Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια μολις πληροφορη8ηκα απο iphone για free εκδοση του macromedia flash player 2 μπειτε στο σαιτ και κατεβαστε το πριν τελειωσει η προσφορα ;) 8α σας πει κατι για 8 ευρω καντε τους κινεζους πατατε οκ και next και ειστε οκ :p

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kali fasi to Smart Hider... ante na to cr**** kanenas an to doume kai apo konta !

Αν δεν κάνω λάθος είναι το Smart Guard με άλλα....ρούχα. Της ίδιας εταιρίας είναι άλλωστε.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

hi guyz!!! Αν μπορει κανεις να μου πει εναν τροπο να βρω το μαμημενο product key του camcorder II θα του ημουν ευγνωμων!!!

 

Υ.Γ. η εκδοση ειναι v 2.0.2

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Τι αποτελεσματα περιμενεις απο το power mp3 για 6630??? δε νομιζω οτι μπορει να αναπαραγει καλυτερα τα κομματια με οποιοδηποτε προγραμμα ακομα και μπασα να βαλεις δε γινεται τιποτα, παραμορφωνεται ο ηχος... ακομα δε εχει βγει cr*cked στο i-phone

ενταξει μην το λες.η αληθια ειναι οτι οταν ειναι μεγαφωνο ο ηχος ειναι για τα μπαζα.αλλα με ακουστικα και με μπασα καπως τον βελτιωνει

Link to comment
Share on other sites

απο οτι διαβασα στο i-phone για το power mp3 λενε οτι για 6630 εχει αρκετα καλα αποτελεσματα.και τα δυο προγραμματα εχουν βγει σπασμε*α??

Πάντως στο Ν70 δε με ενθουσίασε και πολύ καλύτερα τα παίζει η προεγκατεστημένη εφαρμογή, το powermp3 μάλλον μπουκώνει λίγο και ο ήχος δεν ακούγεται καλά, άσε που δεν μπορείς να επιλέξεις τραγούδια από το mymusic αλλά μόνο από το sounds, ακόμα και να επιλέξεις από όλους τους φακέλους εννοεί μονάχα το digital και το simple που είναι μέσα στο sounds

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εμενα γιατι δε λεει να μου βρει τα mp3?

ενα mp4 βρισκει μονο κι εκεινο λεει μη υποστηριζομενη λειτουργια

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν κάνει τίποτα. Δεν βλέπει ούτε τα τραγούδια. Σε πιο φάκελο έχετε τα mp3?

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα γιατι δε λεει να μου βρει τα mp3?

ενα mp4 βρισκει μονο κι εκεινο λεει μη υποστηριζομενη λειτουργια

 

Σε εμένα δεν κάνει τίποτα. Δεν βλέπει ούτε τα τραγούδια. Σε πιο φάκελο έχετε τα mp3?

 

Tnx...

 

 

Μα καλά κανένας δε διαβάζει τα post μου;;; :mad:

Τόσο απαρατήρητος περνάω πια;:lol:

 

Πάντως στο Ν70 δε με ενθουσίασε και πολύ καλύτερα τα παίζει η προεγκατεστημένη εφαρμογή, το powermp3 μάλλον μπουκώνει λίγο και ο ήχος δεν ακούγεται καλά, άσε που δεν μπορείς να επιλέξεις τραγούδια από το mymusic αλλά μόνο από το sounds, ακόμα και να επιλέξεις από όλους τους φακέλους εννοεί μονάχα το digital και το simple που είναι μέσα στο sounds

 

Αυτό είναι και το σπαστικό, η μουσική από το κινητό μπαίνει στο mymusic (η μουσική μου) ενώ το πρόγραμμα κάνει αναζήτηση μόνο στους ήχους κλήσης γι΄αυτό και δε σας βγάζει τα κομμάτια

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά κανένας δε διαβάζει τα post μου;;; :mad:

Τόσο απαρατήρητος περνάω πια;:lol:

 

 

 

Αυτό είναι και το σπαστικό, η μουσική από το κινητό μπαίνει στο mymusic (η μουσική μου) ενώ το πρόγραμμα κάνει αναζήτηση μόνο στους ήχους κλήσης γι΄αυτό και δε σας βγάζει τα κομμάτια

Το διαβασα το ποστ σου

Μεσα στο E:/sounds εχω τους εξης φακελους οπου περιεχου καποια αρχεια.

DIGITAL (380)

MIDI (856)

MP3 (113)

MP4 (1)

SIMPLE (0)

WMΑ. (3)

Στο προγραμμα, πηγαινω playlist επιλεγω options και μετα open songs . Μου λεει ,scanning files και μετα select audio files, μετα μου εμφανιζει μονο ενα αρχειο mp4 το οποιο δεν παιζει.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να απεγκαταστήσω στο Ν70 την εφαρμογή μουσική για να παίζω τα κομμάτια με τον mp3player (σαν αυτόν που υπάρχει στο 6630/80) αλλά δεν γίνεται να τον απεγκαταστήσω.

 

Exei vgei nea version tou Nokia Music Player kai otan anoigeis ena mp3 den to paizei aytos alla paizei mono tou san ksexwristo arxeio (diladi sto 6630 paizoun ola opws prin ;) )

Link to comment
Share on other sites

Το διαβασα το ποστ σου

Μεσα στο E:/sounds εχω τους εξης φακελους οπου περιεχου καποια αρχεια.

