Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω τα μάλα ηλεκτρικό μάτι! :)

Μα και αυτο, τι δουλεία έχει στο μητρώο αυτη η ρύθμιση, στο ρυθμίσεις/κλήση δεν ταιριάζει;; Τι να πεις, άβυσσος η ψυχή των developers της symbian...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παντελώς άσχετο (μη βαράτε), υπάρχει κάνα πρόγραμμα που να κάνει backup τα μηνύματα (μη βιαστείτε να πείτε ναι, έχει και συνέχεια), ΚΑΙ να μπορεί να τα κάνει restore στους φακέλους των μηνύμάτων όπως ήταν (εννοείται χωρις να αντικαθιστά τα ήδη υπάρχοντα, απλώς να προσθέτει τα του backup στο τσούρμο); Γιατί όσο κι αν έψαξα => :( και θα μου ήταν χρήσιμο ένα τέτοιο...
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω το νοκια πισι σουιτ οταν περνω backup&τα ξαναπερναω μου τα βαζει ακριβως οπως τα ειχα αλλα μονο που τα περναω μετα απο φορματ οποτε δεν μπορω να ξερω αμα τα κανει overwrite η restore :O

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Στο oxygen αν δεν απατώμαι μπορείςν να βάλεις όποια μηνύματα θέλεις είτε στο κινητό είτε στο pc. Οπότε όποιο(όποια) μήνυμα(τα) θες μπορείς να τα έχεις στη συσκευά σου.
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ φίλε tax_opari91 θα προσπαθησω μηπως βρω τιποτα απ αυτα. Αν γνωριζει κανεις αλλος σχετικα μ αυτο ... ευπροσδεκτος :)

Θα κοιταξω και στην Psiloc. thnx παντως flareman

 

Ναι η εφαρμογή λέγεται PsiloC System Tools...και σου επιτρέπει να μπείς σε flight mode. Την είχα δοκιμάσει σε 7650 αλλά μου προκαλούσε προβλήματα.Δεν έχω βάλει καμία καινούργια έκδοση οπότε δεν γνωρίζω αν υπάρχει ποιο σταθερή πλέον.

 

Από τη "μάνα τους" flight mode έχουν n-gage, 6630, P800, P900....δεν ξέρω ποια άλλα :O

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω τα μάλα ηλεκτρικό μάτι! :)

Μα και αυτο, τι δουλεία έχει στο μητρώο αυτη η ρύθμιση, στο ρυθμίσεις/κλήση δεν ταιριάζει;; Τι να πεις, άβυσσος η ψυχή των developers της symbian...

οντως ειναι λιγο ασχετο, το'χα σκεφτει κι εγω, αλλα απο το μητρωο μπαινεις και στις κλησεις, οποτε ισως γι'αυτο ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με το System Tools δεν ειχα καταφερει σε κανενα μου S60 να βαλω flight mode... :O
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω το νοκια πισι σουιτ οταν περνω backup&τα ξαναπερναω μου τα βαζει ακριβως οπως τα ειχα αλλα μονο που τα περναω μετα απο φορματ οποτε δεν μπορω να ξερω αμα τα κανει overwrite η restore :O

 

Σ' αυτό ξέρω να σου απαντήσω εγώ - τα κάνει overwrite, είναι η ίδια δουλειά που κάνει το κινητό κατά το backup/restore που γίνεται από το υπομενού της κάρτας μνήμης: τα κρατάει όλα και μετά τα ξαναπερνάει όπως ακριβώς ήταν (σα system snapshot ένα πράγμα)... δυστυχώς δεν είναι πολύ εξυπηρετικό :( ...

 

Στο oxygen αν δεν απατώμαι μπορείςν να βάλεις όποια μηνύματα θέλεις είτε στο κινητό είτε στο pc.

 

Θα το ψάξω, ευχαριστώ:) Αλλά είχα την εντύπωση ότι το Oxygen είναι phone manager, ήτοι θέλει σύνδεση με τον υπολογιστή, και το NG αυτό μπορει να το επιτύχει μόνο μέσω BT dongle που δεν όμως... κάποιος να μας διαφωτίσει; ;) :cry:

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου στείλει μια full εφαρμογή για να στέλνω midi? Το mail μου ειναι mmihalos@yahoo.gr

 

Ευχαριστώ!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου στείλει μια full εφαρμογή για να στέλνω midi? Το mail μου ειναι mmihalos@yahoo.gr

 

Ευχαριστώ!

http://www.lonelycatgames.com/

Εγκατεστησε το profimail(δεν ειναι δωρεαν). Δινει μαζι τον profiexplorer που ειναι δωρεαν ομως και δεν εχεις περιορισμο χρησης. Με αυτο θα στελνεις ολα τα προστατευμενα αρχεια χωρις προβλημα :)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με το System Tools δεν ειχα καταφερει σε κανενα μου S60 να βαλω flight mode... :O

 

Μα έχει αναφερεί και στο παρελθόν ότι στα s60 δεν μπορεί να μπεί flight mode..!!! ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Μα έχει αναφερεί και στο παρελθόν ότι στα s60 δεν μπορεί να μπεί flight mode..!!! ;)

Στα παλιά μπαίνει (7650, 3650).

