Jump to content

Motorola ATRIX


personGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα! Αγόρασα πρόσφατα το Atrix και παρατήρησα οτι οι φωτογραφίες που βγάζει κυρίως πρόσωπα είναι κοκκινοπες. Όσο και αν έψαξα τις ρυθμίσεις δεν βρήκα κάτι. Έτσι βγάζουν όλα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χρησιμοποιώ το κινητό για ξυπνητήρι το πρωί οπότε δεν το κλείνω μέσα στην εβδομάδα.

χθες που το έκλεισα όλο το βράδυ και το άνοιξα το πρωί είχε χάσει την ημερομηνία!!

έδειχνε Ιανουάριο 1970 02:00 το πρωί!!!

έχει συμβεί σε κανένα άλλο αυτό η έχω θέμα;;;

να σημειώσω οτι κατά την διάρκεια της εβδομάδας το έκλεισα καποιοες φορές τότε που το έκανα unlock αλλά οχι πάνω απο 3-4 λεπτά την κάθε φορά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αγόρασα πρόσφατα το Atrix και παρατήρησα οτι οι φωτογραφίες που βγάζει κυρίως πρόσωπα είναι κοκκινοπες. Όσο και αν έψαξα τις ρυθμίσεις δεν βρήκα κάτι. Έτσι βγάζουν όλα?

 

Οχι φίλε μου ποτέ δεν είδα κάτι τέτοιο στις φωτό μου.

Δοκίμασε και άλλα camera apps μήπως δεν ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεις κάποιο κάλο προγραμματακι; Δοκίμασα κανα δυο αλλά δεν με ικαποιησαν. Βέβαια μέσω προγραμμάτων είναι σωστό το χρωμα
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεις κάποιο κάλο προγραμματακι; Δοκίμασα κανα δυο αλλά δεν με ικαποιησαν. Βέβαια μέσω προγραμμάτων είναι σωστό το χρωμα

 

Δοκίμασε το vignette για πιο «καλλιτεχνικές» φώτο.και το κάμερα ζουμ εφεξ είναι ωραίο

----------------------------------------------

Samsung Galaxy S3 :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Για να αγοράσεις μια εφαρμογή απο το κατάστημα μόνο με πιστωτική κάρτα γίνεται? Δεν γινεται να πάρει τα χρήματα απο την κάρτα του παρόχου?
Link to comment
Share on other sites

Για να αγοράσεις μια εφαρμογή απο το κατάστημα μόνο με πιστωτική κάρτα γίνεται? Δεν γινεται να πάρει τα χρήματα απο την κάρτα του παρόχου?

Πάρε μία χρεωστική (prepaid) .Εγώ έχω μία της Κύπρου και μέχρι τώρα δουλεύει άψογα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το λογισμικο της μοτορολα για τα windows εκτος απο τον συγχρονισμο επαφων κλπ σου δινει τη δυνατοτητα να στελνεις μυνηματα και επιπλεον μπορει να συνδεθει με το κινητο μεσω BT?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

καπου ειχε παρει το ματι μου, πως σε επομενη αναβαθμιση, το Atrix θα εχει και ριαδιοφωνο

 

ισχυει κατι τετοιο?

 

ειμαι επιφυλακτοκος για το κατα ποσο ισχυει, γιατι αν ναι, τοτε αυτο σημαινει πως το κινητο εχει το hardware, αλλα μεχρι τωρα δεν υπηρχε το software, που ειναι πολυ κουλο...

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχε παρει το ματι μου, πως σε επομενη αναβαθμιση, το Atrix θα εχει και ριαδιοφωνο

 

ισχυει κατι τετοιο?

 

ειμαι επιφυλακτοκος για το κατα ποσο ισχυει, γιατι αν ναι, τοτε αυτο σημαινει πως το κινητο εχει το hardware, αλλα μεχρι τωρα δεν υπηρχε το software, που ειναι πολυ κουλο...

 

Δεν έχει δέκτη το κινητό και είναι αδύνατο μέσω αναβάθμισης να αποκτήσει. Θα το είχανε ανακαλύψει τα τζιμανια που βγάζουνε ρομ.

Έχεις κάποιο σχετικό λινκ;

----------------------------------------------

Samsung Galaxy S3 :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αγόρασα πρόσφατα το Atrix και παρατήρησα οτι οι φωτογραφίες που βγάζει κυρίως πρόσωπα είναι κοκκινοπες. Όσο και αν έψαξα τις ρυθμίσεις δεν βρήκα κάτι. Έτσι βγάζουν όλα?

