα με ενα στυλο εγραφε καπως καλυτερα κατα τα αλλα πολυ ομορφο και στοιβαρο

Link to comment
Share on other sites

πολύ μεγάλο sar .....ααχ....μπορείς να μου κάνεις και μετάφραση στο videaki ? :P ευχαριστώ!

 

δεν την έκανα εγώ την μετάφραση αυτό :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Σημερα που επαιξα μαζι τουσ το πλαισιο στο κεντρο της θεσσαλονικης η αποκριση του στα μηνυματα και γενικοτερα δε μου αρεσε καθολου.

Θα το ελεγα απο αργο εως εκνευριστικο. Αυτο με το δακτυλο, οταν δοκιμασα με ενα στυλο εγραφε καπως καλυτερα κατα τα αλλα πολυ ομορφο και στοιβαρο

Εγώ πάλι που το δούλεψα στα media markt μου έκανε εντύπωση οτί αντιδρούσε στο άγγιγμα του δαχτύλου άμμεσα.Καμία καθυστέρηση ούτε στα sms.Τελικά υπάρχει πουθενά αυτό το κινητό; Μόνο σαν δείγμα υπάρχει στα καταστήματα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

στην wind πάλι κάνουν το κινέζο. κανείς δεν ξέρει αν θα έρθει τελικά αυτό το μοντέλο στο κατάστημα...
Three centuries of cheap abundant fossil fuel energy have imposed lasting distortions on the modern mind
Link to comment
Share on other sites

στην wind πάλι κάνουν το κινέζο. κανείς δεν ξέρει αν θα έρθει τελικά αυτό το μοντέλο στο κατάστημα...

 

καλησπερα,εγω που το εχω παραγγειλει στη wind μου ειπαν οτι θα το παραλαβουν 28 φεβρουαριου

Link to comment
Share on other sites

οταν δηλαδη τελειωσουν οι εκπτωσεις και θα σου κοστισει.. 70 κατι ευρω..???? :shoot: wind

Δηλαδη οσοι προλαβουν στις 28..:protest:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
οταν δηλαδη τελειωσουν οι εκπτωσεις και θα σου κοστισει.. 70 κατι ευρω..???? :shoot: wind

Δηλαδη οσοι προλαβουν στις 28..:protest:

 

Τώρα που τελείωσε η προσφορά, θα το έχουν στα 57 ευρώ. (όταν έρθει φυσικά)

Για 5 ευρώ παραπάνω δε χάλασε ο κόσμος. Όταν έρθει θα το πάρω...... :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel OT-710

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...