DIGITAL (380)

MIDI (856)

MP3 (113)

MP4 (1)

SIMPLE (0)

WMΑ. (3)

Στο προγραμμα, πηγαινω playlist επιλεγω options και μετα open songs . Μου λεει ,scanning files και μετα select audio files, μετα μου εμφανιζει μονο ενα αρχειο mp4 το οποιο δεν παιζει.

Μετά το scanning πατάς επιλογές και πατάς "select folder" εκεί σου βγάζει τους διαθέσιμους φακέλους που υπάρχουν μέσα στο sounds (πχ. εμένα βγάζει simple, digital, ηχογραφήσεις), έχει και επιλογή all folders που σου εμφανίζει φαντάζομαι το σύνολο του περιεχομένου όλων των φακέλων που είναι εντός του sounds

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά κανένας δε διαβάζει τα post μου;;; :mad:

Τόσο απαρατήρητος περνάω πια;:lol:

 

 

 

Αυτό είναι και το σπαστικό, η μουσική από το κινητό μπαίνει στο mymusic (η μουσική μου) ενώ το πρόγραμμα κάνει αναζήτηση μόνο στους ήχους κλήσης γι΄αυτό και δε σας βγάζει τα κομμάτια

 

 

Φίλε μου... ΤΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΕΊΝΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ!!!

 

Απ' εκεί και πέρα, σε εμένα δεν βλέπει τα ogg...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Μετά το scanning πατάς επιλογές και πατάς "select folder" εκεί σου βγάζει τους διαθέσιμους φακέλους που υπάρχουν μέσα στο sounds (πχ. εμένα βγάζει simple, digital, ηχογραφήσεις), έχει και επιλογή all folders που σου εμφανίζει φαντάζομαι το σύνολο του περιεχομένου όλων των φακέλων που είναι εντός του sounds

Την ωρα που παταω open songs η add songs μου λεει scanning files και αμεσως μετα μου βγαζει αυτο το αρχειο mp4, δεν μου λεει να επιλεξω κανενα φακελο

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

ενταξει μην το λες.η αληθια ειναι οτι οταν ειναι μεγαφωνο ο ηχος ειναι για τα μπαζα.αλλα με ακουστικα και με μπασα καπως τον βελτιωνει
Καλα μην ειμαστε και πλεονεκτες τι περιμενες να εχεις πολυ δυνατο ηχο απο μεγαφωνο του 6630? κινητο ειναι το καημενο :p
Link to comment
Share on other sites

mipos xerei kaneis to trafcam (antiradar) kai pos mporo na to katevaso?

thanx!!:D

Το εχει εδω αλλα πρεπει να το αγορασεις. http://www.consulsoft.net/buy4.htm

Τι κανει αυτο? ειναι οντως αντιρανταρ? Πως δουλευει?

 

Παντως αμα λεει μονο τα χιλιομετρα, βαλε το mobile 7 που εχει πολα περισσοτερα και ειναι και τζαμπα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?faq=5&fldAuto=1210

 

isos i pio simantiki efarmogi pou exi kikloforisi gia kinita tilefona,oles i ales ine....

kante enan kopo kai kitaxte to,axizi.:cool:

 

"If it is another SIM card, SIM Watcher will send you an e-mail. This e-mail includes the mobile phone number of the new user of your mobile phone... "

 

An exei kanena symvolaio o klefths thn evapse.... :lol: :p

 

 

Leei epishs metaksi twn allwn: "...which gives honest people the opportunity to return your phone."

 

Isws thelei na pei honest = metanohmenoi kai opportunity = 2h eykairia!! :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?faq=5&fldAuto=1210

 

isos i pio simantiki efarmogi pou exi kikloforisi gia kinita tilefona,oles i ales ine....

kante enan kopo kai kitaxte to,axizi.:cool:

 

Δυστυχώς με ένα format τέτοιες εφαρμογές δεν επιζούν...οπότε ναι..είναι μόνο για μετανοημένους :(

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?faq=5&fldAuto=1210

 

isos i pio simantiki efarmogi pou exi kikloforisi gia kinita tilefona,oles i ales ine....

kante enan kopo kai kitaxte to,axizi.:cool:

 

Τι γίνεται στη περίπτωση "που αυτός που το βρήκε":rocket: κάνει αναβάμιση:X :!:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Den nomizo na iparxoun poles pi8anotites na kani format prin vali tin sim tou

 

Molis aftos pou to vri i aftos pou to klepsi dei oti ton perno tilefono sinexia (ston ari8mo mou) kai den ta paratao 8a anagasti na to klisi kai na vali tin dikia tou sim gia na kani ploigisi sto kinito (na dei kamia foto,kana videaki ktl..),molis kani tin m@lki@ kai vali tin sim to programa mou stelni e-mail me ton ari8mo tou...

 

POS TON PIANO?

Tou stelno mnm ipodiomenos mia kopela pou 8eli na ton gnorisi......

(gnorizo atomo pou tou to kanane)

 

An den petixi afto to kolpaki iparxoun poli tropi pou mporis na ton piasis.

Link to comment
Share on other sites

De nomizw oti "aytos poy to vrike" tha ton endiaferei kai poly h anavathmish... :p

αμα το παει για αναβαθμιση και εχεις δηλωσει οτι το IMEI του κινητου οτι εχει κλαπει δεν στο βρισκουν εκεινη την ωρα??

Link to comment
Share on other sites

An ton prolavis kai dilosis oti to kinito sou klapike kai exis dosi to IMEI sou molis aftos paei gia anava8misi ton pianoune...

Tora an o tipos ine pandognostis kai exi to mixanima pou alazi IMEI sta kinita tros paketo.

 

 

Re pedia to site ta grafi ola analitika min kanoume chat xoris logo.....

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...