 

Επειδή μου έχει γίνει εμμονή ρίξ' τε μια ματιά στις φώτο για να δούμε αν και τα δικά σας Atrix βγάζουν το ίδιο χρώμα. Είναι 3 φωτογραφίες. Η 1η είναι απο το Atrix, η 2η απο το Nokia την οθόνη του Atrix και η 3η απο το Nokia. Ίσως να είναι η ιδέα μου ή ίσως να φταίνε τα χρώματα της οθόνης. Ειδικά στα πρόσωπα φαίνεται λες και έτρεχες και αναψοκοκκίνησες, αν και στον υπολογιστή φαίνεται λιγότερο.

Atrix

Nokia-Atrix

Nokia

Ακόμη το τηλέφωνο όταν το "πειράζεις" ιδιαίτερα αν περάσει καμία ωρίτσα ζεστένεται αισθητά στο κάτω μέρος. Είναι φυσιολογικό???

Πιστεύω να μην σας ζάλησα πολύ!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη το τηλέφωνο όταν το "πειράζεις" ιδιαίτερα αν περάσει καμία ωρίτσα ζεστένεται αισθητά στο κάτω μέρος. Είναι φυσιολογικό???

Πιστεύω να μην σας ζάλησα πολύ!:rolleyes:

 

 

και εμενα οταν πεζω αρκετη ωριτσα ζεστενετε στο κατω μερος αλλα ζεστενετε φυσιολογικα

 

Οσο αφορα τις φωτογραφειες εμενα κανονικες μου φενονται .

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχε παρει το ματι μου, πως σε επομενη αναβαθμιση, το Atrix θα εχει και ριαδιοφωνο

 

ισχυει κατι τετοιο?

 

ειμαι επιφυλακτοκος για το κατα ποσο ισχυει, γιατι αν ναι, τοτε αυτο σημαινει πως το κινητο εχει το hardware, αλλα μεχρι τωρα δεν υπηρχε το software, που ειναι πολυ κουλο...

 

Εγω το μονο που εχω δει ειναι οτι στο site της Motorola λέει ότι έχει δέκτη ραδιοφώνου στα specifications

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει 680. Μόνο στην αρρωστημένη φαντασία κανά δυό ελληνικών καταστημάτων υπάρχει συσκευή ΜΒ680!

 

καπου ειχε παρει το ματι μου οτι το αμερικανικο ατριξ ΕΧΕΙ ραδιο, δεν θυμαμαι που ομως.

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο την οθονη εχετε μείνει ευχαριστημένοι?αξιζει να το πάρω?ειναι πιο καλη απο του galaxy s ας πούμε?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο την οθονη εχετε μείνει ευχαριστημένοι?αξιζει να το πάρω?ειναι πιο καλη απο του galaxy s ας πούμε?

 

Ειναι αρκετα καλη! λιγο κατοτερη απο την retina που έχει το iphone

Link to comment
Share on other sites

βασικα σαν ξεπλυμενη ειναι, θαμπη και ουδετερη. Εχει ομως πολυ καλη αναλυση. Μην αφηνεται το προσωπικο σας ενθουσιασμο επειδη εχετε το κινητο να μην τα βλεπετε αντικειμενικα
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Είναι το πρώτο μου smartphone γι'αυτό κάνω έτσι! Δεν έχω πιάσει άλλο στα χέρια μου! "Καινούργιο κοσκινάκι μου και πού να σε κρεμάσω"!

 

το optimus2x εχει καλυτερη οθονη αν και με μικροτερη αναλυση και οι amoled ειναι απλα χαρμα οφθαλμων, αν εξαιρεσουμε την μπλε αποσχρωση. Δεν επιβεβαιωνετε ο κανονας οτι τελειο κινητο δεν υπαρχει

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ησουν ποτέ κάτοχος και των δύο και μάλιστα ταυτόχρονα και να είχες βάλει τo ίδιο ακριβώς wallpaper;;;

 

Ναι, και τα 2 τα ειχα πανω απο μια βδομαδα

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

τι λενε τα ποστ μου δλδ?

 

εμενα αυτη την εντυπωση μου εδωσε, δεν ειναι crystal clear οπως πχ του iphone4 ουτε οπως ενος lumia800/N9

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι για αγορά και είμαι ανάμεσα στο atrix και το lg 2x θα ήθελα να ρωτήσω αν πρόκειται να πάρει επίσημα ics το atrix από τη μαμά motorola!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι για αγορά και είμαι ανάμεσα στο atrix και το lg 2x θα ήθελα να ρωτήσω αν πρόκειται να πάρει επίσημα ics το atrix από τη μαμά motorola!

 

ναι, προς τα τελη του χρονου

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Tα πόστς σου άλλα λένε!

 

Επιπλέον, θαμπάδα και υψηλή ανάλυση είναι ακριβώς το αντίθετο πράγμα!

 

http://img14.imageshack.us/img14/1586/photouk.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ναι, αλλα μαντεψε ποια ειναι πιο ωραια στο ματι, εγω του γκαλαξυ παντως μου αρεσε

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola ATRIX

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...