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο 6600 δεν μπαίνει σίγουρα...!! :rolleyes:

Νομίζω και στο 6630 χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος.....Θυμάμαι οτι αυτό το θέμα είχε ξανασυζητηθεί και το συμπέρασμα ήταν ότι δεν μπαίνει στα s60...! :O

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο 6600 δεν μπαίνει σίγουρα...!! :rolleyes:

Νομίζω και στο 6630 χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος.....Θυμάμαι οτι αυτό το θέμα είχε ξανασυζητηθεί και το συμπέρασμα ήταν ότι δεν μπαίνει στα s60...! :O

Ποτε δε θα εκανα κατι τοσο επικινδυνο στο κινητο μου γιατι δεν εμπιστευομαι την εφαρμογη της συγκεκριμενης εταιρεια(psiloc ή psicol)
Link to comment
Share on other sites

Το συμπερασμα ειναι οποια συσκευη το υποστηριχει εχει καλως , για εμας τα παιδια ενος κατωτερου 8εου δεν μπορουμε να κανουμε κατι..προς το παρων μιας η εν λογω εφαρμογη ειναι μη αξιοπιστη....οπως&πολλες αλλες της μαμας εταιριας ;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Τι γεινετε με το PowerDictafone v1.04 θα με τρελανη.

Το εβαλα στο κινητο μου 6680 και δουλεβε κανονικα μετα απο 4-5 δοκιμες χαλασε το εκανα απεγκατασταση το ξαναπερασα και παλι δεν λητουργισε σοστα,χθες το βραδι εκανα hard reset τι σησκεβη και μορ/ση την καρτα το εγκατεστησα τελεφτεο απο ολλα τα αλλα προγραματα και παλη τιποτα, στο 6600 που το εχω δουλεβη κανονικα. μηπος υπαρχει κανενα κολπακι η κατι τετιο?

Κανενας, τιποτα? δηλαδει σε ολα τα αλλα 6680 δουλεβει κανονικα και μονο το δικο μου τα πεξε.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

&σε μενα κανει τα παλαβα του.μια δουλευει μια οχι,δοκομασε να αλλαξεις φακελο απο8ηκευσης..εμενα ετσι μου λειτουργει....οποτε λειτουργει!!!

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

ETI camcorder 2.02...iphone.

not tested yet ;)

 

Ναι ομως απ'οτι διαβασα στο 6680 δεν λειτουργει. :(

Παλι δεν εχει capture απο την πισω καμερα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ναι ομως απ'οτι διαβασα στο 6680 δεν λειτουργει. :(

Παλι δεν εχει capture απο την πισω καμερα.

απο τη μια ειναι λογικο να μη λειτουργει γιατι με το ανοιγμα του καπακίου(:)) ανοιγει και η εφαρμογη της καμερας. τωρα αν δε δουλευει καθολου βεβαια δε το ξερω αλλα δε χανεις να το δοκιμασεις. πολλες φορες λενε δουλευει ή οχι και τελικα γινεται το αντιθετο. στο 6600 δουλευει κανονικα, μεχρι τωρα κανενα σφαλμα και ειναι πιο γρηγορο. τα inf αρχεια δημιουργουνται και παλι στα videos.

Link to comment
Share on other sites

ETI camcorder 2.02...iphone.

not tested yet ;)

και σε εμενα που το ειχα δοκιμαση τραβουσε μονο απο την μπροστα την καμερα και το εβγαλα αμεσος

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Στο 6630 δουλεύει μια χαρά σε ανάλυση 160x120.Η ποιότητα είναι ΠΑΡΑ πολύ καλύτερη από αυτή που έχει μόνο του. Το μόνο που προσπαθώ να κάνω τώρα αλλά δυσκολεύομαι είναι να γράψω σε ανάλυση 320x240.Το μόνο που έχω πετύχει είναι να το γράφει σε αυτή την ανάλυση αλλά σε framerate τρελό(160+fps).

Εχει καταφέρει κανένας τίποτα καλύτερο;

Link to comment
Share on other sites

Στο 6630 δουλεύει μια χαρά σε ανάλυση 160x120.Η ποιότητα είναι ΠΑΡΑ πολύ καλύτερη από αυτή που έχει μόνο του. Το μόνο που προσπαθώ να κάνω τώρα αλλά δυσκολεύομαι είναι να γράψω σε ανάλυση 320x240.Το μόνο που έχω πετύχει είναι να το γράφει σε αυτή την ανάλυση αλλά σε framerate τρελό(160+fps).

Εχει καταφέρει κανένας τίποτα καλύτερο;

 

:blink: :blink: 320*240 στα 160pfs??? :wacko: Μηπως ηθελες να πεις 16?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...